19 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Tiky v oblasti mužských genitálií

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Dobrý den, již nějakou dobu u sebe pozoruji tiky (jemné záškuby) v šourku, respektive v oblasti mezi penisem a konečníkem (přesně to nejsem schopný říct). Objevují se několikrát denně, zpravidla při delším sezení a začíná mi to být poměrně nepříjemné. Je mi 24 a nemám momentálně partnerku (nicméně vylučuji možnost, že by se jednalo o "sexuální přetlak", od toho si pochopitelně dokážu pomoct). Problém s prostatou mi připadá také nepravděpodobný (s močením nemám žádný problém). Jediný vliv, jehož souvislost si uvědomuji, je dlouhodobý stres (již delší dobu neúspěšně hledám zaměstnání). Setkali jste se někdo s podobným problémem / víte, co s tím? Předem díky za odpoveď.
17. Prosinec 2009 - 16:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Dobrý den, již nějakou...Ještě bych upřesnil, že se jedná spíše o pocit šimrání (nebo jemného mravenčení) s občasnými výraznějšími "pulsy" a souvislostí se sezením si nejsem příliš jistý (už se mi stalo i v jiných situacích).
17. Prosinec 2009 - 22:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Tiky jsou cukani, coz ty zrejme nemas. Nejde o normalni naskakovani husi kuze? Jestli ti to vadi, zmin se o tom lekari pri pristi prohlidce.
18. Prosinec 2009 - 18:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Co jsou tiky, vím. Je to pro popis tohoto problému asi trochu silný (a nepřesný) výraz, ale žádný vhodnější mě nenapadl, protože to opravdu vnímám jako jemné cukání. S husí kůží to nemá nic společného... Je to podobné, jako když na nějakém místě na těle cítíš nepříjemně intenzivně tep vlastního srdce, ale mám pocit, že tady jsou ty pulzy často nepravidelné a je jich víc. Vyskytují se u mě občas i ve formě lehkých svalových záškubů např. ve stehnech...
19. Prosinec 2009 - 20:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Tohle nemuze byt nic vaznyho a snad to jednou prejde samo. Jestli ti to hodne vadi, tak zkus toho doktora.
19. Prosinec 2009 - 20:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Kuba (anonym)
Ahoj, pociťuju to u sebe taky... přesně to co píšeš, jak to u tebe dopadlo? Díky :)
31. Březen 2011 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Kuba (anonym)
Díky za reakci, ale u mě to ze stresu asi nebude, žádný stres nemám ani deprese ani nic právě
31. Březen 2011 - 19:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Mám stejný problém. Jak jste to vyřešily? :) Díky
1. Duben 2014 - 18:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
A me se to dnes a včera take stalo. Jsem uz na nervy ! Hrozne mi to vadí. Má někdo nějaké řešení ????
10. Červen 2016 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
micha (anonym)
A me se to dnes a včera take...Ahoj..ja to mam tiez ,tiez mam s toho nervy ..je to pri sedeni,lezani najmä...mam taky pocit, ze to je od chrbtice dole ako je Ischias nerv..neviem ci mi netlaci na ten nerv co die do intimnej oblasti. Fakt neviem!
19. Červen 2016 - 10:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Čeněk (anonym)
Mám to stejné+ neschopnosto plné erekce, časté bodavé bolesti chamovodu a ejakulace ve formě vytoku a ne výstřiků. Občas při potřebě močit ve spánku se probouzim s plnou a bolestivou erekcí. V mladí jsem bral pervitin a občas i jine látky, jenž dealeři vydávali za piko, avšak většinou šlo i o efedrin,ktery způsobuje impotenci, ale obruovoské libido a pri masturbaci jsem onanoval mnoho hodin polomekky penis, obcas jsem bez erekce dráždil penis lubrikaci žaludu a jeho dráždění dlaní. Zmiňují se, jelikož jsem mohl penis mechanicky poškodit a pro intenzitu nasledne ejakulace a orgasmu jsem to praktikoval delší dobu. Po rozchodu jsem v tom hledal odreagování, ale nyní bych rád sexuálně žil ale s mou titernosti penisu a jeho dysfunkcí to nejde. Psychické zdraví je tím velmi ničeno i přes abenci drog a snaze o návrat k plnohodnotnému zivotu. Btw. Pervitin zpusobuje: halucinace, strach, neklid, vnost, deprese, sebevražedné tendence, podezíravost, chorobná žárlivost. Psychotické stavy podobné schizofrenii, stavy zmatenosti. Objevují se poruchy paměti a neschopnost erekce u některých jedinců.
26. Říjen 2016 - 4:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Ahoj..ja to mam tiez ,tiez...Ahoj, mám ten samý problém, přišel někdo na to, co s tím?
29. Červenec 2017 - 11:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Dobrý den, již nějakou...Pavle, přišel jsi někdy na důvod a co s tím?
11. Srpen 2017 - 4:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Polis (anonym)
Ahojda, mam to same.... je to k zblazneni.... trva to uz 4 dny.... jsem z toho na prasky.... nevite nekdo, jak se s tim v, poradat?.... dekuji
26. Listopad 2017 - 20:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Někdo (anonym)
Ahojda, mam to same.... je...tady radil sundat si z něho hodinky. Bohužel to bylo smazáno.
3. Prosinec 2017 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Obléhali jsem spoustu doktorů přes urologii, zimní, hemeroidy, magnetickou rezonanci, spolužák šestery antibiotika na vše možné a jediné co mi pomohlo, zaplatit si fyzioterapeutku. Cvičím už pátý měsíc cviky dole na bedra a kostrč. Potíže ustali a dnes cca po půl roce to zase cuká od rána. Neurolog se domnívá, že je to pudendus nerv, co jde od kostrče. Nicméně to až třetí neurolog. Taky jsem u chyropraktika podstoupil rovnání kostiček přes zadek, to byla momba Teda a mám potíže se sedacim nervem- bolí mě při sezení od zad po nohu. Nicméně hodně mi pomohlo cvičení. Zhubl jsem z nervů 5 kilo a když už si myslím, že to přestalo, tak dnes to jede celý den. Jestli se nezblaznim, tak to bude zázrak. Ale pomohlo mi jen cvičit. Pište sem poznatky všichni, co s tím máte zkušenost a co vám pomohlo. Byl jsem u 12 ti doktorů a chyropraktika. Pomohl mi jen ten a fyzioterapeutka. A stejně to dělá zase
8. Leden 2018 - 15:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Sorry za chyby.. zaplá T9..už se mi to znova nechce psát..v první větě spousta doktorů, dále rovnání kostrče
8. Leden 2018 - 15:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Vláďa (anonym)
Mám ten samý problém jen se to objevuje náhodně a myslím si že je to dost spojený s kostrčí. Každopádně na to má asi vliv i délka erekce, přetížení prostaty, protože se to u mě projevuje hlavně po dlouhé noci s přítelkyní.
22. Duben 2018 - 20:32

Přidat komentář

Reklama

Reklama