0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Trittico na usínání, pomohlo vám?

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
ahoj všichni, včera mi bylo kvůli měsíční nespavosti (nejsem schopna vůbec usnout) předepsáno Trittico 75. Mám začít brát 1/3 první tři noci a pokud nepomůže zvyšovat. Včera jsem měla 1/3 a bohužel na usnutí to nemělo žádný vliv. Musela jsem přidat 2 Neuroly 0,25. Jaké máte s tímto AD zkušenosti na usínání? Kdy vám zabral a kolik?
14. Leden 2014 - 9:42
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Ahoj, třetina je málo, já beru 2/3 a k tomu quetiapin, který je taky na spaní. S touhle kombinací spím dobře. Raději si zvyš Trittico než přidávat Neurol.
23. Leden 2014 - 23:31
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Jo a mám Trittico 150, takže ta tvoje dávka je opravdu nízká.
23. Leden 2014 - 23:32
Obrázek uživatele Návštěvník
11 (anonym)
Jj pomáhá.
24. Leden 2014 - 7:45
Obrázek uživatele Návštěvník
hanka (anonym)
ja beru již dva roky třetinku a sem spokojena,ne že bych spala celych třeba 8 hodin,ale podle toho co to bylo předtim se nedá srovnavat
24. Leden 2014 - 8:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
Já beru stále 1/3 ze 150 mg, naprosto mi to stačí a spím celkem tvrdě, i těch 50 mg je potřeba vyspat, takže vzít si ho třeba v 1.00 ráno s tím, že v 5.00 vstávám, tak to nedoporučuji, to si dávám už raději půlku Hypnogenu. U Trittica je dobré, že je to AD na noc a není to antipsychotikum, které děsně gumuje mozek, každý ho nesnáší.
24. Leden 2014 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
milena (anonym)
a muže se to tritico brat dele,myslim tim par let? Bojim se pak zavislosti,ale asi taky budu muset s tim spankem něco dělat,bylinne připravky mne nezabiraji a ty noci je to děs pak je psychika uplně rozhozena
24. Leden 2014 - 11:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
a muže se to tritico brat...Závislosti se neboj, já ho pokaždé taky nemám, on je v pohodě, já ho beru už cca 3 roky.
24. Leden 2014 - 17:33
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Závislosti se neboj, já ho...takže řikaš že ho stale nebereš? Já ho mam asi pul roku a zvažuji že bych zkusila si ho brat jen občas,funguje to tak? Dik
25. Leden 2014 - 9:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Tyma (anonym)
Může se brát jen občas na spaní třetinka je dobrá. Ono funguje proti úzkosti až ve vyšších dávkách, takže v pohodě. je nenávykové, jen ty sny jsou jakési barevné a výpravné.
5. Září 2014 - 19:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Z.K. (anonym)
Brala jsem hypnogen, ale ten je návykový, tak mi ho doktorka zrušila. Teď beru trittico, půl.hod před spaním 1/3. Usnu,ale za 2 hod. se vzbudím, ale potom usnu a spím až do rána. On působí spíše až v druhé půlce noci. Beru již 10 let, a jsem v pohodě.
2. Březen 2015 - 9:41
Obrázek uživatele Návštěvník
10let (anonym)
tak dlouho? To už si asi pořadně zavisla na něm,vid? Už si to zkoušela vysadit? Já taky zvažuji na to tritico,nebot ńic nezabira a le zase se bojim zavislosti...
2. Březen 2015 - 18:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Emilim (anonym)
tak dlouho? To už si asi...Beriem trittico 1/3 zo 150 mg, beriem ho 16 mesiacov, neni som s nim spokojna, mam po nom neziaduce ucinky este doteraz, nic ma po nom nebavi, nemozem sa donutit nieco cez den robit, vsetko robim nasilu, s nechutou, som po nom ufrflana cely den, musim si dat aspon 1/4 lexaurinu cez den, na zlepsenie nalady, spanok je slaby, velmi umely, stale sa budim v noci na mocenie,velmi spatne, zive sny. Predtym som brala 12 rokov amitriptylin a lexaurin, v malom mnozstve, ale to bol spanok vynikajuci, dobra nalada po cely den, chut na vsetko vynikajuca, ibaze dr. mi pridala noveril a z toho som s
2. Březen 2015 - 18:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Emilim (anonym)
si pokazila oci, preto mi bol vysadeny aj amitriptylin, ale trittico potrebujem vysadit, caka ma PL, BUDEM RADA AK HO VYSADIM, NIKDY VIAC!!!
2. Březen 2015 - 18:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Emilim (anonym)
trittico sa musi brat pravidelne,ked si ho nahodou nedam je mi velmi zle, takze je navykove a velmi.
2. Březen 2015 - 18:49
Obrázek uživatele Steve
Steve
Mě ne, vůbec nic.
2. Březen 2015 - 21:14
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Z Trittico mně bylo akorát na blití, tak jsem to přestal užívat.
2. Březen 2015 - 21:16
Obrázek uživatele Návštěvník
sto lidi (anonym)
sto nazoru na tritico,každemu asi zabirá jinak. Nejlepe,když ho nemusime brat vubec,ale když už neni vyhnuti a spanek se nezlepšuje,tak to zkusit a když nesedne on,tak řict doktorovi o něco jinyho a zkusit třeba rok brat antidepreiva a pak vysadit a spánek by se mnel zlepšit-má zkušenost-rok antidepreiva-u mne tritico-a pak rok pauza a tak se to u mne střídá již 12let a funguje to
3. Březen 2015 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Já jsem (anonym)
po nich měla takové žluté oči a to jsem nebrala každý den.Sama jsem si toho nevšimla,ale všimla si toho kolegyně.Na každého to působí asi jinak.
3. Březen 2015 - 12:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Sissi (anonym)
Lidi, z TRITTICA jste zhubli, nebo přibrali? Pomohlo Vám též na středně těžké deprese s úzkostí, fobickými strachy z bolesti, těžkou nespavostí a tenzními bolestmi hlavy, migrenózního charakteru? Potřebuji něco, po čem se hubne, nebo alespoň nepřibírá, nemá vedlejší účinky, tak abych mohla naplno fungovat, bez jakéhokoliv omezení! Musí tento lék předpisovat pouze psychiatr? Nerada bych totiž skončila na psychiatrii. Sísa.
17. Leden 2016 - 20:41
Obrázek uživatele Steve
Steve
Není to na spaní ... na to jsou hypnotika. Trittico je AD.
18. Leden 2016 - 0:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Sissi (anonym)
Steve, a pomáhá na to spaní? Řeší strachy, bolesti hlavy, středně těžké úzkostné deprese? Pro mě je důležité nepřibrat na váze, příp. mírně zhubnout! Ale musím přes den zcela normálně výkonně fungovat, zbavit se napětí, bolestí hlavy, abych byla celý den v pohodě a mohla naplno pracovat! To je pro mě moc důležité! Být zcela zdravá a naprosto OK za všech okolností!
18. Leden 2016 - 18:52
Obrázek uživatele Návštěvník
přestaň (anonym)
Steve, a pomáhá na to...bolí mě z tebe hlava.
18. Leden 2016 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Steve, to jsou jen Vaše výmluvy,neochota na sobě pracovat! Vidíte svět moc černě! Dívejte se na něj pozitivně, a hlavně dbejte na rady! Víte, komu není rady, tomu není pomoci! Opravdu to chce pohyb, zdravé stravování, koníčky. A pak Vás ta hlava nebude bolet! Pracujte, pracujte, pracujte na sobě! Každý svého štěstí strůjcem!
18. Leden 2016 - 19:30
Obrázek uživatele Steve
Steve
Jaká neochota, naopak ochota dělat cokoliv a všeljak se zabavit ... nijak to nepomáhá. Anonyme, hlava tě nemůže bolet ze mne, to je pěknej blábol. Řeš opravdovou příčinu a nevymýšlej si jí.
18. Leden 2016 - 22:28
Obrázek uživatele Steve
Steve
Stejně už jenom dojíždím ... takže ochota a zájem opravdu o nic není. Ukončím to tady, nemá smysl tady žít.
18. Leden 2016 - 22:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Katolička (anonym)
Steve, jen toto prosím Vás, nikdy nedělejte! Život nám dal Bůh. My nemáme vůbec žádné právo si ho sami ukončovat!!! To je smrtelný hřích, už to, že takto myslíte! Smím se Vás zeptat, kolik je Vám roků? Jděte do kostela, za knězem, do společenství! jenom, prosím Vás, vymažte zcela ze své hlavy myšlenky na ukončení života! Každý život má přece smysl!Všichni jsme byli Bohem stvořeni a každý tady máme nějaký úkol! Také úplně každý neseme ten svůj kříž života! Moc Vás prosím, ve jménu Ježíše Krista, nedělejte to! Skutečně, myslím to velmi upřímně! Věřte, bude lépe! Bůh každému člověku nakládá jenom tolik, kolik unese! Nikdy ne více! Opravdu, věřte tomu! Život je přece krásný! Není jen černobílý! Je v mnoha barvách! Zkuste i alternativní medicínu, krom té klasické! Vy určitě máte naději! Slibte, že neuděláte žádnou hloupost!!! Byl by to opravdu moc těžký hřích! Běžte za knězem, ať se za Vás modlí! Modlete se také! Já se též budu modlit i za Vás!
18. Leden 2016 - 23:25
Obrázek uživatele Steve
Steve
Tyhlety řeči mě nijak neovliňují a zcela je ignoruji, protože to jako nucený katolík znám. Lépe nebude, bohužel nezměním současnou svojí situaci a druhé taky nezměním, bohužel můj pozemský život stojí za prd. Radši mě měli zabít už před narozením a byl by klid, a duše by byla spokojená i bez fyzického těla. Na nějaký hříchy seru, hřeší i jiní ba i těžké hříchy a co se děje - nic. Náboženství je berlička která funguje jen na některý lidi ... někteří navenek zbožní jsou přitom hajzli největšího kalibru, a znám i takového kněze. A děje se něco? NE. Nebere to vážně hodně údajně věřících. Jen divadlo, a víra je pohádka pro duchovně citlivé - nic víc. Na mě to nereagovalo nijak přestože jsem vyrůstal v katolické rodině, vše sledoval, citlivě cítil a sondoval - jako štír mám tento 6.smysl kterej bárkdo nemá takže ani nemůže tušit o co jde. Přemlouvat cizího je o ničem, větší smysl by měl někdo velmi blízký - toho nemám, takže nic. A za žádným farářem chodit nebudu, proč bych to dělal proti ssobě? Nesmysl. Bůh ani Kristus se mnou nikdy nebyl, naopak samá smůla už od narození a problémy se táhnou dodnes ... Jiní mají štěstí a št'astný život, já holt mám opak. Taková je realita a nikdo a nic to nezmění. Modlete se spíš za ssebe a za své štěstí a spokojný život. Já se modlit nebudu, já už víru položil k ledu a rezignoval ... nic mi to nikdy nepřineslo, naopak mě to jen obtěžovalo a otravovalo. (chodit poctivě do kostela, ke svátostem, to a to ...) Ne, nechci být otrokem víry. Je mi jedno co si o tom myslí ostatní nebo rodina. (ani biřmování mi nic nepřineslo)
19. Leden 2016 - 1:16
Obrázek uživatele Steve
Steve
Náboženství, víra drží pouze lidi kteří jsou duchovně citliví, náchylní k tomuto cítění ... já jej bohužel nemám, ba ani jsem ho nikdy neměl, takže vždy to bylo jen "házení hrachu na zed'".
19. Leden 2016 - 1:19
Obrázek uživatele Návštěvník
jara (anonym)
dej si sedmičku bílého a usneš na to tata.
19. Leden 2016 - 1:21

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama