11565 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Odpověď na A jak to vlastně je, když Vás
Tamaro, na tohle jsem se ptala před operací kolena, protože mi ortopéd vysvětlil, že je po kolenu rehabilitace nutná. Mohla jsem jet na rehabilitaci do rehabilitačního ústavu nebo zůstat na rehabilitačním oddělení v nemocnici nebo jet do lázní, které dělají rehabilitaci po operaci. Bylo mi řečeno, že pokud bych jela na rehabiltaci do lázní, už je asi nedostanu po třech měsících. Žádala jsem tedy o lázně na kontrole po šesti týdnech a dostala jsem je. Ale také záleží na pojišťovně. Po operaci kyčle mi nikdo rehabilitaci nenabízel, ale do lázní jsem chtěla po třech měsících jet. Všechny procedůry jsem zvládala, plavala jsem v bazénu, bylo to fajn. A ta vedra a chození o fr. holích jsem si užila při reoperaci. Před ní jsem chodila pět měsíců o holích a po operaci začala takováhle vedra (2015) a já jsem ještě týden musela ležet ( o to jsem si řekla sama), tak jsem utekla domů jen mi ti povolili. Držím palce ať všechno dobře dopadne a zvládneš ta horka. V takovém vedru se ani nechce chodit ven, ploužení o berlích po bytě - všechno moc pomalu utíká, znám to.
16. Červen 2019 - 13:30
Jana (anonym)
Odpověď na Prosím o radu, matka je po
Mám to stejné
18. Červen 2019 - 10:03
Tamara (anonym)
tak mám za sebou kolečko příjmu a do neděle odpoledne jsem ještě doma, nástup 15 - 16 hod v neděli, operace v pondělí
21. Červen 2019 - 18:41
Tamara (anonym)
Tak dnes sedmý den po operaci. Od středy v choditku . Snad se vše podařilo. Jen nástup na operaci mi zkomplikoval tlak. Léčený již řadu let byl najednou vysoký potom čekání v den operace měla jsem jít druhá ale přijelo spousta akutních úrazů.na řadu jsem šla až v okamžiku půl roku jedné. O operaci nic nevím Na doporučení jsem si dala udělat epidural s přispěním. Pak Jipcca 16hod. A teď už je to jen na mne.čvicit cvičit a cvičit, nejhorší byly ty první 3 dny
30. Červen 2019 - 4:39
Věra (anonym)
Odpověď na Tak dnes sedmý den po operaci
Tamaro, myslím na tebe v tomhle horku. S tím tlakem jsem to měla také, ale při předoperačním vyšetření. Byla jsem na gyndě a sestra mi měřila tlak. Najednou volal manžel. Nepřijala jsem hovor a on volal znovu. Já měla tlak 190 na 110 a on pak řekl, že si myslel, že jsem to zamáčkla omylem. Byla bych ho zabila :-) Nervozita před operací dělala hodně. Tak ať ti všechno vychází jak si přeješ a jdeš brzy domů.
30. Červen 2019 - 22:01
Tamara (anonym)
Odpověď na Tamaro, myslím na tebe v
Tak nejpozději ve čtvrtek domů. Od včerejška chození s francouzskými holemi. Cvičení na lůžku. Konečně se i ochladilo i když u nás za cenu lokálních škod. Padaly kroupy velikosti tenisaku. Začaly chodit návštěvy a je to i o psychice. Dobrá nálada půl zdraví.
2. Červenec 2019 - 2:49
stanley-2 (anonym)
Tak dnes je to po operaci 11měšíců a teprve ted sem odložil FH.....................od berlí přes FH i Treking hole to trvalo skoro rok. Než se všechny nohy i kolena a hlavně lýtkové svaly srovnaly. Taky vám to trvalo tak dlouho ? Ještě že pravej kyčel mám zdravej....................operovali levý
2. Červenec 2019 - 9:41
Tamara (anonym)
Tak dnes prvně 12 schodů dolů a nahoru. V rámci možností dobrý. Sestřička rehabilitační výborná cvičíme dvakrát denně a ještě individuálně a je to stále lepší.
2. Červenec 2019 - 14:07
Tamara (anonym)
Tak těch schodů je na jednom rameni 14 takže dvakrát 14 tj. 28 denně. Doma jich mám 60. Tak to s pauzou dám. Noha se ozývá každý den trochu jinak ale kam se to hrabe na bolest před operací.
4. Červenec 2019 - 5:37
Marie Novotná (anonym)
ještě srovnat spaní. v nemocnici nic moc ted doma trochu lepší
5. Červenec 2019 - 22:16
Tamara (anonym)
tak dnes 14 dnů od operace, pátý den doma. vše probíhá dobře , po 4 dnech odpočinku doma včera první výlet 10 km autem jako spolujezdec, bez problému. Dodržuji všechna pravidla z nemocnice, až na to že na břiše vždy usnu a tudíž překračuji delku doporučených 30 minut
8. Červenec 2019 - 5:28
Veronika (anonym)
Zdravím všechny dámy které prodělaly endoprotézu kyčle a mám dotaz. Po jaké době jste se mohly milovat, aby to bylo bezpečné? Já mám z delšího půstu obavy, mám milování hodně ráda a manžel také. Vtipálci zdržte se prosím rádoby vtipných komentářů. Děkuji.
9. Červenec 2019 - 8:56
Naďa (anonym)
Odpověď na Zdravím všechny dámy které
S rozumnou polohou není problém :-)
10. Červenec 2019 - 18:17
Tamara (anonym)
Odpověď na Zdravím všechny dámy které
Tělo si řekne, co vydrží . při prvním náznaku bolesti to chce pauzu a myslet na polohy zakázané
12. Červenec 2019 - 11:53

Stránky

Přidat komentář