16 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co si o tomhle myslíte?

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
RALNA (anonym)
Takže zajímal by mě jaký kdo máte názor na tento můj problém: Seznámila jsem se s jedním o sedm let starším mužem. Po naší první schůzce jsem byla přímo nadšená, protože byl velmi pozorný a tak. Jenže po druhé schůzce vyšlo najevo o co vlastn jde. Aniž bych ho nutila, tak mi řekl, že je sice svodobný, ale má malé dítě a s přítelkyní s kterou to dítě má žije v jedné domácnosti i přesto, že podle toho co říká to není až tak ideální vztah. Došlo mi tedy, že zde jde jen o společné strávení nějaké té příjemné chvilky (tedy sex). Bohužel jsem se do něj hrozně moc zamilovala. Od našeho seznámení už uplynuly skoro tři měsíce, a když mi řekl po pár schůzkách, že by se chtěl se mnou milovat, tak jsem prostě nedokázala odolat a po těch třech měsících jsem mu vyhověla. Poté mi napsal, že doufá, že to nebylo naposledy, ale že záleží jen na mně jestli ještě budu chtít a já určitě zase řeknu ano. Vím, že bych to neměla dělat už kvůli tomu jeho dítěti a přítelkyni, ale nemohu si pomoct, tak moc ho miluju a je to hrozné, ale přestává mi i vadit, že už má závazky jinde. Normálně by mě hodně trápilo svědomí, ale je to zvláštní že teď prostě ne. Jediné co mi trápí je, že se nevidíme tak často. Nevím jak z toho ven. Mně je 29 let a jemu 36 let a bojím se toho, že dokážu v tomhle vztahu (pokud bude pokračovat)setrvat hodně dlouho a přitom si uvědomuji, že vzhledem k mému věku bych si asi spíš měla najít nějakého perspektivního partnera, ale momentálně dokážu myslet jen na něj. Co si o tom myslíte a co byste mi poradili?
23. Leden 2006 - 15:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Co si o tom myslím? Dej od toho ruce pryč a najdi si někoho prespektivnějšího. Už dva roky neustále řeším podobný problém se svou kamarádkou, která "chodí" s ženatým chlapem, který má dvě děti. Taky říká, že ho miluje a že nemá dokonce ani špatný svědomí, protože ta láska jí to vše ospravedlňuje, ale vidím, že je fakt nešťastná. Jsou to jen takový ukradený chvilky štěstí, je sama v noci, o víkendech, o svátcích, dovolené a má i zákaz mu psát nebo volat, když on je doma s dětma a ženou. Vidí se jen na pár hodin odpoledne, vyloženě jen na "to". Pořád tvrdí, že jí i těch pár chvil za to stojí, ale je na ní znát, že tomu sama moc nevěří. Víš, pokud s ním chceš být a mít opravdový vztah ne jen takový který je pouze o sexu tak by to jít mohlo, ale jen pokud by chtěl i on. Jestli on nechce tak je lepší jít od toho pryč dokud je čas.
23. Leden 2006 - 15:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Ahoj,odpoved na Vase problemy neznam,ale sam mam jednu otazku - Jak muze zenska milovat nekoho,kdo ani neskryva,ze mu jde jen (prevazne)o sex?Co je na takovym cloveku k pomilovani?Opravdu jde jenom o ty hormony.Vetsina zenskych,co znamm,tvrdi,ze takovy chlapi jsou prasata...
23. Leden 2006 - 18:49
Obrázek uživatele Návštěvník
RALNA (anonym)
Ahoj Evo, díky za Tvojí odpověď, určitě máš pravdu v tom co píšeš, ale je to vážně těžké rozhodnutí (i když nejspíš správné) se na tohle vykašlat, ovšem obávám se, že to nedokážu. Ta Tvoje kamarádka toho svého vidí alespoň každé odpoledne, ale já nemám vlastní byt, takže se vídáme tak jednou za čtrnáct dní, jednou jsme se viděli až po měsíci a ta nejistota kdy ho zase uvidím také není zrovna příjemné. Vlastně pořád žiju v takové nejistotě.Pro Toma: Divíš se, jak může ženská milovat takového muže? Také bych se tomu kdysy divila a od takových jsem se vždy držela dál a ani by u mě neměli šanci, ale jak se říká lásce neporučíš a člověk si bohužel nemůže vybrat do koho se zamiluje, prostě se to stane aniž bys to třeba čekal a nic s tím nenaděláš.
24. Leden 2006 - 7:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Saly (anonym)
Taky Ti věřím, že je to velice těžké, já jsem se kdysi už po asi deseti letech manželství také zamilovala, ale do ženatého muže, přestože jsem věděla, že se kvůli dětem nikdy nechci rozvést. Zamilovanost je krásná a slepá, naštěstí jsem si včas (i když to trvalo skoro dva roky) uvědomila, že to dál nejde. Naštěstí se mi vztah podařilo utajit a netrpěla rodina jen já. Probrečela jsem pár nocí......a teď s časovým odstupem na po vzpomínám s nostalgií, uchovávám si krásné vzpomínky, ale určitě jsem udělala dobře. Ty to máš horší, že ses na něj upnula a nemáš se ke komu vracet, ale on ano. Myslím, že by sis s ním měla promluvit jak váš vztah bere on, jestli opravdu jen jako zpestření a nebo chce s tebou žít a mít rodinu. Ale uvědom si, že tím asi uděláš dva lidi nešťastné, jeho přítelkyni a jejich dítě a na neštěstí druhých si vlastní nevybuduješ. Třeba by časem srovnával, která z vás je nebo byla lepší a to určitě bolí. Držím ti palce ať se správně rozhodneš, život si s námi někdy opravdu krutě zahrává.
24. Leden 2006 - 7:31
Obrázek uživatele Návštěvník
joska (anonym)
to Ralna: Máš-li sklon trpět nejistotou, budeš ji pravděpodobně pociťovat i v tzv. regulérním a čistém vztahu. Není nikdo, kdo by byl schopen ti poskytnout jistotu, když ji nenajdeš v sobě.K tomu vztahu - když člověk hladoví po lásce, vezme zavděk i almužnou. Na tohle žádná rada asi není. Snad jenom - nelámej nic přes koleno, ono se to časem unaví samo. Jako vždycky.
24. Leden 2006 - 8:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Slowly (anonym)
Josko - moc dobrá odpověď! Naprosto souhlasím.
24. Leden 2006 - 9:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Růžena (anonym)
Pořádně ho odvodni a vysávej ho z peněz,až budeě sterá budeš mít na co vzpomínat.
24. Leden 2006 - 9:57
Obrázek uživatele Návštěvník
RALNA (anonym)
Takže všem moc děkuji za odpověď. Přiznám se, že bych v životě neřekla, že by mě něco takového mohlo potkat, zvlášť když jsem přesně takové vztahy vždy odsuzovala, ale stalo se.
27. Leden 2006 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Salma (anonym)
Ralno, jsem na tom podobně, jak jsi to vyřešila?
1. Květen 2009 - 22:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
no po 3 letech uz asi neodpovi..
2. Květen 2009 - 1:05
Obrázek uživatele Návštěvník
arek (anonym)
NO je to tezke. Kamoska ma tez pritele u ktereho zije ale tez se zamilovala. Nekdy si s nama zivot pekne zahraje!
30. Květen 2009 - 14:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
No ten život jak blbá hra, žije u něj a dokonce, světe div, se zamilovala
30. Květen 2009 - 14:57
Obrázek uživatele Návštěvník
j. (anonym)
Předpokládám,že se zamilovala do jiného!:)
31. Květen 2009 - 8:29
Obrázek uživatele Návštěvník
démon (anonym)
vytrvej,pokuď tě s ním baví mrdačka,je to v oukeji
30. Červen 2009 - 21:16

Přidat komentář

Reklama

Reklama