11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

UZAVRIT PODVEDOMI

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Nevite,jak se da uzavrit podvedomi? Muj kamarad s tim ma problem a ja mu nedokazu poradit.Citi,ze neco je spatne,asi od te doby,co astralne vycestoval.Byl u jednoho fakt dobreho lecitele a ten rikal,ze musi uzavrit nejak svoje podvedomi.Ale ze mu pomoct nedokaze.Docela se o nej bojim:(Spatne se to vysvetluje.Podle me se dostal nekam,kam nemel a nevi,jak z toho.On je duchovne hodne vyspely,ale s timhle si neumi poradit. Pry sedi ve vlaku smrti:( A nechce mi rict,co to znamena. Prosim o radu (jen ty,kteri vi,o cem je rec).Dekuji
6. Červenec 2005 - 20:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Ne-mravní hlídk (anonym)
Podvědomí se uzavírat nemá. Později by se to stejně někde provalilo. Tady patrně pomůže dobrý kineziolog s odblokováním.
7. Červenec 2005 - 0:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Woland (anonym)
Uzavres podvedomi a ono si zacne delat, co chce. Je to jako kdyby ti ve sklepe neco doutnalo a resilas to tim, ze zavres dvere do sklepa. "Odblokovani" muze zpusobit jenom to, ze mas do sklepa volny pruchod, ale je treba ten ohen hasit - nebo jeste lepe, prenest na zahradu a udelat si na nem burty. Tedy se mu postavit celem. Kapisto?
7. Červenec 2005 - 9:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenik (anonym)
Poradila bych dobrého kineziologa nebo zajít na reiki.
7. Červenec 2005 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta. (anonym)
Ahoj Peťo. Rada. Musí si o ni říci sám !!! Pro tebe - tvoje prosby za něj udělají mnoho ale nesmíš opomenout i prosbu za sebe aby ti to neublížilo!!! Obecně - uzavření podvědomí je holý nesmysl. Možná - prosba o uzavření zkušenosti, zážitku a obrovskou omluvou, že jsem chodil, tak kde jsem neměl co dělat !!! POKORA !
11. Srpen 2005 - 14:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
On sam musi vedet oc jde. A pokud je to veci smrti, pak pochopit tu smrt. prestat z ni mit obavy. Smrt se muze stat jeho pomocnikem.. po case. Bude vzdy stat vedle neho a bude se na ni moci otocit a zeptat se na cokoliv a ona mu vzdy popravde odpovi. Osvobozuje to a dava to nadhled.
15. Říjen 2006 - 18:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Smudla (anonym)
Navstivit dobreho psychologa ci psychiatra a priste se vyhybat sarlatanum. To je prave problem lecitelu, ze sice cloveka nekam dovedou,mozna i v dobre vire, ale bohuzel jiz neumi dovest zpatky.
22. Listopad 2006 - 22:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Lokomotiva (anonym)
Pokora s vykricnikem :o))))
22. Listopad 2006 - 23:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Dellie (anonym)
Na co vlastně uzavírat podvědomí? Všichni se snad snaží o pravý opak?
8. Září 2009 - 21:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Luciana (anonym)
Vidím to podobně, jen, jak říkám, buďto se nezabýváte následky svých činů, nebo je to všechno cílené. Znám totiž už několik lidí, kteří brali velmi vážně, to o uzavření podvědomí... a jak špatně dopadli...Tak si nikdo nenechte ubližovat. V tomhle prostředí totiž vždycky je někdo, kdo platí za všechny.
13. Září 2009 - 23:24

Přidat komentář