33 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Transplantace vlasů

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Irma (anonym)
Jsem žena a je mi 36 let. Mám strašně málo vlasů, prosvítá mi temeno. je to geneticky podmíněné, máma je to samé. Kožaři mi nepomohli, jsem vpodstatě zdravá. Tak mě napadlo toto radikální řešení. Přece jen mi to na sebevědomí nepřidává. Máte někdo s tímto zákrokem zkušenosti? Vyplatí se to? Nebyde to později jěště horší nebo s trvalými následky? A na kterou kliniku se obrátit - kde budou nejserióznější? Nebo existuje ještě jiná možnost? Díky za rady. Irma.
8. Březen 2001 - 16:56
Petr (anonym)
Existuje vůbec někdo,kdo podspoupil transplantaci vlasů??? Již dlouho o tomto zákroku uvažuji.
20. Červenec 2001 - 6:17
webmaster (anonym)
Předmět: Transplantace vlasů Autor: Petr Datum: 28.1. 2004 15:17:31 Prosím o informace ohledně transplantaci vlasů.Rád bych znal názor a případně zkušenosti kolem tohoto zákroku.Způsob provedení zákroku znám, ale zajíma mě názor lidí,kteří to podstoupily. Předmět: Transplantace vlasů Autor: Tomas Datum: 28.1. 2004 15:23:22 A třeba na kolik to vyjde finančně?
28. Leden 2004 - 22:54
Luboš (anonym)
Můj taťka tuto operaci podtoupil asi před 10 lety,tehdy ho stála 10 000,- a dělali mu to v Brně.Vlasy mu odebrali ze zátylku hlavy,pak je naporcovali na kousky (každý kousek měl asi 3-5 vlasů) a nastřelili do připravených dírek.Vlasy na hlavě sice má,ale mě se to osobně moc nelíbí.Jde vidět,že to jsou vlasy nastřelené.
29. Leden 2004 - 19:21
Tomas (anonym)
Existují různé metody nastřelení.Myslím,že podstoupil tu z těch starších,kdy je více poznat,že vlasy jsou nastřelené.Nikoho jsem osobně neviděl s nastřelenými vlasy,ale určitě lepší než nějaká pleš,ne?:)A ta cena asi bude mnohokrát vyšší,tipuju.
29. Leden 2004 - 20:57
Jan (anonym)
Transplantaci vlasů by si měl každý velmi dobře rozmyslet.Je třeba si uvědomit,že je možné odebrat ze zátylku jen určité množství vlasů.Nikdo také 100% neví jak mu budou v budoucnu jeho vlastní vlasy vypadávat a mohlo by se stát,že někomu zůstanou na hlavě jen ty transplantované.O tom že je to na dotyčném poznat je těžko napsat,to se musí vidět.Já osobně jsem tu možnost měl,z větší vzdálenosti to nevypadá špatně,ale zblízka je to poznat. Vypadá totiž nepřirozeně to,jak vlasy "vyrůstají" z pokožky hlavy. Transplantace je podle mne vhodná pro toho,kdo má vlasy jen mírně prořídlé,s tím že už mu dále nevypadávají.A nejlépe na temeni hlavy,čelní oblast je vždycky z hlediska estetického výsledku nejistá.Je otázkou jestli není lepší se ze ztráty vlasů vyrovnat,než podstupovat transplantaci.Cena se pohybuje obvykle mezi 30 000-100 000 Kč.Muži to většinou řeší krátkým sestřihem a ženy parukou nebo i vlasovou integrací.Některé české i světové celebrity nejsou vyjímkou.
15. Únor 2004 - 22:23
hanka (anonym)
jestli někdo prošel transplantací vlasů,prosím,napište mi vaše zkušenosti.stojí to za to?taky nebylo zapotřebí žádné vyšetření před zákrokem?je to bezpečné?děkuji
18. Leden 2005 - 23:56
pitra pavel (anonym)
Dobrý den, Mám dotaz ohledně transplantace ne vlasů, nýbrž vousů. Zajímalo by mne, zdali by bylo možné transplantovat i štěpy vousů (například kdybych měl zájem o zahuštění středně hustého kníru). Pokud ano, samozřejmě, že by mne zajímala i možná rizika s tímto úkonem spojená a v neposlední řadě i cena.S přátelským pozdravemPavel Pitra
11. Únor 2006 - 7:11
Vít Wiejowski (anonym)
Dobrý den, jen se chci zeptat, jestli už jste podstoupil tu trans.vlasů.Já totiž ano. Pokud budete mít nějaké dotazy, tak mi klidně napište: anike25"seznam.cz
7. Srpen 2006 - 9:43
Eva (anonym)
Zajímal by mne názor na metodu GHO transplantace vlasů, má někdo zkušenosti? http://www.vlasy.cz/s_vla/index.php?rubrika=209&typ_zobrazeni=katalog&uid=4151
7. Srpen 2006 - 11:04
Lenka (anonym)
Ahoj-dobrý den je mi 19let ale mám řídké vlasy-chtěla bych je nastřelit máte s tim někdo zkušenost?????
17. Srpen 2007 - 21:14
pavel (anonym)
Ano,absolvoval jsem to a nedoporučuji mikroštěpy Je to zdlouhavé,únavné,drahé a výsledný efekt je nerozpoznatelný,připadá mě , že si ze mě pan plastický chirurg vystřelil.
6. Říjen 2007 - 23:58
Dan (anonym)
Absolvoval jsem u Dr. Koňaříka a jsem spokojený. Mám dvě etapy po 1000 štěpech.
30. Prosinec 2007 - 15:37
lony (anonym)
ahoj vsichni!ma nekdo zkusenosti s timto zakrokem?prosim piste sve zkusenosti!
12. Únor 2008 - 22:51
Tom (anonym)
A kolik jsi zaplatil za jeden štěp?
12. Září 2008 - 18:52
Dalis (anonym)
V roce 2007 jsem byl na dvou transplantacích na klinice Laurea v Brně. Mám z toho stejný pocit, jako jeden z předchozích přispěvatelů - že si ten doktor udělal nějaký drastický žert na můj účet. Vlasy mi nasázel tak řídce, že to vypadá jak chlupy na ruce. Jsem z toho úplně nešťastný. Kdybych těch šedesát tisíc vyhodil z okna, udělal bych líp.
7. Prosinec 2008 - 13:19
Adriana (anonym)
Má někdo zkušenost s transplantací obočí ze záhlaví??Kolik to stojí a jak to pak vypadá?Napište své zkušenosti.
6. Srpen 2009 - 16:59
pro Adrianu (anonym)
na obočí se vykašli, nech si udělat permanentní make-up - obočí, když bude světle hnědé, bude to vypadat dobře
6. Srpen 2009 - 20:22
Návštěvník (anonym)
Mám strach,že by to nevypadalo dobře a hlavně nepřirozeně.
7. Srpen 2009 - 11:09
Daniela (anonym)
Chtěla bych si udělat transplantaci vlasů ale nejdřív potřebuju vědět cenu
7. Únor 2010 - 21:39
pavel (anonym)
neomezený počet štěpů 3500 Euro ! http://www.fuetr.com/
16. Červenec 2014 - 1:22
opdoved (anonym)
mily, sikovny a kompetenty tim Dr. Heinricha poskituje terapii vlasu z vlastimy kmenovimy bunkamy z vlastniho tuku. Kmenove bunky podpori rast vlasu, lebo se rozmnozi. Zakrok muzete podstoupit ambulantne
9. Prosinec 2014 - 8:57
Doktor (anonym)
Milé děti, jestli věříte v turecký zázrak jménem photoshop, jeďte do Turecka. My vás pak v českých nemocnicích budeme léčit ze žloutenky a rozličných infekcí (nejčastěji kožních). Váš kožní doktor
2. Únor 2015 - 17:19
Obrázek uživatele Eliska34
Eliska34
Samozřejmě, bude zde trvající cestička vlasy, ale více vlasů bude tvých. Po porodu mi začaly řídnout vlasy. Předtím, vždycky jsem měla husté vlasy, blonďato-hnědé, vlnité. Mohla bych psát, že v těchto časech peníze nejsou problém, ale to není hlavní úhel pohledu. Mám jen jednu hlavu a chci nejlepší výsledky. Hledala jsem na spoustu fórech, četla jsem četné komenty předtím, než jsem se rozhodla. Chvíli mi to trvalo, než mi všechny ty informace dávaly smysl a mohla jsem se rozhodnout, kam jít. Není to o tom, které klinika je nejkrásnější, spíše na které mi podali nejpřesnější a nejkomplexnější informace. Mám 34 let a už nemůžu být snílek. Nakonec můj výběr padl na PHAEYDE Kliniku. Na zadní straně mi vyzerauli vlasy v oblasti 15 cm, které jsem prohnul zahalit vlasy již po pěti dnech procedury, šála a šátek byli mými dobrými přáteli během těchto dní. Procedura Travalo od 8 rána do 7 večer, která mohla postupovat rychleji, pokud bych si dala odstřihnout i vlasy vpředu. Tímto způsobem byla transplantace provedena do dlouhých vlasů. Neřekla bych, že to bylo bolestivé, ale samozřejmě, záleží na osobě: Měla jsem už lepší dny. Do přední a střední části skalpu bylo transplantovaných 3000 kusů vlasů. Teoreticky to mohlo být ještě víc, ale musely by být ostrhané další části a tak jsem řekla, že nejprve se podíváme na toto. Nemyslím si, že budu potřebovat další procedury, protože hustota je pro mě dostatečné, mám ráda pevnost. Možná, na pohled druhých nejsem krásnější, ale v hloubi mé duše jsem mnohem šťastnější, stala jsem se mnohem sebevědomější ženou. Mohu to jen doporučit všem ženám.
31. Srpen 2015 - 10:53
alex (anonym)
Samozřejmě, bude zde...kde se nachazi PHAEYDE Klinika
5. Říjen 2015 - 1:07
petr (anonym)
Hlavně nekupujte m inoxidil,jedna velká zlodéjina.
24. Duben 2016 - 19:34
Petra (anonym)
Ja byla na aplikaci tech kmenovych bunek do vlasu v medikhausu a jsem spokojena velmi jiz jsem tam donutila jit i manzela, jelikoz kstice uz take neni to co byvala. :D
3. Říjen 2016 - 16:41
Petrooooo !!! (anonym)
Ja byla na aplikaci tech...Prosím, kolik to stojí a v jakém rozsahu asi ti vlasy chyběly? Moc to potřebuju vědět, kliniku si najdu. Díky, Bára
3. Říjen 2016 - 20:00
Marcela Duzdova (anonym)
Chtěla bych nastrelit vlasy ve předu mám málo chcise zeptat kolik to stojí a kdeto dělají jsem z chebu děkuji
21. Leden 2017 - 15:48
Petr974 (anonym)
Dobrý den, určitě běžte do toho. Také mám plešatost v genech po otci, tak jsem si myslel, že se mi nové vlasy nechytí, ale na klinice https://www.aratravel.cz/ všechny mé obavy vyvrátili a už rok po operaci je znát výsledek a mám snad lepší vlasy, než v 15.
14. Září 2018 - 4:59
Skeptik, který ... (anonym)
Transplantace vlasů jsou bezohledný byznys, kde není místo pro lékařskou etiku. Nenechte se na transplantaci vlasů nalákat. Tento zákrok má jednu fatální nevýhodu, kterou propagátoři vlasových transplantací bagatelizují nebo zamlčují. ŽÁDNOU TRANSPLANTACÍ VLASŮ SE NEZASTAVÍ DALŠÍ PADÁNÍ A UBÝVÁNÍ VLASŮ!!! Každý reklamní agent vám ukáže fotky lidí rok nebo dva po transplantaci. Nikdo už vám neukáže tu bizarní hrůzu, kterou budou mít tito lidé na hlavě za 10 nebo 15 let po transplantaci. Stručně řečeno - transplantované vlasy vydrží až do smrti, ale ostatní vlasy padají a ubývají dál, tak jako by padaly a ubývaly, kdyby se transplantace neprovedla. Za 10 až 15 let budete mít nahoře řídké transplantované vlasy, pod nimi od ucha k uchu kolem dokola celé zadní části hlavy pás holé kůže (to je to zvětšení pleše za těch 10 až 15 let), a teprve pod tímto bizarním pásem holé kůže pak tu klasickou "podkovu" hustých vlasů, která všem mužům vydrží až do konce života. Vygooglete si fotky nešťastníka jménem Carlos Slim Helú (mexický multimiliardář, jeden z nejbohatších lidí světa), který byl na transplantaci vlasů před 20 lety. Děs a běs.
25. Říjen 2018 - 19:54
Skeptik, který ... (anonym)
https://carlosslim.com/desde_slim_unammex01_ing.html
25. Říjen 2018 - 20:00

Přidat komentář

Reklama

Reklama