96 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Udělala jsem chybu, jak ji napravit? :-(

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Po menších neshodách jsem odmítla jet s přítelem k jeho rodičům. Moc mě tenkrát prosil a já byla odporně tvrdá a nepovolila. Dokonce i plakal, protože já jsem mu řekla, že už ho nechci ani vidět. Bylo to zlé, ale nakonec se za mnou druhý den vrátil a tak nějak se to částečně urovnalo, ovšem to jsem netušila, že jeho se tato situace tak moc dotkla, že pak už stačilo jen málo, aby mi řekl, že vztah se mnou nemá žádnou budoucnost. Byl prozměnu chladý jako jsem tehdy byla já. Jenže já v tu chvíli neprosila, spíš naopak, dávala jsem mu ve spoustě věcí za pravdu, ale nakonec mi z toho je strašně smutno. Nechci o něho přijít. Mám ho moc ráda a teď teprve tuším, jak se tenkrát cítil. Pánové poraďte mi, je možné ho získat zpět?Ještě maličkost, v práci jsem ještě před tímto dala výpověď, měla jsem jít z aním, našla jsem si nové místo a on mi nabídl i v této chvíli spolubydlení. Upozorňoval mě, že je rozdíl s někým žít a bydlet. pochopila jsem, že on mi nabízí bydlení.
17. Leden 2005 - 8:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
tak jdi za ním bydlet, a pekně ho odpros, vysvětli mu, jak se cítíš a hlavně mu už nedělej takový naschvály, jestli tě vezme zpět. Já to taky nesnáším, takovýhle věci. A nepočítej s tím, že to bude hned takový, jak dřív. Možná že už nikdy ne...
17. Leden 2005 - 10:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Díky Tome, zkusit bych to jistě měla.
17. Leden 2005 - 10:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Katko, jsou horší věci, než to, že s někým nechceš jet k rodičům. To se kvůli tomu tak hrozně naštval?? A co bude dělat až nebudeš chtít něco jiného? Taky bude říkat, že vztah nemá cenu? Moc tomu, co se mezi vámi stalo, nerozumím, ale pokud mám mluvit za sebe, myslím, že se nestalo nic tak hrozného, kvůli čemu byste se měli rozcházet nebo si hrát na zrazené. Budou horší věci ve vztahu, to mi věř.
17. Leden 2005 - 11:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Já ho chápu. Když jsi s někým ve vztahu, tak musíš vzít i jeho rodiče, i kdyby ses měla párkrát na návštěvě přetvařovat. Má je rád,tak jestli ho máš ráda, tak pro tebe nějaká návštěva nebude problém.PS: existují případy, kdy je např. tchýně na zabití :-)), ale výše uvedené patřilo pro klasický případ "normálních" rodičů
17. Leden 2005 - 11:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
je to trochu jinak. jezdím k nim moooc ráda, opravdu :-) o tohle přímo nešlo. Psala jsem, že tohle se stalo po menší neshodě. Byli jsme domluvení, že pojeme k nim, ale já to odmítla, protože jsem byla dost naštvaná a v tu chvíli jsem byla úplně pitomně hrdá, on mi klečel téměř u nohou a já si dupala.
17. Leden 2005 - 12:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Aha..To se dá ještě v pohodě napravit :-) Jen mu to řekni a bude to O.K
17. Leden 2005 - 12:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Pitomě ... a omlouvám se za další nedostatky :-) rychlost je rychlost :-)
17. Leden 2005 - 12:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
No uvidíme. Budu se muset hodně snažit a lízt do zadečku, to zrovna moc v povaze nemám. Myslím, že jsem mu řekla, co jsem chtěla. Omluvila jsem se, žádala o odpuštění. A moc mu děkuju, že mi dal příležitost, abych si to uvědomila.
17. Leden 2005 - 12:35
Obrázek uživatele Návštěvník
katae (anonym)
Katko, v každém vztahu se podobné scénky občas v různých obdobách odehrávají. Není to až taková hrůza. Pokud Vám to jinak klape, tak mu budeš chvilku podstrojovat a je to.
17. Leden 2005 - 12:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Nejde ani tak o danou situaci ,i když jak už někdo napsal musíš ho brát se vším nebo nic.Spíše o to jak popisuješ o tvou zatvrzelost.To je tvá reakce a tvá povaha.Mě bys podstrojováním moc nezískala.Uvědom si bezradnost milujícího člověka proti tebou popsanému šprajcu.To je situace kdy se může a ve mě by se tedy něco zlomilo.Kde je psáno že se tak nezachováš znovu když je ti to vlastní.Tady nefunguje chybami se člověk učí protože to bys měla cit pro jeho reakci a své stanovisko bys změnila a to se jak píšeš v době kdy to čekal nestalo.Já být na jeho místě bych to skončil.Když vám nehraje komukace pak by mě zajímalo co jiného vám může dlouhodobě ve vztahu fungovat.
17. Leden 2005 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Promiň Jane, ale tvá reakce je trochu neuvážená. Proč by se měli rozcházet jen kvůli tomu, že po hádce se holka zašprajcla a nechtěla jet k jeho rodičům. To ještě neznamená, že je chyba v komunikaci u nich ve vztahu. Sorry, ale já se svým partnerem žiju 4 roky a můžu s jistotou říct, že něčím podobným jsme si také prošli, že po hádce jsme se jeden nebo druhý zatvrdli a zrušili naplánovanou akci, protože, pokud jsi na někoho podvědomě naštvaný, nechce se ti moc přetvařovat u rodičů, přesto že je máš rád nebo ráda. Myslím, že se Katka (myslím, že se tak jmenuje) zachovala úplně normálně, neříkám že hezky, ale prostě se to někdy stane a je fakt neuvěřitelná blbost tvrdit, že je divná a že jim nebude komunikace fungovat. To bychom se po každé neshodě museli rozcházet a kampak bychom to dospěli???
18. Leden 2005 - 12:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Úplne súhlasím s Helenou, má pravdu.Katka, neurobila si nič zlé...Ak Ti tvoj priate? navrhol rozchod, myslím si, že vo vašom vzťahu šlo o niečo závažnejšie... Lebo rozchádzať sa len kvôli tomu, že si s ním nešla k jeho rodičom, aj keď sa ponížil a prosil ťa na kolenách a plakal (to by môj muž nikdy neurobil, chvalabohu) nie je dôvod na rozchod.Ako dlho Ste spolu? Ko?ko máte rokov?Skús to ešte urovnať, ale neponižuj sa, nelez mu do zadku, proste sa skúste slušne a rozumne prebrať celý vášvzťah. Držím Ti palce, aby si bola spokojná s vyriešením tejto situácie.
18. Leden 2005 - 23:48
Obrázek uživatele Návštěvník
katae (anonym)
Já pořád nechápu, že to někdo může brát jako nějakou záležitost, která by mohla výrazně ovlivnit vztah. (souhlas s Helenou) Já jsem lvice, můj přítel je beran, u nás k podobným "zašprajcováním" dochází oboustranně často, a netýká se to jen návštěv u rodičů.Pokaždé ten, co to "pohnojil" (to kažný ví, že udělal chybu), tak pak dělá smutné oči, uklízí, vaří a prostě "seká dobrotu". Až pozná, že ten druhý trochu vychladl (někdy je to hodina, někdy i dva dny, když je to vážnější), tak koupí suché bílé vínko, připraví večeři, porozsvěcuje svíčky po bytě a tak. No, a je jasné, že od toho druhého by bylo kruté, kdyby se ten večer neobměkčil. No, a vše je při starém...Já tady problém nevidím, to je prostě život.No, a Jan a jemu podobní... jejich patnerky/ři budou prostě chudáci, kteří se budou bát říct i vlastní názor, aby se náhodou nenapučil a nepřehodnotil tak jejich vztah kvůli tomu, že on tvrdí, že fialky jsou nejhezčí kytky, a běda, když se partnerce líbí kopretiny, to je pak konec.
19. Leden 2005 - 9:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Máte pravdu, mám na to jiný názor a Italská domácnost ve mě vždy budila opovržení, ale je jasné ,že někomu to vyhovuje.Je to povahou.Popsaná situace mi připadala,že se vlastně jedná o vztah ,který se teprve vytváří a proč hned na začátku dělat kompromis na to je čas po celý život v manželství.
19. Leden 2005 - 16:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
U Katky a jejího partnera to asi také není běžné jinak by to přece neventilovali.Tak že rada, že některé páry se vtom vyžívají nebo v tom nevidí prodlém??????nevím?????
19. Leden 2005 - 17:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Řekl mi, že s těma mýma náladama prostě bydlet nechce a je pravda, že poslední dobou jsem byla hodně nevyrovnaná. Často jsem měnila své názory, očekávala, že mě někdo bude neustále prosit, prostě jsem ten vztah kazila.Byla jsem nervózní, v práci jsem dala výpověď, nejistá budoucnost a jeho jediná starost v tu chvíli byla, aby to bylo jen moje rozhodnutí ... prostě od všeho dal ruce pryč. Neche být ten, kterému by později mohlo být něco vyčítáno. A s vyčítáním jsem pochopitelně začala. Nečekala jsem, že mě v tom nechá samotnou, brečela jsem mu do telefonu a ........... no a pak to přišlo :-) rychlý závěr a věta, kterou jsem použila na samotném začátku a nakonec mi vyčetl i ten konflikt který jsem popisovala v prvním příspěvku ..
19. Leden 2005 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Katko je to smutné ale co jsi čekala.Vždyťs to zazdila sama.Asi jem podobný typ i já bych to s Tebou vzdal ale nevěš hlavu jak píšou jiní určitě existují muži, kterým tvá nerozhodnost,nálady,neschopnost brát odpovědnost za sebe a své zaměstnání,fňukání do telefonu budou inponovat a právě tím je získáš.Možná hoď po italsky talíř a nebo ho i něčím majzni.Zda to bude vyrovnaný vztah to je jiná diskuse.
19. Leden 2005 - 20:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Jane, myslím, že to poněkud zlehčuješ a navíc mám dojem, že jsi přesně ten typ chlapa, o kterého opravdu nestojím a pokud tedy se srovnáváš s povahou mého bývalého přítele, pak jsem asi na dobré cestě :-)Domácnost typu, každý si hrabe na svém písečku je mi ptotivná, ovšem tím nechci říct, že bych chtěla být na někom závislá, to v žádném případě. Z Tebe jde chlad.každopádně díky za názor ;-)
20. Leden 2005 - 8:21
Obrázek uživatele Návštěvník
katae (anonym)
Katko, jestli Váš vztah ještě neskončil, tak ho ukonči Ty a čím dřív, tím líp. Vycházím teď pouze z informací, které jsi sem napsala, kdybych toho věděla víc, možná bych měla názor jiný.Ty ses dostala na určitou životní křižovatku, potřebovala's v něm určitou oporu a on se chová jako totální sobec, se kterým v životě nemůžeš počítat. Místo, aby Tě podržel v obtížnějším období Tvého života, tak se staral jen o své pohodlí a na Tebe se v podstatě vykašlal.Má Tě rád, jenom za předpokladu, že mu to nijak nezkomplikuje život. Co je to za lásku? On má rád jen sebe.Když se dva lidi milují, tak by jeden pro druhého zemřel, ale VZÁJEMNĚ.Uvědom si, že jestli s takovým chlapem zůstaneš, čeká Tě manželství, kde veškeré "břímě" potáhneš sama a nebudete na to dva, tak jak to má být.Sotva bude muset řešit nějaký problém (a těch je nepočítaně. kor když přijdou děti), tak to nechá na Tobě.S takovým mužem šťastná nebudeš.Uvědom si, jaká jsi; jak jsi skvělá, a že je na světě muž, který se narodil jen pro Tebe a bude Tě milovat takovou, jaká jsi (bez podmínek). S tímhle neztrácej čas.
20. Leden 2005 - 8:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Nechci se hádat ale nešel právě z tebe chlad?Neměli bychom řešit ,zda jsem já vhodný pro tebe ale jak dál v situaci ,kterou popisuješ.Navíc píšeš bývalého přítele ,tak že to vyřešeno?On si najde vnímavou partnerku a ty hledej někoho kdo se zamiluje i do tvých rozmarů a nálad, asi neadekvátně převyšujících tvé jiné vlastnosti ,když to tak dopadá.Hodně štěstí.
20. Leden 2005 - 9:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Katae přečti si první mail.Asi ses přehlédla ale ten kdo se vykašlal na druhého nebyl partner.myslím,že až na poslední odstavec to sedi pokud přehodíš pohlaví.Poslední odstavec je dokonce pokrytecká lež.Šlo by to spíše napsat Takto.Opatrně si vybírej dalšího partnera, kterému svým chováním nebudeš celý život ubližovat a který se bude schopen v životě spoléhat jen na sebe a tebe bude vedle sebe tolerovat, pro jiné tvé vlastnosti.
20. Leden 2005 - 9:10
Obrázek uživatele Návštěvník
katae (anonym)
První odstavec byl pouze vyvrcholením určité napjaté situace, nic víc.Jane, chraňpanbu tu, která je (nebo si něco začne) s Tebou. Podle Tvých příspěvků jsi pouze chladný despota. Snad jsou takové jen Tvé příspěvky a možná jen prostě ještě nikoho nemiluješ.
20. Leden 2005 - 9:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
To by ses možná divila ale diskuse není o mě ale o řešení situace v prvním příspěvku.Uf?ukaná,paličatá,neústupná, nekomunikativní tak se tuším Katka popisuje.A vypadá to na její vlastnosti.Tak co s tím než partnera kterému to bude fuk a možná najde jiné hodnoty.Pro mě jsou ve vztahu tyto vlastnosti přinejmenším komlikací, když ne důvodem hledat jinde to je vše.
20. Leden 2005 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Katae, za Tvůj příspěvek Ti moc děkuji, vnímala jsem to přesně tak, jak popisuješ. Cítila jsem hořkost a zklamání a v takových chvílích člověku není do smíchu, nýbrž do pláče.Na druhou stranu jsem tohle období prožívala až moc naplno. Nebylo to se mnou jednoduché. Pořád jsem pochybovala o našem soužití a bohužel jsem si to nenechávala pro sebe.A Jane, Tvé názory jsou povrchní, což asi odpovídá i Tvé povaze. Na druhou stranu, nejsme všichni stejní a každému vyhovuje něco jiného.To co jsem způsobila svou zatvrzelostí, mělo příčinu, nesedla jsem si z ničeho nic na zadek. Ovšem nemusela jsem tu situaci vyhrocovat.No a poslední věc, kteru vám zdělím. Jdu do toho. Stěhuji se KE KAMARÁDOVI :-)
20. Leden 2005 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Holmes (anonym)
No vždyť to říkám, Jan je Karel, který v jedné diskuzi šel všem na nervi
20. Leden 2005 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Ferda (anonym)
Ke kamradovi? To jako k tomu tvemu byvalemu, co jsi s nim nechtela jet k rodicum, nebo nejakemu dalsimu?
20. Leden 2005 - 10:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
:-) k mému bývalému
20. Leden 2005 - 10:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Nervy !!!!!!!!!!!!!!Každý aŤ posoudí.Ve které to bylo diskusi?
20. Leden 2005 - 10:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Tak vidíš je nepoučitelný optimista.Hodně štěstí a až se to bude možná zítra opakovat dej vědět.
20. Leden 2005 - 10:37

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama