134 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Václav Moravec

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
alena (anonym)
Václav Moravec O T Á Z K Y ??'
15. Březen 2009 - 23:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
No a co? Kdybys ho pravidelně poslouchala, bude to pro tebe užitečnější, než tady zakládat další nesmyslné téma.'
16. Březen 2009 - 13:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Robert (anonym)
Ano, Václav Moravec je známý gay, který udržuje poměr s jedním nejmenovaným ministrem spravedlnosti.
20. Prosinec 2011 - 19:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Zvědavej (anonym)
Ano, Václav Moravec je...No a vo co gou? Mění to něco na tom, že je to fakt kvalitní profík? Tebe si milej robertku ženský strkaj mezi nohy. Někdy i chlapi. A někdy si tě strkají úplně jinam. Tam, kam nejspíš patříš.
20. Prosinec 2011 - 20:21
Obrázek uživatele Návštěvník
moderátor ? Ne (anonym)
Totální selhání Václava Moravce !!! Když se člověk právě dozvěděl,že Václav Havel zemřel byl to šok...O to větší šok byl,když se Moravec 2 hodiny !!! po Havlově úmrtí zeptal zda bude mít státní pohřeb !!! Jednak mohl tušit že takováto osobnost bude mít státná pohřeb a jednak se tenhle dotaz v tu chvíli ABSOLUTNĚ NEHODIL !!! Pane moderátore,méně robotického mluvení a více lidského myšlení !!!!!!!!!
20. Prosinec 2011 - 21:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Moravec ? (anonym)
Víte proč je gay ? Protože je levák..u něj je mezi tím jasná souvislost..A vztah udržuje s jistým zaměstnancem ČT,který si říká Oskar (asi podle spisovatele,který byl také gay)..píše za Moravce i na Moravcův profil na facebooku...Vůbec v ČT pracuje víc gayů než heterosexuálů....
20. Prosinec 2011 - 21:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Jo jo... (anonym)
Totální selhání Václava...Tobě by se to stát nemohlo, jasně... Tak proč to nevemeš sám, a nepředvedeš se jaká ty seš třída?
20. Prosinec 2011 - 21:21
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Tohle selhání bylo PROSTĚ příliš !!!!!!! Pane Moravče trochu víc lidskosti by Vám neuškodilo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. Prosinec 2011 - 21:37
Obrázek uživatele Návštěvník
moravec (anonym)
nasadil oblyčej gaye číslo pět a jal se komentovat -dojatě zprávu dne.chudák veškrna
20. Prosinec 2011 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Teď mluví v TV jeho expřítel Pospíšil !!!!!
20. Prosinec 2011 - 22:09
Obrázek uživatele Návštěvník
A myslíte, (anonym)
Víte proč je gay ? Protože...že nabírá zezadu Moravec Oskara, nebo Oskar Moravce? Nebo jsou to hulibrci? Já bych tipoval, že si ho nechává Moravec kouřit...
20. Prosinec 2011 - 23:47
Obrázek uživatele Návštěvník
OBOJÍ.. (anonym)
...ALE TIPUJU ŽE MORAVEC SPÍŠ DĚLÁ ŽENSKOU..JE TAKOVEJ ZŽENŠTILEJ...A TEN HLÁSEK..
21. Prosinec 2011 - 0:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Robert (anonym)
...ALE TIPUJU ŽE MORAVEC...Jestli je ten Oskar drsnější, tak mu to šije zaručeně do řiti.
21. Prosinec 2011 - 0:32
Obrázek uživatele Návštěvník
??? (anonym)
no, tak na tohle jste založili nové téma,volové? To jsou mi starosti. Jasně že se zeptal, zda-li bude státní pohřeb, ptali se i jiní. Normální novinářská otázka na názor politika. V tu chvíli ani nečekal jasnou odpověď, jen úvahu.
21. Prosinec 2011 - 7:25
Obrázek uživatele Návštěvník
ich (anonym)
A co má být, tak je gay? Podle mne je to jeden z nejlepších a nejinteligentnějších moderátorů, které máme.
21. Prosinec 2011 - 8:44
Obrázek uživatele Návštěvník
!!! (anonym)
Totální selhání Václava...jen se z Havla neposrat!!!Oni ti nějakého dalšího "Jana Husa nebo Fučíka" najdou
21. Prosinec 2011 - 8:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Podstatný je,že (anonym)
Jestli je ten Oskar...Rád kuří vocasy!
21. Prosinec 2011 - 10:34
Obrázek uživatele Návštěvník
hm (anonym)
Rád kuří vocasy!a máš vymalováno,viď? Je to všechno, cos chtěl říct?
21. Prosinec 2011 - 13:07
Obrázek uživatele Návštěvník
jojo (anonym)
Moravec mi vadí svým projevem..chvíli mluví extrémně pomalu,pak zase rychle,zakoktává se..Klesá hlasem..chvíli mluví hlasitě,chvíli potichu..dělá divné ksichty..a ty jeho slovní obraty..např: lidově řečeno...tyhle 2 slova používá často a tam kde se to vůbec nehodí..
