327 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

V jakou nejnevhodnější chvíli jste potřebovali na záchod?

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Už před prohlídkou Dëmanovských jeskyní se mi trochu chtělo čůrat,ale nestihla jsem si dojít na WC,protože prohlídka už začínala.Asi vlivem chladu se moje potřeba rychle zhoršovala,už asi v polovině prohlídky se mi chtělo tak strašně,že jsem myslela,že se zblázním.Břicho jsem měla jako kámen a vážně jsem přemýšlela o tom,že to někde v koutku postím do kalhotek.Nakonec jsem to v hrozných bolestech vydržela ven,ale než jsem došla na záchod bylo pozdě.Myslela jsem, že se hanbou propadnu.
14. Červen 2010 - 4:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Maťa (anonym)
Asi jak jsem šla na stezku odvahy. Než jsme ještě šli, tak už se mi chtělo hodně, ale už jsem nemohla zpět. Ale bála jsem se taky, že se strachem počůrám. Naštěstí se to nestalo!
15. Červen 2010 - 16:10
Obrázek uživatele Návštěvník
, (anonym)
Ve Vídni. V autobuse jsem nešel a po příjezdu se mi chtělo. Jenže když jsem našel WC, platilo se v automatu s turniketem a drobné jsem neměl. Než se mi podařilo rozměnit, bylo pozdě.
15. Červen 2010 - 17:54
Obrázek uživatele Návštěvník
R. (anonym)
Ja trpela v autobuse.nedosla sem si pred jizdou a to me cekala jizda 130km ale proste se mi nechtelo..ale jen sme vyjeli tak po 10km se mi zaclo chtit..dalsich 100km sem to drzela az se mi delalo mdlo a tak 20km pred domovem uz sem nevydrzela a bezela sem se vycurat kdyz autobus zastavil ve meste na nadrazi tak sem se vycurala rovnou pred autobusem a kolem pred vsema lidma s druhych zastavek..bylo to ponizujici ale na zachod uz bych nedobehla a do kalhot sem to pustit nechtela.
15. Červen 2010 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ja trpela v autobuse.nedosla...Když jsme uvízli na dálnici v zácpě,bylo to hrozné utrpení,myslela jsem,že prasknu,ale strašně jsem se styděla jít někam za svodidla,kde by na mně všichni koukali...
20. Červen 2010 - 9:27
Obrázek uživatele Návštěvník
m. (anonym)
..
20. Červen 2010 - 15:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Mne se to stalo, kdyz sem prijel domu, privezli sme piva a kluci me premluvili at jedu este pro 10 piv, tak sem sel na zastavku obchod byl zavreny, v metru zadny zachod, za minutu mi jel bus, dalsi za pul hodky, no uz sem zalizal pod lavicku,l ze se vycuram, nakonec sem to vydrzel do autobusu ale pak sem si rikal, ze si vycuram pred hotelem, nastesti nejak yslovak me defacto odnesl do hotelu asi 50 metru daleko, protoze jak nevidim, bych asi nedosel :D.
11. Červenec 2010 - 21:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
když se s náma zasekla kabinková lanovka.Už se mi dost chtělo,když jsem nastupovala,ale říkala jsem si,že za pár minut lsem nahoře,ale... Nakonec jsme uvízli na víc než hodinu,bylo mě špatně z toho, jak strašně se mi chtělo,polévalo mě horko,už jsem myslela, že to pustím,ale okolo byli cizí lidé,když jsem vystoupila nemohla jsem ani jít...
12. Září 2010 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Na procházce se svojí první láskou,styděla jsem se mu říct, že se mi tak hrozně chce,porád jsem se snažila to vydržet,když se se mnou loučil před barákem, tak už jsem si čůrala do kalkotek,rychle jsem se otočila, takže si naštěstí ničeho nevšiml.
29. Září 2010 - 23:10
Obrázek uživatele Návštěvník
suu (anonym)
Při hodině ve škole.Říct si nepřipadalo v úvahu,tahle učitelka nikdy nepouštěla.Čas samozřejmě ubíhal pomalinku.Najednou jeden menší proud,ten se mě ještě podařilo zastavit a pak to šlo až na zem.Slušnej trapas.
24. Říjen 2010 - 20:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
mě na výletě ve Vídni,nemohla jsem najít WC,ani vhodné místo, kde by se dalo vyčůrat.Bylo to hrozné,nakonec jsem se schovala za nějaký malý keřík...,už mi v té chvíli bylo jedno, jestli mě někdo uvidí,už to déle vydržet nešlo...
27. Listopad 2010 - 16:29
Obrázek uživatele Návštěvník
m. (anonym)
.....
27. Prosinec 2010 - 5:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Při práci delegátky v zahraničí na uvítacím koktejlu. V sálu několik desítek lidí,všichni mělo plno dotazů,které nebraly konce a jelikož jsem na ně byla sama, nešlo předat slovo někomu jinému...málem jsem z toho omdlela brr..
9. Únor 2011 - 2:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Na prohlidce u doktora. Sel jsem na prohlidku kvuli praci a doktorka me musela prohmatat konecnik. Tohle jsem vubec necekal. Na snidani jsem snedl michana vajcka a zbytek fazoli z vecere. Nejak mi to nesedlo a strasne se mi chtelo prdet. Nic jsem nedbal a vydal se na prohlidku. Doktorka mimo mnoho jinych ukonu rekla ze me musi zkontrolovat prostatu. No prdet jdem tam nemohl a tak jsem to vsechno musel drzet. A aby toho nebylo malo tak se mi jeste zacalo chtit srat. Myslel jsem ze se mi bricho roztrhne. Doktorka me pozadala at si stahnu kalhoty a ohnu se. No tak se stalo. Zastrcila mi do konecniku prst a trochu tam snim stourala. Povidam si na to preziju a pak prostrelim zachod. No jo ale s cim jsem nepocital bylo ze jak tak prodce vytahla ten prst z mojeho zadku tak se vsechny ty plyny uvolnily ja to uz nemohl udrzet a celou jsem ji posral. Hovna se me srikaly asi tak minutu a dokazal jem osrat i zed ktera byla asi tak dva metry za nami. Doktorka byla pekne nasrana. Ja se strasne omlouval ale ona nekam zmizela. Tak jsem si natahl kalhoty a taky jsem vyficel. Sestricka tam stala jako oparena s pusou otevrenou a smradu tam bylo jako kdyby rozparali cigana. Nic trapnejsiho jsem v zivote nezazil. Ale tak se mi ulevilo.....
9. Únor 2011 - 5:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Na parkovišti autobusů v Brně, šla jsem nato. Jak jsem zaujala polohu na bobku, stáhla kalhotky a kalhoty, navíc to bylo v dešti, začalo to ze mě téci, bylo to nevratné, tak se ke mě vyřítilo asi 10 kluků, okolo mě....bylo to hrozné. Vyčůrala jsem při jejich přihlížení, pak a oblékla a mezi nimi prošla. beze slova rudá jako rak. Jeto už 15 let, bylo mi 19. Nikdy na ten trapas nezapomenu, i když se tomu směji a dávám to i mezi klukama k lepšímu. Čau.
9. Únor 2011 - 10:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
V jeskyni, asi v půlce exkurze, ještě jsem trpěla hodinu
20. Únor 2011 - 23:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Mila (anonym)
V bance, jak jsem čekala na pořadí, už jsem chtěla prchnout. Představte si, že v České spořitelně nejsou záchody pro klienty!!! A to tam máme úspory! Budu si stěžovat.
21. Únor 2011 - 19:48
Obrázek uživatele Návštěvník
mě (anonym)
to chytlo při seriálu Tisíc a jedna noc,to mě opravdu naštvalo,Olin,,,,,
22. Únor 2011 - 10:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Mně taky v jeskyních, při dlouhé prohlídce a projížďce na loďce. Ani jsem si to tenkrát neužila, jak jsem chtěla. Trpěla jsem pěkně...
27. Únor 2011 - 9:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Pamatuju si,že jsem jednou dobíhala ze školy,bylo to fakt úplně na poslední chvíli,šlo o vteřiny.. Doběhla jsem domů na záchod,ani si nerozsvítila ,jen svlékla a sedla..To byla ÚLEVA!!!! ale jen do chvíle,než jsem si všimla,že všechno teče ven jen ne do wc.. Nezvedla jsem totiž vrchní prkýnko...
8. Březen 2011 - 22:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlína (anonym)
Mě nedávno v autobusu cestou z Prahy. Už v praze se mi chtělo čůrat, tak jsem si říkala, že si dojdu na autobusovém nádraží,nakonec jsem tam přiběhla na poslední chvíli a protože to byl poslední autobus do Plzně,tak jsem do něj nastoupila. Teprve když jsem se usadila na sedadle, tak jsem si uvědomila jak moc se mi chce a že to do Plzně nemůžu vydržet.Snad i tím stresem se mi chtělo čím dál víc, než jsme přijeli na Zličín, tak jsem se svíjela bolestí a přesvědčovala se, že na Zličíně požádám řidiče, aby na mě počkal,než si odskočím.Bohužel tam nastupovali jen dva lidi a mě to stud nedovolil. Když jsme vyjeli, tak jsem měla slzy v očích, měchýř jsem měla jako kámen a kroutila s v hrozných bolestech.Když v autobusu na dálnici řidič zhasnul, odhodlala jsem s k něčemu,co by mě nikdy ani ve snu nenapadlo. Hodila jsem přes sebe bundu,rozepla kalhoty,trochu se posunula na sedačce,vzala 0,3l lahvičku od pitíčka a vyčůrala se do ní.Byla jsem červená jako rak, měla jsem strach, že se do ní netrefím, nebo, že nedokážu čůrání včas přerušit,ale nakonec to dobře dopadlo a nikdo si ničeho nevšiml. Když jsme přijížděli do Plzně, tak už jsem se kroutila znovu,protože lahvička pobrala z mého přeplněného močáku opravdu jen trochu, ale ta trocha mě na 100% zachránila od prasknutí, nebo od šílené ostudy.
27. Březen 2011 - 14:52
Obrázek uživatele Návštěvník
paolo (anonym)
Já jsem se jako dítě pochcal při konkurzu na hlavní postavu v tehdy známém filmu Už zase skáču přes kaluže. Byla to hrozná ostuda a konec mé filmové kariéry.
27. Březen 2011 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jája (anonym)
na rande s klukem když mi bylo patnáct. Myslela jsem,že se snad zblázním a pak jsem rezignovala a jen řekla promiň a okamžitě stáhla kalhotky a dřepla a už to šlo.Až se mi z toho slzičky vehnaly do tváře,takovej trapas! On jen odešel dál a počkal až to bude hotový a pak jsme se tomu oba zasmáli. Pak už jsem se nebála a když se mi chtělo na záchod a nebylo kde,tak jsem to vykonala někde v koutě nebo za keřem a on vždycky počkal nebo šel se mnou když se mu chtělo taky a ulevili jsme si oba. Dvakrát dokonce jsem musela na velkou a to jsem se trochu i styděla,ale normálka proběhlo to v klidu. Je to už mnoho let zpátky,ale jsou to vzpomínky,které nezapadnou.
27. Březen 2011 - 17:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Když jsem šla s kámoškami z koncertu Visáčů. Chtělo se mně strašně moc, tak jsem zašla za bytovku že se vyčurám ale tam jsem v dálce někoho viděla tak jsem si netroufla si sundavat kalhoty, tak jsem se vyčurala do kalhot. Měla jsem džíny, až do bot mně to nateklo. Kámošky z toho měly srandu ale nikomu dalšímu jsme to neřekly.
27. Březen 2011 - 21:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Ulrika (anonym)
Na svatbě mé příbuzné. Bylo to na Hrubé Skále a při obřadu už jsem stála se zkříženýma nohama a s rukou pod sukní na pipince. Ten obřad byl pro mne nekonečný a když jsme odcházeli ven okamžitě jsem utíkala za nejbližší zeď. Ale to už jsem cestou začala čůrat přes kalhotky a ruku a tak jsem hned za rohem jen stála s rozkročenýma nohama a pode mnou se tvořila velká loužička. Pak jsem ty mokrý kalhotky sundala a zahodila. Mezitím tam přišla čůrat i moje sestra a když viděla, co se mi stalo, pohladila mne a řekla, to nic, to je dobrý. Já se v tý chvíli strašně rozplakala snad štěstím nad blízkostí a pochopením toho nejbližšího človíčka, kterého mám ráda.
28. Březen 2011 - 18:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
včera večer při sledování komedie. V jednu chvíli strašná sranda a půlka čůrání byla venku a ten zbytek jsem stačila doběhnout na WC
29. Březen 2011 - 13:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlína (anonym)
Na školním výletě.Nebylo kde a mně se chtělo na velkou.Byla jsem v šesté třídě a tak jsem se nenápadně zdržela za skupinou a v silných křečích čekala až poodejdou.Pak rychle kalhoty dolů a okamžitě to bylo venku. Naneštěstí ke mně běžela spolužačka,kde prý jsem.Když mně viděla,pochopila,využila toho a vyhrnula sukni a vyčůrala se vedle mně.
30. Březen 2011 - 19:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýna (anonym)
Včera doma jsme měli návštěvu a večer oni byli dlouho v koupelně a já po vypití několika deci vína už to nemohla vydržet. Nakonec jsem odešla do dětského pokoje, kde spala holka a já rychle vzala její nočník a na nic už jsem nemohla čekat a vyčůrala se do něj. Trapas by to byl, kdyby holka nespala...
5. Duben 2011 - 7:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
TO JÁJA: Tak to muselo být humorné :-D, ikdyž věřím, že tobě to v tu chvíli tak nepřipadalo..., ale dopadlo to dobře. Zajímalo by mě, jakou ten kluk měl reakce na to, že musíš na velkou ? Asi dost záleží, jak jsi mu to řekla ?! Doufám, že tě nechal v klidu potřebu vykonat, či jste si povídali a on se na Tebe při tom díval ? To by asi většině lidí (především žen dělalo problémy). Je zajímavé, kolik žen má v přírodě problém, že když jdou na malou, tak se jim začne chtít i na velkou a musejí ji vykonat, bylo to tak i u Tebe nebo jsi si jen nedošla na wc, když se Ti chtělo ? Moje nejnevhodnější chvíle byla asi, když jsem musel na velkou cestou do školy v autobuse, ale sice s trochu křečma, ale vydržel jsem to až do školy...
7. Duben 2011 - 20:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Mě jednou na výletě ve Vídni,hroznou dobu jsem nemohla najít WC,málem jsem se počůrala, v poslední chvíli mě zachránil keř v parku...
16. Duben 2011 - 10:08

Stránky

Přidat komentář