5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Transcendentální meditace

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (feminis (anonym)
http://www.davidlynchfoundation.org/ Má někdo zkušenost?
28. Červen 2007 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Ano. Mám krásné objevné zkušenosti z holotropního dýchání. Medituji často, dřív denně, teď mi vadí a ruší mne, že chodím s jedním mužem, rozptyluje mne a stejně mi nedá to, co meditace....Dříve jseme si povídali o transcendentnu, ale teď kolik co stojí v Lídlu apod. Tradiční průběh... Bez meditací se do mých pocitů vkrádá deprese.
2. Červenec 2007 - 20:19
Obrázek uživatele tm
tm
Co je Transcendentální meditace? TM je vzdělávací vědecky potvrzený program pro rozvíjení osobnosti a udržitelný rozvoj. Technika TM patří mezi vnitřní vzdělávání. Představuje praktický aspekt, který je doplněn přednáškami teoretických aspektů rozvoje potenciálu člověka a prostředí. Technika TM je jednoduchá a aplikovatelná do všech oblastí lidské činnosti v rámci jejich optimalizace, jak ukazují projekty mezinárodní organizace Global Country of World Peace http://www.globalfinancialcapitalny.org/. GCWP celosvětově vyučuje Maharišiho programy TM a realizuje udržitelné projekty, včetně vzdělávání (CBE consciousness-based-education), organického zemědělství (védské organické zemědělství), péče o zdraví https://www.vedicapproachtohealth.org/index.php - Mahariši védský přístup ke zdraví a Mahariši ájurvéda, architektury http://www.sthapatyaveda.com/ - Vastu, Mahariši sthapatya véda, správy http://permanentpeace.org/benefits/ - prevenční správa, vytváření soudržnosti a světového míru, a odstraňování chudoby http://www.poverty-removal.org/. CBE - vzdělávání založené na rozvoji vědomí http://www.cbeprograms.org/ je dostupné v denní formě studia s akademickými tituly na univerzitě Maharishi University of Management http://www.mum.edu/ V Česku je možné naučit se techniku TM v neziskové organizaci Globální země světového míru u lektorky Dr.A Citterbergové, tel.602 101 450, http://www.tmcentrum.cz/. TM je unikátní vzdělávací program a bylo by omylem zaměňovat ho s jinou meditační technikou nebo programem rozvoje či redukce stresů. Je to dáno autenticitou programu TM, jeho účinností, vývojem pokročilých programů z védy a védské literatury včetně objevu védy v lidské fyziologii a dlouhodobým vědeckým průzkumem a ověřováním. Program TM je zcela přirozený, je velmi účinný v rozvíjení života jako celku a v uschopňování člověka, aby si realizoval svoje potřeby, přání a aspirace konstruktivním a pozitivním způsobem, v souladu se všemi aspekty vnitřní a vnější udržitelnosti.
17. Září 2009 - 13:57
Obrázek uživatele GZSM
GZSM
V Česku je možné naučit se techniku TM v neziskové organizaci Globální země světového míru u lektorky Dr.A Citterbergové, tel.602 101 459, http://www.tmcentrum.cz/.
14. Červenec 2014 - 15:53

Přidat komentář