74 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

v hodině na záchod ano nebo ne?

co si o tomto problému myslíte vy, je správné aby mohli žaci a studenti chodit během vyučování na WC nebo ne? 

anonym
16. Září 2019 - 15:54

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Dle mého názoru je to nesprávné. Zdravý žák či student si musí umět dojít o přestávce a při hodině to vydržet. Něco jiného jsou žáci či studenti s nějakou poruchou či onemocněním trávicího traktu či močových cest - ty by měli mít papír od lékaře a pak by mohli chodit dle potřeby. Někdy může být žák přistydnutý, ale pak zase by měl mít papír od rodičů či učitel by měl být schopen individuálně posoudit, zda se jedná o naléhavoý problém, kdy žák opravdu potřebuje. Jako běžné pravidlo, že žáci kdykoliv mohou na záchod, bych asi nezaváděla.
20. Září 2019 - 9:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Tábor (anonym)
Odpověď na Dle mého názoru je to
S Mirkou souhlasím, je to nesprávné, navíc to může při výuce působit i rušivě. Třeba autobusem jedu někdy taky hodinu - a musím to vydržet. Rozhodně by se z toho nemělo ve škole stávat pravidlo.
20. Září 2019 - 9:10
Obrázek uživatele Návštěvník
skákavec (anonym)
V nejlepším budeš ve třídě smrdět jako Myška.
20. Září 2019 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Adéla (anonym)
Kdo je Myška?? Když jsem byla nastydlá tak jsem moc nevydržela a musela na WC rychle a učitelka mněpři hodině nepustila a tak jsem to jednou opravdu v nouzi nejvyšší neudržitelně pustila přes kalhotky u lavice na zem. Měla jsem jinak jen sukni. Matka si pak stěžovala ředitelce a už se nic takového neopakovalo ani u jiných,když museli na WC. Je to už 12 roků a tehdy jsem byla ve třetí třídě a byl to zážitek na celý život. ZŠ Opatov
20. Září 2019 - 12:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Tyto praktiky učitelek jsem zažila taky. A skončilo to mokrou louží a posměchem spolužáků a učitelku vyhodili.
20. Září 2019 - 14:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Adélo, čti zde. ..Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??
20. Září 2019 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Adéla (anonym)
Jestli myslíš tu holku co tam otevřeně píše o klukovi a o čůrání, tak jsem si to přečetla kousek asi 10 stránek a ona je tam některými primitivy za své hodně otevřené názory veřejně šikanována a zesměšňována. A podle tvého komentu tady asi nemusím moc hádat, ke které skupině patříš ty. Takže o tvojiodpověď neprosto nestojím. Tohle jsem zažila u dvou spolužaček taky a je to hnusný,od takových vyblitých mozků.
20. Září 2019 - 18:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Co to je zase za nesmysl? Pokud se to zakáže tak buď se ta děcka stejně seberou a půjdou i přes nesvolení od učitele nebo budou chodit ze školy posraná a pochcaná. Obojí je špatně. Za nás se učitelé taky zaříkávali že oni to taky musí vydržet do konce hodiny, ale vsadím se, že i ten učitel kdyby to už nemohl vydržet tak prostě během hodiny vypadne ze třídy a jde.
20. Září 2019 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
tak (anonym)
Odpověď na S Mirkou souhlasím, je to
v autobuse nebo i autě, to jsem zažil víckrát, že se někdo vychcal do lahve. Stavět nešlo, tak někam to jít muselo. Jednou tu láhev pak vyprázdnil z okénka autobusu. To byl prosím pozdější reprezentant naší země ve sportu a olympijský medailista. Jméno psát nebudu ani sport.
20. Září 2019 - 22:10
Obrázek uživatele Návštěvník
tak (anonym)
Odpověď na Co to je zase za nesmysl?
mají mít ve třídě kýbl. Nevím, jestli jsou v učebnách umývadla, už se přesně nepamatuji, aby šla namáčet houba na tabuli. To dřív myslím bývalo. Kluci by se mohli vychcat do umývadla, nakonec kdo to doma nedělá, že. A pro holky kýbl nebo nějakou mísu. Případně ten čurokap a mohly by to umývadla jako chlap.
20. Září 2019 - 22:13
Obrázek uživatele Návštěvník
alex (anonym)
no v naší třídě se pochcaly takhle tři holky a dva kluci během roku a tu učitelku taky přeložili jinam. Byla to neskutečná kráva.
20. Září 2019 - 22:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
stalo se mi to taky v devíti a nerada na to vzpomínám. Učitelka hnusná a otec si stěžoval,ale k ničemu to nebylo. Uničov
21. Září 2019 - 12:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Gigollo (anonym)
na tu školu chodila moje sestřenice. On am byla nejen šikana ohledně potřeby na WC,ale i jinak.
21. Září 2019 - 12:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Hodne zajimave reakce, ten problem ma ted prave kamoska, taky jeji dcerku ucitelka nepustila v hodine curat, nastesti to teda vydrzela, ale ted nechce vubec do skoly kvuli debilni ucitelce, taky nevi co presne delat jestli jit za ucou nebo reditelkou.
29. Září 2019 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Verco tu ucitelku nakopat do zadku, na toto nema vubec pravo i kdyby holka potrebovala trikrat, si stezuj u reditelky hned, takhle to kdysi spoluzak pustil do kalhot kvuli debilni ucitelky, takze okamzitw za reditelkou!!!
30. Září 2019 - 11:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Waco (anonym)
No tak to já se s tím nemazal. Taky mě vymletá úča nechtěla pustit s tím, že prej "normální žák" to vydrží. Tak jsem se zvednul se slovy, že já asi teda v tom případě nejsem normální žák a odešel jsem za třídy. Sice jsem pak dostal poznámku za svévolné opuštění hodiny, ale přece se nepochčiju.
30. Září 2019 - 13:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Presne Waco ma pravdu, kdyz ucitelka nepusti na zachod mormalne se zvednout a jit, prece se nepocuram ne, a pak jeste poradne vynadat ucitelce, z toho muzou mit deti i zdravotni problemy teda hlavne holky, ale pro kluky to plati taky, rozhodne pustit vsechny, bez rozdilu.
14. Říjen 2019 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Tak co Verco, jak to dopadlo? Doufam ze ta ucitelka dostala poradne servano, na takove veci nema ucitelka pravo, na zachod musi pustit kdykoli a to holky i kluky, nekde sem totiz cetla, ze ucitelky poustely treba jen holky a kluci nesmeli.
21. Říjen 2019 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
No dopadlo nedopadlo, znama zatim skolu nekontaktovala, holku instruovala at si zajde vzdy o prestavce a kdyby v hodine potrebovala a ucitelka ji nepustila tak at normalne jde a ona to pak vyridi, jo a je to tak Jano u nas na stredni mohly na zachod jen holky kluci nesmeli, ale to bylo na stredni a nikdo to nepustil do kalhot.
28. Říjen 2019 - 12:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikap (anonym)
Já se jednou po..... a od té doby jsme mohli ve třídě kdykoliv. Byla to ostuda,ale holky mne podržely a kluci nakonec až na jednoho debila taky. Bylo to v pátý. Utekla jsem do šatny a domů. Ve vsi jsem bydlela naštěstí kousek od školy.
28. Říjen 2019 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jolana (anonym)
Odpověď na Já se jednou po..... a od té
Já jsem takhle jednou utekla na záchod taky na základce, protože jsem to opravdu už nemohla vydržet a učitelka vyběhla hned za mnou na WC a když slyšela, že opravdu hned hodně čůrám, tak se vrátila a omluvila se mi s tím,že to někteří zneužívají aby se ulili z hodiny. No prostě kráva.
28. Říjen 2019 - 16:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Nooo logika mi veli, ze ne na to je prece prestavka a vydrzet 45 minut muze opravdu kazdy, takze za me urcite ne, souhlasim s Mirkou, taky to u nas kdysi davno na zakladce spoluzacka pochcala, ale bylo to tim ze si proste nezasla o prestavce.
1. Listopad 2019 - 6:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jolana (anonym)
když jsi nastydlá nebo tak tak tě chci vidět,jak to tu hodinu vydržíš. Možná chvilku, čtvrt hodinky,tedy já to tak mám a pak už je to zoufalý a musím se třeba za rohem,když jsem venku abych se nepochcala a je jedno jestli někdo náhodou jde nebo ne.
1. Listopad 2019 - 7:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Waco (anonym)
Když člověk musí tak musí. Potřeba může taky zaútočit zničehonic a kecy že na to je přestávka jsou pak docela mimo. U nás ve škole se někdy v pátý třídě jeden kámoš při hodině posral. Prostě o přestávce se mu ještě nechtělo, přišlo to na něj až v hodině a i když se opakovaně hlásil, tak učitelka ho odbyla s tím, že teď probíráme nějakou důležitou látku. Až když už se v lavici kroutil v bolestech, tak mu milostivě řekla "no dobrá tak teda jdi na záchod" vystartoval ze třídy, ale před WC to nedal a pustil to do kalhot. Nikdo se mu nesmál, protože jsme věděli všichni, že ta úča je fakt pyzda. Takže bacha na ty chytrý kecy někdy přijde taková krize, že je problém vydržet to 15 minut natož 45.
1. Listopad 2019 - 9:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Mně nepustila učitelka na WC na základce a když to nešlo vydržet tam jsem jen na ni zavolala,že musim a s brekem jsem utekla do rohu třídy a tam jsem to okamžitě pustila za lavicí na zem. Nikdo se ani nesmál,jen jsem čurala tak,že pode mnou vznikla široká louže a strašně jsem se za to styděla. Dostala jsem poznámku,ale doma to prošlo a otec si to došel do školy vyřídit. Bylo to ve třetí třídě a kdybych se počurala byla bych pro smích. To jsem kalhotky stacila stáhnout a sukní si kryla trochu mušličku,aby to čurání nebylo tak moc vidět. Dnes se tomu jako dospělá nesměju,ale cítím holky s vámi.
1. Listopad 2019 - 10:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Igor (anonym)
Odpověď na Mně nepustila učitelka na WC
To je šílený a za to by se ti určitě nikdo nemohl smát, spíš by s tebou soucítili,ale asi by byli všichni v šoku a naštvaný na učitelku,protože to asi nebylo poprvé,co zakazovala jít o hodině na záchod. To se pak stane,že to někdo prostě navydrží a je průser. Dobře jí tak ,paní "učitelce".
1. Listopad 2019 - 12:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Nebyla jsem jediná. Spolužačka ta utekla ze jednou ze třídy a drzela se až rukou.v rozkroku,ale nedoběhla na záchod a na chodbě se počurala. Bohužel.
1. Listopad 2019 - 13:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Nex. (anonym)
Tyhle vzpomínky mám taky. Nepustila mne a já se pochcal ve třídě pri hodině a byl jsem pro smích hlavně holkám dlouhou dobu. Bylo to ve čtvrtý třídě na vesnici.
3. Listopad 2019 - 11:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Nektere ucitelky sou fakt debilky, by si mely zkusit ony jak to je, pustit to pred celou tridou.
5. Listopad 2019 - 11:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Karin (anonym)
Na Slovensku v Senici ve třetí třídě jsem to nevydržela a stalo se to při hodině a počůrala jsem se úplně. V Čechách se mi to už nestalo nikdy když jsme se přestěhovali do Skalice. Tam byly úči tolerantní.
5. Listopad 2019 - 11:32

Stránky

Přidat komentář