94 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

UKRAIN - léčí rakovinu?

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
marek (anonym)
Vážená paní doktorko, víte něco o tomto přípravku?Je to prý polosyntetický preparát, který je tvořen alkaloidy z vlaštovičníku a cytostatikem Thiotepa. četl jsem o jeho užívání (s dobrými výsledky),ale také o tom, že jeho protirakovinové učinky nebyly prokázané. Máte o tom nějaké informace? Děkuji Marek
4. Červenec 2003 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Josef (anonym)
Dr.Sova dělá garanta bylince yucca shidigara(obchodní náz.Golden Yucca)a na přednáškovém turné hovoří o zkušenostech lidí s onkologickými problémy a prodlužuje jim to život.V ČR je to třináctým rokem.
22. Únor 2006 - 19:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiri (anonym)
Po uziti jednoho baleni golden yuccy se mi zhorsil zrak(zamlzeni).Poradte co s tim.Dekuji za odpoved.
25. Únor 2007 - 17:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiri (anonym)
Zapomnel jsem uvest muj vek:54let.
25. Únor 2007 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Jiřího (anonym)
Možná bude nejlepší se obrátit na Dr. Sovu nebo na toho, od koho jste přípravek objednal. Při užívání těchto přípravků dochází k čištění těla a je nutné dostatečně hodně pít, jinak se odpadní látky nemohou vyplavit z organizmu a mohou se někde znovu usadit. Užívala jsem také yuccu (ne golden), také jsem podcenila dostatek tekutin a myslím, že díky tomu jsem se dopracovala ke kamínkům ve žlučníku!! ... je ale možné i to, že se Vám započala tvorba šedého zákalu?! Raději tedy zajděte i na oční!
27. Únor 2007 - 0:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Zase nějaká &qu (anonym)
A pochází z Ukrajiny.
29. Srpen 2010 - 13:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Kučera (anonym)
Vážená paní doktorko,...Nazdar Marku, jsem onkologický pacient a mohu říci následovné. UKRAIN skutečně pomáhá ve valné většině případů, ale není to jednoduché, léčba je dost drahá. Amule od NOWICKI PHARMA z Vídně přijde na 77 €. Aplikuje se intravenózně, nejlépe v infuzním setu. 5% roztok GLUKÓZY a pak 3g ACIDUMASCORBICUM v injekční formě a 4 AMPULE UKRAJINu, potřebuješ jich nejméně 40 kusů. Aplikuje se 3x obden a pak dva dni volno a znovu. Dostaví se zimnice a teplota - lék účinkuje. Neměl by se brát zároveň s CYTOSTATIKY. Pokoutně se v ČR kupují 2 mg ampule intramuskulární, podávání je okultní a nemá opotstatněni, jako vpichování pouze do pravé hýždě, rovněž tablety jsou podezřelé a jedná se asi o přebaly jiných léků, které pašují Rusové k nám. Pokud budeš chtít pošlu více info. napiš na zaruceny@seznam.cz Ahoj Honza PS. Doufám že účastník diskuse,kráva Kristina už půjde do hajzlu se svými úchylnými poznámkami.
2. Březen 2012 - 10:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Nazdar Marku, jsem...Honzo, moje manželka má vážný onkologický problém. Mohl byste mi poskytnout více informací o léku UKRAIN?
11. Září 2013 - 9:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Honzo, moje manželka má...Posílám odkaz na zajímavý rozhovor s panem Dr. Nowickým, vynálezcem léku na rakovinu. Je to dlouhé, ale moc zajímavé. Lék je prý velmi účinný. Bohužel pan Dr. Nowický je neustále pronásledován úřady (žije v Rakousku). Možná by se lék sehnat dal. Jen pozor – hodně se padělá. Musí to být preparát přímo od Nowického (vyrábí se v Německu). http://www.youtube.com/watch?v=hxLX6gpG3Pc&feature=c4-overview&list=LLEroRcEAUgJK-PvJ_YjYYQg
25. Září 2013 - 15:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamil (anonym)
Posílám odkaz na zajímavý...Dobrý den, prosím existuje možnost objednání léku UKRAIN od pana Dr.Nowického? Jestli ano, napište mi prosím kontakt pro objednání léku. Pčedem moc díky
29. Září 2013 - 9:44
Obrázek uživatele Návštěvník
alt1 (anonym)
Souhlasím, je to podvod.Ivane, muzes napsat proc to je podvod. Zkousel jsi to a mel jsi s tim spatny zkusenosti? Kolik to stalo? A vysledek? A nebo te to jen tak napadlo ze to je podvod a zadne zkusenosti s tim nemas?
