4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Úpadek fyzičky

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Petronius (anonym)
Jsem překvapen tím, jak rychle nastává úpadek schopnosti těla regenerace. Pozoruji na dětech, že jsou nezničitelné, pamatuji se, že jako studenti SŠ jsme po celodenním namáhavém výšlapu byli schopni večer pořádat diskotéku a další hodiny nejen na nohách stát, ale ještě se natřásat. To mi bylo snad 17. Učitelé přitom byli zničení a zalezlí v psotelích. Pamatuji se, že kolem mých 20tin jsem asi nejvíce pařil a vím jistě, že jsem se dal z kocoviny do pořádku hned druhý den. Se zděšením jsem nedávno zjistil, že už v mém těle došlo ke zpomalení metabolismu i regenerace. Víc jak dva dny jsem se dával dokupy po probdělé alkoholové noci. Takže již raději téměř abstinuji. Také ta fyzická námaha, výšlapy, fyzická práce pro mé tělo představuje trauma. Založil jsem toto téma zrovna v době, kdy se už 2 dny nemohu spravit po práci. Před 2 dny jsem kopal kanál a pokládal uzemnění, taktéž něco montoval na žebříku. Celý den jsem se s tím bavil. Už večer jsem cítil, že jsem to trochu přehnal. Nemohu si s prominutím ani pořádně sednout na záchod, natož se z něho pak postavit. Tak ukrutná je ta bolest. Chodím už 2 dny jak pos.aný. Bolest nohou ustupuje velmi pozvolna. Jsem zděšený z toho, že tak rychle (je mi 36 let) nastupují příznaky stárnutí, či co..... Když to takhle bude postupovat, jak dlouho mi potom bude trvat regenerace v 50, 60, 70 letech? Jsem výjimka, nebo se to děje i Vám ostatním? Děkuji za případné reakce. Nejlépe od vrstevníků.
14. Červen 2008 - 11:38
Obrázek uživatele Návštěvník
krpepa (anonym)
Můžu Tě ujistit,že to bude pořád horší,zvlášť,když nebudeš se pravidelně hýbat.Mně je 55,tak vím,o čem mluvím,kolem padesátky začne většinou ubývat svalová hmota,jak ztrácíš testosteron.Ale chce to nepovolit a jít pořád maličko přes sebe.Jak tě přemůže tvá lenost,pohodlnost a nechuť,věz,že tě přemohlo stáří a pak už zbývá jen čekání na penál u televize...
16. Červen 2008 - 10:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Rene (anonym)
Potvrzuji a jmem na tom prave naprosto stejne. Normalne pracuji na PC a namahavou cinnost znam uz jen s doslechu. Vcera jsem cely den makal jako sroub a dnes? Jak se pohnu tak uplne silim bolesti snad uplne kazdeho kousku tela. Nemuzu dokonce ani lezet jak mne boli zada a tak uz beze spanku sedim 8 hodin, hraju si s mobilem a cekam buh vi na co... Je mi 37 a tohle je fakt sila.
22. Červen 2008 - 6:48

Přidat komentář

Reklama

Reklama