111 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Transplantace střevní mikroflóry

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Nika (anonym)
Zdravím, všechny, chtěla bych tu předestřít metodu léčby závažných onemocnění spojených s imunitou (roztroušená skleróza, borelióza, kandida, aj.), které se nazývá transplantace střevní mikroflóry. Metoda i zkušenosti s tímto způsobem léčby je popsaná na internetu. Trpím chronickou boreliózou a chtěla bych tímto najít dárkyni - přirozeně zdravou mladou ženu nebo dívku s výbornou imunitou, (tzv. dobrý kořínek), z Jihomoravského kraje, která by se chtěla podělit o své zdraví. můj e-mail je K.Mala72(zav)seznam.cz
30. Červen 2014 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Lorenzová Jaros (anonym)
Nevím jaké jsou výsledky TSM v případě boreliózy, ale mně tahle metoda pomohla uzdravit z chronické kandidózy, která mě trápila 10 let. Zkoušel jsem všechno možné, hladovění, bezsacharidovou dietu, nystatin, flukonazol, ale po krátkém zlepšení se candida vždy vrátila. Teprve po transplantaci střevní mikroflóry jsem se z kandidózy vyléčil natrvalo, jsem zdravý už 3 roky.
3. Červenec 2014 - 18:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Nevím jaké jsou výsledky...Nevim co jsi, pises jak muz ale mas zensky nick. Jak se ta TSM provadi?
3. Červenec 2014 - 20:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Nika (anonym)
Já mám asi i kandidu, už jsem držela ketogenní dietu 7 týdnů, ale mám ji zase. Neustále mě bolí v krku. Vím, že je nutné to opakovat, ale co by člověk pro zdraví neudělal. Prý v případě nouze není nutné, aby transplantát byl od stejného pohlaví, čili v mém případě od ženy. Tak snad se časem někdo najde.
5. Červenec 2014 - 10:53
Obrázek uživatele Návštěvník
narozen1981@ema (anonym)
Hledám zdravého dárce nebo dárkyni pro nenáročnou metodu transplantace střevní mikroflóry, která by proběhla ve fakultní nemocnici Ostrava. Trpím revmatoidní artritidou a tahle metoda je v případě této nemoci velmi nadějná, znám ze zahraničím již několik lidí, kteří se díky ní vyléčili. Požaduji výborný zdravotní stav a za pomoc nabízím 10 000 Kč za každý zákrok. V případě revmatoidní artritidy je potřeba zákrok 4 x opakovat, tedy celkem dárci zaplatím 40 000 Kč. Předem mnohokrát děkuji za pomoc.
17. Červenec 2014 - 16:48
Obrázek uživatele Návštěvník
S. Smotáková (anonym)
Přenos střevní mikroflóry od mé sestry mi pomohl zbavit se EB viru uzdravit se z únavového syndromu. Je to super metoda.
23. Červenec 2014 - 7:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Nika (anonym)
Tak mně se zatím nikdo solidní neozval. Nemohu nabídnout desetitíce jako se nabízí v příspěvku přede mnou, ale i tak bych nezůstala nic dlužná.
25. Červenec 2014 - 12:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Nika (anonym)
p. MUDr.: myslela jsem, že mi trochu pomohou opakovaně prováděné klystýry (různého druhu), ale zatím jsem v tomto směru nezaznamenala žádné zlepšení. - Kéž by takových doktorů, jako jste Vy, bylo více!, většina je na baterky. p. Karla Vespalcová: děkuji za informaci, váhala jsem, ale zkusím tedy i běžné inzertní servery.
27. Červenec 2014 - 22:27
Obrázek uživatele Návštěvník
mercuttio (anonym)
Pročetl jsem si celou diskuzi a překvapilo mě, že většina lidí zde hledá dárce, ale sestřičku nebo někoho, kdo by transplantaci mikroflory provedl, tedy pravděpodobně má. Já naopak především nevím, kde sehnat někoho, kdo provádí přenos mikroflory v domácích podmínkách (pomocí hydrocolonu). Pokud mi na někoho můžete dát kontakt, byl bych velmi vděčný za pomoc. Úplně ideální by byl kontakt na nějakou sestřičku z oblasti východních čech, ale to už je detail... Můj mail: mercuttio@seznam.cz
1. Srpen 2014 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Vydra (anonym)
Zde je podrobný návod, jak se provádí domácí transplantace střevní mikroflóry, včetně fotografie potřebné pomůcky: http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=6&t=4229
7. Srpen 2014 - 8:25
Obrázek uživatele Návštěvník
mercuttio (anonym)
Jasné, návod už jsem měl přečtený, i když trochu jiný, než jaký tu dával Vydra, ale říkal jsem si, že ideální by bylo domluvit se se sestřičkou, která už to někdy prováděla. Nicméně o víkendu jsem si to už domluvil s jednou mou známou a teď začínám řešit dárce.
11. Srpen 2014 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
richardkruspe (anonym)
hľadám vhodného darcu črevnej mikroflóry. najlepšie by bolo z okolia Brna. napíšte mi prosím na nick richardkruspe@azet.sk
17. Srpen 2014 - 13:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Založila jsem jednoduché stránky o TSM, sloužící mj. ke zprostředkování dárců s nemocnými: http://tsm.webnode.cz/
20. Srpen 2014 - 12:57
Obrázek uživatele Návštěvník
mercuttio (anonym)
Skvěle Aleno! Myslím, že ti tu za vytvoření stránek ještě pár lidí poděkuje ;-) Zejména by to skutečně mohlo pomoct se zprostředkováním dárců. Už jen to, že je dobré mít kam odkázat, když někoho člověk chce žádat o pomoc.
20. Srpen 2014 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Dita (anonym)
Dobrý den, nabízím svoji střevní mikroflóru pro transplantaci. Jsem stoprocentně zdravá, mám všechny potřebné zdravotní testy a svoji mikroflóru jsem již několikrát darovala. dita.jost@seznam.cz
21. Srpen 2014 - 8:30
Obrázek uživatele Návštěvník
etienne88 (anonym)
Tiež hľadám darcu črevnej mikroflori. Najlepšie z Brna a okolia alebo z Prahy a okolia. Na odmene by sme sa dohodli. kontakt na mňa: etienne88@azet.sk
21. Srpen 2014 - 23:26
Obrázek uživatele Návštěvník
mercuttio (anonym)
Paní Preissová: Byla jste tedy, predpokladam, na Taymountske klinice v Hitchinu, je to tak? Mohu se zeptat kolik procedur jste podstoupila a behem kolika dni? A pripadne take jak dlouho predem bylo treba se objednat a jak na Vas klinika pusobila? Pro me sice tato moznost pravdepodobne nebude dostupna, ale i presto by me to zajimalo.
14. Říjen 2014 - 14:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Bara (anonym)
Jitko, díky za upozornění....Zdravím, Nevíte náhodou někdo o zdravotní sestře, která by mohla asistovat, nebo o nemocnici, která tento zákrok provádí?? Děkuji,bara
23. Říjen 2014 - 7:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Koba (anonym)
Zdravím, Nevíte náhodou...Báru, transplantaci střevní mikroflóry dělají v každé fakultní nemocnici, ale doporučuji podstoupit ji v domácích podmínkách, protože v nemocnici to dělají španým způsobem, přidávají do transplantované stolice sůl, která mnoho prospěšných bakterií zabije. Taky dávají toho transplantátu dost málo, jen pár gramů, to je taky k ničemu. Domácí transplantace střevní mikroflóry přenese stolice mnohem větší množství a bez přidané soli, účinek je pak mnohem lepší.
24. Říjen 2014 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
mercuttio (anonym)
S temi Fakultnimi nemocnicemi...je pravda, ze v nekterych transplantaci strevni mikroflory provadeji. Ovsem pouze pri jedne diagnoze a to pri opakovanych infekcnich strevnich zanetech zpusobenych bakterii clostridium difficile. Pri jinych diagnozach vam tuto proceduru neprovedou(alespon zatim, dokud je to oficialne uznavana lecba prave jen pro tu vyse uvedenou diagnozu..)
29. Říjen 2014 - 19:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Bambula (anonym)
Dobrý den,již několik měsíců sháním dárce mikroflóry kvůli alergie. Byla bych vděčná, kdyby se ozval někdo, kdo by chtěl pomoci. Měla by stačit jedna aplikace. Děkuji b.s.2015@seznam.cz
10. Červenec 2015 - 18:34
Obrázek uživatele pepetrus30
pepetrus30
Nevím jaké jsou výsledky...Je zde někdo, kdo by mi poradil, jak správně provádět domácí TSM pro léčbu kandidózy?? Hlavně kolikrát a jaký je časový odstup?? Děkuji
9. Červenec 2016 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Palsta (anonym)
Je zde někdo, kdo by mi...Na candidu to chce aspoň 4 opakování.
3. Srpen 2016 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Mě pomohlo u paní, kam chodím na oberon zlikvidování špatných střevních bakterií. Fekální transplantace totiž zabírá jen v některých případech, kdy přemnožený druh střevních bakterií není silnější než ten transplantovaný. Měla jsem nějaký toxický druh e coli po dovolené v Egyptě.
7. Srpen 2016 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
pepetrus30 (anonym)
Na candidu to chce aspoň 4...Můžete mi ještě prosím poradit, jak často TSM provádět?? Můžu 1x týdně? Nebo i víckrát v týdnu? Někde jsem četla, že paní TSM prováděla se svou sestrou každý 2. den celkem 5x a vyšlo jí to. Musím během té doby mezi TSM dodržovat nízkosacharidovou dietu nebo stačí nějaká zdravá dieta s omezením cukru?
17. Srpen 2016 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
pepetrus30 (anonym)
Mě pomohlo u paní, kam...Mohu se Vás zeptat, kam chodíte na ten Oberon?
17. Srpen 2016 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Mohu se Vás zeptat, kam...Už se to tu psalo mockrát, poptejte se známých a najděte si někoho na doporučení, kdo je ověřený. Tady spíš napíše někdo, kdo si bude dělat reklamu. Ti dobří reklamu nepotřebují. Také kdo inzeruje, bývá většinou neuměl.
18. Srpen 2016 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Kandidoza je spíš sekundární problém, a je způsobena něčím jiným. Proto klasické metody léčby nezabírají.
20. Srpen 2016 - 17:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Vanda (anonym)
Už se to tu psalo mockrát,...Lindo - tys to vystihla! Je to přesně tak. Píšete tu všichni o kandidóze, nevěděl by ale někdo, jak se zbavit streptokoka v pochvě? Dostanu vždycky atb a ještě něco na mykózu, zabere mi to ihned, ale jakmile doberu, jsem tam, kde jsem byla. Léčil se i partner - žádný efekt. Díky za každou radu.
20. Srpen 2016 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Mě pomohl plasmový generátor se stejným problémem. Pořád se to vracelo a po několikátých antibiotikách jsem měla tak zničené střeva, že jsem celá plesnivěla. Pak to strašně bolelo a byla jsem tak otrávená, že jsem se už nemohla ani hýbat. Ale potvrzuji to jít na doporučení, obešla jsem šest lidí, co to dělají, i ty co se tváří jako nejlepší a opravdu mi pomohlo, až když mi kolegyně poradila lidi, co pomohli jejímu manželovi.
21. Srpen 2016 - 10:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
A umí léčit i rakovinu?
23. Srpen 2016 - 13:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Mě pomohl plasmový...Dobrý den Olgo, můžete mi sdělit, kde na generátor jste chodila? Děkuji
29. Srpen 2016 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Dobrý den Olgo, můžete...Ptejte se známých, kde jim pomohli. Ty co inzerují, nic neumí a proto lákají další a další nové klienty. Pokud vám někdo bude radit, tak si spíš bude dělat reklamu, ale doporučení funguje.
3. Září 2016 - 16:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Musil (anonym)
Byly zaznamenány případy, kdy transplantace střevní mikroflóry vyléčila pacienty z rakoviny střeva nebo celiakie.
5. Listopad 2016 - 10:31
Obrázek uživatele Návštěvník
pepetrus30 (anonym)
Byly zaznamenány případy,...Dobrý den, hledám zdravého dárce střevní mikroflóry. Nabídnu 10.000 Kč za každou jednu tsm. Prosím ozvěte se na: petrafojtikova@seznam.cz
7. Listopad 2016 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Lili (anonym)
Život je zázrak, a svět je úžasný. Když už lidi scháněj hovna a nabízej deset litrů, tak se tak chechtám, že mám hned hezčí den
9. Listopad 2016 - 15:59
Obrázek uživatele Návštěvník
M.H. (anonym)
Nabízím dárcovství střevní mikroflóry za odměnu 9000 Kč za každý jeden přenos. Nejlépe Znojmo a okolí. email:mar.hro@seznam.cz tel: 704 275 698
4. Prosinec 2016 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Opočenská (anonym)
Velmi zajímavé informace o léčbě pomocí transplantace střevní mikroflóry: https://ulozto.sk/!TXet0RRJ64aX/transplantace-obnovuje-fungovani-strev-u-vsech-nemoci-pdf
7. Leden 2017 - 18:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Dobrý den, hledám mladou dárkyni, ženu do 20 let věku. Trpím Revmatoidní artritidou. Potřebuji 3 přenosy, za jeden přenos jsem ochotna nabídnout až 20.000 Kč. Celkem tedy dárkyni zaplatím 60.000 Kč. Ozvěte se prosím na pe.tsm@email.cz Více zde: http://m.tsm.webnode.cz/hledam-darce/
8. Leden 2017 - 20:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Hledám zdravotní sestřičku nebo osobu na asistenci, která již má zkušenosti s prováděním TSM. Prosím ozvěte se na: pe.fajk@seznam.cz
19. Leden 2017 - 13:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Jaroslav (anonym)
Sestřička vám bohužel nepomůže, je nutné vyjet do Německa, Anglie a pod, kdy to dělají dobře. Absolvoval jsem tu tři kůry a s malým, respektive žádným výsledkem. Poté mi doporučili známí kliniku v Hamburku, kde mi i vysvětlili, co tady dělají špatně. Tady totiž mikroorganismy pozabíjejí chlorovanou vodou z vodovodu a pak TSM nemá šanci fungovat. Němci používají speciální kultivační roztoky a celé ošetření, tedy tři aplikace po třech dnech stálo 1150 eur, včetně konzulací a dalších laktobacilů a doplňků.
20. Leden 2017 - 5:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Albertová (anonym)
Mně domácí transplantace stolice pomohla k uzdravení z Crohnovy choroby a jako bonus mi zmizely všechny bradavice, co jsem měla na těle. Asi souvislost s imunitou.
22. Leden 2017 - 10:46
Obrázek uživatele Návštěvník
R. (anonym)
Dobrý den, hledám dárce střevní mikroflóry - nejlépe mladou ženu do 25 let, samozřejmě zdravou, která je dlouhodobě bez antibiotik a antikoncepce. Za jednu transplantaci nabízím 15.000,- Prosím ozvěte se mi na mail: vor.rad@seznam.cz
24. Leden 2017 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
radlendav@sezna (anonym)
Hledám mladého dárce střevní mikroflóry, který je ochotný doložit veškeré aktuální zdravotní testy o svém zdraví. Nabízím 20.000,- radlendav@seznam.cz
6. Únor 2017 - 15:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro: 20.1.2017 (anonym)
Sestřička vám bohužel...Vážený pane Jaroslave, prosím Vás o zaslání kontaktu na nemocnici v Hamuburku. Popřípadě její název. Moc děkuji Jarka: jarkakollerka@seznam.cz
9. Únor 2017 - 16:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Judasová (anonym)
Trápí mě chronická kandida, proto sháním dárce. Mohu ze dne na den - třeba jako náhradník, když Vám někdo vypadne z pořadníku. Zdravotní testy jsou podmínka! Odměna: 30.000,- s.judasova@seznam.cz
14. Únor 2017 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Z.E. (anonym)
Moje ideální dárkyně by měla být žena s hustými vlasy, jelikož trpím androgenetickou alopecií. Zdravotní testy jsou nutností. Mám problém sehnat vhodnou dárkyni, proto jsem rozhodnutá zaplatit 35.000! ze219@seznam.cz
18. Únor 2017 - 21:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Zkušenost (anonym)
!!!! CHCI UPOZORNIT NA PODVODNOU DÁRKYNI A DÁRCE!!! Vystupují pod různými jmény. Je jim 19-25 let. Jedná se o jednoho muže a jednu ženu. Za přenos berou 5-25 tis. Jsou z Jižních Čech a Jižní Moravy, ale mohou uvést jiné bydliště. Buďte obezřetní, testy dodají v pořádku, ale trpí depresemi, kandidou a jinými chorobami. Jsou to psychopati a postiženým ještě vyhrožují!
16. Březen 2017 - 11:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Snamková (anonym)
Mně transplantace střevní mikroflóry pomohla uzdravit se z astma. Je to výborná přírodní metoda
12. Leden 2018 - 14:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Němci prodávají přípravek Mutaflor, který nahradí fekální transplantaci. V příbalovém letáku je uvedeno, že se nesmí před a při požívání žádné GMO potraviny, pšenice, mléko, protože likvidují správné strevní osazení glykofosátem. Tak si na to dejte pozor, protože to může být důvod, proč to někomu nefunguje.
17. Leden 2018 - 20:27

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama