5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Tumor krku u dítěte a kanyla

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Maky (anonym)
Dobrý den potřebovala bych poradit můj syn je po operaci tumoru krku kdy byli napadeny hlasivky,hrtan,hltan no bylo toho více.Bohužel protože řekli že tento nález spadá k jeho nemoci Neurofibromatoze nedá se stím nic dělat.Již ho i reoperovali.tracheostomii mu již po třetím vrácení ponechali.Nyní nechci řešit jeho stav fizický ale psychický.Před tím než měl kanylu miloval strašně moc vodu.Říkávala jsem že je malí vodník.Bohužel s kanylou se nemůže již koupat a snáší to velice špatně.Poraďte co se dá dělat.Vím jen o náhubku na kanylu aby se mohl sprchovat.to bohužel nestačí.Chtěla bych aby mohl žít alespoň podobně jako dříve.Děkuji za vaše rady a podněty
1. Červen 2008 - 0:48
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
dcera měla kovovou kanylu a ucpávala ji špuntem ale i to bylo jen nouzové řešení
11. Listopad 2008 - 9:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniel (anonym)
V zahraničí jsou údajně k dostání pomůcky, s jejichž pomocí se prý dá i plavat. Snad by se tedy mohlo dát něco najít a koupit na internetu. Samozřejmě to bude něco stát, ale to asi pro Vás nebude podstatné.
11. Listopad 2008 - 11:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Maky (anonym)
Děkuji moc za vaší radu ale i to že jste vůbec napsali.Syn si již na kanylu zvykl.Ale stále jsme nic nenašli na plavání a naše paní doktorka z Motola která přímo se stará o kanyláře již dlouhé roky o ničem jiném neví.
11. Listopad 2008 - 22:35

Přidat komentář

Reklama

Reklama