0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Lída (anonym)
Odpověď na To čůráš i holčičkám ? Jak se
Čůrám i holčičkám a líbí se jim to, mají z toho švandu.
26. Únor 2020 - 15:24
Matyáš (anonym)
Dříve jsme tuto metodu využívali při chřipkách, osvědčilo se to. V současné době s ohledem na Coronavirus jsme opět pití moče obnovili, moč je sterilní, antibakteriální a hlavně obsahuje amoniak, tedy čpavek. Pijeme ji navzájem celá rodina včetně dětí.
28. Únor 2020 - 19:54
ina (anonym)
Odpověď na Dříve jsme tuto metodu
Začal jsem s užíváním před dvěma měsíci,injekčně i pitím a pozoruju na sobě takovou větší sílu,chuť do práce,cítím se velice dobře,určitě budu pokračovat dál. Injekčně aplikuju půl ml a deci vypiju ráno
29. Únor 2020 - 12:47
Majka (anonym)
Přiznám se, že teď si čůráme do úst s manželem i dětmi, v poslední době přímo do úst bez předsudků. Už dříve nám to pomohlo proti chřipce, teď to děláme jako prevenci proti Koronaviru. Snad to nějak pomůže.
2. Březen 2020 - 17:59
Martin (anonym)
Odpověď na Přiznám se, že teď si čůráme
Majko, včera jsme podle tvýho vzoru zkusili urinoterapii jako prevenci před koronavirem. Pili jsme ze sklenice každý svou moč. Já s manželkou jsme to dali poměrně dobře, ale syn měl problémy. Dávil se a vše vždy vyzvracel. Trvalo nám dlouhou dobu než jsme do něho nakoenc dostali asi 2 dcl. Nemáš nějaký návod jak ho navyknout?
3. Březen 2020 - 6:02
Majka (anonym)
Odpověď na Majko, včera jsme podle tvýho
Dobrý den,u našich dětí to bylo stejné, dcera to vzala normálně,syn se dávil a zvracel. Zkuste mu dát moč od manželky, pro začátek spíše odpolední, ta není taková agresivní, ranní je sice nejlepší, dá se to naučit. Podle zkušenosti děti raději pijí moč maminky než vlastní,zvláště kluci. Jestli Vám mohu více radit, ať mu manželka dá moč přímo,tedy rovnou čůrat do úst, jako to dělají jiné maninky. Ono je to spíše psychický problém,stud musí jít stranou. Také pro Vás by byla moč manželky lepší,obsahuje důležité látky a hormony. Ukažte synovi aby se Vám manželka trochu vyčůrala do úst a pak zbytek vyčůrá do úst synovi. Syn uvidí že to nic není a snáze to přijme. Napište jak to dopadlo. Kolik je synovi let ?
3. Březen 2020 - 10:36
Martin (anonym)
Odpověď na Dobrý den,u našich dětí to
Majko, děkuji za rady. Odpoledne vyzkoušíme jak jste napsala a určitě napíšu jak to dopadlo. Synovi je 13 let.
3. Březen 2020 - 10:53
Majka (anonym)
Odpověď na Majko, děkuji za rady.
Martine, chci ještě dodat,čůrejte ve vaně nebo sprše,tam si nemusíte dávat pozor,když to třeba poteče okolo. Nejprve si zkuste nasucho polohu,která bude nejpohodlnější,např.žena ve stoje, v předklonu, v sedě na okraji vany a podobně.Pak zkuste přitisknou ústa na přirozeni ženy opět s nejvhodnější polohou,zkuste si to se synem nanečisto a pak teprve může maminka čůrat. Hlavně se před sebou nestyďte, nahota je při urinoterapii přirozená. Držím palce. Majka
3. Březen 2020 - 13:27
ina (anonym)
Tady už to zachází asi úplně jinam
3. Březen 2020 - 16:01
Martin (anonym)
Odpověď na Martine, chci ještě dodat
Majko, od ženy to nedal a to jsem mu držel hlavu. Ode mě to ale celkem šlo. Nechci tady rozepisovat podrobnosti, když se mi ozvi na mail snowboy-zavináč-centrum.cz.
4. Březen 2020 - 5:20
Majka (anonym)
Odpověď na Majko, od ženy to nedal a to
Martine, dostal jsi můj mail ? Prosím odpověz. Majka
5. Březen 2020 - 8:31
Martin (anonym)
Odpověď na Martine, dostal jsi můj mail
Tož chlape,alias Majko, tady , máš utrum ! Identit lmp nelže.
5. Březen 2020 - 9:01
Irena (anonym)
Nechci šířit paniku, byla jsem v Itálii, byla jsem nakažena, a byla v domácí karanténě. Několikrát denně jsme si celá rodina čůrali navzájem do pusy (dva dospělí,děti 5 a 9 let). Dnes už nemusíme být v karanténě, podle nás to byla právě urinoterapie která nám pomohla.
15. Březen 2020 - 20:34
Lída (anonym)
Odpověď na To čůráš i holčičkám ? Jak se
Čůrám i holčičkám, berou to normálně jako hru a líbí se jim to.
1. Duben 2020 - 7:15
Návštěvník (anonym)
Co všichni myslíte, když terapie muže pomoct na imunitu proti koronaviru?
9. Říjen 2020 - 0:50
Iveta (anonym)
Možná asi pomůže chci to taky zkusit. A jak jsem se dočetla na netu tak to musí být ženská nebo panenská urina. Myslím že pití uriny je lepší než nedělat nic.
9. Říjen 2020 - 4:23
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Možná asi pomůže chci to taky
Iveto, prosím kde jste našla tyto články, můžete prosím aj přidat sem nejakej odkaz? je to na imunitu nebo vůči virům? A taky proč pouze ženská? Myslím si že jde spíše běžné o pití své. Ale určitě jsem zvědavý a rad bych dozvěděl o Vaše zkušenosti.
9. Říjen 2020 - 23:21
ina (anonym)
Odpověď na Iveto, prosím kde jste našla
něco je tady, i když už starší, nic novýho jsem nenašel https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=1521&start=870
12. Říjen 2020 - 15:04
ina (anonym)
Odpověď na něco je tady, i když už
A ještě tady : https://271161.myshoptet.com/
12. Říjen 2020 - 15:06
Ook (anonym)
Hourinoterapycom
12. Říjen 2020 - 20:01
Návštěvník (anonym)
Odpověď na něco je tady, i když už
No pravé :) Žádné články nikde nejsou, přijde mi ze někdo tu lže...
14. Říjen 2020 - 20:12
Já (anonym)
stačí zadat na googlu urinoterapie
14. Říjen 2020 - 20:43
Zuzana (anonym)
Nevím proč by člověk měl pít vlastní moč, vždy je lepší dárcovská, ve své vlastní je dobré škodliviny odplavit vymočením, pokud ji vypiju, dodám zpět do těla to co jsem vymočila a nemá to pak žádný účinek, proto si myslím, že v rodině je dobré pít moč jiného člena rodiny a vždy se říkalo, že nejlepší je ženská nebo panenská moč.
14. Říjen 2020 - 20:58
Vašek (anonym)
Tak ono na tom něco pravdy bude, pít vlastní moč je asi blbost lepší od jiné ženy nebo holčičky.
15. Říjen 2020 - 2:50
M (anonym)
No nevim že bych přesvědčil dceru aby mi čůrala do pusy?
16. Říjen 2020 - 16:46
Irena (anonym)
Odpověď na No nevim že bych přesvědčil
Mohl by jste prozradit jak je dcera stará ?
16. Říjen 2020 - 17:59
M (anonym)
16 a 8 let.
18. Říjen 2020 - 13:25
Irena (anonym)
Odpověď na 16 a 8 let.
Přesvědčit je poměrně snadné, záleží na tom jaké máte mezi sebou vztahy a pokud dobré, tak bych jim vysvětlila proč chcete jejich moč, já to tak měla a vzali to rozumně a dávam jim taky svoji nebo oni navzájem
18. Říjen 2020 - 16:01
M (anonym)
Odpověď na Přesvědčit je poměrně snadné,
No tak se stalo a dcerka se mi vyčůrala. Snad to bude už běžně. Pochopila to.
18. Říjen 2020 - 16:40
Irena (anonym)
Odpověď na No tak se stalo a dcerka se
Ta mladší do úst ? Ne bo starší ?
18. Říjen 2020 - 22:16

Stránky

Přidat komentář