9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Tělo,nervíky a nedostateck hořčíku

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lucy (anonym)
Byla bych ráda,kdyby jste se přidali s vašimi zkušenostmi co se týče psychosomatických nemocí,které si díky nervíkům a strachu o své zdraví způsobujem.Dále spoustu těchto podivností,které se nám dějou způsobuje nedostatek hořčíku v těle,tak pište jak jste byli úspěšní,či neúspěšní a jaké dávky denně mohou pomoci.Díky
6. Září 2005 - 12:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Já jsem užívala celou kůru od finské firmy, právě na nedostek hořčíku, křeče, a psych. problémy, tyto prepráty výborně zabrali a navíc jsou stoprocentně přírodní. pokud chcete vědět více, piště na mujmejlaposta"centrum.cz. lucie.
6. Září 2005 - 15:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Zkopaný (anonym)
Neustále již dva roky tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se me paralyzovat ci dohnat k infarktu (momentálne mírí do srdecní krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komenského 9, Kosmonautu 29. Sousedé z Karafiátovy mne neustále udávají a i krive! Radnice mi nechce povolit výmenu bytu. Dne 7. 1. 2003 me v Olomouci u obchodního centra "Senimo" okradli! V pátek 10. 1. 2003 jsem na Karafiátove 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu, a postupne mi ji nicí v obci Huzová u Štemberka na Morave. Mouši se na me domluvily! Dne 27. 1. 2003, mne okradli na Wurmove 4 v Olomouci - obchod jménem Au..., o 500 Kc. Pokazily mi opet oba domovní zvonky. Dnes mi prokoply schránku a zavolali na mne policii, která mne napomenula za prílišné hlucení z balkónu a to ješte v dobe kolem 19.oo. Policie samozrejme byla loajální s teroristy, myslely si totiž, že konají svou povinnost, pri napomenutí mého hlucení s otevreným balkónem! Ty policisty na me zavolal párecek žijící na Karafiátove 1, se jménem jednoho slovenského umelce. Ješte ten den zástrel na nohy + ukájení hlasu. Pri sepisování zástrel na týl, do ledvin a do hlavy. Neustále mi cuká pravé oko v pravém koutku. Škodná mi kazí prístup na sít! V jedné restauraci na ulici Kosmonautu v Olomouci (nejde však o restauraci v hotelu Sigma), mi namíchali do jídla sperma nejakého blba. Posmívají se mi, že jsem teplouš, homosexuál a nechtejí mi dát dívky o které stojím, ackoli jsem heterosexuál! Nekteré servry mou zprávu mažou. 14. 3. 2003 mi pokazily emailovou poštu. Dne 15. 2. 2003 mi neznámí telepaté zlikvidovali vysavac! Kopou také do mého psa a do kocky, kterým se tvorí podkožní nádorky a bradavice! Dnes již vím, že mou setru srazily autem a mne srazily z kola hned 2x, o cemž jsem si myslel, že jde o náhodu. Prolévám se minerální vodou Magnésií, odvarem z medunky, spím v alobalové krychli, pojídám horcíkové tablety, ale to vše mou situaci pouze zmírnuje... P. S.: Prosím všechny, kterí se Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šírily sítí!
6. Září 2005 - 20:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Swat (anonym)
Ano, Zkopanýmu chybí hořčík!
19. Prosinec 2005 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Vláďa (anonym)
http://www.001shop.cz/inshop/scripts/detail.asp?itemid=3247&Level=0
20. Prosinec 2005 - 19:05
Obrázek uživatele Návštěvník
kačka (anonym)
ahoj i já tím trpím a nemůžu se ztoho dostat pořá se klepu i srdíčko. zkusila jsi ty něco??
11. Leden 2006 - 13:30
Obrázek uživatele Návštěvník
nikol (anonym)
tímto problémem trpím už několik let ,hořčík musím denně doplnovat ,když si ho nedám je mi zle.jsem slabá ,neklidna a toči se mi hlava.zjistili mi tetanicky syndrom.
30. Říjen 2006 - 12:40
Obrázek uživatele Návštěvník
tereza (anonym)
u me dcery zjistili tetanicky syndrom muzu se zeptat co mame pro to udelat
20. Únor 2009 - 19:13

Přidat komentář