927 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Odpověď na Pavlo,tak jak pokračujete
Zkusila dnes jak přišla že školy chtělo se jí na malou dost a tak jsem to podle rád zkusila aby nechala prdelku víc zvednutou a vyčůrala to do sklenice. Jen co svlékala kalhotky jsem jí vlhčeným kapesníčkem otřela berušku a ona ihned vyčůrala do sklenice ,kterou jsem jí radši držela pod beruškou sama,necelou půllitrovku,to nebylo málo. Já jsem vypila tři rychlé loky. Dcerka jeden a moc se netvářila ,pak zkusila ještě jeden a za chvilku to vydávila ven a pak úplně vyzvracela na zem všechno co měla v sobě . To asi nepůjde. Není zvyklá. Já to zvládla bez problémů.
6. Únor 2020 - 16:45
Sandra (anonym)
Odpověď na Zkusila dnes jak přišla že
Já to chápu,ono to chce asi zkoušet dál, pak se to přizpůsobí,u mé dcerky to byl taky tak,chce jí to vysvětlit,že to je pro ní dobré,hlavně že vy s tím nemáte problémy. Pak se ozvěte jak to pokračuje.
6. Únor 2020 - 17:14
Lucka (anonym)
Odpověď na Zkusila dnes jak přišla že
Zkuste to dávkovat společně s limonádou,čajem a podobně.Pomalu zvyšujte dávky a uvidíte jak to bude probíhat.
7. Únor 2020 - 4:57
Lída (anonym)
Také mám 7 letou dcerku,také se dávila. Začala jsem ji to dávkovat s čajem a po 14 dnech si na to zvykla a je v pohodě. Já jsem pila její panenskou moč normálně. Teď ji pijeme obě.
8. Únor 2020 - 16:36
Adéla (anonym)
Já mám dvě dcerky (4+6) a obě pijí moč, buď ze sklenice jedna od druhé,nebo i přímo čůráním do úst.Ta starší se na začátku také dávila,proto jsem jí moč ředila vlažným čajem s teplotou 36-38°C a dnes se to ustálilo. Bez problémů piji jejich moč přímo i já. A možná zkusím,co s nimi udělá moje moč.
9. Únor 2020 - 1:42
Lída (anonym)
Paní Pavlo,prosím vás,napište potom jak to pokračuje.
9. Únor 2020 - 15:54
Denisa (anonym)
Adélo,jak to u Vás pokračuje,zkusila jste jim dát i vaši moč? Já mám 8 letou a po počátečních potížích s dávením teď je to v pohodě,už pijeme obě přímo z pipiny,dceři se to více líbí. Děkuji za případnou odpověď.
10. Únor 2020 - 8:36
Adéla (anonym)
Starší dcera jí v koupelně začala čůrat do pusy a asi trochu zatlačila a hned z ní vyběhlo velký rychlý řídký hovínko na její celý obličej. A tím skončila urinoterapie u nás.
10. Únor 2020 - 8:56
Denisa (anonym)
A to měla průjem? To se jí ale muselo chtít dřív. To je potřeba vychytat. Jak to vůbec nakonec dopadlo?
11. Únor 2020 - 16:31
Sandra (anonym)
Odpověď na Starší dcera jí v koupelně
To je tedy smůla,ale nezoufejte,to může stát,rozhodně urinoterapii nezatracujte, zkuste to znovu.Nejprve trochu čůrejte dcerám vy,aby věděli jak by to mělo být a poučit je,že mají jen čůrat,musí se jim především chtít a pak to půjde,dyž je prázdný močový měchýř,tak to nutí na velkou potřebu.Nestyďte se za to,nám se to taky stalo a teď je vše v pohodě.
11. Únor 2020 - 18:38
Adéla (anonym)
Odpověď na A to měla průjem? To se jí
bylo to hrozný. Ona mi pak řekla, že hodně potřebovala, ale že si myslela, že se vyčůrá a pak si dojde na záchod a tam udělá to druhý. Jenže to z ní vyběhlo najednou a hodně a skoro řídký. Blbě se to píše. Obě holky z toho byly našrot.
11. Únor 2020 - 19:50
Sandra (anonym)
A budeš Adélo pokračovat,zkusíte to znovu?
11. Únor 2020 - 19:57
Adéla (anonym)
NE !
11. Únor 2020 - 22:04
Adéla (anonym)
Odpověď na NE !
Tak Adélo,pročpak odpovídáš za mě, myslíš,že se na to nepřijde. Jseš prostě kráva,nebo jsi muž a jsi vůl. A to volím celkem slušná slova. Dcerka se nikdy při tom neposrala,vše probíhá tak jak má. Čůráme a pijeme všichni.
12. Únor 2020 - 1:43
Lucka (anonym)
Také jsem si myslela,že za Adélu píše někdo jiný a teď se to potvrdilo. Mám tušení kdo to může psát. Adélko,nenech se rozhodit,to se stává na více rubrikách zde na "Doktorce".
12. Únor 2020 - 18:08
Ok (anonym)
Odpověď na Také jsem si myslela,že za
Kikina?
12. Únor 2020 - 19:22
Mik (anonym)
Odpověď na Kikina?
Jasně!
12. Únor 2020 - 19:53
Adéla (anonym)
Proč stále odpovídáš za mě? To jsi opravdu blbej.Chceš jen narušit tuto diskusi nebo o co ti jde?
12. Únor 2020 - 20:23
Mik (anonym)
Odpověď na Proč stále odpovídáš za mě?
Já odpovídám pouze za sebe.
12. Únor 2020 - 20:37
Adéla (anonym)
Odpověď na Já odpovídám pouze za sebe.
Moc se ti omlouvám,já myslela že to píše někdo jiný například Steve nebo Rinzler.
13. Únor 2020 - 3:33
Patricie (anonym)
Když jsem četla tuto rubriku,tak jsem se rozhodla to zkusit,mám 10 letou dceru a vše jsem to s ní probrala a souhlasila. První její čůrání bylo do sklenice a obě jsme to zvládly. Druhý den znovu opět bez problému s dávením a dnes je to už běžná součát dne. Zítra to zkusíme přímo z pipiny. Snad nás nikdo nebude tady urážet.
13. Únor 2020 - 17:49
Patricie (anonym)
Tak jsme to dnes zkusili přímo z pipiny, podle dcery je to takové lepší než ze sklenice,zkusila i moji moč a nic to nedělalo,takže pokračujeme dál.
14. Únor 2020 - 19:37
Znalec (anonym)
Odpověď na Tak jsme to dnes zkusili
...a pak sis ho vyhonil, debile.
14. Únor 2020 - 19:44
Patricie (anonym)
Odpověď na ...a pak sis ho vyhonil,
Debil jsi ty,děláš ze sebe znalce a ničemu nerozumíš.
14. Únor 2020 - 23:34
Miki (anonym)
Odpověď na Debil jsi ty,děláš ze sebe
velmi rorumím třeba já, kdybys to tady vyvalil popravdě Páťo, nikdo by tě neodsoudil. K tomu tyto stránky slouží.
15. Únor 2020 - 7:44
Patricie (anonym)
Nevím proč si mě pořád s někým pleteš, já píši pravdu jak to je u nás.
15. Únor 2020 - 8:24

Stránky

Přidat komentář