102 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

TETOVÁNÍ

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Liloo (anonym)
Ahojky všichni kdo toto téma navštívíte. Chci se zeptat jestli se Vám líbí tetování, jak u žen tak i u mužů.
4. Září 2004 - 2:25
johanna (anonym)
vzhledem k tomu, že mám sama tattoo přes půl zad tak je odpověď jasná.. ale záleží na tom kdo co má... když to má formu, proč ne.. nejhorší je dvacet různých obrázků ještě ke všemu neprofesionálně provedených, rozstrkané po těle bez hlubšího smyslu.. samozřejmě že je tattoo často jen konzumní záležitost, viz. holky s motýlky atp., ale tam kde má hlubší význam je to pak znát a to je pravá krása
4. Září 2004 - 15:34
Liloo (anonym)
to johanna: mam tetovani dve, jsou permanentni, a nemaji zadny vyznam - proste jsem si je sama nakreslila. Vim ze vetsina z potetovaných permanentni tetovani odsuzuje, ale je kazdeho vec co a kam si da.Samozrejme se mi taky nelibi vse - co treba nemusim jsou lebky a indiani atd.
4. Září 2004 - 19:12
superka (anonym)
ahoj,jsem tetovana kolem pupiku,mensi ornament.chci se ale zeptat,s manzelem pomyslime o miminku,a asi by bylo lepsi se tetovani zbavit.nevite nekdo kde v okoli Českych Budějovic tetovani odstranujou,leasrem? dekuji Iveta
6. Září 2004 - 15:18
Alfa (anonym)
Já jsem si nechala udělat tetování loni. Mám ho taky nad zadkem a moc se mi líbí. Není ani veliký ani malý. No starší populace říká, že je obrovský:) ,ale není-cca 17cm. Mívám takový chvilky, kdy si říkám ,, Ach jo,teď dobrý,ale co časem? " Proto by mě taky zajímalo odstraňování tetování. Jak to probíhá, bolí to, zůstávají pak velké jizvy?
17. Leden 2005 - 13:31
Zyis (anonym)
TREFA do černého! Nechala jsem si udělat tetování a po pár letech mě bohužel omrzelo, nechala jsem si ho dělat hodně mladá a hloupá, ale tatérky jsem se ptala na případné odstranění, řekla mi, že se to dá odstranit laserem, tak jsem byla v klidu, laicky a naivně jsem si představila, že mi na to posvítí laserové světýlko a tetování bude po nějaké době pryč. HA HA HA, jak neuvěřitelně hloupá jsem byla a jak dodnes lituji, že jsem se nechala tetovat. Když jsem se objednala na odsteranění tetování ( do velmi známého ústavu lékařské kosmetiky a plastické chirurgie v Praze ) netušila jsem, co mě čeká. Paní doktorka mě seznámila s tím, jak odstraňování bude probíhat, použila alexandriový laser, který měl barvu rozdrtit na malé částečky, které se krevním řečištěm vyplaví z těla ven ( samozřejmě přes játra ). Souhlasila jsem a šly jsme na to. Zásahy laserem bolely neuvěřitelně, udělalo se mi z toho zle a doktorka na mně viděla, že víc už nevydržím, tak toho nechala. Bolest bych přirovnala k tomu, jako by vám do ruky někdo vrazil rozžhavené železo a tlačil co nejvíc to jde. Samotné tetování je proti laseru lochtání! Ale přežila jsem, dostala jsem instrukce jak se o ránu starat, mastičku a objednala jsem se na další zákrok. Sezení musí být více, podle toho, jak je tetování velké. Jenže po pár dnech mi rána začala mokvat a hnisat, ač jsem se o ni důkladně starala přesně podle instrukcí paní doktorky. Jela jsem tedy rychle do Prahy k paní doktorce, která mi řekla, že mám zřejmě reakci na alexandriový laser, nebo tetovací barva byla pěkné svinstvo. Dostala jsem antibiotikovou mast a chodila jsem pravidelně na kontroly. Bohužel, nepodařilo se to zachránit a mám obrovskou nevzhlednou jizvu, která už nikdy nepůjde odstranit. Navíc v jizvě mám ještě černou barvu od tetování, no zkrátka jsem si pěkně naběhla. Za blbost se platí...
17. Leden 2005 - 13:52
iveta (anonym)
no,tak to jsem naivni asi jako ty jsi byla...muzu se zeptat kolik to stalo? dekuju
4. Únor 2005 - 19:30
uma (anonym)
Já tetování taky mám,takže líbí-původně jsem měla ostnatý drát kolem paže-i zevnitř samozřejmě.To jsem si ani nevybírala-kámoš se prostě učil-a dopadlo to dobře.Moc si průběh té noci nepamatuji,protože jsem nebyla zrovna ve stavu vědomí.Jenže-pak sem přišel seriál Pobřežní hlídka a tam blbá Pamela s mojí kérkou-tak okamžitě k tetérovi a je tam řetěz-přesto-tak říkám,že mam Wash and go-two in one..:-))
4. Únor 2005 - 19:58
Renca (anonym)
ja mam tetovani 5 let, ale kdyz jsem si ho nechavala delat, tak jsem trochu prestrelila velikost, coz me dostalo hned jak jsem ho poprve uvidela nad svym zadkem. Byla jsem v te dobe hodne zblbla do nejruznejsich zpusobu zdobeni tela, a jak uz to byva, nepremyslela jsem co bude za 10, 20 let. Me se moje tetovani porad libi, ale jsou chvile, kdy popotahuju tricko, aby nebylo videt. Taky me otravuji reakce typu "ty vole, to je ale velka kerka", nebo "co s tim budes delat az budes stara"?..........co to fakt nevim, doufam, ze proste do te doby se vymysli nejakej setrnejsi a min nakladnej zpusob odstraneni nez je laser, ale dost o tom pochybuju :(((Kazdopadne kazdymu mladymu cloveku, kterej se do tetovani zblazni jako ja doporucuju hodne si to rozmyslet, i kdyz ja si to rozmyslela rok a jak to dopadlo :((( Asi bude lepsi nejprve vyzkouset tetovani henou, ktera zmizne za par let.....proste hlavne MYSLET!!!
8. Březen 2005 - 10:36
Demi (anonym)
Tetovani je umelece dilo, pokud si ovsem nevyslehnete na zada delfinky o velikosti 3 cm.Ja mam take kerku,hodne vydarenou.Dlouho trvalo,nez jsme dokreslili konecny cil,a cely je to muj napad.Jinak jsem nad ni uvazovala dobrych 8 let.To je prave to dulezite,kdyz uz si clovek chce dat na telo neco,co tam bude mit cely zivot,musi hodne premyslet,aby ho to casem neomrzelo.Je dobre,kdyz je to nejaky symbol vas samotnych.Neco,co vas charakterizuje.Videla jsem holcinu,co mela pres pul paze ohavnou lebku,tak to se bude pred vnoucaty spatne prezentovat,jaky ze to ma smysl...
8. Březen 2005 - 10:47
Demi (anonym)
A superko,proc myslis,ze kvuli miminku to musis sundavat? me se pupik nezmenil,a to jsem byla jako velryba.Kazdy mizerny tetovani jde predelat,zvladne to kazdy dobry tater
8. Březen 2005 - 10:50
superka (anonym)
no,slysela jsem ze se po porodu kuze dost vytaha,a nerada bych mela pak kolem pupiku rozpitej flek.byla sem zvykla mit vzdy ploche brisko,dost sem sportovala...a ted si asi nemuzu zvyknout.
28. Březen 2005 - 12:07
Demi (anonym)
Ne,nemusi se zmenit vubec nic.Mam brisko jako dvacitka.Tim,ze sportujes, nemusis se bat.
28. Březen 2005 - 18:47
Luci (anonym)
Hlavne si to rozmysliet. Ja som rozmyslala takmer 10 rokov, teraz mam tetovanie a je to super, moc sa mi to paci. Som spokojna a ked budem stara, chcem to mat stale.
7. Duben 2005 - 9:36
Jan (anonym)
Docela by mě zajímalo, jestli jste měla tetování pouze černé nebo barevné. Různé barvy totiž můžou různě reagovat na laser (některé obsahují těžké kovy). Asi bylo nejlepší udělat nejdřív na malém kousku tetování test, abyste zjistila případné alergické reakce a účinnost. Řekl bych ale, že jste spíš dostala zánět. Ta bolestivost je také různá u různých lidí, záleží na síle použitého paprsku, lokalitě tetování (tam kde je kost to bolí nejvíce). Pokud Vás to bolelo, měla jste si nechat udělat lokální anestezii, to je snad samozřejmé. S tím vším Vás ale měli seznámit, no jo, ani se nedivím v Praze akorát rejžujou peníze a člověk je moc nezajímá.
29. Červen 2005 - 12:45
Petr (anonym)
Nejseš v tom sama, já dopad dost podobně.Barvu mi sice odstranili,ale jizvu mám na ruce jako prase.Dal jsem za to asi 35.000 a to mi tvrdili, že tam nic nezůstane.
30. Červen 2005 - 19:28
Mirek (anonym)
A můžu se zeptat kde jste si to nechal dělat a jakým laserem? Za jak velkou plochu bylo těch 35000 a kolik zákroků bylo nutných v jaých čqasových odstupech? Bylo to tetování černé nebo barevné? A s tou jizvou se už nedá nic udělat? Přemýšlím o odstranění a zajímaly by mě rady od lidí, kteří to podstoupili.
1. Červenec 2005 - 9:51
Petr (anonym)
Ahoj Mirku,tetování mi odstraňovali zhruba tak 2 roky,po každym zákroku totiž probíhá hojení a to trvá tak 2 měsíce.Barvu jsem měl černou a velikost tetování tak 10x3.Podle mně je to individuální,na některých místech mi nezůstalo vůbec nic hned po prvním zákroku a na jiných místech byla barva vidět i po zákrocích opakovaných.
25. Červenec 2005 - 18:49
pepa (anonym)
Vaše zkušenosti a utrpení bych zapsal zlatými písmeny a vyvěsil na každém rohu. Zatím jenom normální (netetovaný) člověk kroutí hlavou.
1. Srpen 2005 - 16:11
Patyna (anonym)
Chci se zeptat, na jakých místech se nejlépe laserem odstraňuje tetování, kde to nejméně bolí a kolik to asi tak stojí-vím, že je to nákladné. Před 4 rokama jsem si nechala na rameno vytetovat takovou blbinu o rozměrech 5x2cm a přemýšlím o odstranění.
4. Srpen 2005 - 17:13
.... (anonym)
Nalistuj si stránky kosmetických klinik, plastické chirurgie...
11. Srpen 2005 - 13:26
djcathe (anonym)
cus.chci si nechat tetovani na lopatku a dozadu na krk.chtela jsem jen vedet, jak unosna je na jakem miste bolest?preziju to, kdyz jsem zvladla pet piercingu a vyporadat se s bolesti mi zas nedela tak velky starosti?kazdej rika neco jinyho, zajimali by me i vase nazory.tetovani mi ma udelat kamos, amater, zakladni hygienicky opatreni splnuje.mela bych o tom jeste neco dulezityho vedet?diky
28. Únor 2006 - 13:45
rudo (anonym)
Ano, že budeš jednou strašně litovat. Je to módní, tudíž krátkodobá, záležitost. Vyjde z módy jako boty. Jenomže tetování nesundáš, ani nesmyješ.
1. Březen 2006 - 12:10
Tina (anonym)
A ma nekdo skusenosti s odstranenim tetovani pomoci solneho roztoku a jeho nasledovneho sedreni? Chtela bych to udelat, cetla jsem o tom jako o jedne moznosti odstraneni tetovani, ale docela se bojim rizika, ktere by to mohlo prinaset. Muze mi nekdo z vas prosim poradit?
18. Červenec 2006 - 0:38
R (anonym)
Proc chces odsrtanit tetovani?jednou sis je dala,tak si nechej!!Ja mam jedno na rameni a obrovsky nad zadeckem!Spouste lidem se to nelibi,ale me je to jedno!Jednou jsem se pro to rozhodla a tak to menit nebudu!A podle me je to dost nebezpecna a bolestiva zalezitost!Odstraneni boli pry vic nez samotne tetovani!Jen si to pekne nechej!!
18. Červenec 2006 - 16:30
R (anonym)
Proc chces odsrtanit tetovani?jednou sis je dala,tak si nechej!!Ja mam jedno na rameni a obrovsky nad zadeckem!Spouste lidem se to nelibi,ale me je to jedno!Jednou jsem se pro to rozhodla a tak to menit nebudu!A podle me je to dost nebezpecna a bolestiva zalezitost!Odstraneni boli pry vic nez samotne tetovani!Jen si to pekne nechej!!
R (anonym)
Tina (anonym)
R, no vis, ale on mi to ten tatter neudelal moc kvalitne, vypada to dost divne =o/ mam jeste par dalsich kerek ktere bych si dolu nedala ani za nic, ale tahle jedna je fakt nepovedena a asi bych to riskla dat ji pryc...
18. Červenec 2006 - 16:44
R (anonym)
V tom pripade mam jednu radu....najdi kvalitniho tattera a tu tvoji kerku si od nej nechej predelat!Mela jsem kamaradku a ta si jednu fakt ohyzdnou kerku nechala predelat!tatterka ji pres to vykouzlila super novej kousek a hlavne vubec nebylo poznat,ze nekdy pred tim tam bylo neco co tam vubec byt nemelo!Fakt bych to oryc ale nedavala!Je to kus tebe,i kdyzž to treba stoji za prd a tomu blbeckovi co ti to delal,bych poslala do prdele a vubec bych mu to nezaplatila!
19. Červenec 2006 - 10:46
Návštěvník (anonym)
ja tetovani sice na sobe nemam ale libi se mi. Svym zpusobem je to urcity druh umeni. "Maliri" nepouzivaji platno ale kuzi. Nejhorsi jsou takovy ty ruzicky a motylci, jasne ze tyhle veci jsou vetsinovy prijem tattooru ale uz na tom neukazou co vsechno vlastne umi. Videla jsem kluka co mel na lapatkach namalovanou hlavu tygra, kdyz tema lopatkama dobre pohnul tak to vypadalo ze ten tygr meni mimiku v obliceji. Ten co to delal musel byt fakt machr. Komu cest, tomu cest!!!
21. Červenec 2006 - 12:38

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama