945 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

tipy pro hubnutí - podělte se o zkušenosti

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
bublinka (anonym)
Napište co vám pomohlo... nemyslím potravinové doplňky,pro které je třeba sáhnout hluboko do kapsy,ani poučení že energetický výdej musí být větší než příjem,to ví snad každý,kdo chce zhubnout......Napište co si myslíte a jak působí např.-zelený čaj-kopřivový čaj,a jiné na pročištění organismu-šťáva z citronů-vlákniny (třeba psyllium)-čaj z kukuřičných vláskůVím,že je tu toho hodně na téma hubnutí,ale jak si to pročítám,všechno se mi to pomotá dohromady a já už nevím co by............:-)
23. Září 2007 - 10:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Stáňa (anonym)
Mám letitou zkušenost, která se mi potvrzuje stále znovu. Silné vůle s věkem ubývá. Času, který jsem ochotná věnovat neustálému přemýšlení o tom co smím, co ne, co budu svačit zítra a za týden také ubývá - hlavně té ochoty ubývá. Mám úplně jiné starosti a hubnutí mě nesmí obtěžovat, musí jít samo a nenápadně, jen s mou mírnou podporou. Žádnou z diet nemůže normální(tím myslím průměrně mlsný) člověk držet stále - do smrti si nedám čokoládu=blbost, nedám si řízek, budu snídat naklíčenou pšenici=další blbost,atd.atd. .Už se nevrhám na každou novou radu a nežasnu nad tím, že někdo zhubnul za rok 50 kg. Tělo možná zhublo - a jak se má duše? Nehledě na to,že tělo ztloustlo z nějakého důvodu. Ten důvod je v hlavě a ne v dietě. Takže když už bylo opravdu ouvej, dlouho jsem vybírala a nakonec sáhla po těch potravinových doplňcích.Je tam od všeho něco a dohromady to báječně funguje. A hlavně v klidu.
24. Září 2007 - 4:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
O jakých potravinových doplňcích je tu řeč?
24. Září 2007 - 10:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
No o jakých asi..?...:)))
24. Září 2007 - 10:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Stáňa (anonym)
Olgo,je to InPure, Family In a InThermo od firmy Sunkins.Objednávám si to vždy na měsíc na pas.sun"seznam.cz. Jsem moc spokojená a můžu to jen doporučit.Za 3 měsíce se mi rozpustilo 9 kg.Je to poměrně nové, ale Pavel už to asi zná.
24. Září 2007 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
bublinka (anonym)
Stáňo:A na kolik peněz to tak vyjde???
24. Září 2007 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Stáňa (anonym)
InPure 490, Family In 1290(to je náhrada denního jídla) a InThermo 920(100 porcí). Takhle se to zdá třeba drahé, ale přestala jsem mlsat a přejídat se a pak zase tolik neutratím za jídlo. Třeba 3,4 fidorky za den taky něco stojí, a další a další. A dá se začít myslím i bez Family In, ale napište si tam, oni vám to vysvětlí.
24. Září 2007 - 16:15
Obrázek uživatele Návštěvník
bublinka (anonym)
Děkuju,takže ceny srovnatelné s jinýma kůrama.Podívám se na to:-)
24. Září 2007 - 16:29
Obrázek uživatele Návštěvník
naby.vild.mirac (anonym)
Ahojte všichni :) mám nabídku Family In, ovocná příchuť, 150g za 1000,- Já jsem s tímto přípravkem nadmíru spokojená, ale bohužel mi tato příchuť nesedla, normálně mám čokoládovou, proto to prodávám. Je to plné bez jedné odměrky. Zájemci pište na mejlík :)
28. Duben 2009 - 13:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Berta (anonym)
150 g za tisícovku?!? Vždyť normální nákupní cena za čtyři kusy stopadesátigramových balení je 1.340,- !http://www.sunkins-eshop.cz/sunkins-eshop/eshop/12-Hubnuti-a-spalovace-tuku
28. Duben 2009 - 17:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Derby (anonym)
Třeba má vysokohorskou přirážku!
28. Duben 2009 - 19:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Stáňo, takže jsi zhubla cca tři kila za měsíc? Vynechávalas jedno jídlo?
28. Duben 2009 - 19:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Daysi8 (anonym)
Našla jsem E-shop pro obchodování na internetu s možností stažení české verze zdarma na stránkách OXID eShop. Snadná instalace s otevřeným zdrojovým kódem http://www.oxid-eshop.cz/vlastnosti-community-edition-d305/ :)
7. Březen 2010 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
Znám skvělou osvědčenou dietu s velice rýchlým výsledkem.Je bez jojo efektu a přitom vám hlídá i překyselení organismu.Kdo máte zájem napište na email... sendi.tom@seznam.cz
8. Březen 2010 - 0:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Táňa (anonym)
Ahoj. Koukněte na stránky www.cerealie.cz Jsou tam zajímavé články o zdravém životním stylu a rady, jak shodit nějaké to kilo. Pomohli mi vzorové jídelníčky, abych si srovnala, kolik je tak vhodné toho přes den sníst.
12. Duben 2010 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ahoj. Mám osobní zkušenost Zhubnutím NAvštivte Stranky www.hubnete.cz/lechce tam vám výživovy poradce sestaví program na hubnutí a budete se cítít skvěle a garantují váhový úbytek 3-4 kila za měsíc sama sem to mu ze začatku nevěřila ,ale jakmile sem to vyzkoušela tak sem pocítíla zvyšení energie a hlavně vahovy úbytek 4 kila za měsic nini si držim váhu a sem plne spokojena tak bych vám to chtěla Holky doporučit .
31. Srpen 2010 - 16:54
Obrázek uživatele iva001
iva001
Ahoj. Koukněte na stránky...Ahoj, Pročítám léta příspěvky o hubnutí na internetu a nic se nemění. Stále je to o jojo efektu, hladu, o kaloriích, které jsou dávné překonané, zázračných dietách, o pocitu beznaděje a viny že se přejídám a že nemám vůli s tím něco dělat. Naděje v pilulkách a posilovnách, v tom nejhorším případě bandáži žaludku!!!!. Teď se vyrojily tisíce výživových poradců. Je to stále složitější. Podle mého názoru jsme ve slepé uličce, z které se nemůžeme takhle dostat. Porovnejte co dělají a jak se chovají štíhlé holky a my. Jí, když mají hlad a jinak na jídlo kašlou. My na něj pořád myslíme a na co stále myslím ( a nebo nechci myslet), to se stane. Naučily jsme se tlustě myslet a když to nezměníme, i když zhubneme, stejně nás tlusté myšlení vrátí zpátky. Strach, že zase ztloustnu, do konce života držet diety….To se týká i zatím štíhlých, které se tloustnutí brání. Jestliže se tím zabývají, stejně jednou ztloustnou. Není to samozřejmě jednoduché, ale vím že to jde. Změnit hlavně to, co nás nutí se přejídat, co jsme se naučily – jíst ze stresu, ze zvyku, ze samoty, prostě něco si jídlem nahrazovat. Ono k tomu patří i to Nežer, podívej jak vypadáš a vůbec blbé kecy některých okolo nás. Asi mám pravdu, že?
5. Září 2010 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Ahoj, Pročítám léta...S tvým názorem celkem souhlasím. Jsem také jedna z těch, které se už 30 let potýkají s nadváhou. Více či méně úspěšně, ale stále mám těch 8-10kg více, než bych chtěla.Ne,nechci být anorektická, ale těch 70kg na výšku 164cm se mi zdá přece jen dost.Mohu říci, že se snažím dodržovat všechny zásady správné výživy, co už mám v hlavě a co se dočítám od odborníků = jíst pravidelně 5x denně, správné složení jídla, omezení tuků a cukrů. Co se týká pohybu, toho mám myslím dost. Denně chodím na procházky, hodně jezdím na kole, 2x týdně posilovna. A přesto se mě kila drží a nemohu přijít na to, co dělám špatně.Už jsem to konzultovala s několika výživáři i trenéry ve fitku a nikdo z nich nenašel zásadní chybu. Jasně, že občas ujedu, hlavně o víkendu, když nachystám dobroty pro rodinu, napeču buchty. To bych nebyla normální, kdybych si nevzala také. Ale je to v rámci toho, že mohu 1x týdně přešvihnout svůj kalorický příjem.Myslím, že nás je hodně s tímhle problémem, také bych to už nechtěla řešit. Občas si říkám, že se na to vykašlu, ale nedá mi to a také s přibývajícími roky a odchodem do důchodu mám obavu, že váha půjde nahoru ještě více.Pokud s tím chcete se mnou ještě někdo bojovat, zkusme to společně. Potřebuji alespoň morální podporu, že v tom nejedu sama.
8. Září 2010 - 7:19
Obrázek uživatele Návštěvník
topina (anonym)
Kláro, mám stejný problém....asi je to taky věkem, protože se zpomaluje metabolismus a klesá potřeba energie...Pár dotazů:1 . Zkoušela jsi někdy omezit tuky? Já chci zkusit omezení na max. 30 g denně. Je to drsné, ale snad to jde. Jneže pak se člověk musí nasytit polysacharidy.2. Zkouším najít způsob stravování - dlouhodobě udržitelný !!! -tak 5000-5500 kj denně. ALe mrcha metabolismus se asi přizpůsobil. Zkoušela jsi počítat energetický příjem?3. Jak večeříš? Já bez polysacharidů.... ty si dáš přílohy i večer? V kolik hodin večeříš??Pohybu máš víc než já, ten by měl asi stačit. Zřejmě je pes zakopán v energetickém příjmu......chjo.....
8. Září 2010 - 19:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Kláro, mám stejný...Ahoj, tak k mému jídelnímu režimu:Už více než 5 let si počítám kJ na e-kalkulačce a snažím se vejít do těch 6000kJ.Mám spočítaný bazální metabolismus na 5760kJ, to musím přijmout nejméně, jinak bych nefungovala.K tomu mám ten denní pohyb, kdy vydám minimálně 1500kJ, takže hubnout bych teoreticky!!! měla.Hlídám si tuky, málokdy přešvihnu těch povolených 30g denně, většinou mívám méně.U sacharidů se snažím vlézt do 180-200g a to většinou celozrnných. Bílý rohlík nebo normální chleba u mě nenajdeš.Jím hodně zakysaných ménětučných mléčných výrobků=tvaroh,cottage, jogurty,kefíry.Zeleniny sním denně tak 400-500g, ovoce jen dopoledne 1-2 kousky.No a večer se snažím už moc nejíst, maximálně nějakou zeleninu a kefír, případně 2 kousky knädkebrotu.Jím tak 2 hodiny před spaním, jinak mi to nevychází, protože ze sportování se vracím okolo 18 hodiny, večeři si dám v 19 a chodím spát mezi 21-21,30 protože vstávám ráno ve 4.No, dnes si nechávám ve fitku dělat bodystat, tak snad budu vědět, od čeho se odpíchnout. Ale mám obavy, že těch tuků v těle bude hodně přes 30%, nechám si poradit trenérem, jak z toho.
9. Září 2010 - 8:39
Obrázek uživatele iva001
iva001
Všicni víme, že přejídání a luxování ledničky vede jenomk nenáviděným zásobárnám......jenomže přece jen třeba Klára jí solidně a má hodně pohybu a stejně nic. Teď jsem někde četla, že číňané snědí mnohem víc kalorií než američani. Jenomže pro amíky je štíhlost a jídlo stále aktuální téma a pořád o tom mluví - je to skoro posedlost, ale číňany to nezajímá a proto jsou valnou většinou štíhlí. Jedí tak, jak je to naučili rodiče. Říkám to proto, že mě to stále vede tím směrem, že tloušťka je v myšlení a když na to kápneme, tak se jídlo upraví samo jako u štíhlých lidí. Možná to není tak jednoduché, ale toho složitého jsem už zkusila tolik a stejně nic.
9. Září 2010 - 8:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Všicni víme, že...No Ivo, asi jsi na to kápla.Dokud jsem byla malá a mladá, tak mě rodiče nutili jíst s tím ,že jsem hubená. Jedla jsem hodně, skladba jídelníčku kdysi nebyla nějak ideální - chleba s máslem, marmeláda, bílé kafe k snídani. Obědy vydatné domácí-omáčky,knedlíky,hodně sladká jídla.Nějak se o jídle vůbec nepřemýšlelo,jedlo se,když byl hlad a ten jsem jako dítě většinou neměla.Až do nás tady začali hustit, jak máme jíst, co dělat a nedělat, někdy mléko ano, někdy ne, pořád se to mění.A tak nám někde do mozku naočkovali tu obezitu, tak jsi to myslela?Jenže jak se toho zbavit, už jsem také zkoušela myslet "štíhle", jenže za ty roky je to někde tam hluboko zasunuté.
9. Září 2010 - 9:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
No a taky je pravda, že můj stále štíhlý manžel o jídle nikdy nepřemýšlel a klidně si dá vydatnou večeři těsně před spaním, mlsá u televize, těch arašidů co do sebe nacpe. Když má hlad, tak jí, když ne, tak do něj nedostanu vůbec nic. Žádný jídelní nebo pitný režim, jídlo 5x denně, to prostě nezná a nerespektuje. No a je štíhlý,měla bych se od něj učit.
9. Září 2010 - 9:40
Obrázek uživatele Návštěvník
topina (anonym)
Hmmm...... to já jsem jiný případ.Jako dítko jsem byla obezitka ( moc mi chutnalo), i když pohybu jsem měla dost, jsem spíš atletický typ.Pak jsem dlouhá léta byla docela normální, protože...... jsem kouřila. Mezi 19 a 25 rokem jsem zvolna zhubla, kouření na tom mělo svůj podíl.No a před 2 lety jsem přestala kouřit, od té doby se hlídám v jídle,ale přesto jsem 5 kilo přibrala.Nejsem tragický případ - je mi 50 let, mám 168 cm a 68 kg. ALE - těch 5 kilo navíc mi vadí, usadily se v pase, ráda bych se vrátila na těch cca 63 kilo.A tak dumám, jak na to, těch 5 kilo navíc se zřejmě rozhodlo, že mi budou věrné a neopustí mne - ve štěstí i neštěstí, ve zdraví i nemoci... dokud nás smrt nerozdělí :-))Výpočet bazálního metabolismu u mne činí taky okolo 5700 kj.Ale bodystat je přesnější. Kláro, dej vědět, jak jsi dopadla!!!
9. Září 2010 - 10:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Tak mě je 58 let, při výšce 164cm vážím tolik, co ty = 68kg.Já byla do svých 30-ti let celkem štíhlá, váha 56-57kg byla ideální.Jenže mi přišlo, že jsem tlustá a tak jsem držela 1/2 roku dietu a tím jsem si zřejmě rozhodila metabolismus. A od té doby se v tom plácám. Nejvíce jsem zhubla dělenou stravou, bylo to před sedmi léty a bylo to 17kg. Jenže to už jsem v té době přešvihla 70kg hranici. Pak jsem to dlouho držela na těch 60kg, ale antidepresiva se na mě podepsala a přibrala jsem 10kg a od té doby se střídavě zbavuji a nabírám 2kg, i přes racionální jídelní režim a sport.Výsledky z bodystatu budu vědět příští týden, určitě dám vědět.
9. Září 2010 - 10:05
Obrázek uživatele iva001
iva001
No a taky je pravda, že můj...To je jako bys mluvila o mě. Já si pamatuju, jako dítě jsem byla hubená, máma mě nutila jíst a já jsem prostě nemohla. Tělo si řekne samo, ale my jsme si to zkazily samy. U mě to začalo v mládí, když se objevil takový maličký faldíček, tak hned dieta. A nejvíc jsem si uškodila když začal aerobik, to jsem držela 10 denní hladovky, abych byla nejkrásnější, tělo trpělo a chtělo jíst. A pak jak Kláro říkáš posilovna - i 5x týdně, a zase jenom chabý výsledek. No a ty kecy, co máme a nemáme jíst - jak se to hodí jánevímkomu - jednou tuky jo, pak zas ne, potom zase jo a totéž se sacharidama a my tomu věříme, když jdeš k poradci, tak Ti zase napíše "kalorie" A tělo je úplně zmatený, máš hypoglykemii, tak Tě to zase nutí jíst....Ty máš pocit, že jsi nějaká divná a bez vůle a jinak stavěná. Prostě musí být nějaký způsob, jak to v té hlavě změnit. Když je v počitači virus, tak pustíš antivirák a je to. My taky máme v hlavě brouky, které nám ty programy zpomalují . A nasadily jsme je tam samy , jen najít ten antivirák.
9. Září 2010 - 10:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
To je jako bys mluvila o mě....jasně, že máme brouky v hlavě a poradci na nás jen vydělávají. Málokdo pochopí a věří, že při mém příjmu a výdeji nejsem schopná zhubnout.Jen můj manžel to vidí, co jím a kolik, sportujeme společně a on mi už říká, že jsem v sobě objevila perpetum mobile, prý na můj pohon se hýbu ještě moc.Jemu je to k smíchu, ale mě už pomalu dochází humor.
9. Září 2010 - 10:31
Obrázek uživatele iva001
iva001
jasně, že máme brouky v...Ahoj objevila jsem něco, co vypadá dobře a smysluplně. Hubnutí s EFT a je to za měsíc v Příbrami, je to blízko u nás, tak se přihlásím a dám vědět. Není to tak drahé, když si začnu počítat, co jsem už zaplatila za to, abych ještě víc ztloustla. Jmenuje se to znovunalezení štíhlé postavy. Iva
12. Září 2010 - 7:22
Obrázek uživatele Návštěvník
nabidka (anonym)
Nabízím.Adipex balení 100ks za 1400kč, balení 50ks za 800Kč.Dále nabízím několik balení meridie 15mg.Veškeré další informace na mailu: olobb@centrum.cznebo tel. 739 252 027.
13. Září 2010 - 10:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanah (anonym)
holky našla jsem hubnuti metodou Vacushape s 50% slevou, již v minulosti jsem zkoušela..tady to mají jen za 560,- 4x vacushape + lymfodrenáž :)když nás bude víc budeme to mít ještě levnější :) na www.hromadneslevy.cz
16. Září 2010 - 17:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Elsa (anonym)
jediný způsob jak hubnout je aby příjem energie byl menší než výdej energie. Cvičení se doporučuje ,protože tím zvýšíte výdej a taky tím zachováváte svalovou hmotu,a tím nedojde ke snížení metabolismu. Všechny ty čaje na hubnutí a podobně mají za důsledek pouze odvodnění. Vláknina zas dodá pocit sytosti, když se ale hodně zapije vodou.
17. Září 2010 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
SÁRA (anonym)
zelí
17. Září 2010 - 21:30
Obrázek uživatele zuzana32
zuzana32
Prodám XENIXAL 120mg. Prodává se v balení po 21, 42 a 84 tobolekách.Já měla to po 84, ale protože jsem až překvapivě rychle dosáhla váhy, kterou jsem chtěla, nabízím zbývajících 71 tobolek. Já osobně jsem neměla žádné vedlejší účinky a kamarádku přešli po prvních 10 dnech a většina žen, s kterými jsem se o tom bavila a měli s tejný problém jako kamarádka, to pak mělo podobně. Pokud vedlejší účinky jsou, tak člověk nějak těch prvních deset dní musí přežít. Tohle bylo moje druhé balení (oboje po 84 tobolkách) co jsem zakoupila, takže po 97 tabletách, které se jí třikrát denně (měsíc a pár dní) jsem zhubla skoro 10 kg. Prodala bych je za 1200,-. Buď osobní setkání v Praze, nebo poštou na dobírku. Kdyby, jste měli zájem tak mě kontaktujte na n.beckova@hotmail.com .
17. Listopad 2010 - 17:27
Obrázek uživatele zuzana32
zuzana32
Prodám XENIXAL 120mg. Prodává se v balení po 21, 42 a 84 tobolekách.Já měla to po 84, ale protože jsem až překvapivě rychle dosáhla váhy, kterou jsem chtěla, nabízím zbývajících 71 tobolek. Já osobně jsem neměla žádné vedlejší účinky a kamarádku přešli po prvních 10 dnech a většina žen, s kterými jsem se o tom bavila a měli s tejný problém jako kamarádka, to pak mělo podobně. Pokud vedlejší účinky jsou, tak člověk nějak těch prvních deset dní musí přežít. Tohle bylo moje druhé balení (oboje po 84 tobolkách) co jsem zakoupila, takže po 97 tabletách, které se jí třikrát denně (měsíc a pár dní) jsem zhubla skoro 10 kg. Prodala bych je za 1200,-. Buď osobní setkání v Praze, nebo poštou na dobírku. Kdyby, jste měli zájem tak mě kontaktujte na n.beckova@hotmail.com .
17. Listopad 2010 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřina (anonym)
Zdravím, pokud chcete opravdu zhubnout bez starostí a hladu, vyzkoušejte www.abcdieta.cz je to krabičková dieta a mám s ní velice dobré zkušenosti:)
25. Únor 2011 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Petronela (anonym)
Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat. Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod. V případě zájmu kontaktujtesibutramin.adipex@gmail.com
27. Únor 2011 - 18:38
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Zdravím, pokud chcete...jak dlouho,kolik kilo a na kolik to přijde?Ne všeobecně,myslím osobní zkušenost
27. Únor 2011 - 18:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
Krabičková dieta se rozváží pouze ve městech a to ne všude. Podle toho, jsou i ceny různé.Takže například pro ženy to stojí zhruba na 24 dní /pokud se zaplatí najednou/, pro ženu 8800 a pro muze 9600....Jinak na 5 dní to stojí 2200 pro ženu...atd. Myslím si, že tolik neprožeru ani za dvojnásobnou dobu.Je to předražené.Najdi si na netu abc dietu a načti si obrázky těch krabiček:-)
27. Únor 2011 - 19:57
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Krabičková dieta se...Tohle mám všechno vyhledané a načtené.I ceny jak jsem koukala se docela různí.Platí se podle mě i za pohodlí,kdy se nemusí počítat kalorie,přemýšlet nad jídelníčkem,vařit malé porce pro jednoho.Ale zajímala by mě právě ta osobní zkušenost.
27. Únor 2011 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Zdravím, pokud chcete...Spíš bych se zaměřil na cvičení http://www.vyberslev.cz/slevy/vsechny-kraje/vsechna-mesta/sport/
19. Květen 2011 - 9:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Sportem ku zdraví za super ceny! :) http://www.vyberslev.cz/slevy/vsechny-kraje/vsechna-mesta/sport/
19. Květen 2011 - 9:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Sportem ku zdraví za super ceny! :) http://www.vyberslev.cz/slevy/vsechny-kraje/vsechna-mesta/sport/
19. Květen 2011 - 9:10
Obrázek uživatele Návštěvník
krasnazena.eu (anonym)
Mám výbornou zkušenost se skořicí, více zdewww.krasnazena.eu
1. Červen 2011 - 1:33
Obrázek uživatele Návštěvník
dobry_typ (anonym)
Ahoj všichni,jestli chcete zadarmo vyzkoušet přípravky na hubnutí XLtoS, tak stačí v tomhle článku http://diety.doktorka.cz/letos-zhubnu-a-svou-vahu-si-udrzim/ si zkopírovat do emailu anketu z článku a nechat tam na jednotlivé otázky odpovědi, které jsou za vás správné a poslat na altermed@altermed.cz , napsat tam svojí adresu a dostanete zadarmo hubnoucí pilulky.
1. Červen 2011 - 22:31
Obrázek uživatele Návštěvník
wwww (anonym)
Nepřežírejte se vy Prasnice prdelatý hnusný...
3. Červenec 2011 - 19:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
JA mam dobrou zkusenost s prirodnimy doplnky stravy od OKG, ani nejsou tak drahe, klidne mi napiste imal@atlas.cz Rada poradim, co jsem uzivala a jak se mi podarilo zbavit se 5kg za 3 mesice... :) Ivca
10. Červenec 2011 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Příběhy pozitivni i negativní( dole ) na jedny produkty.... http://prozdravi.usedmikrasek.cz/hubnuti.html
24. Srpen 2011 - 13:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Napište co vám pomohlo......Mně pomohla kavitace. Konkrétně zde: www.kavitace-liposukce-praha.cz. Nemusí se u toho vařit, žádné byliny, leží se na břiše a stojí to míň než neúčinná půlroční kúra.
27. Srpen 2011 - 16:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
Mám letitou zkušenost,...Ještě jsem nezažila, že by se díky nějakému přípravku rozpustily tuky:-) tuky se rozpustí pouze díky střídmosti a dostatečné pohybové aktivitě, potravinové doplňky ve většině případů znamenají pouze placebo.Opravdu si myslíte, že nesprávnou výživu za vás vyřeší spolknutí nějaké pilulky??to by přece znamenalo, že bude celý svět plný samých krásných svěžích štíhlých lidí, co se rvou řízky a hranolkami:-)))))))))))))))))))
30. Srpen 2011 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Zdravím lidi, co se hubnutí týče, měl bych pro Vás menší radu, případně řešení jak se ušetřit nějakých těch kil navíc.. Žijeme přeci v 21.stol a v dnešní době není problém zbavit se nějakých těch kileček za pomocí nanosera. Po aplikování-stříknutí na pokožku se nanoserum do 30sek vstřebá do těla a pak buď nebudete mít skoro po dobu 6hoď vůbec hlad a nebo začnete rovnou spalovat tuky a formovat postavu.. Myslím že na www.organicmission.cz si uděláte názor sami a v případě zájmu z Vaší strany se stačí na stránce pouze zaregistrovat, zadat kód ID sponsora(420851254) a můžete vesele objednávat.. Takže rád jsem pomohl a všem přeji hodně úspěchu..;))
1. Září 2011 - 17:40

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama