76 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

tetanovka

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Lenka (anonym)
ahojky lidičky mam problémek je mi 25 let a zanedlouho se mám dostavit na preventivní očkování proti teteanu!nojo ale já mám veliký strach z injekcí,můžete mi poradit jak překonat strach?máte nějaký zážitek s tohoto očkování?kam se píchá?předem děkuji za radu pa lenka
10. Květen 2005 - 8:03
Pavla (anonym)
Ahoj, já jsem tam v 25 byla a doktorka mi řekla, že platí na 15 let, ne na deset let, jak je uvedeno v očkováku a poslala mě domů.
10. Květen 2005 - 8:06
Pavla (anonym)
A jinak ta injekce vůbec nebolí, jen nesmíš zatínat svaly (píchá se do zadku :o) )
10. Květen 2005 - 8:07
Jitka (anonym)
Tetanovka je injekce, která se dává do zadní části těla. To vydržíš, co budeš říkat, až budeš rodit? To je nesrovnatelně horší.
10. Květen 2005 - 8:08
David (anonym)
Nemůžu to tvrdit jistě, ale já po očkování proti tetanu začal trpět přes zimu opkovanými záněty horních cest dýchacích. Předtím jsem byl v pohodě, ale po tom očkování (už je to 3 roky) jsem průměrně 4x za zimu nemocný.
22. Únor 2006 - 20:20
Jája (anonym)
Dnes sem byla na tetanu a bolí to jak prase ani pořádně sednout si nemůžu au
29. Květen 2006 - 9:38
Tetan (anonym)
To bylo jenom nešťastně píchnuté, za to nemůže ani sestra, ani tá injekce. Někdy se, holt, trefí kousek nervíku a je to citlivějěší. Jinak ale nechápu, jak se dospělý člověk může bát injekce, to je snad duševní nemoc!
29. Květen 2006 - 9:51
de (anonym)
Může to být fobie
29. Květen 2006 - 20:57
Agama (anonym)
Proč by se někdo nemohl bát injekce ? Já mám například strach i z hada na obrázku,i z žížaly, kolegyně se bojí i vrabčáka, jsou lidi který jsou zase nepřiměřeně stydliví...a injekce navíc bolí, podle mě je to dost pochopitelný.Navíc pro mě možnost injekce do zadku je velice stresová varianta.A neni to ze strachu.
3. Červen 2006 - 23:00
Hanka (anonym)
Dobrý den, mohla bych se zeptat, jdu zítra na tetanovku, ael nechci, aby mi jí doktorka bodla do zadní části těla. Nedá se říct, že to chci do ramene???
11. Červen 2007 - 18:16
Návštěvník (anonym)
tak jak jsi uspěla .Kam tě nakonec očkovali.
26. Červen 2007 - 14:20
kamča (anonym)
ahoj očkovali mě do prdele a bolelo to jako svině!!!!!!!!a prdel mám ještě teď oteklou nazdar ty optimistko nebili píčo
15. Srpen 2007 - 14:47
kamča (anonym)
ahoj ta tetan nebolela fakt je to příjemné a vzrušující vážně jsem nic necítila jen jak tam tlačila tu vodičku je to hračka nebojte
15. Srpen 2007 - 14:48
roman (anonym)
může se na tetanovku požít pivo?
22. Srpen 2007 - 18:42
Ali (anonym)
Můžeš, já šla po tetanovce hned na pařbu.
22. Srpen 2007 - 18:51
roman (anonym)
no jo,ale já si uvalil kousek prstu,tak nevím zdali mi nebude zle
22. Srpen 2007 - 19:12
Ivana (anonym)
Ahoj..ja som bola dnes na tetanovke a ani som nepostrehla kedy mi tu injekciu pichla vobec nic som necitila..ani zadok ma neboli nic ..takze ziaden strach
24. Srpen 2007 - 15:08
Anetaa (anonym)
Ahojky. Skoro mi neni ani do řeči. Strašně mě boli pr... a furt se skoro klepu strachy.Včera jsem šla k doktorce na tetanovku šla jsem sama jelikož mamka pracovala.Přišla jsem do ordinace a celkem sem byla v pohodě i když swm se trochu přeci jenom bála nejsem moc velká faninka injekcí. No a tak v pohodě jsem si stáhla kalhoty a lehla si na lehátko. To byl strach čím dál větší a větší.Sestřička byla příjemná a od té jsem se nikdy moc nebála. no a tak mi řekla at se připravim ale at hlavně nestahuju zadek. Když mi tu injekci píchala myslela jsem že o bude moje smrt. Strašně mě to zabolelo jak to píchla a tak jsem omylem stáhla sval to byl můj konec. Doporučuju nestahovat.V tom sem vyjekla bolestí sestřička mě tam musela ještě čtvrt hodiny ulidnovat na tento den nikdy nezapomenu.
25. Srpen 2007 - 21:45
__utma=22592180 (anonym)
Jeto uz8let co mě píchaly tetanovku,naštěstí to šlo vydržet trochu to zabolelo ale jinak nic.
10. Září 2007 - 17:52
věrka (anonym)
vi všichni co tak čtu říkáte že vám píchali tetanovku do zadku.ale teda mě doktorka píchala tetanovku do ruky,do levý.jen to trochu píchlo jako každá injekce a druhý den teda co si pamatuji tak mě ani nebolela jen jako kdybych jí měla namoženou od sportu.
10. Září 2007 - 18:08
Návštěvník (anonym)
bude mi14 a pujdu na tetanovku jak moc to bolí,je to do zadku.
1. Říjen 2007 - 19:49
p (anonym)
já dostala tetanovku do paže a ta ruka mě bolela týden.. a ten první den to byl pěknej humus.. a sval jsem zatlej neměla..
1. Říjen 2007 - 20:52
Dan (anonym)
Mně to píchali do zadku a bylo to fajn. Jinak se doktorů vždycky a u všeho šíleně bojím, ale na tohle jsem se fakt vyloženě těšil. Skoro vzrušující:-))))
7. Říjen 2007 - 0:56
DENDYSEK (anonym)
ja jdu na tetanovku zitra no ja se tak bojim !az me z toho boli bricho uz od ty doby co mi prisla pozvanka doomu k doktorovi tak na to myslim!-musim si rikat ze se tesim!-ale ja se moooooc bojim!-a jeste takovou picu doktorku mam !-strasne! :-O
24. Říjen 2007 - 15:27
jura (anonym)
jestli chces do zadku tak ti ji daji do zadku jinak do ramene
25. Říjen 2007 - 9:29
Návštěvník (anonym)
fakt do ramene?ju?
25. Říjen 2007 - 11:24
Dan (anonym)
Je to pravda, u nás na škole to dávali do ramene. Ale do zadku to je lepší. :-))
27. Říjen 2007 - 0:18
Návštěvník (anonym)
mno ja byla na tetanovce pred tydnem......Nejak to obzvlast nebolelo ale po ockovani se mi udelala tvrda boulicka a hrozne to boli
4. Listopad 2007 - 14:29
Ada (anonym)
dávají ji do zadku, ale je to v pohodě, nebolí to ani trochu
9. Listopad 2007 - 17:34
Ada (anonym)
Ada (anonym)
misa (anonym)
bolí to jako svině já myslela že to tam nevydrřim! Hrůza! Nepřeju vám to zažít!
1. Prosinec 2007 - 11:23
Lucka (anonym)
No já mam jit na tetanovku ve ctvrtek..au au....ale prej to neboli tak newim no...
18. Leden 2008 - 17:46
JT (anonym)
Lucko, nemáš se vůbec čeho obávat. Pokud uvolníš hýždě, tak ani neucítíš až Tě píchnou :-) V dnešní době už je většina injekcí bezbolestivých, zvláště pokud jdou do měkkého :-)
20. Leden 2008 - 7:19
Salinas (anonym)
Dospělý lidi a nadělaj jak mimina. Vám to píchnou hezky do prdelky, ale těm miminkům do stehna. Navíc pokud nekoupíte miminu šetřící vakcínu dostane obyč po které dostane teploty a nožička je neskutečně bolí. Nereagují tak sice všechny děti, ale jak jsem se tak bavila s ostatníma maminkama byli na tom skoro všichni prcci stejně blbě.
20. Leden 2008 - 15:01
Návštěvník (anonym)
taky jsem byla na první tetanovce a udělala se mi boule asi jako vlašský ořech a bolí - snad se vstřebá. Za 5 týdnů jdu na operaci a den před nástupem mi píchnou další tetanovku tak jsem zvědavá na reakci.
22. Duben 2008 - 18:42
Lenka (anonym)
je mi sice min nez tobe ale nebolito prave to budu mit dneska za sebou!!picha se do zadku!!
30. Duben 2008 - 6:54
Martina (anonym)
Ahoj, co to je za "setrici" pro miminka? musi se nejak objednavat?..
29. Květen 2008 - 8:38
Markéta (anonym)
Ahoj, chodí se za 10 let nebo 15? Já byla v roce 1998, tak nevím, zda musím ted...dík
6. Červen 2008 - 17:37
Návštěvník (anonym)
musíš
7. Červen 2008 - 11:19
smoulinka (anonym)
Já dostala injekci včera,necítila jsem nic,zato teď to šíleně bolí.Bylo mi řečeno,že to mám na 10 let.
10. Červen 2008 - 22:31
Jíra (anonym)
Markétko, je to po deseti letech. Taky jsem byl v roce 1998, tak půjdem spolu :-). Je to příjemný, vůbec to nebolí.
10. Červen 2008 - 23:32
Návštěvník (anonym)
Chci se zeptat, když jsem měla propadlou tetanovku, tak se musí jít 3x na přeočkování. Ale v jakých intervalech po sobě?? Druhá je prá za 2 měsíce, ale u třetí jsem dostala 2 rozdílné informace.
12. Červen 2008 - 18:00
Návštěvník (anonym)
nic to není a píchá se do zadečku, ale hodně nahoru
12. Červen 2008 - 18:03
Jíra (anonym)
Anonymko (18.00.40 dnes), je to takhle: druhá injekce je po 6 týdnech, třetí po dalších 6 měsících. Měl jsem to já i další lidi u jiných doktorů.
12. Červen 2008 - 22:05
Luciana (anonym)
Já byla včera na očkování. Bylo to do ramene. Vůbec to nebolelo. Až večer. Celá ruka mi tuhla, tak sem si musela vzít prášek. Dneska už je to lepčí, ale pořád mi ta bolest projíždí. Snad to brzy přejde.
17. Červen 2008 - 7:17
Diana (anonym)
někdo to dává do ramene někdo do zadku asi zleží na doktorovi
2. Červenec 2008 - 8:08
danina (anonym)
jsem těhotná můžu jít na tetanovku?Nemůže to nějak ohrozit zbytek těhotensví?
2. Červenec 2008 - 20:09
Návštěvník (anonym)
Co šíkíš?Vykašli se na ni,když už sis umotala sviště,tak vydrž do konce kojení.
3. Červenec 2008 - 0:31
Davídek (anonym)
moje přítelkyně byla na tetanovce a je stále hrozně dechálovaná, co mám dělat? Prosím o radu...
12. Listopad 2008 - 0:34

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama