11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Ucourané nohavice

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Mojí čtrnáctileté dceři jsem koupila nové džíny, byly trochu delší a chtěla jsem ji je zkrátit, ale ona nechce a nosí je tak jak jsou, říká že se ji to tak líbí. Nohavice má dlouhé až na zem že je courá po zemi a šlape si po nich, má je ošoupané, špinavé, když je mokro tak mokré. Má ještě jedny džíny s normální délkou, ty nosí do školy ale tyto ucourané si bere když jde někam ven s kamarádkami nebo na město. Doma je nenosí, to se převléká, jen si je pověsí aby uschly a když jde ven tak si je zase oblékne. Mám ji to tolerovat? Vím že jsou i horší věci, ale mně se ty ucourané nohavice moc nelíbí.
1. Říjen 2011 - 6:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Z. (anonym)
Necháš dceru běhat v mokrých a špinavých kalhotách, takže vypadá jako bezdomovec? Ve 14 letech nemá co kecat do toho, jak dlouhé bude mít kalhoty.
2. Říjen 2011 - 19:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
To je nevinná záliba, já bych ji v tom nebránila. Když je nosí jen venku a na doma se převlékne tak proč ne. Určitě jsou i horší věci.
19. Říjen 2011 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Slečna XYZ , SM (anonym)
Paní, já bych to neřešila, je to její věc. Jak si vzpomínám na sebe v těchto letech tak bych si do toho svojí matkou kecat nenechala. A komentář pana nebo paní Z. mi přijde dost naivní a hlavně dost pedantský.
20. Říjen 2011 - 10:59
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Tak si to neřešte ale ve 14 letech by měla dcera poslouchat svoje rodiče. Vypadá to opravdu jako by ty kalhoty někde sebraly u kontejneru! Je to stejné jako když nosí kluci kalhoty, že jim pomalu leze pinďour a prdel z kalhot a vypadají jako by tam měly naděláno. Možná i mají, ale hlavně myslím i v hlavě.
20. Říjen 2011 - 13:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Slečna XYZ , SM (anonym)
Tak si to neřešte ale ve 14...! - Pokud to byla narážka na mě tak upřímně mě se téže nelíbí ucourané nohavice, není to hezké, je to dle mého názoru hnusné. Ale když v beru potaz třeba sebe tak kdyby mi moje máti ve 14 letech řekla ať tohle nebo tamto nenosím tak vím určitě, že bych ji neposlouchala. Byla jsem taková rebelka, vše dělala opačně než rodiče řekli. Prostě s tím nic nenaděláš i když 14 letému člověku budeš domlouvat nenos to, stejně to bude nosit a je ti úplně k ničemu když se nad teenagerem budeš povyšovat názorem, že musí poslouchat. S tím tě s prominutím pošle do háje.
25. Říjen 2011 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
V sobotu byla dcera s jejími kamarádkami venku, vzala si na sebe tyto džíny. Zrovna byl čerstvý sníh, v ulicích břečka, když přišla domů, nohavice měla mokré až ke kolenům, špinavé od břečky, bláta, soli... Dole už je má na cáry od toho jak si po nich šlape a jak je courá po zemi. Ale nechávám ji být, do školy nosí kalhoty s normální délkou, tyto nosí jen když jde někam s holkama. Toleruji jí to.
18. Leden 2012 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
DJFOLSJF (anonym)
no jo nedělej z potrhanejch kalhot vědu. až vyroste, třeba zjistí, že by se měla oblékat slušně
18. Leden 2012 - 23:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Gabi (anonym)
Naše holka také nosí džíny s dlouhými nohavicemi že si po nich botami šlape. V tomhle počasí je to hrozný, má je špinavé od sněhu, bláta, soli, mokré až ke kolenům. Nechci ji to ale zakazovat, když se ji to líbí...
22. Leden 2013 - 11:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Tak (anonym)
! - Pokud to byla narážka...já jsem spíš moderní mamka.Vůbec mi to nevadí,i když se mi něco nelíbí,tak pokud je to ted moderní,at si to klidně nosí.Já sama si pamatuji,že za nás bylo moderní rozstříhané ryfle,já si je rozstříhala na koleni,stehnu,u zadečku a obětovala jsem na to své nejlepší ryfle,ale táta to uviděl a měl z toho málem infark-pocházím z vesnice,že tak nebudu chodit mezi lidma.Nezapomenu mu to do dneška,smích.Ryfle moje nejoblíbenější spálil.Já mám větší pochopení pro mladé.
22. Leden 2013 - 11:34

Přidat komentář

Reklama

Reklama