11825 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Milada (anonym)
Odpověď na Milado,nebud skeptická,je
Děkuji za příspěvek, s první endoprotézou jsem spokojená, výborná byla rehabilitace v nemocnici Na Pleši, kdo je skromnější nebude mu vadit sprcha a WC pro pět pacientek společné, nahrazuje to jak na více 100-% péče zdejších lékařů, sestřiček a veškerého personálu. Okolí je výborné pro chůzi o berlích. Termín operace mi koncem února nebyl stanoven, lékaři neměli ještě dohodu o dovolených. Do všeho zasáhla epidemie, operace jsou zastaveny.
26. Březen 2020 - 14:59
Bronislava (anonym)
Pěkný večer všem, tak jsem stihla operaci i následnou rehabilitaci za minutu dvanáct, ale první kontrola po operaci mi byla zrušena z důvodu nouzové situace. Mám si zavolat květen - červen. Myslím, že kloub je v pořádku, bolestivost je minimální, noha neotéká. No a já teď budu listovat diskuzí a zjišťovat, kdy můžu odložit berle a jak začít zatěžovat a pomalu se vracet do normálu. Mějte se krásně a ať už je to vše špatné za námi.
28. Březen 2020 - 19:37
Pájja (anonym)
Odpověď na Pěkný večer všem, tak jsem
Broni, to jste měla štěstí, mému známému odložili operaci na neurčito. Po první operaci 6 týdnů po propuštění mi doktor povolil odložit berle, ale jenom doma, protože tam je možnost se občas něčeho přidržet. Ale tak samo to nešlo. První den jsem chodila bez a byla jsem hrozně unavená. Takže potom vždy pomalu. Ráno berle, pak bez, k večeru už jsem si je brala taky. Postupně jsem čas protahovala až jsem je měla jen u dveří na cestu ven. Ven jsem mohla bez nich podle doktora za další 4 týdny, tedy zhruba 10 týdnů od propuštění z nemocnice (12 dní po operaci). Venku jsem zjistila, že je sakra rozdíl chodit doma a venku. V autě jsem je měla pro jistotu v kufru. Ale pomalu jsem získávala větší jistotu. Dodnes se podvědomě občas přidržuji ze a do schodů. Operaci jsem měla jednu konec ledna, druhou o rok později začátek února a takovou tu plnou jistotu při chůzi jsem cítila až někdy v srpnu. Tak držím palce, ať to šlape samo :D
29. Březen 2020 - 8:22
Aja (anonym)
Odpověď na Pěkný večer všem, tak jsem
Zdravím všetkých. Tiež som stihla operáciu druhej TEP posledný možný deň (10.3) aj následnú rehabilitáciu na ktorú ma prijali a skončila mi 27.3. U nás je bežná prax že 6 týždňov sa používajú nemecké barle ďalej 6 týždňov francúzke. Ja som potom odložila naraz obidve a pomaly chodila bez opory. Teraz si to znova budem opakovať- cvičenie, masáž rany, pichanie Fraxiparínu. Všetko zatiaľ ok.Prvá kontrola podľa situácie. Držte sa a v zdraví všetko zvládnite. Aja
2. Duben 2020 - 17:20

Stránky

Přidat komentář