1133 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Trestání kluků

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
D. (anonym)
Zdravím, jak trestáte kluky? Používáte například výprask před stejně starými holkami?
30. Prosinec 2011 - 16:03
Obrázek uživatele Návštěvník
huhla (anonym)
Stačí do šatiček ružových, popř. další věci jako náušnice atd. a zkrotnou...::
31. Prosinec 2011 - 11:00
Obrázek uživatele Návštěvník
www.petticoated (anonym)
Znáte někdo tuto stránku?? Je o podobných trestech jako psal(a) huhla. Překládat o čestiny se dá přes http://translate.google.cz/ :)
31. Prosinec 2011 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
hermann (anonym)
ahoj, já dostal jako kluk na holou před stejně starou holkou ve 13 letech. K mé ostudě nejvíc přispělo to, že jsem se před výpraskem složil a brečel předem a prosil.Pak při výprasku jsem byl vystrčený holým zadkem k ní.Strašně jsem se styděl a ona se smála.
8. Leden 2012 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Maminka (anonym)
Když je sináček hodně drzej,tak mu stáhnu kalhoty a naplám na prdel. V tu chvíli neřešim,jestli je u toho sestřička. Mě taky příde ponižující když po něm něco chci a on mě před sestřičkou pošle do prdele. Tohle si prostě nesmí dovolovat.
8. Leden 2012 - 13:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Reakce (anonym)
Když je sináček hodně...No je vidět,že ho řežež málo.
8. Leden 2012 - 22:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
U nas doma plati ze zeny vladnou a muzi musi poslouchat. Jsem trestan spolecne se svym otcem od me sestry , matky , tety i babicky.
8. Leden 2012 - 22:30
Obrázek uživatele Návštěvník
koks (anonym)
Když je sináček hodně...jen mu dej poradny vyprask po prdeli co mu patri a pak mu rekni aby jsi klek do kouta.s nahou prdeli a klecet tak aspon tri hodiny.a kdyz neuposlechne tak znovu vyprask ale poradny aby jsi tak tyden nesedl.to jsi nemuze dovolovat preci.
8. Leden 2012 - 23:10
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Rány padají tam, kde došly argumenty.
9. Leden 2012 - 10:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Samotna fyzicka bolest moc ucina neni. Kluci casem priviknou a otupi. Treba paskem na zadek je mnohem ucinejsi na holou nez pres kalhoty. Ne proto ze to vic stipe ale protoze musi ukazat nahej zadek a s tim i pindoura.
9. Leden 2012 - 15:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Hermann (anonym)
Samotna fyzicka bolest moc...přesně tak Jano. Já se nejvíc styděl, že jsem nahatej a je mi všechno vidět. Navíc ohnutej a zadkem vystrčenej, vystavenej na ní - prostě bylo vidět úplně všechno. Takhle bych se dobrovolně nikdy žádný holce nepředved.
9. Leden 2012 - 19:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdena (anonym)
Samotna fyzicka bolest moc...Přesně tak. K trestu stud rozhodně patří. Na mně taky působilo víc to že na sourozence a rodiče vystavuju holý zadek a pipinu než samotný výprask. Dostávala takhle řemenem ještě na střední škole. Mám kluka a holku 13 a 11 let a když už dojde k výprasku jdou kalhoty i spoďáry taky úplně dolů a přehnu je přes koleno a klasicky jim nasekám zadek vařečkou
12. Únor 2012 - 12:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Hlídal jsem jednou o víkendu devítiletého kluka kolegovi z práce.Jmenuje se Marek a byl pěkně drzý.Pořád hrál hry na notebooku a nechtěl se učit,ikdyž to měl uloženo a já měl na to dohlédnout.Na mé naléhání odsekával a nakonec mě poslal do pr--le.Dostal facku a odešel jsem do jiného pokoje.Za půl hodiny za mnou přišel a tvářil se zkroušeně.Že prý už se naučil a jestli ho přezkouším.Neodpovídal jsem mu.Tak začal jinak.Omlouval se,že už to neudělá a abych to na něj neříkal.Když viděl,že to nezabírá ta řekl - tak mi nařežte.Řekl jsem že tedy ano,ale ať si pak nestěžuje,sám si trest vybral.Řekl,že ne a zase to na mě začal zkoušet - můžu si nechat kalhoty,nebo musim do spoďárů -ptal se.Odpověděl jsem mu,že drzý kluk musí být bit jedině úplně nahatej.Myslel jsem to napůl v legraci.On to vzal vážně.Sice po mě kouknul,zrudnul,ale pak se celej rychle svlíknul.Stál přede mnou nahatej a bosej,trochu se červnal.Ukázal jsem mu na sedačku.Pochopil a lehnul si na břicho.Hlavu si položil na zkřížené ruce.Odepnul jsem řemen a začal jsem ho bít.Za chvíli začal vzlykat a naříkat.Pleskavé rány dopadaly na jeho holý zadek,dokuk ho neměl celý rudý.
14. Duben 2012 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukas (anonym)
přesně tak Jano. Já se...Kdyz s brachou oba dostavame remenem na holou tak jsme u toho kdyz dostava ten druhej, ale pred segrou nedostavame. Stahnout kalhoty a vystrcit holej zadek je ponizujici a taky to, ze za dverma slysi ty rany a vykriky zbytek rodiny, ale ta bolest je daleko horsi, kdyz padaji rany tak na stud ani nepomyslim.
14. Duben 2012 - 16:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Já taky hlídal kluka,pětiletého.Svým přátelům.Tak drzého zmetka bych nikomu zažít nepřál.Pořád lítal po pokoji,schválně dupal.Na moje domluvy,aby si sedl nereagoval.Tak jsem ho chytil a položil ho na sedačku.Mlel sebou a ječel,ale nebylo mu to nic platné.Sundal jsem mu ponožky,stáhl z něho kalhoty a slipy.Vyhrnul jsem mu tričko a domluvil jsem ručně jeho nahému zadku.Po výprasku se už zklidnil.Ale při bití ječel jako siréna.
16. Duben 2012 - 12:48
Obrázek uživatele Návštěvník
tresty kluku (anonym)
kouknete na www.olinka.denicek.eu
18. Duben 2012 - 7:58
Obrázek uživatele Návštěvník
A (anonym)
Jak potrestat kluka když donesl poznámku že ve škole mlátí spolužačku? :(
1. Květen 2012 - 22:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Z (anonym)
Jak potrestat kluka když...Tak v tom ti místní uchylové neporadí
1. Květen 2012 - 23:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Jak potrestat kluka když...Já si myslím,že to musíš zvážit sám.Zda ho budeš bít,nebo mu jem domluvíš a něco mu zakážeš.Záleží na tom,jestli to bylo ojedinělé a jak k tomu přesně došlo.Tohle všechno zvaž a pak ho nějak potrestej,ale moc to neodkládej.
3. Květen 2012 - 10:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Peter (anonym)
Zalezi od toho presne ako casto sa to opakuje. Pokial nezabera dohovor, nie je na skodu skusit vybrat varechu a zbit... Ale este ako posledna moznost pred tym varechou iba pohrozit. U mna toto zvyklo zabrat, ked mi mama takto pohrozila, ale je pravda, ze som parkrat aj dostal. Trochu som si poplakal, ale danu vec som uz nikdy neurobil
5. Květen 2012 - 1:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Zalezi od toho presne ako...Ano,souhlas,Ještě bych připojil,pokud se rozhodneš pro výprask,tak použij tu vařečku,nebo na něj vezmi řemen!A nešetři ten jeho zadek - takže před bitím spoďáry dolu...
5. Květen 2012 - 19:33
Obrázek uživatele Návštěvník
vyprask (anonym)
A co kdyby dodtal vyprask pred tou holkou?
8. Květen 2012 - 17:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Hmmm (anonym)
A co kdyby dodtal vyprask...Zajímavá úvaha.A myslíš,že by se měl taky sám svlíknout,před tou holkou,než bude bit?A celej,donaha?Nebo ho jen položit a stáhnout mu kalhoty,aby viděla jen ten holej zadek?
8. Květen 2012 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jenny (anonym)
Tak uz ma ten nas malej raubíř vyprask za sebou. Musel koupit holce bonbonieru a prinest ji to a omluvit se ji. Potom sme sli k ni do pokoje kde si stahnul kalhoty a slipy a dostal pred ni 25 svihancu stridave varechou a proutkem. Potom pres hodinu kleceni a nakonec dostal od spoluzacky jako bonus zaracha na 14 dni.
15. Květen 2012 - 9:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Tak uz ma ten nas malej...Klečel nahatej,ten malej raubíř?Na holých nohách a s tím vystrčeným,zbitým zadkem?
15. Květen 2012 - 13:51
Obrázek uživatele Návštěvník
jur (anonym)
já mám 12 letého syna neustále zlobí a tak jsem ho dneska vzal a řekl jsem mu že bude trestanej žačervenal se poté jsem mu řek a se vyslékne do slipů udělal to a poté jsem ho posadil na židli a musel si stáhnout slipy. poté jsem zavolal sousedku( jeho nejlepší kámošku) at se jde na něco podívat přišla a když uviděla martina nahého tak se začala smát. trest začal žs se martin opřel o stěnu bříchem a dal jsem mu 20 na holou páskem poté si lehnul na záda a řekl jsem mu že si muže vybrat bud at si před ní vyholí péro nebo at že bude 2 hodiny klečet nahej nabříše pod struhadlem samozdřejmě struhadlo mu dám na penis vybral si 1 možnost a tak si vyholil péro
15. Květen 2012 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
taktak (anonym)
já mám 12 letého syna...tos mu to dobře nandal, jure. Jsi správnej rodič, jak má bejt. Příště, když bude zlobit, by mu ho ta sousedka měla za trest vyhonit (ne vyholit).
15. Květen 2012 - 22:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Radim (anonym)
Az do svych 16 let sem nikdy na holou nedostal. Pak se tata podruhe ozenil a ja zustal s nim. Jeho nova zena tvrdi ze chlap musi byt dvakrat tydne bit aby nezvlcil. Dostavame oba na holou a kdyz se nam postavi musime si je pred ni navzajem vyhonit.
30. Květen 2012 - 15:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Prase (anonym)
to už přeháníš, psát sem fantizie, jak si honíš se svým fotrem.
30. Květen 2012 - 20:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
V době mého dětství, už je pravda asi 40 let zpět, bylo trestání kluků docela hrozné. Zcela běžný byl výprask řemenem, oba bratři dostávali několikrát ročně koženým páskem mnoho ran a hrozně při tom křičeli. A dokonce jsem byla u toho, když můj bratranec byl bit gumovou hadicí. Jenom se na to dívat bylo příšerné, ale tenkrát se to bralo jako normální a správný trest.
5. Červen 2012 - 10:24

Stránky

Přidat komentář