6. Říjen 2013 - 19:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Vážená paní doktorko,...Dobrý den, včera jsem byla na semináři, kam přijel i doktor Nowicky a byl to opravdu zážitek. Pokud by vás zajímali, nějaké informace, v poslední Regeně vyšel úžasný článek a rozhovor nebo mi napište na dogabana@seznam.cz a já vám ho pošlu. Pokud lék potřebujete, tak vám můžu na pana doktora dát spojení. Celý příběh Ukrainu a hlavně osobní příběh tohoto nekutečně laskavého a obětavého pána je neuvěřitelný a peklíčko, kterým si prochází, ze strany státních orgánů a rakouské vlády, jen svědčí o tom, že tohle prostě funguje. Krásný den :-)
29. Říjen 2013 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jaroslav Kuča (anonym)
Lék UKRAIN je vyroben z rostliny Vlaštovičníku většího (chelidonium majus ) Ve vlaštovičníku je jeho ůčinnou látkou alkaloid CHELIDONIN . Jeho předávkování je toxické a vlaštovičník je registrován jako jedovatá rostlina.Východní národy však jeho léčivé ůčinky znají a umí rostlinu používat. Výroba léku podomácku : Nechat prokvasit JEDNO DECI rostliny vlštovičníku (čerstvý nebo i sušený ) ve 3 litrech mléčné syrovátky za přidání asi dvou deci cukru. Bylinu zabalíme do tenké látky - gázy spolu s těžítkem ze skla,kamínku nebo porcelánu aby se to ponořilo dolů do slenice nádoby ze skla či kameniny..Syrovátka nebo pomáslí musí být živá,anebo znovu ,,přeočkovaná" lžičkou kozí smetany. Kozí mléko a kozí smetana je nejvhodnější,obsahuje kvasinky,jež vlaštovičník dobře zpracovávají. Kozy totiž běžně vlaštovičník spásají , živí se jím . Nádobu přikryjeme a necháme prokvášet dle teploty - 1O - 14 dnů. pak se užívá jedna polévková lžíce, později max. jedno deci mezi jílem. Vlaštovičník po zpracování,prokvašení mléčnými bakteriemi svou jedovatost ztrácí. Alkaloid chelidonin je přepracován a zabudován do nově vzniklých aminokyselin. Může mít nejen protinádorové ůčinky , ale taky pročisťuje a dokonce obnovuje epitelové povrchy stěn žaludku a střev uvnitř těla i kůži na povrchu těla, pročisťuje vnitřní i vnější povrchy tkání..Taky ruský lidový název vlaštovičníku je: Čistotěl .
13. Listopad 2013 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Jaroslav (anonym)
Co a kde je podvod se naučme hledat každý sám svým rozumem.Proč např.pálil krvavý Řím staré Slovanské spisy jako kacířské , kde bylo plno informací od našich předků žijících v těsném kontaktu s přírodou a s velmi cennými zkušenostmi,včetně léčení.A např.staré východní kroniky informují,že morové epidemie v Evropě vznikaly hlavně tam,kde byli fyzicky likvidováni léčitelé,tehdejší lékaři a učitelé léčení,vedunové a volchvové,ženy i muži.Byli totiž velmi oblíbení,schopní a moudří a proto byli trnem v oku těm,co usilovali o moc a vládnutí. Dodnes se věci tají a zakrývá se pravda o životě našich předků. Přes veškerý ,,pokrok" tzv.vědy umírá stále více lidí na rakovinu a léčení se stalo velkým byznysem společností,které poze léčí,ale NEUZDRAVUJI..pokud si člověk nepomůže často sám..Nikdy nebylo tolik nemocných,odolných virů a baktérií,poničených chrupavek kloubů,ucpaných cév,krve i lymfy....Já osobně se snažím žít co nejvíce s přírodou,celostně s propojením se vším, i se sluncem a hvězdami,ostatně tak to učil kdysi i Ježíš a mnozí jiní. Je mi 62 let,lékaře jsem zatím moc nepotřeboval,jsem od děcka stále zdráv.Podle mne lidé žijí stále pod vlivem stále rafinovanějších podvodů vládnoucích skupin a překrucování pravdy. Kromě biochemie a fyziky jsem studoval psychologii a staré jayky včetně sanskrktu. A můžu potvrdit,že to , co zná dnešní moderní fyzika , se plně shoduje a ztotožňuje s poznáním dávno zapsaným v nejstarších náboženských textech.Svou pýchou a touhou po moci jsme vlastně vemi zaostalí a poničená příroda,odpojování od vědění předků,odpojení od energie lásky,destrukce rodin, to nám nyní neůprosné zákony kosmu vrací. Naštěstí nás přibývá, co chceme žít jinak,,.
13. Listopad 2013 - 15:22
Obrázek uživatele Návštěvník
alt1 (anonym)
Lék UKRAIN je vyroben z...Dik za navod. Neni moc lidi, co se zabyvaji lecbou bez doktoru. Kdybys chtel na dane tema pokecat, tak napis na alt1@email.cz.
13. Listopad 2013 - 16:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Dobrý den, včera jsem byla...Dobrý večer, reaguji na Váš komentář ohledně léku ukrain. Kde je možné ho sehnat?Děkuji.
3. Prosinec 2013 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
DObrý den, Měl bych zájem o tento lék okrajin,nechci se léčit chemoterapii atd atd. slyšel jsem něco o tomto léku,pokud máte stím někdo nějakou skušenoust prosím o radu a pomoc.Mám akutní leúkemii,za jakoukoli radu budu vděčný.Můžete psát na email kauly20@seznam.cz
19. Prosinec 2013 - 9:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Betty (anonym)
DObrý den, Měl bych zájem...Marku, možná zkus věřit doktorům... Alternativní léčbu si nech jako podpůrnou...
19. Prosinec 2013 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Lék UKRAIN je možný, prosím kontakt.
30. Prosinec 2013 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
perla (anonym)
Dobrý večer, reaguji na...Na Ukrain zapomente, je to podfuk. V jinych zemich je dokonce zakazan. V CR jak vidim, bohuzel ne.
12. Leden 2014 - 19:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Ukrain (anonym)
léčí rakovinu, ale jenom u Ukrainců.
13. Leden 2014 - 8:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Dobry den, moje maminka Ukrain uzivala, bohuzel jsme na nej prisli asi prilis pozde. Pro ampule jsme jezdili do Vidne, bohuzel posledni davku na 7 dni (21 ampuli) jiz maminka uzit nestihla. Vim, ze tohle obdobi v zivote je velmi tezke a clovek zkousi, co jde. Popravde nemohu z vlastni zkusenosti ani potvrdit ani vyvratit ucinnost tohoto leku. Pokud by nekdo mel zajem o tyto ampule, mohu je predat v Praze, ci prakticky kdekoliv po CR.
26. Únor 2014 - 23:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Sara (anonym)
Dobry den, moje maminka...mám zájem o Vaši nabídku ampule Ukrain-napište prosím na e.mail děkuji:lary50@centrum.cz
27. Únor 2014 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Dášenka (anonym)
Dobry den, moje maminka...Dobrý večer. Strašně moc bych Ukrain potřebovala pro svoji maminku, klidně si ihned přijedu. Prosím, kontakt na dasa.simetova@seznam.cz
28. Únor 2014 - 22:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Dášenka (anonym)
Nazdar Marku, jsem...Zkusila jsem Vám napsat, ale vrátilo se mi to jako nedoručitelné. ???
28. Únor 2014 - 23:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Dobry den, omlouvam se, ale jiz jsme Ukrain prenechali nekomu jinemu. Pokud mate zajem, doporucuji se obratit na doktora Nowickeho primo. Dekuji a preji hodne zdravi a sil!
2. Březen 2014 - 19:39
Obrázek uživatele Návštěvník
kristi (anonym)
Dobrý den, včera jsem byla...moc bych potrebovala kontakt na pana nowickeho dali mi kontakt ale nefunguje 608803463 dekuji kri
23. Červen 2014 - 22:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Lola (anonym)
Joxi, neber nikomu naději, tím nepomáháš. Kdysi, když jsem byla onkologicky nemocná, mi doporučovali vilcacoru. Zkuste si o tom vyhledat informace, já jsem ji nakonec nezkusila.
23. Červen 2014 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jox (anonym)
Joxi, neber nikomu naději,...Naděje ještě nikomu nepomohla... A Ukrain je opravdu šmejd první kategorie, za naději lidi vysolí těžké peníze a pak umřou... Geniální strategie... Není nikdo, kdo by si stěžoval...
23. Červen 2014 - 22:36
Obrázek uživatele Návštěvník
zdenka (anonym)
Dobrý den, nabízím 14 ampulek Ukrainu, 5mg/5ml,které jsme koupili přímo u Dr.Nowického ve Vídni. Knihu o Ukrainu daruji k ampulím. Jedna ampule stojí 2000.-Kč Pro více informací mi napište na mail zdenkasebkova@centrum.cz.
21. Červenec 2014 - 19:37

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama