9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Tip na zbalení holky

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Alan Alda (anonym)
Prosím o Vaše tipy při balení žen. Vaše zkušenosti a techniky. Dále potřebuji poradit jak oslovit nejlépe zbailt jednu dívku se, kterou vídám ve společné závodní jídelně. Nic o ní nevím. Většinou chodí s partou kolegů.
24. Květen 2010 - 11:49
Obrázek uživatele Návštěvník
§ (anonym)
pořádně ji vyliž pekáč a je tvoje
25. Květen 2010 - 21:16
Obrázek uživatele bob
bob
Jestliže se s ní vídáš v jídelně, máš velikou výhodu - je to pravidelně a pokud jsi nesmělejší, tak se mužeš do jejího podvědomí dostat snadno pozvolna a nepozorovaně. Poprvý bych třeba před ní jen něco jako by nic vtipně okomentoval. Podruhý bych k tomu přidat třeba mimoděk i nějakou otázku (na téma jídlo se jich dá vymyslet bezpočet) a sledoval její reakci - jestli bude např. rozpačitá, automatická nebo nepříjemná popř. vůbec žádná. No a potřetí bych si k ní rovnou přisednul, buď opět s nějakým vtípkem, nebo pokud Ti to není proti srsti, rovnou bych jí pochválil nějaký detail, který na první pohled není úplně patrný. Popř. kombinaci obého - něco ve smyslu "Všimla sis, jak Ti ten špenát dneska ladí k tvýmu tričku?" ... A opět podle její reakce buď bychom si vyměnili jména, nebo tiše dojedli oběd. Hlavně základem všeho je úsměv a nebrat nic smrtelně vážně. Když se to nepovede, tak Ti tam maximálně nějaký čas nebude chutnat. Když nic nezkusíš, tak se tím každý oběd budeš trápit. Držím palce. Filozofii léta čerpám z www.qark.net a musím říct, že mi to dost pomohlo.
29. Květen 2010 - 23:11
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Jestliže se s ní vídáš v...akorát bych doporučil umět stolovat, asi by nebylo vhodné se před ní nacpat jako čuně.
29. Květen 2010 - 23:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Alan Alda (anonym)
Díky Bobe. Tak první fázi Tvojí rady již mám za sebou. Když jsme stály u nádoby s čajem, tak jsem pronesl něco ve smyslu ať jí nevystydne oběd. Uchyctla se tomu, od té doby cca měsíc. Nic. :(
1. Červen 2010 - 15:45
Obrázek uživatele bob
bob
No alespoň něco. Ale jak jsem psal, je potřeba to nenechat usnout a nějakým způsobem zopakovat něco podobného tak, aby jsi jí jakoby mimoděk položil otázku. Teď mě zrovna nenapadá nic vtipnýho, ale třeba reakci na nějaké jídlo něco na způsob "Tak takovéhle ... jsem si vždycky přál... Taky ráda ...?" (pochopitelně s úsměvem, nebo srandovně znaleckým výrazem). A opět si všimnout její rekace. Pokud bude negatilní nebo žádná, dojem si na ní neudělal. Ale spíš bude zaskočená (to by pro Tebe byl nejlepší případ) a nebo to pohotově přebije ještě vtipnou popř. sarkastickou reakcí (to by taky nebylo špatné, ale znamenalo by to, že máš proti sobě "hráče" na vyšší urovni a nebudeš to mít snadné). A jak jsem psal prve, napotřetí bych si k ní ve vhodný okamžik s obědem přisednul (to je pokud nad obědem nežeší neco se svým kolegou apod.), zkusil jí pochávlit nějaký detail, který na první pohled není tak patrný (to na rozdíl od ohraných, až vlezlých pochval "jak jí to dneska sluší" holky dostane). Prohodit pár vět, po nich říct jinak já jsem Alan... případně pokud se Ti podaří na něco napasovat "to je jak v tom vtipu..." a pokračovat tak, aby i ona mohla reagovat a nebyl to tak monolog. Pokud víš, že jí zase potkáš, tak to ukončit jen "tak zas někdy". Držim palce.
16. Červen 2010 - 22:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Pane jo, to jsou manévry! Proč ji třeba jen nepodržíš dveře nebo nepomůžeš odnést či přinést podnos. Nic u toho neříkej v této fázi stačí jen pohledy. V další fázi stačí pozdravit, ale slušně, ne aby nabyla dojmu, že už se nemůžeš dočkat až ji budeš mít tam, kde ty chceš. Je třeba, aby ona sama došla k rozhodnutí, že to s tebou chce zkusit, aniž by jsi na ni vyvíjel příliš velký tlak.
16. Červen 2010 - 22:50
Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
Když nabídneš velký srdce,velkýho pytla a velký auto-tak možná bude tvoje.
17. Červen 2010 - 0:19

Přidat komentář

Reklama

Reklama