719 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Trestání kluků

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
D. (anonym)
Zdravím, jak trestáte kluky? Používáte například výprask před stejně starými holkami?
30. Prosinec 2011 - 16:03
Obrázek uživatele Návštěvník
huhla (anonym)
Stačí do šatiček ružových, popř. další věci jako náušnice atd. a zkrotnou...::
31. Prosinec 2011 - 11:00
Obrázek uživatele Návštěvník
www.petticoated (anonym)
Znáte někdo tuto stránku?? Je o podobných trestech jako psal(a) huhla. Překládat o čestiny se dá přes http://translate.google.cz/ :)
31. Prosinec 2011 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
hermann (anonym)
ahoj, já dostal jako kluk na holou před stejně starou holkou ve 13 letech. K mé ostudě nejvíc přispělo to, že jsem se před výpraskem složil a brečel předem a prosil.Pak při výprasku jsem byl vystrčený holým zadkem k ní.Strašně jsem se styděl a ona se smála.
8. Leden 2012 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Maminka (anonym)
Když je sináček hodně drzej,tak mu stáhnu kalhoty a naplám na prdel. V tu chvíli neřešim,jestli je u toho sestřička. Mě taky příde ponižující když po něm něco chci a on mě před sestřičkou pošle do prdele. Tohle si prostě nesmí dovolovat.
8. Leden 2012 - 13:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Reakce (anonym)
Když je sináček hodně...No je vidět,že ho řežež málo.
8. Leden 2012 - 22:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
U nas doma plati ze zeny vladnou a muzi musi poslouchat. Jsem trestan spolecne se svym otcem od me sestry , matky , tety i babicky.
8. Leden 2012 - 22:30
Obrázek uživatele Návštěvník
koks (anonym)
Když je sináček hodně...jen mu dej poradny vyprask po prdeli co mu patri a pak mu rekni aby jsi klek do kouta.s nahou prdeli a klecet tak aspon tri hodiny.a kdyz neuposlechne tak znovu vyprask ale poradny aby jsi tak tyden nesedl.to jsi nemuze dovolovat preci.
8. Leden 2012 - 23:10
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Rány padají tam, kde došly argumenty.
9. Leden 2012 - 10:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Samotna fyzicka bolest moc ucina neni. Kluci casem priviknou a otupi. Treba paskem na zadek je mnohem ucinejsi na holou nez pres kalhoty. Ne proto ze to vic stipe ale protoze musi ukazat nahej zadek a s tim i pindoura.
9. Leden 2012 - 15:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Hermann (anonym)
Samotna fyzicka bolest moc...přesně tak Jano. Já se nejvíc styděl, že jsem nahatej a je mi všechno vidět. Navíc ohnutej a zadkem vystrčenej, vystavenej na ní - prostě bylo vidět úplně všechno. Takhle bych se dobrovolně nikdy žádný holce nepředved.
9. Leden 2012 - 19:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdena (anonym)
Samotna fyzicka bolest moc...Přesně tak. K trestu stud rozhodně patří. Na mně taky působilo víc to že na sourozence a rodiče vystavuju holý zadek a pipinu než samotný výprask. Dostávala takhle řemenem ještě na střední škole. Mám kluka a holku 13 a 11 let a když už dojde k výprasku jdou kalhoty i spoďáry taky úplně dolů a přehnu je přes koleno a klasicky jim nasekám zadek vařečkou
12. Únor 2012 - 12:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Hlídal jsem jednou o víkendu devítiletého kluka kolegovi z práce.Jmenuje se Marek a byl pěkně drzý.Pořád hrál hry na notebooku a nechtěl se učit,ikdyž to měl uloženo a já měl na to dohlédnout.Na mé naléhání odsekával a nakonec mě poslal do pr--le.Dostal facku a odešel jsem do jiného pokoje.Za půl hodiny za mnou přišel a tvářil se zkroušeně.Že prý už se naučil a jestli ho přezkouším.Neodpovídal jsem mu.Tak začal jinak.Omlouval se,že už to neudělá a abych to na něj neříkal.Když viděl,že to nezabírá ta řekl - tak mi nařežte.Řekl jsem že tedy ano,ale ať si pak nestěžuje,sám si trest vybral.Řekl,že ne a zase to na mě začal zkoušet - můžu si nechat kalhoty,nebo musim do spoďárů -ptal se.Odpověděl jsem mu,že drzý kluk musí být bit jedině úplně nahatej.Myslel jsem to napůl v legraci.On to vzal vážně.Sice po mě kouknul,zrudnul,ale pak se celej rychle svlíknul.Stál přede mnou nahatej a bosej,trochu se červnal.Ukázal jsem mu na sedačku.Pochopil a lehnul si na břicho.Hlavu si položil na zkřížené ruce.Odepnul jsem řemen a začal jsem ho bít.Za chvíli začal vzlykat a naříkat.Pleskavé rány dopadaly na jeho holý zadek,dokuk ho neměl celý rudý.
14. Duben 2012 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukas (anonym)
přesně tak Jano. Já se...Kdyz s brachou oba dostavame remenem na holou tak jsme u toho kdyz dostava ten druhej, ale pred segrou nedostavame. Stahnout kalhoty a vystrcit holej zadek je ponizujici a taky to, ze za dverma slysi ty rany a vykriky zbytek rodiny, ale ta bolest je daleko horsi, kdyz padaji rany tak na stud ani nepomyslim.
14. Duben 2012 - 16:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Já taky hlídal kluka,pětiletého.Svým přátelům.Tak drzého zmetka bych nikomu zažít nepřál.Pořád lítal po pokoji,schválně dupal.Na moje domluvy,aby si sedl nereagoval.Tak jsem ho chytil a položil ho na sedačku.Mlel sebou a ječel,ale nebylo mu to nic platné.Sundal jsem mu ponožky,stáhl z něho kalhoty a slipy.Vyhrnul jsem mu tričko a domluvil jsem ručně jeho nahému zadku.Po výprasku se už zklidnil.Ale při bití ječel jako siréna.
16. Duben 2012 - 12:48
Obrázek uživatele Návštěvník
tresty kluku (anonym)
kouknete na www.olinka.denicek.eu
18. Duben 2012 - 7:58
Obrázek uživatele Návštěvník
A (anonym)
Jak potrestat kluka když donesl poznámku že ve škole mlátí spolužačku? :(
1. Květen 2012 - 22:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Z (anonym)
Jak potrestat kluka když...Tak v tom ti místní uchylové neporadí
1. Květen 2012 - 23:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Jak potrestat kluka když...Já si myslím,že to musíš zvážit sám.Zda ho budeš bít,nebo mu jem domluvíš a něco mu zakážeš.Záleží na tom,jestli to bylo ojedinělé a jak k tomu přesně došlo.Tohle všechno zvaž a pak ho nějak potrestej,ale moc to neodkládej.
3. Květen 2012 - 10:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Peter (anonym)
Zalezi od toho presne ako casto sa to opakuje. Pokial nezabera dohovor, nie je na skodu skusit vybrat varechu a zbit... Ale este ako posledna moznost pred tym varechou iba pohrozit. U mna toto zvyklo zabrat, ked mi mama takto pohrozila, ale je pravda, ze som parkrat aj dostal. Trochu som si poplakal, ale danu vec som uz nikdy neurobil
5. Květen 2012 - 1:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Zalezi od toho presne ako...Ano,souhlas,Ještě bych připojil,pokud se rozhodneš pro výprask,tak použij tu vařečku,nebo na něj vezmi řemen!A nešetři ten jeho zadek - takže před bitím spoďáry dolu...
5. Květen 2012 - 19:33
Obrázek uživatele Návštěvník
vyprask (anonym)
A co kdyby dodtal vyprask pred tou holkou?
8. Květen 2012 - 17:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Hmmm (anonym)
A co kdyby dodtal vyprask...Zajímavá úvaha.A myslíš,že by se měl taky sám svlíknout,před tou holkou,než bude bit?A celej,donaha?Nebo ho jen položit a stáhnout mu kalhoty,aby viděla jen ten holej zadek?
8. Květen 2012 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jenny (anonym)
Tak uz ma ten nas malej raubíř vyprask za sebou. Musel koupit holce bonbonieru a prinest ji to a omluvit se ji. Potom sme sli k ni do pokoje kde si stahnul kalhoty a slipy a dostal pred ni 25 svihancu stridave varechou a proutkem. Potom pres hodinu kleceni a nakonec dostal od spoluzacky jako bonus zaracha na 14 dni.
15. Květen 2012 - 9:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Tak uz ma ten nas malej...Klečel nahatej,ten malej raubíř?Na holých nohách a s tím vystrčeným,zbitým zadkem?
15. Květen 2012 - 13:51
Obrázek uživatele Návštěvník
jur (anonym)
já mám 12 letého syna neustále zlobí a tak jsem ho dneska vzal a řekl jsem mu že bude trestanej žačervenal se poté jsem mu řek a se vyslékne do slipů udělal to a poté jsem ho posadil na židli a musel si stáhnout slipy. poté jsem zavolal sousedku( jeho nejlepší kámošku) at se jde na něco podívat přišla a když uviděla martina nahého tak se začala smát. trest začal žs se martin opřel o stěnu bříchem a dal jsem mu 20 na holou páskem poté si lehnul na záda a řekl jsem mu že si muže vybrat bud at si před ní vyholí péro nebo at že bude 2 hodiny klečet nahej nabříše pod struhadlem samozdřejmě struhadlo mu dám na penis vybral si 1 možnost a tak si vyholil péro
15. Květen 2012 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
taktak (anonym)
já mám 12 letého syna...tos mu to dobře nandal, jure. Jsi správnej rodič, jak má bejt. Příště, když bude zlobit, by mu ho ta sousedka měla za trest vyhonit (ne vyholit).
15. Květen 2012 - 22:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Radim (anonym)
Az do svych 16 let sem nikdy na holou nedostal. Pak se tata podruhe ozenil a ja zustal s nim. Jeho nova zena tvrdi ze chlap musi byt dvakrat tydne bit aby nezvlcil. Dostavame oba na holou a kdyz se nam postavi musime si je pred ni navzajem vyhonit.
30. Květen 2012 - 15:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Prase (anonym)
to už přeháníš, psát sem fantizie, jak si honíš se svým fotrem.
30. Květen 2012 - 20:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
V době mého dětství, už je pravda asi 40 let zpět, bylo trestání kluků docela hrozné. Zcela běžný byl výprask řemenem, oba bratři dostávali několikrát ročně koženým páskem mnoho ran a hrozně při tom křičeli. A dokonce jsem byla u toho, když můj bratranec byl bit gumovou hadicí. Jenom se na to dívat bylo příšerné, ale tenkrát se to bralo jako normální a správný trest.
5. Červen 2012 - 10:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Tak daleko jako u Marie moje paměť nesahá, ale mohu říci, že u nás žádné rozdíly v trestání kluků a holek nebyly. Když se matka vrátila, naposledy asi před pěti lety, z třídních schůzek, tak jsem dostala úplně stejných pětadvacet vařečkou nebo rákoskou na holou jako bratr. Nic jsme si nemohli vyčítat.
5. Červen 2012 - 12:13
Obrázek uživatele Návštěvník
P (anonym)
Toto je velmi zajimave video z USA: http://s88.photobucket.com/albums/k173/corpuncom/video/?action=view&current=vid0376a.mp4 Video je natoceno v realistickem prostredi chlapecke satny nejake americke skoly, zrejme po sportovnim treninku. Trestanym je mlady chlapec, trestajicim jeho trener. Za nejake provineni je trestanemu udelena jedna tvrda rana pres zadnici odenou do pouhych sportovnich sortek, a to s pouzitim jakehosi tvrdeho a plocheho dreveneho ci umelohmotneho predmetu jako trestniho nastroje. Pred vykonem trestu je o nem trestany chlapec informovan, a je mu narizeno postavit se zady k trestajicimu a mirne se predklonit, aby rana mohla byt udelena jednak bezpecne, a zejmena v plne zamyslene ostrosti a bolestivosti. Po nalezite tvrdem vykonu trestu pak potrestany chlapec opravdu projevuje palcivou bolest v hyzdni krajine, samou bolesti poskakuje, vysokym hlasem narika a vulgarne nadava. Je krasne, neobvykle a mimoradne zajimave, ze byl dany trestni akt nahran mobilem s videokamerou, a to podle vseho s vedomim jak trestaneho, tak i trestajiciho. Hrat v tom mohla roli jak pohotovost toho, kdo danou videonahravku poridil, tak i fakt, ze dany trest byl s dostatecnym predstihem oznamen jak trestanemu chlapci, tak i jeho sportovnim druhum.
1. Červenec 2012 - 19:21
Obrázek uživatele Návštěvník
P (anonym)
Krasne video z Kolumbie o zvykove pravnich trestnich procedurach, jimiz byl podroben mlady indiansky muz, jenz zavrazdil sveho bratrance: http://s88.photobucket.com/albums/k173/corpuncom/video/?action=view&current=vid0168.mp4 Povsimnete si, s jakou relativni statecnosti tento mlady vrah prijima verejne bicovani svych nohou pred celym svym kmenem i kamerami novinaru.
6. Srpen 2012 - 22:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Já moc nedostával narodil sem se v roce 1983 tak mě lotos buse 29let. musím říct, že můj táta byl na mě docela hodnej- někdy myslím až moc že ted mám problémi třeba ho poslouchat-jasně je mi už dost let už sem valstně skoro 11 let plnoletej ale stále ybdlím s rodiči tak sem jim svým způsobem zavázanej- i když sem z velké části už finančně soběstačnej
17. Srpen 2012 - 14:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Kdy si ymslíte že je kluk nejzlobivější já bych tak řek kolem 13 let- a od kdy by kluci měli dostávat? já myslím že tak od 2 let může bejt plácán po zadku a od 5let snese už výprask. co si ymslíte že by pubertáci už neměli dostávat že je to může ovlivnit ted myslím výprask o samotě jako trestání před holkama je podle mě velký trest a dělal bych ho jen kdby fakt kluk moc opakovaně zlobil a s výprasků o samotě by si už nic nedělal. myslíte si že lze trestat třeba 17letého syna na holou? koukáte se na nějaké seriály filmy a myslíte si že by tam ty kluci zasloužili? Já třeba myslím v Ulici jak byl ten Eliáš na toho 13 letého Boriska přísnej a řek mu že by za špatné známky moh dostat na holou jako kdysi on tak já souhlasil s tímhle ale ne kvůli známkám ale zlobení
17. Srpen 2012 - 14:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Štepnička Jiří (anonym)
Muj kluk má 15 let, prochází pubertou a řeknu vám, není to med lizati, nadela s kamarádi tolik hloupostí až jde hlava kolem, ale nekouří, nekrade a alkoholu neholduje, jenom blbne vymyšli hlouposti. Nemám duvod ho za neco trestati jako jiní tátové své syny.
17. Srpen 2012 - 14:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Štěpničko Jirko (anonym)
kdo má dobré nervy může nějaké blbnutí a zlobení svých dětí tolerovat, já taky neříkám, že dítě či pubertální dítě se musí trestat za každou blbost. problém je, že když ho jen okřiknete tak si akorát ničíte hlasivky a sousedi ví že máte neposlušného syna, když domlouváte je to lepší ale zdlouhavé a dítě si třeba stejně přitom ymslí na své. a co děláškdyž třeba už fakt zlobí celej den a třeba i několik dní za sebou to mu ani nedáš facku to si fakt dobrej. myslíš že kdby třeba tvůj syn to přehnal že by dostal výprask-třeba kdby kradl doma peníze, tolal se do noci venku, přišel hodně opilej a podobně? Já jako dítě a puberzták taky nekouřil ani nepil alkohol ani sem se moc do noci netoulal a zlobil sema si jako každej kluk. Co si myslíte?, že by měli bejt přísněji trestáni kluci že sou prostě kluci a musí bejt na ně člověk tvrdej víc než na holky? nebo se mají víc trestat holkykdyž zlobí, protože holkypřeci moc nezlobí už od přírody a když jo tak je to na výprask. nebo myslíte že nářez by za stejnou věc zasloužili holky i kluci, že by se to nemělo rozlišovat??? Já myslím že by se nemělo rozlišovat mezi holkama a klukama hlavně tak do 10let. pak třeba v pubertě by asi měla bejt přísnost spíš na kluky, ale zas když blbne holka třeba pije moc lakohol a krade doma peníze tak by dostala třeba jako kluk když se tak chová.
22. Srpen 2012 - 15:01
Obrázek uživatele Návštěvník
pavel (anonym)
Včera můj 1 3letý syn ostal pořádný výprask.JaKO každou středu chodíme do posilovni musel se svlíknout do naha a přes holou dostal 100ran řemenem a poté 15krát menstruace.Zato že mu vytekli sperma dostal ještě50navíc
25. Říjen 2012 - 7:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Ty jsi Tatar ne (anonym)
Včera můj 1 3letý syn...Ach jo.
25. Říjen 2012 - 9:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Na našeho kluka stačí zařvat a je v pozoru,jakýpak jiný trestání kluků?
25. Říjen 2012 - 9:46
Obrázek uživatele Návštěvník
ja (anonym)
Já své ho kluka trestem že se vleče do nahá a dostanme vareckoz 30na holou a 10na koule.vždy se bolesti pomocí.ale je to účinně klukovi je dvanáct a tento výprask má tak 2krát do měsíce a trvá 15minut.
26. Říjen 2012 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
ja (anonym)
Já své ho kluka trestem že se vleče do nahá a dostanme vareckoz 30na holou a 10na koule.vždy se bolesti pomocí.ale je to účinně klukovi je dvanáct a tento výprask má tak 2krát do měsíce a trvá 15minut.
26. Říjen 2012 - 22:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Q (anonym)
Poslednim muzem, ktery byl ve Francii (v roce 1977) popraven guillotinou, byl mladenec alzirskeho puvodu, jemuz matka v detstvi za trest vytlacovala do prdele harisu z tuby. On to stejne pozdeji sam delal zenskym obetem svych mucitelskych a vrazednych deliktu. Neni vyloucene, ze nebyt toho nuceneho vpravovani pikantni pomazanky do zenskych prdeli by byl ten Djanboubi guillotiny usetren.
27. Říjen 2012 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Je mi 12 let a když zlobim tak mě táta seřeže řemenen přes prdel musim se slíknout před stejněs traoru holkou a ukázat jí penis.
30. Říjen 2012 - 19:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Mm (anonym)
Je mi 12 let a když zlobim...a co na to rika ta holka?
31. Říjen 2012 - 9:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Destruction (anonym)
Holky co je na tom legračního když je chlap nahej nebo v trenkách? Platí to jen na veřejnosti? Myslíte že byste se vyrovnali s tím kdybyste třeba dostali na základce na holou ve třídě v hodině?
18. Listopad 2012 - 1:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Kluci by hlavně měli být trestáni stejně jako holky. Moje zkušenost je, bohužel, taková, že holka bývá trestána častěji a víc. Mnohokrát se stalo, že bratr dostal jen pár rukou, ale mě vzápětí za stejné provinění seřezali řemenem a ještě jsem musela jít klečet.
21. Listopad 2012 - 10:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Rob (anonym)
Kluci by hlavně měli být...marie, myslim si, ze u vas to byla vyjimka, neverim, ze takto to probihalo ve vetsine rodinach.
21. Listopad 2012 - 19:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Alex (anonym)
Kdy si ymslíte že je kluk...Michale, já sice seriály pravidelně nesleduju, ale manželka sleduje Ulici (pročež trpím, protože musím pak sledovat zprávy na TV NOVA a ne na jedničce). Samozřejmě tu Ulici tím pádem občas nedobrovolně vídávám. A musím říct, že spratci jsou tam hrozní. Postavy kluků Borise a Franty by zasloužily pořádně nařezat na holou a pak dlouho klečet v koutě. Franta má pokud vím mladší sestru, na kterou je hrubý a chová se k ní vůdcovsky. Proto by měla jeho výprask vidět a dal bych jí možnost stanovit mu délku zaracha. Boris má zase v rodině několik žen a všechny by taky měly být přítomny jeho výprasku, protože je to vážně hrozný spratek. Tak asi tak.
2. Prosinec 2012 - 15:43
Obrázek uživatele Návštěvník
XC (anonym)
Michale, já sice seriály...Souhlas. Já Ulici sleduju a taky ty dva spratky nemám rád. Kromě trestu na holou před diváky jsem i pro další ponížení podobných spratků. Třeba vyholit pindíka, aby si nepřipadali tak moc dospělí a obléct do dětského oblečení (slipečky místo trenýrek, atd.). Pohrozit i holčičím oblečením, když to bude třeba. Samozřejmě to říkám jen teoreticky, ale ta představa není špatná, což?
2. Prosinec 2012 - 16:00

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama