157 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Transplantace střevní mikroflóry

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Nika (anonym)
Zdravím, všechny, chtěla bych tu předestřít metodu léčby závažných onemocnění spojených s imunitou (roztroušená skleróza, borelióza, kandida, aj.), které se nazývá transplantace střevní mikroflóry. Metoda i zkušenosti s tímto způsobem léčby je popsaná na internetu. Trpím chronickou boreliózou a chtěla bych tímto najít dárkyni - přirozeně zdravou mladou ženu nebo dívku s výbornou imunitou, (tzv. dobrý kořínek), z Jihomoravského kraje, která by se chtěla podělit o své zdraví. můj e-mail je K.Mala72(zav)seznam.cz
30. Červen 2014 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Lorenzová Jaros (anonym)
Nevím jaké jsou výsledky TSM v případě boreliózy, ale mně tahle metoda pomohla uzdravit z chronické kandidózy, která mě trápila 10 let. Zkoušel jsem všechno možné, hladovění, bezsacharidovou dietu, nystatin, flukonazol, ale po krátkém zlepšení se candida vždy vrátila. Teprve po transplantaci střevní mikroflóry jsem se z kandidózy vyléčil natrvalo, jsem zdravý už 3 roky.
3. Červenec 2014 - 18:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Nevím jaké jsou výsledky...Nevim co jsi, pises jak muz ale mas zensky nick. Jak se ta TSM provadi?
3. Červenec 2014 - 20:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Nika (anonym)
Já mám asi i kandidu, už jsem držela ketogenní dietu 7 týdnů, ale mám ji zase. Neustále mě bolí v krku. Vím, že je nutné to opakovat, ale co by člověk pro zdraví neudělal. Prý v případě nouze není nutné, aby transplantát byl od stejného pohlaví, čili v mém případě od ženy. Tak snad se časem někdo najde.
5. Červenec 2014 - 10:53
Obrázek uživatele Návštěvník
narozen1981@ema (anonym)
Hledám zdravého dárce nebo dárkyni pro nenáročnou metodu transplantace střevní mikroflóry, která by proběhla ve fakultní nemocnici Ostrava. Trpím revmatoidní artritidou a tahle metoda je v případě této nemoci velmi nadějná, znám ze zahraničím již několik lidí, kteří se díky ní vyléčili. Požaduji výborný zdravotní stav a za pomoc nabízím 10 000 Kč za každý zákrok. V případě revmatoidní artritidy je potřeba zákrok 4 x opakovat, tedy celkem dárci zaplatím 40 000 Kč. Předem mnohokrát děkuji za pomoc.
17. Červenec 2014 - 16:48
Obrázek uživatele Návštěvník
S. Smotáková (anonym)
Přenos střevní mikroflóry od mé sestry mi pomohl zbavit se EB viru uzdravit se z únavového syndromu. Je to super metoda.
23. Červenec 2014 - 7:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Nika (anonym)
Tak mně se zatím nikdo solidní neozval. Nemohu nabídnout desetitíce jako se nabízí v příspěvku přede mnou, ale i tak bych nezůstala nic dlužná.
25. Červenec 2014 - 12:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Nika (anonym)
p. MUDr.: myslela jsem, že mi trochu pomohou opakovaně prováděné klystýry (různého druhu), ale zatím jsem v tomto směru nezaznamenala žádné zlepšení. - Kéž by takových doktorů, jako jste Vy, bylo více!, většina je na baterky. p. Karla Vespalcová: děkuji za informaci, váhala jsem, ale zkusím tedy i běžné inzertní servery.
27. Červenec 2014 - 22:27
Obrázek uživatele Návštěvník
mercuttio (anonym)
Pročetl jsem si celou diskuzi a překvapilo mě, že většina lidí zde hledá dárce, ale sestřičku nebo někoho, kdo by transplantaci mikroflory provedl, tedy pravděpodobně má. Já naopak především nevím, kde sehnat někoho, kdo provádí přenos mikroflory v domácích podmínkách (pomocí hydrocolonu). Pokud mi na někoho můžete dát kontakt, byl bych velmi vděčný za pomoc. Úplně ideální by byl kontakt na nějakou sestřičku z oblasti východních čech, ale to už je detail... Můj mail: mercuttio@seznam.cz
1. Srpen 2014 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Vydra (anonym)
Zde je podrobný návod, jak se provádí domácí transplantace střevní mikroflóry, včetně fotografie potřebné pomůcky: http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=6&t=4229
7. Srpen 2014 - 8:25
Obrázek uživatele Návštěvník
mercuttio (anonym)
Jasné, návod už jsem měl přečtený, i když trochu jiný, než jaký tu dával Vydra, ale říkal jsem si, že ideální by bylo domluvit se se sestřičkou, která už to někdy prováděla. Nicméně o víkendu jsem si to už domluvil s jednou mou známou a teď začínám řešit dárce.
11. Srpen 2014 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
richardkruspe (anonym)
hľadám vhodného darcu črevnej mikroflóry. najlepšie by bolo z okolia Brna. napíšte mi prosím na nick richardkruspe@azet.sk
17. Srpen 2014 - 13:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Založila jsem jednoduché stránky o TSM, sloužící mj. ke zprostředkování dárců s nemocnými: http://tsm.webnode.cz/
20. Srpen 2014 - 12:57
Obrázek uživatele Návštěvník
mercuttio (anonym)
Skvěle Aleno! Myslím, že ti tu za vytvoření stránek ještě pár lidí poděkuje ;-) Zejména by to skutečně mohlo pomoct se zprostředkováním dárců. Už jen to, že je dobré mít kam odkázat, když někoho člověk chce žádat o pomoc.
20. Srpen 2014 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
etienne88 (anonym)
Tiež hľadám darcu črevnej mikroflori. Najlepšie z Brna a okolia alebo z Prahy a okolia. Na odmene by sme sa dohodli. kontakt na mňa: etienne88@azet.sk
21. Srpen 2014 - 23:26
Obrázek uživatele Návštěvník
mercuttio (anonym)
Paní Preissová: Byla jste tedy, predpokladam, na Taymountske klinice v Hitchinu, je to tak? Mohu se zeptat kolik procedur jste podstoupila a behem kolika dni? A pripadne take jak dlouho predem bylo treba se objednat a jak na Vas klinika pusobila? Pro me sice tato moznost pravdepodobne nebude dostupna, ale i presto by me to zajimalo.
14. Říjen 2014 - 14:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Bara (anonym)
Jitko, díky za upozornění....Zdravím, Nevíte náhodou někdo o zdravotní sestře, která by mohla asistovat, nebo o nemocnici, která tento zákrok provádí?? Děkuji,bara
23. Říjen 2014 - 7:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Koba (anonym)
Zdravím, Nevíte náhodou...Báru, transplantaci střevní mikroflóry dělají v každé fakultní nemocnici, ale doporučuji podstoupit ji v domácích podmínkách, protože v nemocnici to dělají španým způsobem, přidávají do transplantované stolice sůl, která mnoho prospěšných bakterií zabije. Taky dávají toho transplantátu dost málo, jen pár gramů, to je taky k ničemu. Domácí transplantace střevní mikroflóry přenese stolice mnohem větší množství a bez přidané soli, účinek je pak mnohem lepší.
24. Říjen 2014 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
mercuttio (anonym)
S temi Fakultnimi nemocnicemi...je pravda, ze v nekterych transplantaci strevni mikroflory provadeji. Ovsem pouze pri jedne diagnoze a to pri opakovanych infekcnich strevnich zanetech zpusobenych bakterii clostridium difficile. Pri jinych diagnozach vam tuto proceduru neprovedou(alespon zatim, dokud je to oficialne uznavana lecba prave jen pro tu vyse uvedenou diagnozu..)
29. Říjen 2014 - 19:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Bambula (anonym)
Dobrý den,již několik měsíců sháním dárce mikroflóry kvůli alergie. Byla bych vděčná, kdyby se ozval někdo, kdo by chtěl pomoci. Měla by stačit jedna aplikace. Děkuji b.s.2015@seznam.cz
10. Červenec 2015 - 18:34
Obrázek uživatele pepetrus30
pepetrus30
Nevím jaké jsou výsledky...Je zde někdo, kdo by mi poradil, jak správně provádět domácí TSM pro léčbu kandidózy?? Hlavně kolikrát a jaký je časový odstup?? Děkuji
9. Červenec 2016 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Palsta (anonym)
Je zde někdo, kdo by mi...Na candidu to chce aspoň 4 opakování.
3. Srpen 2016 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Mě pomohlo u paní, kam chodím na oberon zlikvidování špatných střevních bakterií. Fekální transplantace totiž zabírá jen v některých případech, kdy přemnožený druh střevních bakterií není silnější než ten transplantovaný. Měla jsem nějaký toxický druh e coli po dovolené v Egyptě.
7. Srpen 2016 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
pepetrus30 (anonym)
Na candidu to chce aspoň 4...Můžete mi ještě prosím poradit, jak často TSM provádět?? Můžu 1x týdně? Nebo i víckrát v týdnu? Někde jsem četla, že paní TSM prováděla se svou sestrou každý 2. den celkem 5x a vyšlo jí to. Musím během té doby mezi TSM dodržovat nízkosacharidovou dietu nebo stačí nějaká zdravá dieta s omezením cukru?
17. Srpen 2016 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
pepetrus30 (anonym)
Mě pomohlo u paní, kam...Mohu se Vás zeptat, kam chodíte na ten Oberon?
17. Srpen 2016 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Mohu se Vás zeptat, kam...Už se to tu psalo mockrát, poptejte se známých a najděte si někoho na doporučení, kdo je ověřený. Tady spíš napíše někdo, kdo si bude dělat reklamu. Ti dobří reklamu nepotřebují. Také kdo inzeruje, bývá většinou neuměl.
18. Srpen 2016 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Kandidoza je spíš sekundární problém, a je způsobena něčím jiným. Proto klasické metody léčby nezabírají.
20. Srpen 2016 - 17:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Vanda (anonym)
Už se to tu psalo mockrát,...Lindo - tys to vystihla! Je to přesně tak. Píšete tu všichni o kandidóze, nevěděl by ale někdo, jak se zbavit streptokoka v pochvě? Dostanu vždycky atb a ještě něco na mykózu, zabere mi to ihned, ale jakmile doberu, jsem tam, kde jsem byla. Léčil se i partner - žádný efekt. Díky za každou radu.
20. Srpen 2016 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Mě pomohl plasmový generátor se stejným problémem. Pořád se to vracelo a po několikátých antibiotikách jsem měla tak zničené střeva, že jsem celá plesnivěla. Pak to strašně bolelo a byla jsem tak otrávená, že jsem se už nemohla ani hýbat. Ale potvrzuji to jít na doporučení, obešla jsem šest lidí, co to dělají, i ty co se tváří jako nejlepší a opravdu mi pomohlo, až když mi kolegyně poradila lidi, co pomohli jejímu manželovi.
21. Srpen 2016 - 10:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
A umí léčit i rakovinu?
23. Srpen 2016 - 13:46

Stránky

Přidat komentář