0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

tvar předkožky

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Drake (anonym)
Mam dotaz, moje předkožka zakrývá celý žalud a ještě kousek přes, ale je u špičky otevřená. Asi tak centimetr díra a tou je vidět na žalud. Jiný muži ji ale mají jakoby slepenou do kónusového tvaru že na žalud není vidět vůbec. Nevíte někdo proč?
19. Únor 2008 - 10:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
není penis, jako penis.
19. Únor 2008 - 13:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
jsi v pořádku, máš to ideální, tak nemudruj.
19. Únor 2008 - 13:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
No, Drake, já to měl kdysi taky otevřený, předkožka byla jako trubka, kterou bylo možný vidět žalud. Časem se mi ale kůže asi trochu vytáhla, takže se mi to uzavřelo. Je fakt, že předtim to bylo lepší, když teď stáhnu předkožku, připadá mi ten žalud furd takovej vlhkeja ulepenej, a to i přesto, že se sprchuju ráno i večer. Co se mi však na předkožce nelíbí, je ta svraštělost a roztřepenost kůže tý části, která je hodně přes žalud. To je problém i při močení, než naroluju předkožku dozadu, tak se někteří chlapi lekli, že si ho honím. Jinak délka předkožky je individuální, takže se nestrachuj, vše je v pořádku. Na otázku proč tomu tak je, se nedá odpovědět, ale už jsem četl, že lepší je mít pořádně dlouhou předkožku, protože bez ní žalud vysichá.
29. Srpen 2008 - 16:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Radana (anonym)
Většině holek se líbí, když penis z předkožky kouká, ale on je celkový dojem z penisu je jiný, když stojí nebo když je povadlý. Partnerův penis mám ráda v erekci, ale v klidu se mi moc nelíbí. Žalud mu z ní kouká jen trochu kolem močový dírky.
29. Srpen 2008 - 16:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Já nerada kluky s dlouhou předkožkou, často nerazíte na muže, kteří si moc hygienu pod ní neudržujou. Čím kratší předkožka, tím míň je chlap línej se pod ní umýt, vždyť to neni tak pracný stáhnout ten kousek kůže.
4. Září 2008 - 16:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Já nerada kluky s dlouhou...Dano, naprosto s tebou souhlasím, kratší je lepší a hygieničtější. Já mám na hygienu u partnera jednoduchý trik. Navrhnu mu, že když začne chodit s holým žaludem, tak mu ráda udělám nečekané orální překvapení. Chvíli mu trvá, než se naučí nosit předkožku staženou vzadu, ale po měsíci mu to už nepřejde. Pachy pryč, hygiena super. Pak jsem oba spokojení, já mu dělám orální sex v situacích, kdy by ho nečekal, a mě zase nečeká nemilé překvápko. Navíc s otrkaným žaludem je milování delší, a to mi vyhovuje.
29. Prosinec 2009 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Gábina (anonym)
Hm,mně se zase obnaženej žalud nelíbí... Každej má rád něci jinýho.
29. Prosinec 2009 - 22:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Tina (anonym)
Nejlepší je předkožku ufiknout, vůbec není potřeba
29. Prosinec 2009 - 22:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Tino, kvok, kvo (anonym)
přestaň opruzovat s tím svým fimotickým obřezancem. Většině holek se obřezanci nelíbí, to je fakt. Průzkumy to jasně ukázaly. V Evropě preferuje obřezance jen 22%, tj. ani ne čtvrtina, takže nemůžeš kecat, že to chtějí všechny holky. Možná tak v Izraeli nebo v Arábii. Ty už kolik let tady píšeš stejné nesmysly, jen se na nějaké diskuzi něco šustne o předkožce. Jdeš po tomhle tématu jak slepice po flusu. Normální holka by se zabývala něčím smysluplnějším než diskuzema o fikání předkožek, na které píšeš celé roky. Slepicí jsi byla a slepicí zůstaneš. Vzhledem k tomu, že to pořád nechápeš, počítej s tím, že ti to budu muset vícekrát opakovat. Co dělá přítel s půlkou penisu?
29. Prosinec 2009 - 22:24
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
Dano, naprosto s tebou...ahoj evo rad bych vedel jak to tvuj partner udelal aby mel predkozku porad stazenou me stazena sama nedrzi taky jsi mu stim pomahala ?
21. Červen 2011 - 16:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Klarka (anonym)
Dobry den, mam pro vas prosbu, nebot se tyka meho byvaleho pritele.. pri nasem pohlavnim styku mel problem s predkozou, nebot se mu nechtela pretahnout pres zalud.. dosti ho to i bolelo, kdyz se predkozka pretahla, zalud byl zbarveny do fialova. Prosim o radu, nevim si s nim rady, hledam duvody zda tento problem byl pricinou rozchodu, nybrz se argumentoval, ze nemuze mit pritelkyni diky spodku.. hledam odpovedi, co to muze byt... dekuji za odpoved Klarka
22. Červen 2012 - 11:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Klárko to měl mít dávno už udělanou obřízku,dělá se to už u malých kluků kdy jim předkožku odstraní.
23. Červen 2012 - 12:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Steve (anonym)
Není to náhodou krátkou uzdičkou?
23. Červen 2012 - 14:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Dobry den, mam pro vas...To co popisuješ je normální fimóza. Zaškrcený žalud a bolestivost o tom celkem spolehlivě vypovídají. Obřízka je v tomto případě opravdu nejlepším řešením. Mohl by se pokusit sice předkožku postupně roztahovat pravidelným častým přetahováním, ale nevím, jestli to bude mít žádaný efekt. Hrozí tam riziko potrhání a následného zjizveni exponovaného místa. Pak je stejně obřízka neodvratná. Určitě je to problém na jeho straně a měl by s tím něco dělat. Já za sebe nic jiného než celkovou obřízku nedoporučuji.
17. Srpen 2012 - 8:09
Obrázek uživatele Návštěvník
mirek (anonym)
Ja jsem se svym curakem spokojen,libi se mi predkozka perfektni,kdyz si ho nahonim krasny zalud vyleze z predkozky a nadherne vystrikne,
19. Duben 2017 - 19:36
Obrázek uživatele Návštěvník
zhou (anonym)
Já jí měl dlouhou a na konci vždy ještě přesahovala žalud a to i když se postavil.A přetažená mi nikdy nedržela, a žalud mi z ní nikdy ani trochu nekoukal. Jinak jsem to mít nechtěl.Pak jednou se mi stáhla a zůstala mi srolována za hranou žaludu. Od tý doby jí tak mám pořád a zvykla si na tuhle pozici. Žalud tak mám celý trvale odkrytý.
16. Říjen 2018 - 10:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman 75 (anonym)
ahoj take mi nešla přetahnout při erekci .....ted už po uplne obřizce a super ....penis stale čisty a ted i dost často nečekane překvapeni ve formě oralniho sexu od partnerky
1. Listopad 2018 - 12:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonda Vlas (anonym)
Jenže takové řešení poničí u 10% mužů jejich sexuální život. Dnes existuje na českém netu návod, jak na to bez vopižlání.
2. Listopad 2018 - 18:00
Obrázek uživatele Návštěvník
tmf (anonym)
Ona má mít nějaký tvar? Jako jestli je na konci víc širší nebo víc užší, a podle toho pak někomu je nebo není vidět žalud? Já jí mám "vytvarovanou" tak že jí na žaludu vůbec nemám
28. Leden 2020 - 19:48

Přidat komentář