21. Prosinec 2011 - 19:45
Obrázek uživatele Návštěvník
JJ.. (anonym)
...A TEN JEHO HLAS...ABSOLUTNĚ NEMUŽNEJ A NEMOŽNEJ !!!!!!
21. Prosinec 2011 - 20:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Fido (anonym)
Pro jojo: Tohle je složitější záležitost. Buď si to komentátor hlídá sám (třeba s pomocí záznamu), nebo mu pomáhají specialisté na mluvený projev, rétoriku a podobně, stejně jako o vzhled pečuje vizážista. Skoro u každého člověka najdeme slova, která má sklon používat častěji, a nemělo by to překročit únosnou mez. Hlasitost by kolísat neměla, to je rušivé. Proměnná rychlost mluvy může být ovlivněna snahou udržet pozornost posluchače i snahou přizpůsobit se protějšku kvůli lepší konverzaci. O vizuálním dojmu hovořil sám V.Moravec v jednom rozhovoru - jako původně rozhlasový komentátor si s tím starosti nedělal; po příchodu před kamery už na to musel dbát jaksi navíc a byl za to někdy kritizován (jako že "vrhá na diváky dramatické pohledy" apod.).
21. Prosinec 2011 - 22:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Robert (anonym)
Pro jojo: Tohle je...Se kterými politiky myslíte, že měl intimní styky? Anální nebo orální, to je jedno...
22. Prosinec 2011 - 0:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
S gayi...s Pospíšilem a se Slamečkou !! Pak ještě chodil s několika svými studenty..To jak se nechal Moravec vyfotit jak močí na louce s údajným milencem byl podle mě jen krycí manévr aby zpochybnil vztah s Pospíšilem,který byl tehdy právě propírán médii.VIZ ODKAZ NA ČLÁNEK S USVĚDČUJÍCÍMI FOTKAMI : http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/46471/otazka-pro-vaclava-moravce-priznate-ze-jste-na-muze.html
22. Prosinec 2011 - 0:52
Obrázek uživatele Návštěvník
MORAVCOVI PARTN (anonym)
Marek Blaho : Moravcův rozhlasový kolega z rádia..s ním ho taky nachytali.. Jiří Pospíšil a údajný milenec z fotek,které měli zamaskovat vztah s Pospíšilem.. ..a nyní jakýsi "Oskar" spolupracovník z ČT.
22. Prosinec 2011 - 0:56
Obrázek uživatele Návštěvník
A PROČ.... (anonym)
VZTAH S POSPÍŠILEM TAJIL ? PROTOŽE SI PANA POSPÍŠILA V TÉ DOBĚ OBČAS ZVAL DO SVÉHO POŘADU A BYLO MU TO TRAPNÉ..A TAKY SE TVRDILO ŽE JE TO PROSTĚ CHTĚ NECHTĚ STŘET ZÁJMŮ POZVAT SI DO POŘADU MILENCE,PROTOŽE TO PROSTĚ ASI PAK ČLOVĚK K NĚMU NEDOKÁŽE BÝT OBJEKTIVNÍ..JEDNOU KDYŽ BYLA NĚJAKÁ VOLBA ODS A MORAVEC TO MODEROVAL..VYSLOVIL POSPÍŠILOVO JMÉNO,ZRUDL A ZAKOKTAL SE..BYL TO DOCELA TRAPAS A OD TÉ CHVÍLE MI BYLO STOPROCENTNĚ JASNÉ ŽE S POSPÍŠILEM NĚCO MÁ..NEBO KDYŽ HO MĚL VE STUDIU NIKDY POSPÍŠILOVI NESKOČIL DO ŘEČI..(OSTATNÍM SKÁKAL DO ŘEČI SKORO POŘÁD) TIHLE DVA SE SEZNÁMILI NA FAKULTĚ,KDE MORAVEC UČIL A POSÍŠIL PAK DĚLAL VEDOUCÍ FUNKCI...
22. Prosinec 2011 - 1:02
Obrázek uživatele Návštěvník
S BÝVALÝM MILEN (anonym)
http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/28066/moderator-moravec-to-je-jeho-milenec.html TAKY BYLO TRAPNÉ JAK V JEDNOM POŘADU POSPÍŠIL ŘEKL O MORAVCOVI,ŽE JE TO NEJÚŽASNĚJŠÍ MODERÁTOR..
22. Prosinec 2011 - 1:07
Obrázek uživatele Návštěvník
CHUDÁK HAVEL TO (anonym)
http://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/22919/havel-nabidl-roli-vaclavu-moravcovi.html
22. Prosinec 2011 - 1:11
Obrázek uživatele Návštěvník
CHUDÁK :-) (anonym)
http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/50306/moravec-nemoderuje-ma-nemoc-z-libani.html A co že to vlastně moderátor chytil? Mononukleóza je virové onemocnění, kterému se přezdívá »nemoc z líbání« – přenáší se totiž slinami. Nejdříve má průběh jako angína, pak ale následují vysoké teploty. U dospělých je léčba zvlášť komplikovaná, vyžaduje několikatýdenní klid, speciální dietu a měsíce po rekonvalescenci je zakázáno konzumovat alkohol.
22. Prosinec 2011 - 1:13
Obrázek uživatele Návštěvník
JOO TO BYLO NĚC (anonym)
http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/2698-moravec-pry-zije-s-exministrem-ods-pospisilem.aspx Moderátor ČT Václav Moravec prý žije s exministrem ODS Jiřím Pospíšilem. Informuje o tom web GayNet.cz. Údajně nejnavštěvovanější portal pro homosexuály gaynet.cz tvrdí, že politik s moderátorem sdílí společnou domácnost. "Včera jsme vám přinesli exkluzivní informaci o tom, že moderátor politických debat Václav Moravec sdílí lóže s exministrem Jiřím Pospíšilem. Pánové však nesdílí jen společné lóže! Nějaký ten pátek spolu totiž žijí ve společné domácnosti," napsal portál. "Podle našeho dobře informovaného zdroje pánové z jednoho bytu ráno vycházejí a večer se v něm v tichosti scházejí. Takže nejen milenci ale partneři jsou Václav Moravec a Jiří Pospíšil! Pánové gratulujeme a šup s tím do světa!" stojí na webu pro homosexuály. - Už ve středu server informoval o tom, že spolu oba muži "chodí". "Obávaný politický toreador, gay Václav Moravec, na svůj veřejný coming out stále ještě čeká. Na časté narážky bulvárních médii, jak je to s jeho orientací, odpovídá stále jen mlčením! Příčinou může být obava před veřejným míněním nebo případnými výhrůžkami politických bossů. Jedno je však jisté už teď! Václav Moravec sdílí jedno lože s exministrem Pospíšilem," psal server. "Do naší redakce se před dvěma měsíci dostala informace, že po chodbách právnické fakulty se šušká o milostném poměru Moravce a Pospíšila. Nikdo jsme této informaci nepřikládali žádný velký význam, protože Václav byl před rokem nachytaný při intimních chvílích s editorem rádia Imupls Markem Blahem. Minulý týden nám však tato informace byla potvrzena ze dvou na sobě nezávislých zdrojů!" stojí také na gayportálu.
22. Prosinec 2011 - 1:16
Obrázek uživatele Návštěvník
haha (anonym)
http://www.parlamentnilisty.cz/rss/zpravy/Pruser-rekl-Pospisil-Pozor-na-hubu-opravil-Moravec-171658 Průser, řekl Pospíšil. Pozor na hubu, opravil Moravec V éteru létaly hrubé výrazy. Moderátor Václav Moravec si smlsnul na ministru Jiřím Pospíšilovi poté, když řekl v rozhlasovém rozhovoru veřejně slovo průser. "Hrubnu," vyčítal si Pospíšil a Moravec jej pokáral: "Pozor na hubu." Na radiových vlnách měli možnost posluchači slyšet vulgarismy živě. Poněkud suchopárný rozhovor o tom, jaké reformy chystá staronový ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil ve svém resortu, ozvláštnil moderátor Václav Moravec. Pospíšil řekl sprosté slovo a Moravec na to opakovaně upozornil a pak jej ještě dalším vulgarismem umravnil. "Já nepatřím mezi lidi, kteří si myslí, že každý, kdo ukončí nějakou funkci, byť je odvolán, tak v případě, kdy neudělal příliš velký průser, problém, tak má být úplně zlikvidován a vyhozen ze státní služby," odpovídal v dosud poklidném rozhovoru na radiu Impuls Pospíšil na dotaz diváka, co bude dělat odvolaný šéf vězeňské služby Luděk Kula. Hrubnu, pane doktore, hrubnu Moravec okamžitě zpozorněl a i ostatní posluchače vytrhl z poklidného poslechu. "Vy jste teď použil poprvé v životě sprosté slovo veřejně," vpálil do mikrofonů Moravec na adresu ministra ODS. "Já jsem se, úplně jsem se lekl, vidíte, jak jsem se úplně lekl, začal jsem se červenat, tak se omlouvám," kál se okamžitě do éteru Pospíšil. "Vy jste použil slovo průser, to je neuvěřitelné, pane ministře," škádlil nadále Pospíšila Moravec. "Hrubnu, na resortu spravedlnosti, pane doktore, hrubnu," opáčil doktoru filosofie doktor práv. Musíte si dávat pozor na hubu "Ano. Musíte si dávat pozor na hubu. Další otázka ... ," pokáral Moravec Pospíšila a rozhovor plynul nudně dál.
22. Prosinec 2011 - 1:18

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama