35 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

urologická prohlídka

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Marek (anonym)
Je mi 35 let. Při preventivní pravidelné prohlídce mě moje obvodní lékařka doporučila na preventivní urologicko-sexuologickou prohlídku do nemocnice. Co to obnáší? Ptám se proto, že v nemocnici na urologii pracuje její kolegyně, tedy jde o to, že je to žena. Předpokládám, že člověk musí být nahý, ale když se mě bude dotýkat a při tom se bude dívat asi i sestra, obávám se trapasu s erekcí. Jsem dost citlivý a vzruším se dost snadno, co když to dojde dál...? A co obnáší ta sexuologická část?...Mluvila o nějakých testech a tak.....P.S. navíc mi při sexu praskla uzdička, tehdy jsem u lékaře nebyl, teď mi to budou prohlížet...Díky za odpověď a případné zkušenosti jiných. Marek
30. Leden 2005 - 18:35
Zdenek (anonym)
Ahoj, niceho se nebojte a berte zivot trochu vice s nadhledem.Za svou kolegyni Vas zrejme poslala proto, ze je to jeji kamaradka a kamaradi si v kseftech pomahaji. Nic Vam nebrani jit na jakoukoliv jinou urologii. Ale berte to z te lepsi stranky, urolozek je sakramentsky malo, takze ja bych to povazoval treba za stastnou nahodu.Mate po tricitce, tak se podivejte vzuru a rekne si "Jsem safra pysny, ze mi to jeste stoji, kdyz se me baba jenom dotkne". Az tomu tak nebude, budete se citit stokrat hur, nez kdyz se Vam pred doktorkou postavi. Necekejte, ze se tam budete promenadovat nahaty nebo ze Vas bude 15 minut masturbovat :-) Mrkne na tu prasklou uzdicku a mozna doporuci drobny chirurgicky zakrok, ktery je opravdu hracka a jeste se budete kamaradum chlubit, ze Vam ten zakrok udelala zenska a ne chlap.A jestli se fakt udelate, tak jste borec a vsichni Vam to budou zavidet.Hodne zdaru a hlavu vzuru (jo a taky neco jineho ve vhodnych chvilich :-))
30. Leden 2005 - 21:28
Zdenek (anonym)
Hm, jeste me napadlo, ze kdyz Vas nekam posila, tam mate doporuceni - zadanku a tam bude asi napsano, co s Vami maji na te urologii provest.
30. Leden 2005 - 21:30
marek (anonym)
Díky za odpověď. Na té žádance je doporučení k preventivní uroologicko-sexuologické prohlídce...slovy :...žádám o provedení....atd. Jsem zvědav, ale obavy zůstávají, když mi nevyvracíte, že se tam mohu, jak říkáte, udělat. Ale díky za odpověď Marek
31. Leden 2005 - 7:26
Lenka (anonym)
...co řešíš, já to mám každej rok minimálně na gyndě a taky nevyvádím a to už od 16...před doktorkou se snad stydět nemusíš???
31. Leden 2005 - 10:47
Marek (anonym)
U chlapa je to přece jen jiné, to mi neříkejte, holkám se nemá co postavit, ale mně se postaví, i když nechci a to už je samo o sobě takový trapas, když tam nejdu s problémem erekce...ale když je to preventivní, tak asi budou něco zkoušet...takže čekám na zkušenosti těch, co už tam byli...
31. Leden 2005 - 12:08
Honza (anonym)
Vždyť na urologii nemusíš mít doporučení, tam můžeš sám se objednat. To je nějaký divný, že tě objednala ke svý kamarádce...nemyslíš?
31. Leden 2005 - 13:24
Maja (anonym)
Z čoho pozostáva vyšetrenie na urolog. v rámci preventívnej prehliadky na ktorú ma poslal gynekologicka.
