38 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Temné síly vs. zbloudilé duše

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Tim (anonym)
Chtěl bych tu uveřejnit pár věcí a najít pár lidí a podělit se s nimi o zkušenosti.Duchovní cestu jsem začal objevovat od 14let a studiu se věnuji od 16ti.Před rokem jsem složil 3.stupeň Reiki a duchovní zákony, dále obranu proti černé magii a temným silám. Zní to jak z Harryho Pottera, fakt, až nedávno sem byl vystaven opravdovým temným silám tváří v tvář. Moje matka se bez důvodu v jednom okamžiku složila k zemi a nebyla k rozpoznání, doslova jako posedlá, mluvila z cesty i cizími jazyky.Postupně upadala stále víc a víc do stavu bez duše(koma).Když na ní chtěl někdo šáhnout začala sebou mlátit.Pak jsem začal věřit tomu o čem jsem do té doby jen četl a učil se. Otevřel jsem svoje učebnice formulí a začal předčítat ty složité texty na vyhánění temných sil,a jakoby něco v ní mě začlo poslouchat.Po dalších několika minutách už mi připadalo že budu muset volat záchranku, ale poslední odříkání těch slov,matka zhluboka popadla dech, otevřela oči a vůbec neměla ani ponětí co se stalo a těch necelých dvacet minut jí připadalo jako několik hodin. Do této zkušenosti jsem těmto mystickým báchorkám nevěřil. Už, byla ale popsána spousta případu najednou jakoby posedlých a zbláznělých lidí, řikám si kdybych tam nebyl možná by se zbláznila a ztratila duši. Ti kdo neví o čem píšu neuvěří dokud někdy neuvidí jako já, ti co už se někdy s něčím takovým setkali prosím o zkušenosti
19. Duben 2009 - 2:26
Obrázek uživatele Návštěvník
JCskuteč. (anonym)
mužatka pičo
19. Duben 2009 - 21:06
Obrázek uživatele Návštěvník
JCskuteč. (anonym)
mužatka pičo
19. Duben 2009 - 21:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Exorcismus Vymítání ďábla Buď navštívit dobrého faráře ale pozor kat. církev není názorově jednotná na exorcismuc. Nebo někoho najít z oblasti parapsychologie a léčitelství,šamanství. kup si květnové číslo časopisu regenerace třeba se dozíš víc.
2. Květen 2009 - 12:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Můj děda taky trpěl epilepsií, dnes už se to dá úspěšně léčit
2. Květen 2009 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Betty-pro Tima (anonym)
Ahoj,Taj já jednou na noční službě viděla dvakrát ve stejnou noc něco co vypadalo jako kouř a plížilo se to kolem dveří. Seděla jsem na pracovně ve 20.00 hod a četla si hlášení.Dveře jsem měla na chodbu pootevřené a něco mi říkalo at se otočím a kouknu směrem k ním. U zemi jsem jasně viděla něco jako kouř,nebo obláček,který proplul u země. Vyšla jsem se podívat a nic tam nebylo. Myslela jsem si,že se mi to jenom zdálo,tak jsem tomu nevě novala pozornost. Ve 22.oo jsem chystala diabetikům v kuchyňce druhou večeři a zase jsem se podívala do dveří a dělo se to samé. To už jsem vystartovala,ale zase nic jsem na chodbě neviděla.Jsou to tak dva roky a od té doby jsem to už nikdy neviděla. Nemocnice je bývalý klášter. apasala jsem toto jednou do nějakého fora a bylo mi odpovězeno,že jsou to zblodilé duše jeptišek.Moje kolegině občas slyšela na noční vzdálený pláč. Toto já nikdy. Další sestra zase v noci viděla jít po chodbě zástup jeptišek. Co tomu říkáš ty? Jeden proutkař mi řekl,že jsem abnormálně vnímavá a citlivá na vnější podněty.))))
3. Květen 2009 - 19:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Betty (anonym)
Omlouvám se za překlepy,nikdy si to po sobě nepřečtu,,
3. Květen 2009 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Jája (anonym)
Time já toto přímo nezažila, ale vím o tom až moc dobře. Zažila jsem něco z druhé strany, tj. někdo mě na dálku ovlivnoval. Až jsem pochopila oč jde, tak jsem silou vůle toho člověka od sebe odehnala. On mě i můj kolega upozornil, že si mám dát na něj pozor, že se zabývá černou magií. Prý jsem moc vnímavá - chtěl mě učit tomu, co uměl on. Hrůza, bála jsem se. Věřím tomu, co píšeeš...
3. Květen 2009 - 21:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Je neuvěřitelné, že v 21. století může ještě někdo věřit na takové voloviny.
4. Květen 2009 - 7:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Betty (anonym)
Jájo,,moje kamarádka taky byla ovlivňována jinou osobou. Byla na tom dost špatně,tak vyhledala v Olomouci hypnotyzérku a ta jí uspala a pomohla jí se proti tomuto člověku bránit. Představ si,že do té doby nevěděla kdo to je a hned při prvním setkání s její bývalou kamarádkou to poznala. Ona se i přiznala,že ji tak strašně proklínala a nenáviděla,že chodila s jejím bývalým klukem,že musela ta nenávist být hodně silná.Prostě vnímaví lidé toto ucítí a nemohou se tomu ubránit.Brrrrrrr,nechtěla bych aby mě takto někdo nenáviděl!!!!!
6. Květen 2009 - 8:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Epilepsie? Ale no tak, dnes už se přece ví, proč epilepsie vzniká, tak proč to vysvětlovat posedlostí? A že někdo dokáže mluvit cizími jazyky a z cesty? Mám ty samé zkušenosti z holotropního dýchání, holt mozek je neprozkoumaná oblast. Nechápu, proč se vše nepochopitelné a zatím neprozkoumané musí vysvětlovat temnými silami, dušemi, atd.
6. Květen 2009 - 12:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Protože jsme čarodějky,pozor ať tě neuhranem !
6. Květen 2009 - 16:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Tim (anonym)
Přiznávám, nepočítal jsem ani s tolika odpověďmi co jich tu je.No tak epilepsije je nemoc s níž mám zkušennosti a přál bych aby si každý mohl aspoň jednou prožít to když se vedle něj člověk i několikrát za den porouční z ničeho nic k zemi a postarat se aby se mu nic nestalo. Takže moc dobře vím co je a co není epilepsie. Mimo to vítám zkušenosti s vidinami duchů či zbloudilých duší. Mám spoustu přátel z různých oborů léčitelství, ale ti léči spíše tělo či minulé životy, staré deprese atd. Já jsem napsal příběh který se stal a je ukázkou toho co některé lidi může potkat každý den. Mimo to že se tomu těžko věří, tak tyto síly jsou, jako je H1N1, AIDS a další jen v jiné formě. S ovládáním jiné osoby mám také zkušenosti,moje kamarádka mi kdysi hodně ublížila a já jí začal zevnitř nenávidět,ale nikdy sem jí to neřek, asi za tři měsíce se jí z neznámých důvodů začala hroutit imunita a skončila v nemocnici na několik týdnů.Každé vyšetření které měla řeklo že je zdravá a přitom jí bylo pořád hůř. V té době jsem jí odpustil pomocí hloubkové terapie a ona se po měsíci pomalu uzdravila.
17. Květen 2009 - 23:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Barbora (anonym)
To zní jako z hororu...
18. Květen 2009 - 16:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Jája 2 (anonym)
Ahoj Time, pokud máš trochu znalosti z této oblasti, tak bys mi mohl ev.vysvětlit to, s čím mám zkušenosti já-tedy můj syn. Je mu 9 let a už od útlého dětství jak začal mluvit, nebo spíš vnímat mi tvrdí, že vidí v noci lítat malé barevné kuličky. Nebojí se jich, říká, že jsou krásné. Kolikrát to víc děsí mě, když třeba spolu ležíme a on mi na ně ukazuje prstem, ale já je nevidím. Nevíš, co by to mohlo být?? Díky za odpověď. Snad je to vzhledem k jeho dětské čisté dušičce dobro a ne zlo....
18. Květen 2009 - 16:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Pája (anonym)
Jájo, to je zajímavé s těmi kuličkami, ale asi dřív než bych uvažovala o tajemných silách, zašla bych se synem na oční nebo se alespoň telefonicky optala. Může se jen jednat o nějakou vadu na sítnici.
18. Květen 2009 - 17:03
Obrázek uživatele Návštěvník
moni (anonym)
to cos napsal je velmi velmi pravdivé,mám stejnou zkušenost na vlastní kůži,srdci,myšlení.Jsou dva světy,kdo to zažije pochopí,pokud je v srdci láska,vůle a milosrdenství andělé přijdou na pomoc.Sobě jsem dokázala pomoci ale mám v sobě bolest když vidím že jiným nedokážu.
4. Červen 2009 - 17:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Tim (anonym)
>moni : andělé přijdou na pomoc mojí další zkušenost mi vysvětlili až zpříznění přátelé. Jednu dobu jsem měl sny kde jsem vedl válku proti postavám černém, odehrávalo se to většinou v okolí rozlehlých chrámů, co bylo na snech divné bylo to, že v nich nebyl ani náznak toho že by mohly mít jakýkoli sebemenší podklad v tomto světě,v těch snech byla spousta věcí lidí a míst které sem nikdy neviděl a ani neexistují a další podivnost často docházelo k tomu že mě ve snu zranili což byl okamžik probuzení většinou s velkou bolestí zraněných míst. Vysvětlení kterého se mi dostalo bylo, že andělé náhodně povolávají naše duše třeba ve spánku ku svým potřebám.Ty sny mám zaznaménány, bylo jich asi deset v rozmezí tří měsíců a pak ustaly.
5. Červen 2009 - 3:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Tim (anonym)
>moni : tak už to bývá, člověk by často chtěl pomáhat ostatním a nevidí že už sám potřebuje pomoci. Někdy zkrátka druhým pomoci nemůžeme a to že za to cítíme bolest je otázkou zkušenosti.
5. Červen 2009 - 3:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Botan (anonym)
dneska přesně o půl jedné ráno mi někdo volal, když volala po sedmé, tak jsem to zvedla a tam se ozvalo -¨usneš a ráno nevstaneš- vyděsilo mě to, tak jsem rychle zavěsila. Pak to volalo ještě 6x. A nakonec mi přišla SMS -Tak ceho se bojis...mam pro tebe ukol...- byla jsem sice vystrašená ale zvědavost mi nedala a odepsala jsem. Napsala mi že je zbloudilá duše a že dočasně ovládá jednu dívku...chce abych jí pomohla získat spátky tělo, pomocí nějakého kruhu s krví...Už odmalička věřím na různé duchY a bytosti, ale když mi ještě napsala že mě nějakou dobu sleduje a zeptala jestli vím že jsem náměsíčná(což jsem nedávno zjistila), tak se strachu nemohu moc ubránit, nwm co mám dělat...prosím poradte mi, mám na to jen dnešek...
2. Srpen 2009 - 7:48
Obrázek uživatele Návštěvník
e. (anonym)
Botan, napiš Wahlgrenis... http://www.wahlgrenis.cz/odpovedna1_celek.htm http://www.wahlgrenis.cz/kontakt1.htm
2. Srpen 2009 - 8:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Botan (anonym)
Budu nosit tanga to mne jistě zachrani!
2. Srpen 2009 - 10:15
Obrázek uživatele Návštěvník
!§! (anonym)
Kdo to tu npíšete za ní kraviny?
2. Srpen 2009 - 18:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Botan (anonym)
Už je to týden...pořáád mi píše a ted něco provedla za trest mojí kámošce....úplně se pomátla....nwm jak dlouhho to ještě vydržím, neustále mi píše a vyhrožuje že to bude ještě horší...
9. Srpen 2009 - 15:48
Obrázek uživatele Návštěvník
AAA (anonym)
Aco máš tedy udělat,aby ti dala pokoj?
9. Srpen 2009 - 20:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Tim to Botan (anonym)
S takovým typem vydírání máš dvě možnosti.Budeš to ignorovat, nebo si pořídíš nový číslo. Jediná obrana je zanechat chladnou hlavu a nepanikařit.ženy to mají horší, já bych takovému člověku s klidem napsal, že jestli mi příde pod ruku tak se postarám aby skončil v rakvi, a je to, konec.A jestli ti příde vážně do cesty tak nešeři násilím.
9. Srpen 2009 - 23:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Reiki (anonym)
Chtěl bych tu uveřejnit pár...Prosím Tima aby mě kontaktoval na Email. : Ira.P@seznam.cz Vidím že Ti tu moc lidí nevěří. Já mám reiki 1. Rad si s tebou o tom popovídám. S pozdravem Pavel
17. Říjen 2009 - 15:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Rozarka (anonym)
Chtěl bych tu uveřejnit pár...pozor. Jsou urcite temne sily a Dabel. precte si o Jezisi Kristu. To nejsou bachorky. Pokud se tech sil chcete zbavit, vyhnete se parapsychologii a vsem tem spojeni s temnymi silami a obratte se na Bibli. Zachovejte si citotu ducha a nezabyvejte se vychodnimi nabozenstvimi. Od techto sil vas osvobodi ciste Krestanstvi. bez fanatismu a kostelu.
19. Říjen 2009 - 11:46
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
time, napíš mi na e.svrckova@post.sk
19. Říjen 2009 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
PAVEL? (anonym)
Bacha to je Satanista-tak to ty temné duše jistě zná moc dobře.
11. Listopad 2010 - 10:14

Stránky

Přidat komentář