12 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

trojka

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Honza (anonym)
Hledáme s partnerkou dívku, která by s námi chodila na nudistické pláže a tam se všichni společně milovali. Mně 31let partnerka 29. Věk neomezen.'
9. Srpen 2005 - 21:32
Táňa (anonym)
To jako myslíš na pláži před lidma? To jsi cvok. To já bych přišla k vám domů.'
10. Srpen 2005 - 13:42
Honza (anonym)
Tak jo, domů. Odkud jsi?'
10. Srpen 2005 - 18:50
Jana (anonym)
To myslíš vážně, že chcete šoustat před lidma na pláži???!!'
17. Srpen 2005 - 15:39
.. (anonym)
To jako myslíš na pláži před....
28. Únor 2010 - 22:14
rano (anonym)
Takova myslenka rano po trojce... Mivala jsem trojky se svym pritelem a byla mu verna, vcera jsem se uplne zblbla a mela trojku s jednim parem. Tak nejak mi doslo ze kdyz jde o druhou, tj. novou slecnu, je to cele o ni. I kdyz ten chlap soulozi se svoji partnerkou, i kdyz ji dava vsechno co muze, stejne chce jen osoustat tu novou. A ta nova si paradne muze hrat a vi ze je to cele jen o ni. "Stara" partnerka nema tuseni. Ja jsem taky vzdycky byla ta "stara". Jsem v soku... ale je to tak. Jenom takovy zamysleni... Mam zkazenou naladu na par mesicu dopredu.
13. Květen 2013 - 17:26
Petr (anonym)
Takova myslenka rano po...Wow to je zajímává teorie :) a je dost možně že i pravdivá, ale ještě jsem trojku neměl takže těžko soudit.....ale mooooc rád bych jí zkusil :)
14. Květen 2013 - 4:40
1990berunka (anonym)
ahojky slecny je tu naka odvazna co by se pridala knam do paru sme mili lidi co si chtej uzit trochu vice s holkou v trojice
25. Říjen 2014 - 19:18
Petra (anonym)
Trojka dve zensky a chlap je na hovno,ale zenska a dva chlapi-to je jina jizda:)
25. Říjen 2014 - 21:26
Kalousek (anonym)
Hňupe !!!
26. Říjen 2014 - 11:23
Fred (anonym)
Trojka pro všechny zůčastněné nezapomenutelný zážitek!!! Je to fantastické....ale ...nikdo nesmí žárlit !!! To je základ dobré trojky!
26. Říjen 2014 - 13:53

Přidat komentář

Reklama

Reklama