7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Ulnární nerv

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
Dobrý večer, lékař mi zjistil ""lese ulnárního nervu v ulnárním sulcu vlevo těžký nález"" a doporučil operaci. Můžete mi napsat jak dlouhý bude pooperační stav co se týká neschopenky a v čem spočívá?
6. Únor 2008 - 0:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Jin (anonym)
Neschopenka je podle toho, co máte za práci a jestli při ní potřebujete obě ruce. V pooperačním stavu docházíte na rehabilitace, kde Vás naučí jak sama cvičit. Může to být záležitost týdnů, pokud budete poctivě cvičit.Musí nerv tkzv.dorůst a zase zpět vyživovat svaly na ruce, to nějakou dobu trvá.
9. Únor 2008 - 19:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Ludmila (anonym)
Dobrý večer... Jsem cca 14 dnů po operaci ulnárního nervu - v levém lokti. Vím, že je zapotřebí nyní rehabilitovat . Po operaci se však cítím hůř než před ní. Bolí mne nejen prsteníček a malíček, ale také část dlaně, sval , loket a bolest jde až do ramene, což předtím nebylo. Nevím co si o tom myslet. Pan primář mi s
15. Únor 2009 - 0:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Ludmila (anonym)
Dobrý večer. Nevím zda mi zde někdo odpoví. Psala jsem 15.2. ohledně pooperačního stavu ulnárního nervu v levém lokti. Bylo mi neurologem řečeno, že žádnou rehabilitaci nepotřebuji přesto, že v nemocnici mi napsali- doporučujeme intenzivní rehabilitaci. Ruka stále bolí , rána je z hojená. Nevím co si o tom myslet. Zda lékař šetří , nebo skutečně rehabilitace není nutná. Nechci něco zanedbat, jde o mou ruku, ne ruku lékaře. Děkuji za radu. L.
17. Únor 2009 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Eli (anonym)
to Ludmila Zda rehabilitaci ano, či ne, tady nikdo odpovědně poradit nemůže. Bude asi rozumné se poradit v nemocnici, kde vás operovali. Jde o to, jaký byl neurologický nález před operací a po ní, jestli za obtíže, které po operaci popisujete může jen ulnární nerv nebo se na nich podílí i krční páteř.
17. Únor 2009 - 22:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Ludmila (anonym)
Děkuji za odpověď. Pokud jde o operaci, bylo zjištěno, že tam byla dekomprese ulnárního nervu. Ovodní lékařka mi nepsala 6x MST krční páteře. Vyčkám . Domnívala jsem se, že musím nějak ruku , příp. prsty cvičit. Pátrala jsem na netu, ale nic nevyčetla. Děkuji..
17. Únor 2009 - 22:44

Přidat komentář

Reklama

Reklama