6. Červen 2005 - 22:15
Petr (anonym)
Jasně,obáváš se správně. Jak shodíš boxerky, tak se na tebe doktorka lačně vrhne, začne ti ho zuřivě kouřit a přitom tě volnou rukou honit. Sestra ti bude lízat bradavky a strkat prst do zadku a dráždit tak prostatu. Až vystříkneš, tak to doktorka všechno spolyká a zbytek olíže sestra...boha jeho! To jsou blbý otázky. Věř mě, že se ti nepostaví, protože to bude profesionální a zdůrazňuju, že ti to na 99pa nepřijde vůbec vzrušující...Mluvím z vlastní zkušenosti při podobné prohlídce. Taky jsem čekal kdovíco a bylo to úplně v poho. A to mi normálně stojí 30x denně. Ale z tohodle fakt strach neměj...hough :-)
14. Červen 2005 - 12:57
Gammam (anonym)
Pokud chcete vidět jak probíhá u muže kompletní urologická prohlídka, můžete se podívat na videoklip třeba na adrese http://omeweb2.ucdavis.edu/doctoring/doctoring/Urological2.htm
4. Listopad 2005 - 18:15
Urolog (anonym)
Praktikuji to asi 2 roky. Začínal jsem trubičkami prům. 3 mm, postupně jsem přidával a teď používám orig. silikonové cévky.Močová roura se přizpůsobí, používám lubrikační gel s Tea Tree oil. Ze začátku po aplikaci to při močení trochu řezalo ale teď je to bez problémů. Je to nepopsatelně příjemný pocit, když cévkou projíždíte zúžením v místě prostaty.Tak se vlastně dráždí prostata. Takto se můžete dráždit "jak dlouho" chcete a nedojde k ejakulaci a při tom zažíváte nepopsatelné pocity. Už ten pocit, že máte v penisu zastrčenou takovou trubku, která vás příjemně dráždí je rajcovní a když si jdete např. zaběhat!!!
19. Prosinec 2006 - 18:55
Chlípníček (anonym)
Ale tohle snad na urologii nedělají?!
20. Prosinec 2006 - 19:03
Honza (anonym)
Ale mě by zajímalo, co se děje při preventivní prohlídce, když je tam muž poprvé ?
16. Únor 2007 - 7:36
Petr (anonym)
Myslím si, že většina z Vás urologickou prohlídku zveličujete. Je pravda, že je nutné, aby se pacient svlékl, aby byl alespoň obnažen od prsních badavek až po kotníky, samozřejmě nejlépe zcela nahý. Pak Vás sestřička přivede k panu doktorovi nebo ještěblépe k paní doktorce, protože lékařky jsou při vyšetřování daleko ohleduplnější. Vyšetření se provádí zpravidla v gynekologické poloze a samozřejmě často dochází k erekci. Není třeba se stydět ani před sestřičkou, jsou to většinou zkušené sestry, které všechno chápou, i když náhodně dojde u někoho k vystřéíknutí semene.Stává se to často při vyšetřování prostaty a semenných váčků. Lékaři ani lékařky nejsou úchylové ,jak někdo píše, jsou to samozřejmě lidé a některá paní doktorka si ráda prohmatá dobře vyvinutého samce a lékař pěknou samičku, ale vše pro zdraví, ne pro potěšení!
11. Duben 2007 - 13:15
Fí. (anonym)
Doporučuji velmi zkušenou a hodnou lékařku na Karlově nám. v Praze - UROCENTRUM.
16. Duben 2007 - 12:39
Šárka (anonym)
Chlapi, Vy s tím naděláte! máte jen penis, Vás nevykoukají! ženy to mají mnohem horší na gynekologii! ty tam narozdíl od Vás chodí pravidelně a také z toho nevyšilují!!
16. Duben 2007 - 15:02
Borek (anonym)
Pokud se chcete podívat na video zavádění cévky u muže uroložkou, klikněte na http://youtube.com a v poli Search vyplňte text: male catheter. Z nabídnutých videí vyberte Insertion of male catheter. Pokud se chcete podívat na video zavádění cévky u ženy urologem, klikněte na http://youtube.com a v poli Search vyplňte text: female catheterization.
17. Červenec 2007 - 9:35
Janka (anonym)
Prosím o kontakt na tu velmi zkušenou a hodnou lekářku v praze-UROCENTRUM.Máme malého 3 ročného chlapčeka a problém.Napriek pravidelnému sťahovaniu má pindika prilepeného a posielajú nás na obřízku a do narkózy..Prosím poraďte nám...
25. Červenec 2007 - 13:49
Janka (anonym)
prosím poradte nam niekto ,napíšte svoju skusenoť s malym dietatom...DIKKK
25. Červenec 2007 - 20:38
petr (anonym)
ahojte, je prosím v Ostravě nebo v okolí uroložka? nevíte někdo? Díky
7. Prosinec 2007 - 21:40
Vašek (anonym)
Mě se takováto důkladná prohlídka (od lékařky a sestry) líbí tak kdyby se našla nějaká lékařka z Brna a širokého okolí tak se rád budu pravidelně účastnit a nechám se rád u této lékařky trvale zaregistrovat. Samozřejmě rád budu cvičným pacientem pro medičky - pro cokoliv. Stejně tak budu rád pokud napíšou i nějaké holčiny jakéhokoliv věku, které tato problematika zajímá na vasovaso1"seznam.cz. Mějte se, V. ))
23. Leden 2009 - 16:54
Míla (anonym)
Pro Janku : měli jsme s malým synem stejný problém, bylo nutno předkožku operovat. VŘELE MOHU DOPORUČIT ODDĚLENÍ NA POLIKLINICE NAPROTI METRU BUDĚJOVICKÁ, MALÝ BYL NAPROSTO V POHODĚ..PŘED I PO ZÁKROKU. PODROBNOSTI POŠLU NA TVŮJ MAIL. MÍLA
23. Leden 2009 - 17:17
Honza (anonym)
Napíše mi slečna doktorka, medička nebo diplomovaná zdravotní sestřička, nezadaná nekuřačka, která má ráda očistné klysma a intimní vyšetřování? Jsem svobodný VŠ z Prahy, rád svěřím své štíhlé sexy (BMI=23) tělo do Tvých jemných rukou na důkladnou lege artis (= podle pravidel umění) preventivní prohlídku a své zdravé tlusté i slepé střevo na preventivní očistu pořádným klystýrem. Moje "kakaová (_!_) dírka" je panenská, nikdy jsem nebyl vyšetřován per rectum! Součástí řádné preventivní prohlídky má být i prohmatání genitálu včetně přetažení předkožky. V normální ordinaci bych se asi před hezkou lékařkou styděl za erekci... Nejsem submisivní a nehledám dominu. Mám zdravotnické vzdělání, a tak Ti na oplátku, mimo jiné, udělám gynekologické bimanuální vyšetření, rozšířené o hledání G-bodu a jeho stimulaci (viz např. Kratochvíl, J.: Sexuální stimulace a ženský orgasmus. Čs.psychiatrie, č.4, 1993, s. 191 -199.). Těším se na nezávazné setkání v předvánoční Praze. Dr.Klyzma@centrum.cz
24. Listopad 2009 - 21:17
Honza (anonym)
Napíše mi slečna doktorka,...Erotický náboj například mezi přitažlivou sestřičkou nebo lékařkou a sympatickým pacientem, překonávajícím svůj přirozený stud, jistě existuje a musí se nějak projevit, i když zdravotníci se snaží své případné vzrušení s ohledem na profesionalitu skrývat. Na tom všem není nic špatného.je to prostě přirozené. A erotický náboj nemusí být jen mezi mužem a ženou, třeba bisexuálně zaměřená gynekoložka bude skrývat své vzrušení při vyšetřování atraktivní pacientky apod.
6. Únor 2010 - 23:09
Pacient (anonym)
Mě se takováto důkladná...Příroda se probouzí ze zimního spánku, napíše mi na email lékařka, štíhlá až sportovní nekuřačka, která je pro samou práci sama, v nemocnici či ordinaci ji občas, i přes profesionalitu, vzrušuje intimní vyšetřování sympatických pacientů a jejich stud před hezkou doktorkou a ráda by mi doma udělala preventivní prohlídku, klysma, masáž prostaty, odborně posoudila erekci a spermiogram (kvalitní mikroskop v domácí laboratoři mám)? Cítím se zdráv, jsem svobodný, štíhlý VŠ výzkumník s odbornými zájmy v biomedicínském inženýrství, elektronice, medicíně, ale i v hudbě. Těším se na nezávaznou procházku do jarní přírody. klinicke_vysetreni@centrum.cz
22. Březen 2010 - 17:23
PACIENTE HONZO (anonym)
Napíše mi slečna doktorka,...Jen si nech dat poradnej klystyr at se poradne poseres. Hlavne si poradne umyj prdel a na zachode poradne vyvetrej at se nepobliju smrady. Ty, ze mas kakaovou dirku panenskou? KECAS. Panenska blana neni v prdeli, ale v pochve a ty pochvu nemas. A i kdyby byla blana v prdeli, tak uz ji mas klystyrem davno protrzenou. Tak hovnum zdar klystyraku paciente Honzo.
19. Květen 2010 - 6:24
tores (anonym)
Lehce mě bolí jedno varle, moje paní doktorka, která si mě ani neprohlídla, mě poslala na vyšetření na chirurgickou ambulanci, kde mě doktor aspoň základně prohlíd, tedy to co měla udělat moje obvoďačka, no a poslal mě na urologii, tam se teprv musím objednat, v čekárně se prý čeká třeba až 6 hodin, než na vás přijde řada, no prostě super den, fakt jo.
1. Prosinec 2010 - 11:27
Zajíc (anonym)
Vynikající video vyšetření prostaty zde: http://hotfile.com/dl/106077883/7574624/Vyeten_prostaty_a_odbr_sperma.wmv.html
19. Únor 2011 - 18:01
mattous (anonym)
Poradte kde na jake urologii je mlada urolozka?? Diky, M.
30. Říjen 2011 - 1:56
Jarda (anonym)
Když tu vaše připomínky, musím si klást otázku, zda to myslíte vážně. Myslíte si, že lékařku na urologii vzrušuje pohled na nahého chlapa? Lékařku zajímá onemocnění, protože na to studovala spoustu let a to že je pacient nahý, je zcela normální, protože je to jako u očního lékaře si také nenecháte tmavé brýle. Lékařky navíc jsou k pacientům většinou shovívavé a ohleduplné. Zdravím Jarda
27. Únor 2013 - 20:59
ben (anonym)
Pár uroložek jsou feministky. Takže nic moc...
26. Říjen 2014 - 13:18
doktorApacient (anonym)
Vzrušuje Vám téma gynekologického vyšetření? Mrkněte na web www.doktorapacient.webnode.cz !
9. Září 2015 - 20:37
matej25 (anonym)
Dnes jsem absolvoval urologickou prohlídku a musím říci, že to svlékání do naha nejsou výmysly.Je mi 39 a nejsem už tedy mlaďas, ale dorazil jsem na vyšetření, protože manželka měla opakované záněty a doporučil to její doktor. Dorazil jsem bez doporučení obvodního doktora, ordinace malá místnost spolecně se sesternou. Nejprve jsem byl požádán o svlečení do.spodního prádla a dotazován na problémy, následně jsem se pred doktorkou i sestrou svlékl do naha a lehl na lehátko a doktorka mi udělala sono ledvin.a.močového měchýře. Vše před sestrou. Potom nastala prohlídka prostaty a nakonec výtěry, kde nade mnou stály obě. Ponížení velké, nicméně i kdyz to byly pekné ženy, erekce nehrozila. Přežil jsem to.
14. Únor 2017 - 18:34
Karel (anonym)
Byl jsem na takové prohlídce před 1/4 rokem. Žádné do naha. Za plentou byl vyšetřovací stůl a taky vesak na odložení. Sundal jsem jen kalhoty a spodní prádlo. Ultrazvuk břicha a pak močového měchýře a prostaty. Na vyšetření prostaty přes konečník jsem si mohl vybrat jestli na boku na vyšetřovacím stole nebo ve stoje opřený o ten stůl. U vyšetření byla jen doktorka. Dřív jsem byl na podobném u doktora, ale ženy jsou taktnejsi, takže ten prst v zadku jsem nyní skoro nevnímal. Rozhodně nic ponižujícího. Pro ty co si ochlupeni neupravuji, tak i u pánů, se to pred kontrolou očekává. Při sonu prostaty jezdí kousek nad penisem a pokud jsou tam chlupy, musí dát o hodně vic gelu, aby měla obraz. A gel pak docela studí. Bez chlupů (v předu i vzadu) je vyšetření pro doktora snazší, a pro vás příjemnější.
4. Srpen 2018 - 14:20

Přidat komentář

Reklama

Reklama