117 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Vadi me,ze moje holka kouri

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Mates (anonym)
Ahoj všichni,chodím s krásnou a bezvadnou holkou,moc si rozumíme,ale jsou dvě věci,které nemůžu překousnout.Kouří a málo jí. Když jsme se potkali,tak bylo vše v pohodě,sem tam si dala cigaretu a jedla normálně. Těd po půl roce skoro nejí a někdy vykouří 10 cigaret za den.Začíná mi to docela vadit,hlavně to kouření,ale nevím,jak to řešit abych neudělal nějakou chybu a pak mě to nemrzelo.O jidle už jsme si pohovořili a dopadlo to skoro hádkou.Nechci to riskovat s kouřením.Prosím,poraďte,jak to řešit. Moc jí miluji a nechci jí ztratit nebo se sní rozhádat. Děkuji za radu. Mates
9. Srpen 2005 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
to Ti neporadím, moje manželka se dala na kouření ve 40 letech a to při tom byla celý život protikuřácký aktivista. Nepomáhá nic, ani hrubé urážky. Nemíní respektovat ani určitá pravidla - např. kouří na balkoně a ten kouř přeci jenom se protahne i do bytu, zvláště v létě, kdy se větrá. Ťve mě to a maximálně si mohu ponadávat zde.
9. Srpen 2005 - 19:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Manchester (anonym)
Tome to že tvoje žena kouří na balkoně je naprosto v pořádku co asi tak má dělat když nesmí hulit v bytě. Všichni kuřáci co znám a nesmějí anebo nechtějí kouřit doma tak chodí na balkon nebo na záchod!! Ale to že začla bánit ve 40 letech to je fakt síla po tolika letech abstinence. A ptal ses jí co jí k tomu vedlo? Myslíš že k tomu přičichla s babama u vínka, roupama nevěděla co dělat, nebo stres a hádky? Chápu že ti to musí smrdět. Nekuřákovy vždycky musí kuřák páchnout.
10. Srpen 2005 - 4:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Ať jde kouřit před barák. Já jsem odnaučený sváteční kuřák, ale nikdy jsem nekouřil doma - mimo jiné, aby děcka neměla špatný příklad a nemohla tímto argumentovat. Jedna dcera stejně kouří a to od mládí, mrzí mě to.A manželka, jak píšeš - s babama v práci, kouří jich tam 80%, možná i stres, mají ve zvyku si jít občas sednout.
10. Srpen 2005 - 10:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Victoria (anonym)
Přesně vím, o čem mluvíš. Já mám fajn přítele, který ale bohužel taky kouří. Snažil se přestat, vydržel to asi měsíc, ale pak šel na koncert, tam si jednu dal a od té doby zase začal. Dřív mě to hodně štvalo, dost jsem ho kvůli tomu prudila, ale nepovažuju to zase za tak důležitou věc, abych se s ním kvůli tomu rozcházela. A hlavně: přestat musí chtít vždycky ten konkrétní člověk sám, když mu to budeš pořád předhazovat, ničemu tak nepomůžeš. Takže bych ti radila, aby ses rozhodl, jestli ti to její kouření tak moc vadí, a buď se s ní rozejít nebo se tuhle její vadu na kráse naučit brát takovou, jaká je.
10. Srpen 2005 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Diky za radu :)Pokusim se sni o tom jen tak promluvit,ale nutit ji nebudu a ani nechci.Ale za pokus to stoji,protoze me to vazne stve.Kdyz to nepomuze,smirim se s tim.Cau Mates
10. Srpen 2005 - 12:30
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
já taky kouřím, ale kvůli klukovi bych asi nepřestala. mě vyhovujou zas kluci bu?%d kuřáci, nebo kteří to neřeší. Radikální nekuřák by mě odradil, zvlášť kdyby začal mít nějaké kecy
7. Říjen 2007 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
tommy (anonym)
10 xcigaret za den je este v poho. Horší bude až se rozhulí a dá třeba dve krabky.
25. Červen 2008 - 12:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
Kuřáci jsou neohleduplná hovada. Oni vás smradem obtěžovat můžou, ale běda jak vy se ozvete, že vám ten smrad vadí.
25. Červen 2008 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Milá Iveto (anonym)
Kuřáci jsou neohleduplná hovada, že jim smrděj cigára.......... Řidiči jsou neohleduplná hovada, že jim smrděj auta............ Ty co se nemejou jsou neohleduplná hovada, že smrděj.......... Kam patříš Ty, Ivetko???
25. Červen 2008 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
pampalini (anonym)
Iveta patří mezi normální lidi.To,že jsou kuřáci leckdy bezohlední,je velká pravda.
25. Červen 2008 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Já byhc kuřačku za partnerku fakt nechtěl ..vaděj mi lidi co si nevážej vlastního zdraví .
25. Červen 2008 - 14:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Cigaro (anonym)
Lepší je pohled na kouřící ženu než li zeblitou pochcanou a ožralou.Jste debilové.Kolem vás je více nebezpečí a vy se zabýváte kouřením.Hovada
26. Červen 2008 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
BÁRA (anonym)
Cigaro má svatou pravdu,tenhle pohled jsem viděla nedávno na vlastní oči,asi 45 letá paní blila za bílího dne za chůze uprostřed náměstí,o několik hodin později jsem byla z dcerou v parku a tahle odporně zeblitá paní tam hulila ptáka nějakýmu santusákovi,fakt humus.Proti tomu je cigáro uplná pohoda,když jdete do vztahu a víte o tom protějšku že kouří,není od vás vůbec hezký že mu to později vyčítáte,to jste si měli hned narazit někoho jinýho.Toť vše
30. Červen 2008 - 22:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
měla jsem přítele a moje kouření mu vadilo. Nakonec nebyl spokojený ani jeden- když jsme byli v hospodě, dala jsem si dvě za celý večer, jindy bych v té samé situaci dala aspoň krabičku. A on byl nespokojenej, že jsem si vůbec zapálila. Bohužel po rozchodu (z jiných důvodů) jsem si zase našla nekuřáka:-((
24. Březen 2009 - 14:59
Obrázek uživatele Návštěvník
__utma=48467763 (anonym)
a k tomu že málo jí.. to chceš aby se cpala a byla tlustá jako prase?? Taky se snažím jíst co nejméně. S přítelem teda jsem zvyklá jít na jídlo jen občas, tak to se neomezuju, protože třeba ten den jím fakt co nejmíň a vyrovná se to. Nebo řeknu, že nemám moc hlad, že jsem přes den jedla hodně nebo pozdě. Takže před ním diety nedržím. Vy se divíte, že holky málo jedí, ale máme bohužel horší spalování a kdybychom jedly jak chceme, byly by z nás koule tuku.
24. Březen 2009 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jean-Claude-Van (anonym)
No něco na tom je mám známého doktora a ten na otázku co mám dělat doktore ,abych nebyla tlustá odpověděl jedné pacientce "nežerte!",taky rada.
25. Březen 2009 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Nežerte neznamena hladovte!
25. Březen 2009 - 23:18
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
kouření by mělo být o kompromisech. Já kouřím tak 5 denně, když večer někam jdu, i přes krabičku. Přítewl nekouří a vadí mu to. takže třeba jdeme do hospody a já si ani jednou nezapálím. jenže pak já na to myslím a jsem podrážděná že si nemůžu zapálit... myslím, že ideální kompromis by bylo vykouřit si tak dvě za večer, když jsme třeba na pivu. Myslím, že ustupuju víc než bych měla. A on mi vyčítá i to že VŮBEC kouřím, i když nejsme spolu. Fakt mě to vadí. Třeba dneska jsem od rána vytočená, protože večer se uvidíme a vím, že zas nebudu moct kouřit a třeba pozná, že jsem kouřila přes den a bude mít kecy. Přitom všechno ostatní je naprosto ideální, krásný vztah. Ustoupit by snad měli oba dva, ne?
17. Duben 2009 - 12:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Proč bys nemohla večer kouřit, jen mu ho pěkně vykuř, určitě ti nebude nadávat.
17. Duben 2009 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Kuřáci jsou nejneohledulnější chamraď, co znám. Že oni smradem zničí každé posezení v restauracích, čekání na MHD, chození po městě, to je jim fuk. Ale když se někdo uzve, to jsou hrozně omezovaní.
17. Duben 2009 - 13:50
Obrázek uživatele Návštěvník
eda (anonym)
Kuřačky hrozně smrdí, myslí si, že to přerazí nějakou voňavkou a smrad z huby zase žvýkačkou... Není to pravda, jsou tím načuchlé. Několik kuřaček už jsem také měl, ale vždy jsem po několika týdnech rychle prchal. Prostě mě smrděla....
17. Duben 2009 - 18:11
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
tak se to stupňuje. Už nemluví vpodstatě o ničem jiném. Pořád mě kritizuje. Je to nejen kouření. Říkám si, jestli ten vztah má cenu. Já se omezuju a jemu to stejně nestačí. ještě vyhrožuje, že to řekne mým rodičům, kteří jsou proti kouření a o mě to nevědí. To mi přijde jako to nejhnusnější co může udělat. Evo, chápu že nekuřákům kouř vadí. Já jsem na zastávkách nekouřila ani když se to mohlo. Vždycky jsem šla dál a tam, odkud kouř nešel na ostatní. I s kuřákama se snažím nefoukat to na ně. To je bezohledný. neházej nás všechny do jednoho pytle.
11. Srpen 2009 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
niki (anonym)
no, ja sem byvaleho pritele taky nutila, aby prestal s kourenim, uz kvuli jeho zdravi. Ze ted nema rozum a ze po par letech, co zchatra, tak bude litovat. Nalezene cigarety jsem mu likvidovala. Asi rok nekouril, kdyz byl nas vztah ok, ale potom sem ten smrad z nej zase zacla citit. nastesti vztah sel do kytek tak jako tak a ze ted ma z plic skladku dehtu, je mi srdecne jedno. Katko, a napadlo te taky, ze mu to vadi, protoze to z tebe citi treba pri libinani? On to je opravdu nechuty oder, at cichem posouzeny, natoz pak chuti..
11. Srpen 2009 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Ahoj, už někdo odnaučil svého partnera tomuto zlozvyku? S přítelem jsem šest let, kdysi už kouřil, ale ztropila jsem ohromnou scénu, že kuřáka nechci a myslím, že opravdu přestal, nicméně po dvou letech se k tomu zase vrátil, byla jsem za blba, protože jsem to jediná nevěděla, když jsem to zjistila, tak mi slíbil, že se bude snažit přestat, ale jediná jeho snaha spočívala ve skrejvání to předemnou. Cože mě docela mrzí, teď už kouří přes dva roky a já si zase naivně myslela, že kouří jenom výjimečně, omyl, jenom je výbornej herec. Hrozně mi to vadí. Fakt kuřáka nechci, ale co s tím? Je to důvod k rozchodu? Jinak mi vcelku vyhovuje, tak šest let je šest let, občas mi leze krkem občas ho neuvěřitelně zbožnuju, prostě normálka. On sám mi tvrdí, že by kuřačku nechtěl! Asi nějaký ultimáta nemají smysl, co?
5. Únor 2010 - 16:34
Obrázek uživatele Návštěvník
llll (anonym)
heeej
9. Únor 2010 - 23:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Prosím, můžete se k tomu někdo vyjádřit?
6. Březen 2010 - 12:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Apis mellifera (anonym)
Prosím, můžete se k tomu...myslím,že Dáše Veškrnový se to podařilo ,akorát jí v tom musela trochu pomoct ta rakovina :-)
13. Březen 2010 - 8:49
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Manželka a dcera jsou silné kuřačky. Manželka kouří od 13 let, dcera od 12. Ale jejich výhoda je, že jsou ohleduplné. Chodí kouřit přes den ven, večer kouří jen v kuchyni a kouř foukají do kamen, mají tam 2 židle, takže v bytě není nic cítit.
14. Říjen 2013 - 12:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Je to svinstvo,dobře se to prodává(dph). I tak se dá přestat !
14. Říjen 2013 - 12:11

Stránky

Přidat komentář