0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Úvěroví podvodníci, lichváři a nezbedníci

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jeanette (anonym)
S hrůzou koukám, kolik lidí se dostalo a dostává do problémů, díky různým úvěrovým podvodům. Pište sem vaše zkušenosti s lichvou a podvody. je mi líto, že lidé v zoufalství dělají zoufalé věci a pak dopadnou, tak jak dopadnou. Mezi podvody (dokázané) patří: Edbusy, Asterie, naobcanku.cz, Myerson, Finpomoc... vybírají peníze předem a nikdy nikomu nepůjčí. Zajímavá stránka: http://www.podvody.estranky.cz Máte také nějakou špatnou zkušenost?
2. Prosinec 2009 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Lulu (anonym)
Ale když jsou lidi blbí a skočí na to, kdo jim za to může? Přece když si chci půjčit nebudu dávat žádné peníze předem. To může udělat jen blbec, s prominutím!
4. Prosinec 2009 - 8:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Danica (anonym)
Sledujte stránku www.eklub.webnode.cz.EDBUSY nie je žiadny podvod,pravda zaćína vychádzať najavo a bude z tejto kauzy veľký medzinárodný škandál.Máte sa na čo tešiť.
28. Prosinec 2009 - 20:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Au revoir! (anonym)
...très bonne idée.. très constructif... entièrement d'accord avec toi !
28. Prosinec 2009 - 20:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Julie (anonym)
Danico, ty trdlo. Edbusy je ten největší podvod!
18. Leden 2010 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
František Mláde (anonym)
S hrůzou koukám, kolik...Zdravím, možná jsem měl jen štestí, ale jakmile jsem se u věřitelů začal ohánět tím že jsem u Asterie nabídli mi daleko vyhodnější podmínky splátek než byla puvodní (4.000 puvodní a bez jakekoli možnosti snížení a po zmínce o Asterii najednou stačilo 2.600 s tim že nemusim platit kazdý mesíc plnou částku), to samé u druhého dluhu. Moje rada tedy, zkuste se zmínit při hovoru s věřitelem o Asterii, řekne vám že s nimi nespolupracuje, ale je velmi pravděpodobné že vám nabídnou lepší podmínky jako tomu bylo v mém případě:)
19. Březen 2010 - 13:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Fion (anonym)
Lulu (4.prosince 2009) píše "...když si chci půjčit nebudu dávat žádné peníze předem." Myslel jsem, že to je přece absolutně jasné. Ne však některým firmám, jak jsem se přesvědčil. Jistá organizace (měla tuším sídlo v Kladně) nabízela svou reklamu k vylepení na automobil. Nabídl jsem se, že si od nich nechám auťák polepit a budu s tím tak jezdit libovolnou dobu za nějakou měsíční odměnu. Oni ale požadovali, abych ještě předtím zaplatil několik tisíc korun. Proč? Za tuto zvrácenou logiku se ani nestyděli ani ji nijak nevysvětlili. Takže z celé akce nakonec nebylo nic...
19. Březen 2010 - 23:43
Obrázek uživatele Návštěvník
petra (anonym)
S hrůzou koukám, kolik...přidám další negativní zkušenost - největší podvodnníci jsou GOS finance, Praha. Nebo taky Miroslav Žák z Valašského Meziříčí jako zástupce této firmy. Podvede i kamaráda, který prodělal leukémiii s tím, že on není podvodník!!! POZOR na něj a jemu podobné! Já ho ale dostanu do basy.
29. Duben 2010 - 23:54
Obrázek uživatele Návštěvník
---- (anonym)
Někteří lidé jsou tak šíleně finančně negramotní, až běda. Každý strůjcem svého štěstí.
30. Duben 2010 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Zdravím, mám svoji zkušenost s firmou Coin Fortune Concern s.r.o. Jsou to podvodníci, kterí vybárají vratnou zálohu za vyřízení půjčky se slibem, že samotné vyřízení trvá týden a mě to trvalo po nekonečných telefonátech týdnů sedm a stejně mi přišlo oznámení, že nemají na vyřízení mé žádosti momentálně investora a vratnou zálohu jsem si měla vyžádat již v době 7 dní po podepsání smlouvy...
11. Srpen 2010 - 12:30
Obrázek uživatele Návštěvník
jakub (anonym)
S hrůzou koukám, kolik...tak teda nevím co si mám mislet můžou beztrestě já to taky podepsal co tet............
23. Srpen 2010 - 10:41
Obrázek uživatele Návštěvník
ěch podvodníků (anonym)
dokud budou lidé tak blbí a budou jím platit dopředu poplatky. V televizi, v novinách, na internetu, prostě všude je varování, NIKOMU DOPŘEDU NIC NEPLATIT, vždy jde o podvod, pokud chtějí peníze předem, ale marně, lidé si nedají říci. Není divu, že podvodníků se slibem půjček jen přibývá a inzerátů mají plné noviny. Dokonce i televize už těm podvodníkům vysílá reklamu.
23. Srpen 2010 - 12:21
Obrázek uživatele Návštěvník
draha (anonym)
S hrůzou koukám, kolik...jsou asterii podvodnici nabizi mi oddlužení
18. Září 2010 - 17:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Draha (anonym)
Nevěřte Asterie je to podvod lžou vytahaj zvas penize a pak jste chudáci neoddlužuji ale jen zadlužuji je to PODVOD!!!!!!!!
18. Září 2010 - 17:17
Obrázek uživatele Návštěvník
pavel (anonym)
tak teda nevím co si mám...muzes mi napsat u koho jsi to podepsal udelam to taky dik moc
26. Říjen 2010 - 17:32
Obrázek uživatele Návštěvník
neškodný radiká (anonym)
Adolf Hitler posílal všechny lichváře, dýlery, obchodníky, pojišťovací agenty, finanční poradce, sales managery, busines managery a podobné parazity do plynu! A něco na tom bylo!
26. Říjen 2010 - 18:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Klapka C.Klapka (anonym)
Adolf Hitler posílal...To je sice dobrej tip, ale mám pocit, že dneska nám to už nepomůže...
28. Říjen 2010 - 12:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Bohužel tihle darebáci mají tiché požehnání státu. Mám pocit, že být to v jiných státech EU, tak jsou tito výtečníci v base. Před rokem 1989 byla v zákoníku definice lichvy a bylo tam napsáno, že co je nad 1% je lichva. Při úpravě tam teď nechali pouze definici lichvy. Žádné vyčíslení tam není, tak se nedivím, že to tu s tímhle vypadá tak jak to vypadá. Jestli se proti tomu dá něco dělat, aby byl lepší zákon nebo něco, dejte vědět.
29. Říjen 2010 - 2:24
Obrázek uživatele Návštěvník
honza (anonym)
Bohužel tihle darebáci...Co je to za nesmysl? Nad 1% ročně je to lichva? A co inflace, která je okolo 5% ??? Když někdo někomu půjčí, tak má s tím určité riziko, náklady, musí počítat s inflací a tak nikdy nemá šanci se dostat níže než na nějakých 16 % ročně, pokud není půjčka zajištěna zástavou nemovitosti. Neměl jste na mysli spíš jedno procento denně?
29. Říjen 2010 - 11:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Bearnsdorf (anonym)
Co je to za nesmysl? Nad 1%...Jake riziko ? Pokud nekdo nekomu dluzi a musi splacet, vzdy se zahoji nejprve financni domy a teprve potom soukromme osoby. Kdyz neco pujcuju, je to me riziko a vyzivat krizove siruace jinych je prasecina. Je to zlodejna, a kdyby se trestalo podle stredovekeho prava a sekaly se ruce, hned by lichvaru ubylo. Financnimu domu nelze nic useknout, jen jej z moci statu zrusit.
29. Říjen 2010 - 12:34
Obrázek uživatele Návštěvník
klos (anonym)
Jake riziko ? Pokud nekdo...Riziko je v tom, že vám půjčené peníze určité procento dlužníků nevrátí. A to riziko se musí nutně promítnout v úrocích. Podle rizikovosti klienta určují úroky všechny banky a nebankovní úvěrové společnosti. Jikak to ani nejde. Pokud by vznikl zákon, že úroková sazba je nějak limitována, mělo by to za následek, že by se půjčovalo jen se zajištěním více ručiteli anebo jen na zástavu majetku. Bez zástavy a bez ručitele by nikdo nikomu nic nepůjčil. Doufám, že takovou situaci nechcete. Protože pokud mi někdo bude diktovat, na jaké úroky mám půjčovat, začnu půjčovat jen tam, kde je to bez rizika. Budu například vyžadovat pět ručitelů anebo ručení rodinným domem. Potom nejvíc začnou řvát ti, kteří jsou rizikoví a kterým se dnes půjčuje jen na vysoký úrok, že jím nikdo nechce půjčit. A když začnou řvát, pošlu je do parlamentu, ať jím půjčí ti poslanci, kteří takový zákon odhlasovali.
29. Říjen 2010 - 13:55
Obrázek uživatele Návštěvník
hans (anonym)
Dám vám příklad: Mám dejme tomu 100 000 Kč a chci je zhodnotit půjčováním. Každému klientovi půjčím deset tisíc Kč. Klienty mám rozdělené do skupin podle rizika: 1. Velmi bonitní, stálý příjem, zástava nemovitostí - úroková sazba 10% ročně inflace 5% a dalích pět procent náklady právní služby, vedení účtů pod.) Návratnost půjčené částky téměř 100 %, tedy za rok se mi z půjčených 100 000 vrátí 110 000 Kč. Když odečtu náklady a inflaci, je můj zisk minimální. 2. Bonitní bez zástavy s ručitelem - zde již musím počítat s tím, že se mi část peněz nemusí vrátit, je zde tedy již jisté riziko. Ani ručitel není zárukou vrácení incestované částky, podle modelu platební morálky musím počítat s tím, že cca 10 % klientů mi pěníze nevrátí, tedy v mém případě jeden z deseti. Ztráta bude dělat deset tisíc. Abych tedy neprodělal, u této skupiny musím o těch deset procet zvednout úrokovou sazbu na dvacet procent. Vrátí se mi tedy zase zpět 110 000 Kč, tedy deset procent bude můj roční zisk, ze kterého ještě odečtu náklady a inflaci. Třetí skupina budou bonitní klienti bez ručitele. U těchto lze již předpokládat, že až 3 z deseti svůj dluh nevrátí anebo jej nevrátí celý. Náklady na právní služby s vymáháním spojené budou u nich dělat dejmě tomu 30 000 Kč, tedy 10 000 u každého z nich a výsledek bude nejistý. U takovéto skupiny klientů je již nutné určit úrokovou sazbu na 30 % P.A., neboť riziko je již tak velké, že při nižší úrokové sazbě hrozí ztráta. A stejně i při této úrokové sazbě bude můj zisk zase jen těch deset procent, ze kterého musím odečíst mé náklady a inflaci. Z půjčených 100 000 se mi vrátí při nejlepším jen zase těch 110 000 Kč, protože dvacet až třicet tisíc mi zmizí mezi klienty jako nedobytné pohledávky. Myslím, že dále již není třeba pokračovat. Pro představu, jak půjčovat a přitom nezbankrotovat tyto tři příklady bohatě stačí.
29. Říjen 2010 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Slušný člověk si peníze nepůjčuje! Když na něco nemám, tak si to prostě nekoupím! A vy lichváři, co půjčujete peníze, jasně napište klientům, kolik jim půjčíte a kolik vám vrátí. Také uvedu příklad: Milý kliente, my Ti půjčíme 100.000,-Kč a Ty nám vrátíš 180.000,-Kč. A nešifrujte to miniaturními písmenky někde na zadní straně smlouvy a ještě normálnímu člověku nesrozumitelnou mluvou!!
29. Říjen 2010 - 14:50
Obrázek uživatele Návštěvník
hans (anonym)
Člověče, jestliže někomu půjčím 100 000 a on nám má vrátit 200 000 (pokud je to velmi rizikový klient, vrátí nám s úroky i 300 000, ne jen 180 000, jak píšete), tak to má napsáno velkýmí písmeny na první straně smlouvy a hned pod tím je jeho podpis. A jen vyjímečně (cca v pěti případech za deset let činnosti) jsem se setkal s tím, že s těmi podmínkami nesouhlasil. Na druhý den většinou klient, kterému se dané podmínky nelíbily, přijde s tím, že to zkoušel jinde levněji, ale protože nikde jinde mu levněji nepůjčili, smlouvu akceptuje. Nemáte pravdu, že slušný člověk si nepůjčuje. Znám mnoho slušných lidí, kteří si půjčují i opakovaně, když peníze z nějakých důvodů potřebují. Každý slušný věřitel půjčuje za jasně transparentních podmínek a nevím, o tom, že by úroky byly někdy v nějaké úvěrové smlouvě uvedeny někde na zadní straně, jelikož je to jeden ze základních parametrů úvěrové smlouvy. A do lichvářů nadávejte skutečným lichvářům, ne těm, kteří se snaží finančně pomoci i těm, kterým banky za žádnou cenu nechtějí půjčit ani korunu a kteří, pokud jím nepůjčíme my, půjdou ke skutečným lichvářům. A ti skuteční lichváři své peníze nevymáhají soudně, ale velmi drsným způsobem za pomoci ruskojazyčných pomocníků. Opravdu chcete, aby těm lidem neměl kdo půjčit a aby se museli obracet na lichváře?
29. Říjen 2010 - 15:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Svatá prostoto, tohle nemůžete myslet vážně! Vy nevíte, co se tady děje? Vy jste neviděl pořad "Černé ovce" o půjčování peněz a speciálně o RPSN? Tak si ho vyhledejte na netu a podívejte se na to! Je to k zblití!
29. Říjen 2010 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
A to, co dnes dělají banky, je také jen státem podporavaná lichva! A přitom když svěřím bance peníze, pořád mi z konta ubývá, místo, aby tam aspoň byl úrok kompenzující inflaci. Za komunistů, když se narodilo dítě, založila se mu vkladní knížka, na ni se dalo 5.000,-Kč a v 18-ti měl člověk hezkej peníz do začátků. Býval to hezkej dárek. Kdybych dal dnes dítěti při narození knížku s 5.000,-, v 18-ti už tam nebude nic. Spíš by ještě bankovním lichvářům to dítě muselo něco doplatit za vedení účtu! Hnus!
29. Říjen 2010 - 15:15
Obrázek uživatele Návštěvník
hans (anonym)
Svatá prostoto, tohle...To, co je občas v Černých ovcích, sice sleduji, ale jelikož se to nás netýká, nemohu to komentovat. Za to, že zde na půjčkách parazitují i podvodníci mimo zákon, my opravdu nemůžeme. Asi tak, jako většina slušných řidičů nemůže za to, že někteří jezdí ožralí. Také je to denně v černé kroníce, ale my, slušní řidiči s tím těžko něco naděláme.
29. Říjen 2010 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
hans (anonym)
A to, co dnes dělají banky,...Dříve banky půjčili pouze s ručitelem. A to měl každý žadatel zajištěno zaměstnání, dluh se hradil srážkami ze mzdy. Tedy mnoho faktorů, které snižovaly rizikovost, zajišťovaly návratnost a tím umožňovaly nízkou nákladovost a nízkou úrokovou sazbu. Dnes vám málokdo půjde ručit, zaměstnání nemá jisté téměř nikdo, rizikovost půjček je velká a přesto je po půjčkách poptávka. Když se banky riziku brání vyšší úrokovou sazbou, nadáváte jím do lichvářů. Ale ty banky skutečně nedělají nic jiného, než že se snaží vyhovět klientům, aniž by byly ztrátové. Vy máte v bance peníze, ta banka vám spravuje vaše účty. Co byste říkal tomu, kdyby ty vaše peníze banka půjčovala tak lehkomyslně, že by vaše peníze prohospodařila ve ztrátových úvěrech, Už jednou se něco takového stalo, ale tehdy bankám pomohl stát.
29. Říjen 2010 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
fyfa (anonym)
Tato diskuse je smetiště Václava Klause.Svatého zločince Miky Mause.To on za všechno může,zaživa nás svléká z kůže.On nás všechny oškubal,se všema s náma krutě vymrdal.Proto máme problémy.Oni mají na hradě jen nacistické emblémy.
29. Říjen 2010 - 16:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra Štětková (anonym)
STOP PODVODÚM-půjčky od 2OOO-2mil.,do registrů nenahlížíme,exekuce nám nevadí,MD,UP.Minimální příjem 5500,-Kč.Vyřízení poštou.Volejte ihned 723443620 (na email nereagujeme) Nejsme 900 PÁ -NE NON-STOP
11. Prosinec 2010 - 13:39

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama