17 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Urologie

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
zajimalo by me jak se divate na to kdyz moje manzelka doktorka chce jit delat na urologii. me jako chlapovi se to nelibi ani za mak. nedokazu si ji predstavit jak vysetruje jineho chlapa a zaroven s ni zit ... poradite? jen vazne, diky za kazdy nazor. honza
1. Prosinec 2004 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Prosím ťa...Veď aj Tvoja manželka chodí na gynekológiu. Je snáď jedno či ju vyšetruje muž alebo žena...Nebráň jej vykonávať zamestnanie, pre ktoré sa rozhodla.Nežiarli tam kde na to nie je dôvod!!!
2. Prosinec 2004 - 15:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Borek (anonym)
Pokud se chcete podívat na video zavádění cévky u muže uroložkou, klikněte na http://youtube.com a v poli Search vyplňte text: male catheter. Z nabídnutých videí vyberte Insertion of male catheter. Pokud se chcete podívat na video zavádění cévky u ženy urologem, klikněte na http://youtube.com a v poli Search vyplňte text: female catheterization.
17. Červenec 2007 - 9:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Dobrý den. Jaké máte skušenosti s užívaním tablet Uro-vaxom a jakým spůsobem fungují?
7. Listopad 2008 - 22:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Míra (anonym)
Vrátim se k tématu - Urologie.Dle mého by se měla zabývat urologií tj.močovým systémem mužů a žen.Vůbec mi nesedí ,že má za úkol se starat o pohlavní orgány mužů.Muži by měli mít svého doktora,jako mají ženy.Pak by byli daleko zdravější a dožívali by se věku ,jako ženy a nepadali by na rakovinu prostaty.Nemá na to urologie čas,na kvalitní vyšetření.Čekárny jsou přeplněné,čekáte taky 6 hodin a více.Porucha erekce-obešel jsem 4 urology,žádný mi nepomohl.Hlavně ,že letáky a reklama hlásají opak.Varikokéla-jedna z příčin poruchy erekce,nechají vás s ní chodit a trpět bolestma.Operace není sranda,vyžaduje zručnost operatéra,aby se neopakovala.
9. Duben 2009 - 21:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
ahoy, už rok mě trápí pálení v močové trubici. Většinou to začne po vymočení , ale někdy i samo od sebe . spozorval jsem že když jdu na velkou , tak mě to pak pálí trochu více , nevím jaké by to mohlo mít spojení . Na urologii jsem bez nálezu ( dělali mi různá vyšetření jak moči , tak močové trubice ) , ale nikde nic . Chci se zeptat jestli stím tady nemá někdo podobný problém
10. Září 2011 - 21:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Prosím, nemohli byste mi poradit nějakou paní doktorku z urologie? Nerada se ukazuji před muži a nemohu sehnat žádnou urologickou ordinaci, kde by mě mohla vyšetřit žena. Nejlépe Plzeň, Praha. Děkuji
20. Červen 2012 - 20:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jardo (anonym)
Zase sa niekto zabáva, na urologii v nemocnici ležia predsa aj ženy nielen muži zase niekto sa snaží rozbehnúť nejakú tému a kto ju začal nech sa porozpráva s manželkou čiže lekárkou . Potom by mali vlastne problémi aj všetky pediatričky ktoré kontrolujú genitálie do 18 rokov. A ten čo má ten problém nech si zoženie príjímací test na medicínu do Brna aby vedel čo to obnáša sa na medicínu dostať nieto ju ešte vyštudovať.
27. Červen 2012 - 17:08
Obrázek uživatele Návštěvník
bwg (anonym)
Zase sa niekto zabáva, na...Je přece úplně jedno, jestli ženské pohlavní orgány vyšetřuje muž a mužské pohlavní orgány žena. Důležité je, jak kvalitní lékař to je. Problémem je spíše fakt, že ženy mají svého gynekologa, ale andrologie je v česku spíše záležitostí pro bohaté, ačkoli zejména u mužů nad 40 let by takový specialista byl schopen léčit nejeden chlapský problém. Mne spíše štve, když jakákoli prohlídka u lékaře probíhá tak, že něco povídám, nebo odpovídám na otázky a 90% času stráveného v ordinaci se odehrává tak, že sedím na židli a doktor(ka) datluje do PC.
21. Červenec 2012 - 22:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Ahoj poradíte někdo lékařku z urologie? Potřebuji jít na prohlídku kvůli obtížnému přetahování předkožky a od chlapa si na něh sahat nenechám. Díky moc za tipy.
28. Srpen 2018 - 22:27
Obrázek uživatele Návštěvník
rip (anonym)
U nás máme urologa i uroložku.Po první návštěvě urologa jsem radši přešel k uroložce.Doktor mi nevyšetřoval zrovna citlivě.Doktorka na sono ledvin natře gelem a pak prohmátne pytlík,zkusí přetáhnout předkožku,vše s citem.Zakončí to prohmatem prostaty.Gelem natře i okolí penisu,kontrola moč. měchýře.Proto,že gel zapatlá ochlupení,mám ptáka oholenýho. gel jde lépe setřít.
16. Listopad 2018 - 11:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Přesně tak. Já jsem též u soukromé uroložky a nedám na ni dopustit. Uurologů - mužů, jsem se necítil dobře.
16. Listopad 2018 - 14:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na Ahoj poradíte někdo lékařku z
Nevím kolik ti je let ale nejdříve bys měl zkusit svépomoc dle návodu: https://www.strankyprokluky.cz/jak-o-sebe-pecovat/zalud-a-predkozka/
16. Listopad 2018 - 14:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Urologie v Motole je celkem dobrá. Ale veliký bacha na sestru Dagmar Dvořákovou. Umí zmrvit na co šáhne.
19. Březen 2019 - 0:26
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Odpověď na Urologie v Motole je celkem
Mám podobnou zkušenost s urologií v Motole. Mudr. Marcela Čechová protěžuje některé pacienty a jiných si nevšímá. Má chování jako komunistický doktor. Možná ještě horší. Velmi špatná lékařka.
7. Duben 2019 - 17:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Před týdnem jsem byl opět u paní doktorky na urologii na kontrole.Vše se odbývá jako vždy.Jemně přetáhne předkožku,prohmátne varlata a přes zadek zkontroluje prostatu.Vše s citem.
26. Listopad 2019 - 8:01

Přidat komentář