18 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Televizní pořady.Co se líbí a naopak?

10. Září 2018 - 0:15

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Magdaléna (anonym)
Ordinace v růž. zahradě Ulice Vše se 100 x opakuje. Reklamy ach jo . 3 v jednom filmu.
24. Září 2009 - 21:37
Obrázek uživatele Návštěvník
vvvvvvvv (anonym)
mám internet a tv.je mi ukradená.
25. Září 2009 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Zase se nějaký blbec nudí a zakládá nesmyslná témata.
25. Září 2009 - 17:36
Obrázek uživatele Návštěvník
A dej pokoj!!!! (anonym)
Zase se nějaký blbec nudí a...A dejpokoj!!!!!!!!!!
25. Září 2009 - 22:33
Obrázek uživatele Návštěvník
sex ve městě (anonym)
1 čt
25. Září 2009 - 22:39
Obrázek uživatele Návštěvník
jim (anonym)
Nejlepším televizním pořadem je pořad pana Ondráčka na Tv Prima Hádej kdo jsem.Pokud bude s tímto pořadem naprosto končit a namísto toho bude to lhaní.Tak to úplně zkazí,protože to bude dlouho trvat než si lidé zvyknou.Má prognosa je utopie Hádej kdo lže.Super a nepřekonatelný pořad je Hádej kdo jsem.Altruismus toho pořadu je má prognosa,tedy obnovovat hosty např. zahraniční V.I.P. a tuzemské civilisty z ulic a ne kamarády pana Ondráčka.Pak není zapotřebí prznit namistrovanými frajírky z managementu Tv Prima tento pořad plný humoru,logiky a optimismu.Který potřebuje naše vládou zotročené obyvatelstvo vidět a slyšet.Smích,pravda a radost léčí...
27. Září 2009 - 2:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Bože můj (anonym)
#NÁZEV?
27. Září 2009 - 6:37
Obrázek uživatele Návštěvník
jim (anonym)
S citem pro věc jako vždycky.Jak jednoduché...
1. Říjen 2009 - 3:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
ME SE NEJVIC LIBYLI KDYSI TY SOUTEZE-MILIONAR,RANDE,NEJSLABSI MATE PADAKA,NIC NES PRAVDA ATD..JENZE UZ NIC TAKOVYHO NEDAVAJ!PAK HEZKY BYLI PORADY JAKO-TELE TELE,NATOCTO,ACKO..V SOUCASTNOSTI SE MI LIBI AKORAD TAK 112KA,MEDIKOPTER..A NELIBY SE MI TEN ZBYTEK HLAVNE TY JEN SAMY KRYMI A STRILENI NEBO TELENOVELY NEMUSIM.
22. Prosinec 2009 - 12:19
Obrázek uživatele Návštěvník
- (anonym)
asi na televizi uz nikdo moc nekouka?
25. Duben 2010 - 22:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka - lenkasa (anonym)
Hodně ráda jsem koukala ve středu na Primě na Džungli rtěnek teď když to už nedávaj tak nevim na co budu koukat:-(
26. Květen 2010 - 0:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Eduard Nud (anonym)
Od té doby, co jsem měl video a začal jsem používat časové relé, jsem se na televizi nedíval. Ale od té doby, co mám internet, mě přestalo bavit i to video. Obzvlášť to kazetové. A tak jsem se postupem doby vrátil zase k televizi. Digitální televize je pro mne za trest. Ale když se člověk nudí a internet nebaví. Ne, že by mě televize znovu nadchla, ale vybírám si zde to nejmenší zlo. A tím jsou bezesporu kromě hudebních stanic také stanice dětské a to Déčko a Junior. Pozitivní, naučné a hlavně stručné. Jenomže někdy na to koukám a nevěřím vlastním očím. Tohle já sleduji? Tohle se mi líbí? Zvláště pořady pro malé prcky, ale ještě víc pořady pro teenagery. Ty jsou svým způsobem ještě horší, než komerční stanice. To si potom vybírám nějaký ten pořad, který mě když ne zaujme, pak alespoň nebolí. Televizi však sleduji s mírou. Nebo s Mirkou. Zvlášť oblíbený kanál nebo pořad zde ale nemám. Jinak reklama nebo teleshopping, to jsou pomalu jediné pořady, na které se dá ještě tak koukat. Nejmenší zlo. Vzpomínáte? A taky Šlágr. Důchodci se nám rozšoupli.
15. Prosinec 2015 - 9:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Kvalitní pořady jsou na HBO, ale je to placené
15. Prosinec 2015 - 11:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan M. (anonym)
My koukáme jen na to, co natočila Československá televize. Ostatní okamžitě vypínáme.
15. Prosinec 2015 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Irča (anonym)
nejlepší stanice je ČT 24, pak ČT dvojka, pak Art ČT. Komerční televize? Prima - pořad prostřeno -včerejší díl, to nelze už ani kritikovat. Kde vzal pán tiramisu pro hosty, když do lednice dával jiné, dvou vrstev piškotů nešlo si nevšimnout - pak na stole to bylo jiné. Takže ani nevěděl co tam dal, evidentně to nedělal on. Jinak plivanec na talířek pak utření rukou a šup ňamku pro hosty. Ještě že to neviděli. Velebnosti chce se mi blejt. Dobrá slepičí polévka, slepice asi mimořádně koupená. Zábava super, mají to v genech, stejně jako nemakat, dělat děti už od patnácti a využívat štědrý sociální systém. Což svědčí i o poměrně drahém nádobí které používal, kromě příborů, to byla katastrofa, stůl - půjčený, jaký asi v tom bytě (myslím si že to nebyl jejich byt) používá sedmičlenná rodina plus návštěvy. Kde všichni spí? A navíc, zřejmě podle pokynů reřie se hosté asi nesměli na nic ptát. Vrcholem je tak mladý a zdravý muž - zedník - je nezaměatnaný. Televize pana Soukupa - sračky - nelze se na něj a jeho "rozumy" každý den dívat. Nova - moderátoři vůbec neumí mluvit, tj. snad základ aby jim bylo rozumět. Obsah zpráv - normálka čtený blesk. Ale divák má výhodu - může si vybrat a nebo televizi vůbec nemít.
28. Únor 2018 - 12:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Já koukám na Dva a půl chlapa, to je super, stejně tak Kočka není pes. Občas MASH. Z detektivek Sběratelé kostí, Myšlenky zločince a Mentalista. Zprávy sleduju na Primě. Co naopak nedávám jsou takové ty romantické sračky typu autor Rosamunda Pilcherová.
28. Únor 2018 - 12:52
Obrázek uživatele Návštěvník
K včerejšímu pr (anonym)
pán, který nepracuje a celá jeho dosavadní rodina, která se jistě ještě hóóódně rozroste, si opravdu nežije špatně, víceméně dobře. Myslím si že mnoho rodin kde mají pouze dvě děti a oba rodiče pracují se nemají tak dobře jako rodina tohoto snědého, již v kriminále pobývajícího, muže. Ono stačí chvíli pozorovat před nějakým větším nákupním centrem takové rodiny co si dojedou autem za pár set tisíc nakoupit, všichni značkové oblečení, ženy i muži ověšeni zlatem, ti nekupují ve zlevněných koutcích a podívej se u kasy když platí před tebou co dávají na pás. Takže nákupy za tisíce a pak šupky dupky na sociálku a dostanou vše co chtějí protože se jich všichni bojí protože okamžitě když by jim nebylo vyhověno spustí že jsou diskriminováni. Prostě někdo státní kasu plní a někdo plení. Jana
28. Únor 2018 - 13:09

Přidat komentář

Reklama

Reklama