3097 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Karo (anonym)
Odpověď na No já si obřízku zaplatil
Jestli máš takový potíže, tak to rozhodně není obřízkou. Mě obřezali v 11 kvůli parafimóze. A během hojení i potom jsem měl řadu drobnějších komplikací. Dlouho trvalo si zvyknout, že tam kde byla předkožka už nic nemám. A s odhaleným žaludem v kalhotách bolel každej krok . Taky odlišnost od ostatních a nějaká ta jedovatá poznámka v šatně před tělákem, to bylo, čím jsem si musel projít. Ale to, co popisuješ ty, ani v nejmenším. A upřímně mi to připomíná mýty kritiků obřízky o totální ztrátě citlivosti a redukci sexuálního života. Pouvažuj, kdyby obřízka člověka odsuzovala k čekání na samovolný výrony semene, tak by třeba Arabové a Američani dávno vymřeli.
6. Říjen 2022 - 23:40
Návštěvník (anonym)
mas pravdu tobe je predkozka na nic
7. Říjen 2022 - 2:51
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jestli máš takový potíže, tak
to ti nepřipomíná, to JSOU mýty aktivistů. Nejsem propagátor obřízky, ale problémy s vyvrcholením mají jiný příčiny, nezřídka psychický, někdy neurologický...
7. Říjen 2022 - 11:09
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jestli máš takový potíže, tak
Takový klasický věci jako stud, bolest, neprijemnost, tím si asi projde každý kdo na tom byl. Já si při zvykání na odhalený žalud také něčím podobným prošel. Nevím jak to mají jiní, ale nemám potřebu se vrátit k zakrytému žaludu, takže myslím že je lepší mít předkožku buď trvale za žaludem a nebo ji nemít vůbec
8. Říjen 2022 - 16:07
1234 (anonym)
Odpověď na Hezký když to takhle holku
Ja som to nejako neregistroval vôbec až do momentu, kedy sa mi prvý krát zahrabala do rozkroku moja frajerka, keď som mal 16. Aj napriek hygiene proste pot dospievajúceho chalana je výraznejší a tak mi povedala, že by som mohol začať nosiť žaluď trvale odkryty, keď chcem oral alebo niečo viac. Vtedy som sa prvý krát na taku tému rozprával s kamosom a ten mi povedal, že to tiež skúša, lebo aj po ňom to chce ta jeho baba. Sťahovalo sa mi to stále na žaluď, ale snažil som sa mat to vždy čo najviac stiahnute. Sprv to bolo veľmi citlive, neskôr práve naopak som si ani neuvedomil, že už žaluď vôbec nevnimam a necitim, že je v trenkách úplne odkryty. Keď mi dlhodobo odkryty žaluď vzala do úst, bol to ten najúžasnejší pocit :-) dodnes nosím aj ja aj kamos predkozku trvale stiahnutu, hoc frajerky sme už vymenili.
24. Říjen 2022 - 23:22
Pavel (anonym)
Dobrý den, je v této diskuzi ještě Alex?
28. Říjen 2022 - 19:23
kolemjdoucí (anonym)
Odpověď na Dobrý den, je v této diskuzi
Poslední příspěvek od někoho, kdo se tak podepisoval ti byl v půlce září.
29. Říjen 2022 - 0:46
Pavel (anonym)
To je skoda, nenasel by se nekdo, kdo by sem treba poslal odkaz jak vypada erekcni krouzek na penisu, aby se nestahovala predkozka? Nasel jsem na netu fotky jenom penisu s erekci.
29. Říjen 2022 - 7:39
Alex (anonym)
Odpověď na To je skoda, nenasel by se
Kup si tento erekční kroužek. Skvěle zabrání předkožce se vracet zpět. Prostrčím jím žalud a kroužek necháš za koronou žaludu. https://www.kondomshop.cz/eroticke-pomucky-sexshop/joydivision-maximus-potenzring-trio?page_id=3337
29. Říjen 2022 - 14:38
Pavel (anonym)
Co si myslíte o tomhle? https://www.aliexpress.com/item/1005002097196025.html
29. Říjen 2022 - 21:25
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ja som to nejako
Ten pocit když holka sahne do rozkroku je zvláštní. Běžné to v trenkach ani nevnímám že mám žalud neustále odkrytý, ale když přijde do kontaktu s jejími prsty tak je to takové zvláštní. A to asi i pro ní.
1. Listopad 2022 - 11:20
Zuzka (anonym)
Odpověď na Ten pocit když holka sahne do
To si buď jistej, že pro ní je to hodně zajímavý.
2. Listopad 2022 - 22:52
Vadim (anonym)
My se jako kluci jednou na chatě vsadili, že proběhneme nahý lánem kopřiv (s rukama za zády, bez rozhrnování, to se rozumí). Bylo nás celkem pět. A když jsme se svlíkli, vyšlo najevo, že jeden má holýho žaluda. Říkali jsme mu, že si to musí zakrejt, že takhle do kopřiv nemůže. Ale on si postavil hlavu, že ne, že to tak má a basta. Dodnes nevím, jestli byl nebo nebyl obřezanej, respektive jestli si toho žaluda nechtěl nebo nedokázal zakrejt. A tak jsme po krátký poradě rozhodli, že když s ním není řeč, tak si mi ostatní stáhneme kůžičku dozadu taky, aby to bylo fér. No už po několika metrech nám došlo, že to byl blbej nápad. Zpětně můžu jenom říct, že v tom bylo víc hlouposti a nezkušenosti než odvahy. Bolest jako prase. A ten pacholek, kvůli kterýmu jsme to udělali, ten to snášel samozřejmě nejlíp. Od tý doby se v naší partě ustálilo rčení „jít do něčeho s holým žaludem" (tzn. odvážně, nebo taky z blbosti nechráněnej, zbytečně nezajištěnej).
4. Listopad 2022 - 2:09
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To si buď jistej, že pro ní
Nevím, co holka očekává když tam poprvé sáhne a jak moc ji potom překvapí když se dotkne holého žaludu. A stejně tak co očekává když se na něj má poprvé podívat a pak ho vidí takhle. Nebo když se tu kůžičku snaží natáhnout na žalud a ona pokaždé sjede za.
4. Listopad 2022 - 12:21
Návštěvník (anonym)
Odpověď na My se jako kluci jednou na
A nechali jste si to taky pak stazeny jako ten jeden nebo jste si pak zse zaludy zakryli?
4. Listopad 2022 - 18:17
Vadim (anonym)
Odpověď na A nechali jste si to taky pak
Já už si to tak nechal, já a ještě jeden kluk. Ten první večer to stejně nechali stažený všichni. Kůžička na čerstvě požahanej žalud, to prostě moc bolelo. A další dny jsem si řekl, že když to dokáže ten blbej prcek, tak já přece taky.
4. Listopad 2022 - 22:06
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já už si to tak nechal, já a
A kolik vam bylo?
5. Listopad 2022 - 11:34
prciprci prciprc (anonym)
Odpověď na Já jsem chtěl mít také
Sem si nemusel dáváat trubku, měl sem stále kůžičku po okraji žaluda a když jsem ho začal zasunovat, neměl jsem při sexu žádné potíže. naopak jediná potíž byla v tom že si holky o mně dávali informace a některé doroty to chtěli se mnou zkusit. Netvrdím že každá, ale takové ty mrdny co rády šukaly se mě zvaly na oslavy, na randě, na koupaliště a podobně. Stačilo se někde ukázat a měl jsem nabídky. na sex.
5. Listopad 2022 - 17:23
Vadim (anonym)
Odpověď na A kolik vam bylo?
Patnáct až šetnáct.
5. Listopad 2022 - 22:14
Tom (anonym)
Odpověď na Patnáct až šetnáct.
Taky jsem jednou dělal podobnou sázku, šlo to v pohodě vydržet. Ale holej žalud jsem u toho neměl, to bych se pochcal.
6. Listopad 2022 - 20:21
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Taky jsem jednou dělal
No ten holej žalud je u toho dost podstatnej. Jinak je pochod kopřivama pro náctiletýho kluka zívačka.
13. Listopad 2022 - 21:36
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No ten holej žalud je u toho
Právě o to jde. Pro toho kdo to tak už měl to asi nebylo tak hrozný.
14. Listopad 2022 - 1:16
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ja som začal nosiť predkozku
Ja som si začal predkozku sťahovať do slipov ešte na základke, lebo sa mi to páčilo. Keď som si našiel frajerku, ta bola absolútne proti tomu, aby som mal žaluď trvale odkryty a tak to nosím opäť stiahnute a žaluď zakryty. Ona ma nejak naučila, že žaluď je čosi intímne a nepatrí na oci všetkým!
23. Listopad 2022 - 21:30
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ja som si začal predkozku
Já na to vždy pohlížel obdobně, že žalud je něco dost intimního, něco co běžně nebývá vidět a že je dost zvláštní když je vystaven na odiv. A když jsem s tím pak začal tak jsem z toho měl dost zvláštní pocit, jakobych ukazoval ještě něco víc. Spíš jsem se styděl než že bych cítil hrdost, připadalo mi že mám mezi nohama něco neobvyklého
23. Listopad 2022 - 23:38
David (anonym)
Jestli je to zdravotní výhoda nebo ne nevím, ale každopádně se mi to líbí a proto nosím předkožku pořád staženou
25. Listopad 2022 - 4:02
Bimbác (anonym)
Prosím vás, za aký dlhý čas sa mi žalud zkeratinizuje a znecitlivie ked som začal nosit predkožku trvalo ztaženú a žalud tým pádom trvalo odkrytý ? Moj problem bol že som mal žalud mimoriadne citlivý a rýchlo som sa vždy dokázal urobiť, na obriezku ísť nechcem, tak som to vyriešil takto. Zmení sa časom aj farba pokožky žaludu ? A časom si predkožka zvykne aj sama držať za žaludom a nebude sa vracať späť na žalud ? Lebo teraz niekedy, hlavne v noci sa mi stáva, že sa vráti samovolne a znova zakryje žalud. Preto ju cez noc fixujem leukoplastom aby držala za žaludom. Takisto sa chcem opýtať, je na prvý pohlad možné rozoznať či má muž volnú, nie tesnú obriezku, alebo trvalo staženú predkožku bez obriezky ? Napríklad v saune či na nuda pláži. Pri tesnej obriezke je to samozrejme viditelné, ale pri volnejších typoch obriezky asi nie ďakujem
25. Listopad 2022 - 8:48
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jestli je to zdravotní výhoda
Mně to vždycky přišlo hezký když jsem to u někoho viděl, ale u sebe jsem si to nedokázal představit, že by se mi žalud neustále dotýkal prádla, a odlišoval se tím od ostatních. Nebylo snadné tohle překonat
25. Listopad 2022 - 10:36
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Prosím vás, za aký dlhý čas
Ahoj Bimbác, nepíšeš, koľko máš rokov a aby som napísal svoju skusenost, chcel by som vedieť, či ti v pokoji predkozka presahovala cez žaluď alebo ti časť žaluďa strcala aj v nestoporenom stave?
27. Listopad 2022 - 15:16
Návštěvník (anonym)
proto mám ještě skrz žalud piercing, všechny si to zatím vždy chválili
28. Listopad 2022 - 2:49
Návštěvník (anonym)
Mĕ zpočátku vadilo když jsem se svlékl do sprch že můj žalud byl všem hned vystaven na odiv. Po nějaké době už mi to tak nepřišlo že by to bylo něco zvláštního, u svého penisu už to beru jako normální. Rozhodně je lepší mít to stahnuté celé. Teď už prakticky pokaždé vidím že i někdo další to tak má.
28. Listopad 2022 - 2:51

Stránky

Přidat komentář