Reklama

!!! TETOVÁNÍ HENOU !!!

siriska (Út, 7. 7. 2020 - 23:07)

Ahoj všem. Jak už bylo zmíněno, záleží jakou hennou máte tetování aplikované. Já už několik let tetuji a to i děti. Nikdo nikdy neměl problémy!!! Strach nemusí mít dokonce ani těhotné! Využívám jen tu čistě přírodní = hnědou! Kdo bude mít zájem, jsem k dispozici. Nabízím tradiční indické motivy, motivy na přání, dokonce i vystínované. Tetuji ideálně na Praha 8 - Kobylisy (nebo dle dohody) Kontakt: 608 469 675 nebo [email protected] Tetování vydrží většinou týden. Dle okolností. Cena dle velikosti. Od 190Kč.

Ondro (Pá, 5. 10. 2018 - 08:10)

Nechaly jsme si to nastrikat...To je nezodpovědné. V těch stáncích a ti pouliční kresliči, ba i kosmetické salóny používají hennu s PPD, nebo jiným svinstvem. Právě aby to dobře a rychle chytalo. 10 lidem se nestane nic, 11. se rozjedou alergie taková, která ho bude provázet po zbytek života. Měli jste štěstí, že žádná reakce nebyla. Ostatně, jak už psal někdo nad tvým příspěvkem. Tohle bych nikdy nepodstoupila, natož ohrožovat dítě. Normální hennu, proč ne. Ale sama si ji připravit z prášku 100% čisté henny. Nic jiného.

Ondra (Čt, 4. 10. 2018 - 19:10)

No smazat se to neda, ale moc...Nechaly jsme si to nastrikat v zoo u stanku,s detma 4-9 let prez šablonu v parných spocenych dnech;-)a vypadalo super,trvanlivost u všech cca 7 dni ovšem u konce neni rozpite,ale treba u štira chybělo klepeto;-)tod vse.zadny zanet ani podraždení.

Pozor! (St, 8. 11. 2017 - 10:11)

Tak jsme také na dovolené v...To, co dělají na dovolených a ve většině salónů nená často s hennou nic společného. Čistá henna barví do okrova, nebo okrovo světle hněda. A je třeba to nechat na kůži déle, případně to aplikovat 2x. Nikdy to ale nebude tmavé, natož černé. A nechat plácat cokoliv ještě k tomu na dítě? Nerozum. Tak ať malá nemá alespoň následky na celý život! Držím paklce, hned léčit. Někdy si takovým způsobem může člověk vypěstovat alergii např. na barvy na vlasy a pod.

Stanuli (Út, 7. 11. 2017 - 22:11)

Tak jsme také na dovolené v Egyptě podlehli a bohužel po příjezdu domů, asi 12dní od tetování henou (už vím tady po přečtení, že to nebyla jen hena) :-( se naší 8 leté dcerce celé tetování podebralo, zčervenalo a šíleně jí to svědí. Zítra hned budeme muset na kožní :-(. Ale co tu čtu je asi pozdě

g (St, 10. 7. 2013 - 11:07)

Koupila jsem henna prášek...přes celou noc

Sylva (St, 10. 7. 2013 - 09:07)

Koupila jsem henna prášek zde www.tats.cz, můžete mi říci kolik hodin necháváte nanesenou pastu zaschnout, aby co nejdéle tetování vydrželo?

Bety (St, 18. 11. 2015 - 17:11)

Chtěla bych se zeptat jestli někdo neví o tom kolik přibližně stojí tetování henou a jestli nezná nějaký tetovaci salon kde by mi to henou udělali za dobrou cenu.

mirek (Po, 27. 4. 2015 - 15:04)

Já jsem se taky chtěla...kde koupím to Kristalkové tetování ??

Ondra (Pá, 25. 7. 2014 - 20:07)

My jsme s přítelem koupili...Tou pastou se to zaschleé tetování musí na chvilku namazat a potom se musí smít vodou. To proto aby tetování déle vydrželo.
Později lze použít i nějaký ten krém na obličej.

Ola (Čt, 19. 6. 2014 - 20:06)

No tak to přesně má moje 6...Jděte na kožní a to co nejdříve. Chudinka malá. A kdoví, jestli jí nezůstane jizva a jestli si tím nenastartovala alergii na celý život na některé chem. látky. Tak ať s malou dobře pochodíte. Tohle by si měli přečíst i ostatní rodiče, teď se blíží čas dovolených a tím i tetování od moře... bohužel tou černou rychlohennou.

Věra (Čt, 19. 6. 2014 - 20:06)

oprava- na černou hennuNo tak to přesně má moje 6 letá dcera na noze. Hrozně se jí to zanítilo, puchýře, svědění-hrůza. Ví někdo, co s tím?

Ola (Ne, 18. 5. 2014 - 19:05)

No, tak to jsi měla...oprava- na černou hennu

Ola (Ne, 18. 5. 2014 - 19:05)

Ahoj. Pred tremi roky, jsem...No, tak to jsi měla štěstí. Dost lidí na taková ta rychlotetování alergii mají (ne černou hennu), protože většinou obsahuje para fenylen diamín. Existují i vyjímky, ale dost špatně se shánějí, nicméně na těch dovolených to je všechno právě s tímto sráčem. A navíc, někdy se alergie projeví až později (třeba až při barvení vlasů chemickou barvou). a projevy jseou někdy dost drastické- svědění, pálení a zarudnutí je jen slabý opdvar. Jsou případy, kdy se kůže pod a kolem tetování zanítí, někdy pak po takovém tetování zůstane jizva a nebo jinak poznamenaná pokožka na celý život. někdy lidé po takovém tetování otečou, špatně se jim dýchá, jsou známy i případy, kdy lidé skončili v nemocnici atd. To už je lepší si tetování doma připravit sám z čisté henny, eventuelně z henny a indiga. osobně bych se nikde nedala hennou pomalovat, dost nešťastné je, že i některé kosmetické salóny tuto škodlivou hennu používají a setkala jsem se s tím i na různých akcích. Bohužel tuto skutečnost podceňuje dost lidí, včetně těch, kteří na kůži malují. na těch dovolených a akcích- co komu dokážete, přijedete, necháte se pomalovat, zaplatíte. Alergie se projeví třeba až doma a kde pak budete honit tatera, že? Oni si něco vydělají a co na lidi dávají, je tak moc nezajímá.

eva (Ne, 18. 5. 2014 - 11:05)

Ahoj. Pred tremi roky, jsem si nechala v Italii tetovat henou. Bylo mi 14let. Byli jsme tam ke konci cervence a v zari to bylo skoro pryc. Musim si to chvalit. Vubec to nebolelo. Zadny zanet nemam. A moje kamaradky take ne(dali jsme jsi to tetovat jalo dukaz pratelstvi). Jen chvalim!

tetování hennou (So, 25. 1. 2014 - 22:01)

Ahoj, zajimalo by mě jestli...Ahoj, našla jsem toto:
http://najisto.centrum.cz/281019/josef-devera/
Zdena

mates (Po, 13. 1. 2014 - 14:01)

Ahoj rád bych veděl, kde si...Ahoj kde se dá to kristalkové tetování sehnat? O:)

Elis (Út, 28. 12. 2010 - 13:12)

Moc se mi líbí tetování,...Jedno tetování henou už jsem měla. Tak že vím co to obnáší :) ! Vydrželo mi asi 14 dní ale prý se dá udělat i na dva roky ale to jsem ještě nezkoušela (ale chtěla bych..) Po delší době to vypadá furt stejně akorát to potom začíná mizet..Na henu jsou alergie mam kamarádku, která měla tetování henou a měla na to alergii záleží na člověku jestli je alergický..! Já jsem si nechala tetování dělat v Chorvatsku na konci naší dovolené.. a stálo mě to asi 7€ ! :) a tady v čr mi to taky vydrželo. Slyšela jsem že i tady v česku jsou na to salóny ale to už si můžeš najít na internetu ;)

Lucka (Ne, 21. 11. 2010 - 20:11)

Ahoj, měla jsem taky tetpvání hennou, vydželo mi 14dní, ale bylo to tím, že jsem byla u moře. Za chvilku to vybledne... a sloupne se... Jinak si v Tunisu musí ženy před svatbou barvit hennou nohy ke kotníků a dlaně... Je to taková tradice:-))

Targui (So, 6. 11. 2010 - 07:11)

Já osobně jsem si nechala...Můžeš mít na hennu alergii. Já všem napřed doporučuji, aby si udělali nejprve test na alergickou reakci(jako např. když si chceš barvit vlasy chem. barvou). Hennu nemusí každý dobře snášet, i když je naprosto přírodní a bez příměsí.

Reklama

Přidat komentář