34 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

úchylka???

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Ahoj lidi,mám takový nevšední problém.Líbí se mi holky,ale mám často pocit,že ve mně dříme holka...V čem to spočívá? Vyholuji se v rozkroku i v podpaží,chodím na aerobic,stydím se nahý před klukama,ale před holkama ne,kupuji si často spodní prádlo,a to tanga,stringy,ale i dámské boxerky.Dbám na postavu,ale vzrušuje mě ženské tělo,ale někdy mám pocit,že je to z pohledu ženy,jako bych někde uvnitř byl lesbická žena,je to vůbec možné???
9. Únor 2004 - 9:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
V dnešní době už to úchylka není. Patříš pouze do jedné z menšinových skupin s jinou orientací.
9. Únor 2004 - 15:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Luděk (anonym)
Takže to jsi lesba v mužským těle? To musí být docela zvláštní.Co sex? Co onanie a tvé představy?
10. Únor 2004 - 7:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
No, sex jedině s holkama,jsem na holky,ale cítím v sobě část ženy,to se těžko vysvětluje.Jsem prostě jemnější,jinak bych se tak nevyholoval.Dovedu si představit,jak nosím minisukně,trička,topy jako holky.Kalhoty nosím takový polobokovky,ze kterých jsou vidět tanga,který nosím nejčastěji. Hraju volejbal,kam chodí holky a nevadí mi převlíkat se před nima,spíš mě to vzrušuje. Určitě je v tom trochu exhibicionismu,ale ne toho mužskýho,ale ženskýho. A onanie? Jo,onanuju,samozřejmě si představuju holky. Moje přítelkyně to netuší,spíš ji mé chování vzrušuje.
10. Únor 2004 - 8:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Sona (anonym)
A to nic netusi? Ani kdyz te vidi v polobokovkach a koukaji ti tanga? Mne by to teda u chlapa prislo trochu divne.
10. Únor 2004 - 14:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Kaca (anonym)
No,ja uz videla par kluků,kteří nosí tanga a kalhoty maj takový,že tanga jsou vidět.Jo a jsou s holkama,prostě to asi připadá někomu normální,ale běžný to asi není. Ještě k tomu elastický tričko,ale jinak když má postavu,zadek...tak proč ne???Jen to nesmí přehánět, třeba kdyby měl tanga červený...
11. Únor 2004 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Jasně,je to úchylka, i když asi neškodná, jestli vám to klape, tak proč ne? Miluješ jí, v sexu povinnosti plníš, orgasmu dosáhneš, tak to, že se možná trochu cítíš jako žena...Spíš máš možná jen trochu zvýšenou hladinu estrogenu, to se stává,ale to neznamená,že jsi lesba v mužským těle, to by bylo fakt velice výjimečné. A jaký nosíš prádlo? dámský nebo pánský, jaký používáš deodoranty a tak...tohle jsou znaky, podle kterých to poznáš J.
13. Únor 2004 - 8:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Prádlo nosím pánský, i když jsou to tanga, dámský nenosím, to ne, i ty bokovky jsou pánský kalhoty, deodoranty pánský, i když mi vůně dámských deodorantů je více než příjemná. Vzrušuje mě spíše lesbický sex než klasický (např. na videu).Mám představu, že bych chtěl být žena, která má hezká prsa,tělo,dávám si sám záležet na zadku a nohách, zkouším epilaci, chodím na aerobic,zajímám se o módu,hlavně ve spodním prádle a aerobikovém sportu.
13. Únor 2004 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Jasně pro holky je všechno hned úchylka. Jakmile nosí kluk něco alespoň trochu náznakem ženského, hned je úchyl. Kdežto ženská může nosit pánské věci zcela normálně -kalhoty,kravaty atd. a ještě je svá a emancipovaná.Opačně to ale neplatí. Takzvaný transvestitismus vlastně ani v ženské podobě nemůže existovat protože ženský mohou nosit úplně všechno. Není to taky trochu diskriminace mužů dámy?
13. Únor 2004 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačenka (anonym)
Asi jo, ale já u chlapa dokážu ocenit když o sebe pečuje. Spíš je to stylem a předsudky, že chlap musí smrdět a mít všechno chlapský. Ale teď se to začíná měnit a já doufám, že to chlapi pochopí a začnou o sebe pečovat jako ženský. Lepší voňavej a upravenej chlap než hnusný smradlavý prase. To o čem píšeš beru, sice můžeš někomu připadat divnej, ale myslím že takový předsudky se za chvíli rozpadnou, je to normální a naštěstí nepatříš do sorty chlapů který si myslí, že se o sebe nemusí starat a čím víc smrděj, tím vypadaj mužněji, ale jsou to jenom líný prasata a nedokážou se o sebe hezky postarat.Kačenka
13. Září 2004 - 14:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Díky Kačenko. Nejsem žádný přecitlivělý tintítko. Mám rád sport, sportuju hodně.Mám docela solidní chlapskou postavu. Prostě mi záleží, jak vypadám, jaký mám zadek, nohy, prsa...břicho.Holím se v rozkroku i v podpaží, trochu břicho.Závidím holkám hladké tělo.Nesmím smrdět a každý den musím mít čisté slipy.Nosím tanga, protože se mi to líbí na holkách a je mi to příjemný.Dá se říct, že výběr spodního prádla je pro mě silně vzrušující činnost.Ale to asi všechno bude tou trochu vyšší hladinou estrogenu...asi i ten aerobic, když na něm mezi těmi holkami cvičím v krátkých dámských (stejně jiný neměli) elasťákách. Nosil bych i dámský tanga nebo kalhotky, ale do nich se prostě nevejdu, jen do dámských boxerek, ty mám a jsou pohodlnější než pánský...Ahoj Petr
13. Září 2004 - 17:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Mravní hlídka (anonym)
Pro **Petr** Ach,Božíčku,v Benetonu mají šik růžový svetříček. Měl by jsis ho koupit.A k tomu růžovoučké boa - a budeš hvězdou mezin ostatními napudrovanými pány. :-))
13. Září 2004 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Možná jsi zapšklej teplouš.To já nejsem,růžovou nemám.A jestli si libuješ v připosranejch trenclích a propoceným nátělníku s lahváčem před bednou, užij si to, ale neser se do těch, co se snažej vypadat lidsky.Dík...nevím,kdo je víc úchylnej,jestli to nejsi spíš ty...
13. Září 2004 - 18:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Milý Petře, nevím, co by mělo být úchylného na tom, že o sebe dbáš. Z hlediska většiny mužské populace v Čechách se tak jevíš, ale ti, co považují za mužné, že se nemyjí, odmítají používat dezodorant jako něco nemužného, chodí celkově zanedbaní, ti nejsou žádným vzorem. Žila jsem skoro deset let v cizině a po návratu jsem byla z absence hygieny a péče o sebe u českých mužů v šoku. jen u té mladší generace je to lepší. Vyholování i u mužů je v cizině běžné. (Pot se zychycuje na ochlupení a pak se během dne rozkládá - a co to znamená víme.) Žila jsem na blízkém Východě a tam o sebe muži velmi pečují, sprchují se nejmíň 2x denně, samozřejmě se poté převléknou do čistého. V teplejším klimatu je to nutnost. Ale ani jinde v Evropě nejsou muži tak zanedbaní jako stále ta většina zde. Můj muž na sebe taky dbá, chtěl k větší čistotnosti přimět svého bratra, který si naříkal, že nemá štěstí u dívek. Koupil mu i dezodorant, ale ten prohlásil, že správný chlap se nevoní. Zabedněnost zdejších mužů nemůžu pochopit. Pro nesnesitelný smrad musím často vystoupit z tramvaje. Mimo to, muži, kteří nedbají na hygienu, způsobují ženám spoustu zdravotních problémů. Ty pak běhají po gynekologech a je to houby platný! Takže, Petře, z toho, že jsi v Čechách zatím v menšině, si nic nedělej. Jsi menšina příkladná. Zdravím, M.
17. Říjen 2004 - 15:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Ahoj,je to možné. Drobná porucha pohlavní identity (možné diagnózy z řady F64). Jeden ze známými velmi doporučovaných specialistů - H.Fifková, kontakt na http://www.sex-poradna.cz .Každopádně - řeší tam mnohem problematičtější případy... například http://home.tiscali.cz/iva.w/ .Každopádně, podle popisu odhaduji spíše F64.8 než F64.0 (za tečkou není závažnost, ale bližší specifikace, neděs se :-) ).
9. Listopad 2004 - 23:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Ja mam stejný problem jako Petr a je me 16
25. Leden 2006 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Bajza (anonym)
Buzeranti a úchyláci se projevili! Choďte prdelama u zdi!
26. Leden 2006 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
anonymous (anonym)
Mě by zase zajímalo, jak se tváří holky na to, když se před mima převlíká kluk? To nepiští a neječí? Nebo obdivují Tvoje "vybavení"?
19. Září 2006 - 17:27
Obrázek uživatele Návštěvník
veronika (anonym)
To je muj kluk. Podivej se na tema vztah s bisexualem kam jsem psala. To je presne on, chova se jak zena, ale on v tom ma jasno. Uz mi jednou rek, ze chce byt moje lesbicka pritelkyne. Takze nejsi sam! Budes pravdepodobne transvestita. Taky te muze vzrusovat vystupovat jako zena, oblikat se jako zena atd. Napis mi na veronika.lac"seznam.cz jestli chces hodit hlubsi rec.
20. Leden 2007 - 4:07
Obrázek uživatele Návštěvník
zeman (anonym)
veroniko mužeš mě napsat na zuzi12"centrum.cz
21. Leden 2007 - 10:25
Obrázek uživatele Návštěvník
soudní znalec (anonym)
ty jsi pedofil a tím převlékáním to pouze maskuješ !
5. Prosinec 2010 - 14:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Olča (anonym)
Nechápu, jak tu můžete mlít o hygieně a přitom nosit tanga? To je největší líheň bakterií, jakou jsem kdy viděla a v životě bych to na sebe neoblékla. I normální kalhotky přece můžou být sexy a nemusí mít šňůrku zařízlou do prdele,ne? Nechápu, co se vám nelíbí? Já v životě nemusela vystoupit z tramvaje kvlli nějakému smradu. Je spousta chlapů, co se umí navonět a upravit anevypadat při tom jako buzny, to je nejhorší co může bejt, nagelovanej frajírek, za kterým se táhne smrad z voňavky ještě 5 metrů jak za starou kurvou. Chlap musí bejt umět chlapem, ne barbínou, a věřte, že to jde i bez růžovýho teplouškýho nádechu.
27. Listopad 2011 - 10:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Fanny Deniska (anonym)
Já se taky rád oblékám,maluji a dělam vše jako žena a toužím se stát shemale, ale chtěla bych, aby mi aspon trochu fungoval penis. Jinak toužím po ženském těle. Jinak mám stejný problém jsem jen na holky takže asi taky lesba :)
10. Srpen 2012 - 9:25
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
Je zvlastni, ze uchylkama trpi mnohokrat vic muzu nez zen. Ja sam mam 3 uchylky .
19. Září 2014 - 10:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Lilie (anonym)
Dobrý den. Mám přítele (20¨)už asi rok a asi tři měsíce po mě chce abych po domě o víkendech (když jsme samy) chodila s copy, bud v string kalhotkách a bílém tílku nebo v body a tutu .Ze začátku jsem mu v tom vyhovovala a nevadilo mi to ale už mě to nebaví a když jsem mu to řekla tak řekl že se mu v tom moc líbím ,že mě strašně miluje, udělá a bude nosit cokoliv budu chtít pokud v tom nadále budu pokračovat. Je pedofil, úchyl nebo si mě jen chce upravit k obrazu svému? V sexu ani ve vztahu žádný problém nemáme. děkuji za radu.
17. Červen 2017 - 18:20
Obrázek uživatele Návštěvník
patrick (anonym)
Ahoj mám takovou úchylku. Potkávám často u nás v ulici ženu která nemá vůbec žádné vlasy (nevím jestli je po nějaké nemoci , nebo jestli je vyholená) věkově bych ji tipoval tak 30-35 let. Párkrát jsem okolo ní jenom prošel, ale když jsem ji viděl vícekrát začala mně vzrušovat.Nevím proč, jestli je to tím že nemá vlasy(protože všechny ostatní ženy co znám vlasy mají, nebo proč?)Jinak je to docela hezká holka, ale takových je spoustu.Když jdu okolo ní tak samozřejmně nic nedělám jenom se normálně pozdravíme, ale doma už jsem si ho několikrát vyhonil a představoval si že s ní mám sex.
22. Květen 2018 - 19:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Já si představuji sex s jednonohou holkou aby měla jen pahýlek stehýnka
22. Květen 2018 - 21:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Mno (anonym)
Já jsem uchylný na krásné mladé nezkušené zaječice.Teda ne ty ušaté.
22. Květen 2018 - 22:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Mno (anonym)
Ovšem obdivuju i ty macaté s kyprým pozadím,ale když to nemá dole a zas to má nahoře tak tam se mi to teda líbí.
22. Květen 2018 - 23:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrick (anonym)
Já jsem uchylný na krásné...Mně vzrušuje protože je to neobvyklé holka bez vlasů se vidí málokdy. Predstavuji si že mne kouří a já ji držím za hlavu, i představa libacky mně vzrušuje
23. Květen 2018 - 7:01

Stránky

Přidat komentář