276 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Telekineze

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Ahoj lidiJestli chcete nova temata tak co treba tema telekineze. Nekolikrat jsem se pousel silou sve myslenky manipulovat obvykle s lehkymi predmety-zatim bez uspechu. Zajimal by me vas nazor na tuto problematiku.
19. Prosinec 2002 - 9:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Kurtica (anonym)
ahoj, nuz ja som sa uz tiez o vselico pokusala...od astralnych ciest, cez telekinezu az po levitacie...ale zial bez uspechu. Pocula som o mnohych ludoch,ktory toto dosiahnu, ale este som nemala tu cest sa s niekym z nich spoznat...skodaDaj vediet, ak uspejes:)
5. Leden 2003 - 0:00
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
No je to uz par let kdy jsem to nezkousel a necvicil, ale asi pred takovymi 5 - 7 lety jsem dokazal pohybovat lehkymi predmety bez pouziti cehokoli jen prilozenim rukou a pomyslenim, stocena role se nekdy i o nekolik milimetru vznesla a mohl jsem s ni otacet podle libosti doleva a doprava zrychlovat i zpomalovat podle toho jak jsem na to myslel. Cele to trvalo ale jen chvili, citil jsem se pak desne unaven, zhruba tak minutu az dve, dele ne... dele to netrvalo. Ale kazdopadne kdyz jsem se o to pokousel nyni, uz jsem to nedokazal...
11. Březen 2003 - 15:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda K. (anonym)
Chtěl bych se dozvědet více o Telekinezi.Vy kterým se to povedlo.Prosím kontaktujte mě.Diky.
12. Duben 2003 - 18:52
Obrázek uživatele Návštěvník
E.X.E (anonym)
Nevim to určitě ale domývám se že tico ovladali telekinezi byli ve středověku a v jiných stoletích považováni za kouzelníky.A věřím v to že člověk kterej tu telekinezi ovlada umí něco jiného než bohybovat s věcminapř.:otevíraní zámků,stuhnutí protivníka atd.
12. Duben 2003 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Ahoj mohl by mi někdo napsat jak bych se mohla naučit pohybovat s předměty?jak se to dělá?chci to zkusit,pište na hutinka"seznam.cz DIK MOC
1. Květen 2003 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Lewiathan (anonym)
Ahoj.Taky jsem se pokoušela o to, aby se některé předměty okolo mně hýbali pomocí mé vůle.Bez úspěchu.Zkouším to dlouho.Nevím proč, ale myslím si, že se mi to jednou povede.Je celkem jedno za jak dlouho, ale povede.Snažím se o to tak usilovně, že se mi o tom i zdá.A v těch snech se mi to vždy povede.Možná proto tomu tak usilovně věřím.Mnoho úspěchů i vám. Lewiathan.
12. Květen 2003 - 14:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Didje (anonym)
Ja bych taky moooc prosila někoho komu se to povedlo o to,aby mi nějak pomohl.Jak se to má udělat...Prosim.Kdyztak mi taky napiste na e-mail:Sedova.I"seznam.czByla bych vam moc vdecná.Dik
18. Červenec 2003 - 20:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Ahoj, jmenuji se Michal a jsem taky celkem zapálený do telekineze. Četl jsem debaty na toto téma a podle toho se můžu přidat do klubu přátel telekineze. Tvůj článek mě zaujal už proto, protože se ti to povedlo. Chtěl bych jen vědět, jak jsi to udělal, popsat do detailu celý průběh, včetně tvých pocitů. Tak doufám, že mi odepíšeš, budu se těšit na tvou odpověď. Tak ahoj.
22. Červenec 2003 - 0:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Skely (anonym)
Ahoj, už jsem několikrát zkoušela pohybovat s předměty svou myslí, ale zatím bez úspěchu. Něco dělám špatně. Mohl by mi někdo poradit, jak na to? Moc děkuji.
1. Srpen 2003 - 20:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Ra (anonym)
Ahoj.Moc rád bych věděl všechny podrobnosti momentu kdy se ti to povedlo.Diky
10. Srpen 2003 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
wiera (anonym)
Já jsem na tom stejně. Celý život mám pocit, že to musím dokázat. Taky se mi o tom zdá. ve snu to funguje. Ale když to zkouším v reálu, vždycky mě při tom zahltěj pochybnosti, že je to nemožný a právě to myslím, že je špatně.
14. Srpen 2003 - 13:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
Ahoj všem.Co se týče telekineze tak mimosmyslovými vjemi se zabívám už delší dobu dá se říct že už prakticky od mala a z telkineze ovládám jen zhasínání a rozsvícení vypínačů pohou myšlenkou.Někdy dřív jsem přišla na to že když mám v noci strach a třeba vfylítnu ze zlýho snu tak hned jak pomyslím na to že potřubuju světlo se v místnosti rozvítí.Byla jsem schopná a ještě stále jsme tohle provádět při nějakým určitým napětí ve kterém je moje mysl schopná vyslat nějaké vlny který aktivují onen vypínač.Nikdy jsme se to nenaučila ovalát tak abych si mohla kdy se mi zachce ozvítit ale když je na mě vyvořen určitý tlak nebo když mám pocit že není něco v pořádku nebo strach o někoho tak prakticky osvítím pokaždý a nebo zhasnu.Ale nedělám to proto že by mě to bavilo ale nýbrž proto že ve většině případů mi stačí jedna silná myšlenka která tohle aktivuje.Mimomochodem všem kteří se to chtěj naučit:Tak to zkuste v napění,v nátlaku nebo v něčem kdy máte pocit že jste jakýmkoliv nebvo čímkoliv ohroženi.Prostě jednou jsme měla pocit že se něco děje a byla tma v celém domě vyhodily elektřinu a byla hrozná tma a já nemohla najítsvého malého bratra a zničeho nic jsem měla pocit že se něco nehezkého stane a pořád jsem volala a on se neozýval až jsme se lekla a zničeho nic se rozvítilo v celým domě a celá vesnice začala svítit a on byl na okně a lezl po parapetu.Kdybych tohle tenktrát neudělala tak už tady dneska nemusel být!A nevím vůbec jak jse mi to povedlo ale prostě to tak je a jsem ráda že mam tu čest tyhle schopnosti vlastnit
14. Srpen 2003 - 20:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Mystery (anonym)
Z jednoho článku: "Zkuste všechnu svoji energii přenést do předmětu s kterým chcete posunout. Musíte vynaložit takové usílí dokud vás to nevyčerpá..." Já jsem se o to pokoušel, ale nevyšlo to, možná to pomůže vám. Kdyžtak napište.
17. Srpen 2003 - 17:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Mystery (anonym)
Mám řešení, proč nemůžeme ovládat telekinezi. Je to jenom teorie, ale za pokus to stojí. Náš mozek, při každém pokusu o telekinezi, příkaz nechápe. Důvod? Odporujeto fyzikálním zákonům, kdybyste si představili, že dokážete ovlivňovat věci pohou myšlenkou (např. přenést knihu z jednoho konce mísntosti na druhý, nebo zapnou vypínač, aj.) někdy se vám stane, že to nedokážete. To znamená, že neovládáte své myšlenky. Jak docílit ovládání myšlenek. Chce to hodně času, trpělivosti a hlavně tréniku. Při vzteku (když chcete věechno rozbýt všechny věci kolem), tak se musíte ovládat, nesmíte vzteku podlehnout. Stejně tak i jiným emocím. Když jím nebudete podléhat tím více budete své myšlenky ovládat. Já si představuji plamen pro uklidnění. Také si ho představuji když jdu spát. (Pozor:Pokud to chcete zkusit, ten plamen, nesmíte si představit, že někde je a na něčem je, vždy se pokuste představit, že je v nikde a hoří na ničem!!! Hodně štěstí pokud se o to chcete pokusit.
18. Srpen 2003 - 11:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
Ahoj mysteriJe na tebe nějaký kontakt?Zaujal jsi mě protože jsi přišel na něco co mě do posut ještě nestačilo napadnout.Já se zabývám PSI takže co se týče těhle jevů vím toho hodně ale nevím toho pořád dost.A proto scháním lidi kteří by byly ochotní si semnou psát a diskutovat.Můj email je.Mysteria"seznam.czTa tečka před tím mysteria musí být.Nebo The.Mia"seznam.czPřeji vám všem co se pokoušíte o telekinezi hodně úspěchů a hlavně nepřestantě věřit že to dokážete Mia
20. Srpen 2003 - 22:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Mystery (anonym)
To jsou jen nápady. Mě se to teda nepovedlo. Musí mít člověk fakt silnou vůli, aby tohle udělal....
21. Srpen 2003 - 9:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Sonny (anonym)
Moc vás vsechny zdravim.S telekinezí jsem začal teprve nedávno,takze se ani nedivim, ze se jeste žádný výsledek nedostavil. Jsem ale presvedcenej, ze to jednou dokážu. Velmi by mi pomohla jakakoli rada,nápad či technika, která by mi to mohla alespon trochu ulehčit. Proto mi prosím vás vy, kteří máte alospon nějaké zkušenosti, mailujte. Budu vás informovat.
20. Září 2003 - 11:45
Obrázek uživatele Návštěvník
reincarnator (n (anonym)
Nazdar lidi,taky bych to chtěl zvládat, tak jsem to asi předevčírem zkoušel s kuličkou, kterou jsem splácal z kousku papíru. Nějak jsem ale nemohl soustředit, protože mě furt něco svědilo a navíc jsem měl rýmu. Asi po hodině snažení jsem usnul, protože jsem si k tomu lehnul.Kdykoliv si vzpomenu, tak to zkouším (vždycky někde urvu kus papírku a udělám z toho co nejmenší kuličku :).Občas po chvilce usilovného soustředění začnu mít takovej divnej pocit jakoby nějaký "vnitřní transformace" (nevim jak bych to popsal), ale pokaždý mě hned něco vyruší nebo si vzpomenu na nějakou blbost a je to v háji. Možná jsem si to jenom vsugeroval, ale zdá se mi to zajímavý a budu to zkoušet dál...
26. Září 2003 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Max (anonym)
Ahoj, zcela náhodou jsem narazil na tuto zajímavou diskuzi. Asi před 20 lety jsme to testovali v SVÚSS (výzkumný ústav pro stavbu strojů) v Běchovicích. Jako senzor sloužil velmi citlivý kapacitní senzor ve vakuové nádobě. Pro elminaci otřesů, falešných signálů, teploty, proudění vzduchu atp. se využívali další snímače.Výsledky byly zajímavé. Ačkoliv jsem vždy byl skeptik, musím uznat že to funguje. Většina osob dokázala tyto senzory ovlivňovat, navíc prokazatelně je možno se to učit, s rostoucím efektem. Byly provedeny stovky pozitivních testů, s téměř dokonalým vyloučením chybných výsledků. Bohužel později byla veškerá dokumentace předána a úkol oficiálně ukončen. Kde to vše skončilo, nevím.Zdravím, Max.
9. Říjen 2003 - 22:10
Obrázek uživatele Návštěvník
LukeMarty (anonym)
AhojPred cca deseti lety (ted je mi 28) jsem rozpohyboval papirovy valec, ktery mel ve sve ose spendlik, ktery byl postaveny spickou na zavrene lahvi od piva (planek teto pomucky muzu zaslat luke"mybox.cz). Prilozil jsem ruce k valci (jednu ruku z kazde strany cca 3 cm) a behem chvilky se valec zacal tocit podle toho jak jsem chtel. Stejne jak psal Petr i ja jsem pocitoval velke vysileni, ale fungovalo to. Udajne za tento jev mohou silocary (aura), ktera kazdeho z nas obklopuje. Nevim. Dnes se mi to jiz nedari. Mozna to chce nekoho mladsiho. Je znamo, ze male deti maji nejvice vyvinute sensibilni schopnosti a s pribyvajicim vekem tyto schopnosti mizi. Chcete-li si o tom pokecat piste. Ahoj Marty
14. Říjen 2003 - 13:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Peter (anonym)
Bolo to asi pred niekolkymi tyzdnami ked sa mi podarilo zapnut pero na stole.Ale neviem ci to nebola nahoda lebo teraz ked sa o to pokusam tak sa mi to nechce podarit.
2. Prosinec 2003 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondra (anonym)
Ahoj priznivci telekineze a jinych zahadnych veci. Ja se o ni zajimam jen pro zabavu, ale posledni dobou dost hluboce. Kazdy mame skryte schopnosti, o kterych nevime. Neumime je pouzit, ale cas od casu nejaka vyplave na povrch. Ja sam jsem nemel tuseni, co se se mnou deje, ale kdyz se mi podarilo zvednout ze stolu lzici a libovolne s ni pohybovat, zacal jsem zkoumat. Jak uz zde nekdo rekl, je to tezke a ne vzdy se to povede znovu. Chce to hlavne nebyt ve spechu, nerusene si nekde v klidnem pokoji, miste, louce a nebo kdekoliv, kde je klidek lenout (sednout...) a zkouset. Ja to dokazi. Dokazi primet listy aby poletovaly nahoru a dolu, vetvicky aby se posouvali a lehke predmety odhazovat. Jenze nekoordinovane. nemuzu s nimi pohybovat mirene. To same s vodou. Kdyby nekdo vedel o nejakem sikovnem odkazu, knizce nebo necem,z ceho se muzu jeste ucit, napiste :) Diky Ondra
8. Prosinec 2003 - 0:40
Obrázek uživatele Návštěvník
slide (anonym)
Muzes to nejak dokazat ? Zda se mi to fascinujici !!!
13. Prosinec 2003 - 18:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Mave (anonym)
supper!
13. Prosinec 2003 - 19:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondra (anonym)
Ja nevim jak :) Proste to nekdy jde a nekdy nejde. Jde hodne o tvoji naladu,sres, jestli jsi ve spechu nebo mas dost casu atd. atd. :)Ja jen popsal, co se mi podarilo dokazat...
14. Prosinec 2003 - 1:32
Obrázek uživatele Návštěvník
kairon (anonym)
Potrebuju radu.Ten kdo to z vas dokázal at mi napíše na email.Potřebuju poradit jak se naučit ovládat svoje psychické schopnosti.Myslím,že už jsem blízko.
23. Prosinec 2003 - 21:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Máte někdo návod, jak by se mi pouhou myšlenkou mohl pohnout nějaký předmět,komu se to už někdy povedlo, mohl by mi napsat na e-mail?? Prosím
28. Prosinec 2003 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Máte někdo návod, jak by se mi pouhou myšlenkou mohl pohnout nějaký předmět,komu se to už někdy povedlo, mohl by mi napsat na e-mail?? Prosím
28. Prosinec 2003 - 16:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Licho (anonym)
Klicem k uspechu v telekinezi je vira a predstavivost.. Doporucuji si vyzkouset nejdriv neco s malym odporem (napr. jiz zminovany papirovy valecek na spendlikove hlavicce), nebo treba korek ve vode. Pak ho staci jen chvili sledovat, chtit, predstavovat si a verit ze se pohybuje a ono se to proste stane. Zvlast u toho papiroveho valecku je evidentni ze se chova podle vasi osobni viry a predstav, napr. kdyz si predstavite ze se vlastne valecek pohybuje kyvadlove, protoze neni presne vyvazeny (toci doleva a pak doprava) zacne se tak chovat (i kdyz treba fyzikalne je to nesmysl :-) Neni potreba se nejak zbytecne namahat, k celemu pokusu staci pristupovat jako k zabavnemu experimentu a jen tak si hrat, takovy pristup je obvykle nejlepsi. Zajimavym trikem ktery muzete zkusit je privirat oci na hranici viditelnosti, pak si mnohem lepe predstavite ze se objekt zacina pohybovat a on to opravdu udela.
18. Únor 2004 - 3:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Alia (anonym)
čuste všici lidi,taky jsem zkoušela telekinezi a když víte jakna to povede se vám to napoprvé fakt.jen se soustředit a hlavně nehejbat moc těžkýma věcma,těžká je i ta papírová kulička.já to dřív zkoušela s malyčkým papírkem ale nešlo to .musíte snížit tření!!poradil mně to ten,který tu psal první o tom,že se mu to povedlo.musíte teda snížit tření a říkat si chci to ,chci ,aby se to pohlo,a když se budete vážne hodně soustředit mělo by se to povíst,aspon mě to šlo...reincarnator:jo,já měla taky takový divný pocit,když se to začalo hýbat byl zvláštní,a byl uvnitř....
22. Únor 2004 - 18:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Ahojky lidičky.Docela dlouho se zajímám o telekinezi ale zatím bez výsledků.Hledám někoho komu se to už povedlo aby mi poradil.Pište na728969066
27. Únor 2004 - 21:43
Obrázek uživatele Návštěvník
luk (anonym)
Asi na tom fakt něco bude. Myslím si, že se mi dnes podařilo pohnout se špendlíkem. Při procesu mi zacalo ale cukat v hlavě a v žaludku. Totalně mě to vyčerpalo. Podruhe už jsem se nedokazal tak soustředit. Takže příznivci telekineze zkoušejte trénujte a pište své poznatky.
11. Březen 2004 - 20:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Ellis (anonym)
Ahojky, prosím napište všichni, kterým se povedlo silou mysli pohnout věcmi, velmi moc mě toto téma zajímá a připište třeba i jak se vám to povedlo. Strašně díky
21. Březen 2004 - 16:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Lewiathan (anonym)
Jo, presne tak. Cetla jsem, ze je nejlepsi se naucit na nic nemyslet. Pokusit se o to mit cistou mysl. Ono se to muze zdat celkem jednoduche, ale vazne neni ani trochu. Nejlepsi je s nejdrive naucit napr. meditovat a podobne. Ja sama toto absolvuji. A musim uznat, ze je to bajecna vec a skvele to uklidnuje a muzete se stale soustredit na cokoliv bez jakekoli vetsi namahy. Opravdu to vrele doporucuji.
30. Březen 2004 - 20:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Vašek (anonym)
Ahoj,nic na tom není jenom koncentrace,pro začátek si říkej několik rát deně:Od ninějška dostávám dar telekinezibudu pomáhat cizím lidem i přátelům v nouzi.Já jsem si to říkal asi dva roky a pořád se v tom zlepšuju umim myšlenkami zvednout 2 Kila.jenom si to musíš vsugerovat svému podvědomí.Odepiš mi namojí adresu.
22. Duben 2004 - 14:18
Obrázek uživatele Návštěvník
pane boze (anonym)
pane boze ludia,snad tomu neverite
27. Duben 2004 - 15:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Reincarnator! (anonym)
Cus lidi.Nedavno jsem zde psal ponekud smesny clanek o tom, jak jsem se pokousel zvednout papirovou kulicku.Od ty doby jsem trochu badal a muj pohled na telekinezi je ted dost jiny, zkusil jsem tomu prijit na kloub vice vedecky. Myslim, ze telekineze neni proti fyzikalnim zakonum, naopak - je na nich absolutne zavisla. Vychazi ze schopnosti mozku, ktery vysila mozkove vlny. O tom ale az pozdejc.Normalni clovek vyuziva jenom asi desetinu sve mozkove kapacity, zbytek je sice funkcni, ale necinny. A prave v jednou z funkci, kterou clovek "nepouziva", muze byt zrovna schopnost telekineze (dale treba telepatie, pyrokineze, videni aury, lecitelske schopnosti, dokonce i jasnozrivost - tu si ale nejak zrovna vysvetlit neumim :) , a tak dale...).Jak uz jsem zde zminil - mozek vysila urcite vlny. Je jich vice druhu (cetl jsem jenom o vlnach alfa a myslim ze ty druhe byly delta). Mam v tom zatim ale vcelku zmatek. Jeden druh tech vln mozek vytvari stale, aktivita tech druhych byla zachycena u nejakyho lecitele, kdyz zacal pusobit na nejakyho cloveka (testovali to v laborce). "Centrum" telekineze je pravdepodobne v zadni casti mozku (za temenem hlavy), coz by vysvetlovalo ten tlak (nekdy az krapet bolest) pri opravdu velkem snazeni se pohnout predmetem na dalku. Kupodivu jsem se i pozdejc docetl o vedeckem pokusu pohybovat kurzorem mysi silou vule, kdy byly lidem pripevnovany "zesilovaci zachytavaci zarizeni" prave na temeno hlavy. Vysledky byly mimochodem da se rict uspesne. Clovek je nejspis schopen ovlivnovat veci na dalku, obvykle je ale jeho "vlneni" prilis slabe a navic se asi vysila do vsech stran a nekoncentruje se na potrebne misto. Opravdova telekineze je prave schopnost vlny spravne usmernit a umet je zesilit (hodne moc zesilit :).K tomu je prave nutne umet zapojit cast mozku, kde se vytvari. Jak uz nekdo predemnou psal, da se to prokazatelne ucit. Zacit by se melo asi tim, ze by se melo pusobit na predmet s vetsi plochou, ale co nejmensi hmotnosti a minimalnim renim. Proto byla blbost, ze jsem se snazil zvednout malou kulicku.Mam pocit, ze se mi povedlo roztocit ten valec, jak nekdo (asi LukeMarty) popisoval. (Nedelal jsem to z papiru, ale orizl jsem kus kelimku a nasadil jehlou na lahev od piva, ktere jsem mimochodem pri teto prilezitosti s radosti vychlemtal :) - pisu ale ze mam pocit, protoze to bylo takovy zmateny, trvalo to jenom chvilku a nepovazuju to za uspesny, avsak ani pred tim, ani po tom se mi to uz nepovedlo. (Urcite se to ale neotacelo tim, ze bych na to funel, protoze xicht sem mel zakryt trikem a ani jsem se u toho nevrtel). V ten den jsem byl plny energie, byl jsem ve vyborne fyzicke i psychicke kondici, ale po tomto zazitku mi zacalo akorat hucet v hlave a druhy den jsem se naopak vubec nemohl soustredit na uceni, mel sem pocit jako bych vubec nespal, o telaku jsem hral fotbal uplne hrozne, furt jsem se unavoval a navic jsem mel nejaky spatny pocit v hlave. Nez jsem se "zregeneroval", tak to trvalo asi tri nebo ctyri dny. Pak jsem mel ale dalsi zajimave zazitky - kdyz jsem se pokousel o telekinezi, povedlo se mi misto toho nejak docasne pozmenit vnimani ci co (nebo to byly halucinace :). Poprve - zkousel jsem pohnout tou slavnou kulickou, kdyz tu mi nahle zacalo hucet v hlave a stale se to zesilovalo, tak jsem rychle prestal, posadil jsem se na postel, ale tim to nekoncilo. Vubec jsem nevedel, co se deje kolem me (zrak trochu rozostren a neurcity - nepripadal mi jakoby dulezity), za to jsem ale dost zretelne slysel deni ve vedlejsi mistnosti (jak morce chroupe seno - pres dvoje zavrene dvere!) a hodne hlasite, jak nekde po ulici projizdi auto. Fakt nekecam. Jako kdybych posunul oblast vnimani - misto uprostred kruhu jsem byl jakoby uprostred mezikruzi. Byl jsem z toho dost zdesenej, pekne jsem se u toho zapotil :). Dalsi den jsem to zkousel znovu, uz to ale nebylo tak rozsahly, ale presto ne zanedbatelny. Opet mi zacalo hucet v hlave, pak se mi nejak zacal zesilovat sluch a vsechno co se stalo v mem pokoji, jsem slysel fakt hlasite - hlavne hodne susteni, praskani, huceni a podobne. Pak jsem tech pokusu nejakou dobu nechal a zacal jsem zajimat prave o vedecke vysvetleni, ale moc jsem se k tomu uz nedostal protoze se musim pripravovat na maturitu :(. Takze za tyden (vlastne za ctrnact dni - jeste bude tyden kocovina jestli projdu) se zacnu parapsychologii nejspis zabyvat naostro.Ted mam tz toho v hlave peknej bordel. Ani nevim, jestli jsem sem napsal vsechno, co jsem potreboval rict.... Jo - este kus teorie:Nativni schopnost telekineze mozna budou lidi schopni pouzivat az treba za nekolik tisic let v prubehu evoluce, pri ktere budou casem lide vyuzivat stale vice mozkove kapacity. Predstavte si, kdyby to umeli vsichni ted - to by byl teda peknej pr**er. Spekuluje se take, ze lide meli podobne schopnosti uz v minulosti, ale casem zakrneli, protoze je clovek nepotreboval nutne k preziti (jako slepicim po case prestaly rust zuby). Jako priklad uvedu dnesni krovaky - pry maji schopnost vyhledat vodu v podzemi, bez toho by nemohli prezit.Pravdivost informaci, ktere jsem zde napsal sice asi nemuzu stoprocentne zarucit (hlavne kvuli nespolehlivym zdrojum, vsude se pise trochu neco jineho, ale spousty veci se shoduji), ale neco by na tom byt mohlo. Uvidime do budoucna, zatim si myslim, ze toho bylo pro dnesek dost. Nejdriv jsem se chtel jenom podivat, co se tu pise noveho, a nakonec z toho vznikne epos. Ufff!PS.: Nevahejte a piste Vase nazory, kritiku, chavalu, doplnujte, opravujte, piste Vase zkusenosti.Kazdy detail muze byt dulezity a cim vice bude informaci, tim vic budeme vedet. Zadny uceny z nebe nespadl.
7. Květen 2004 - 2:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Reincarnator! (anonym)
Zase ja, ale tentokrate jenom ve zkratce. Nasel jsem na fernetu klub Telekineze, kam jsem se hnedka pripojil (http://kluby.quick.cz/klub.asp?klID=5705), tam se muzete taky mrknout. Jeste sem pridavam svou starou mailovou adresu, aby jste mohli mejlovat, ale radeji piste sem do diskuse, aby si to mohl kazdy precist.
7. Květen 2004 - 2:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Hlava (anonym)
Já osobně v telekinezi a v pohybování předmětů pohou vůlí věřím. Nicméně dle mého názoru musí být člověk touto vlastností "obdařen" a nelze se ji naučit. Pouze zdokonalovat. Jak již bylo zmíněno-lidský mozek využívá jen malou část své kapacity a celkových schopností. Nyní vyvstává otázka proč to tak je? Dle mého názoru je vše dějem evoluce, která jde stále a pomalu ale jistě kupředu. Stejně tak i rozvoj mozku. Za nějaké tisíce let se již bude využívat řekněme třetina mozku, atd. Kolik procent mozku si myslíte že používali lidé v době kamenné? Jestli 3% tak je to moc. A tak to půjde dál, až se lidé někdy dostanou k využití třeba 80%. To pak teprve bude něco. Když dnes s využitím okolo 10-20% jsme schopni vymyslet to všechno kolem nás. Tak proč by pak nemohla zcela přirozeně nastoupit třeba ona telekineze? Bohužel já už se toho nedočkám :-(
7. Květen 2004 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Reincarnator! (anonym)
Ja jsem nemel primo na mysli, ze lide drive umeli konkretne telekinezi, ale ze proste mohli mit trochu "odlisne" schopnosti (trebas vcas vycitit blizici se nebezpeci, z ceho vyplyva ze mohli vyuzivat i kouda jine oblasti mozkove kury, nez lidi dnesni). To ani nepopira moznost vyuziti nizsiho procenta mozkove kapacity (napriklad na ukor intelektu, pameti nebo emoci).Ted ale jinam. Koukal jsem na netu na ruzne clanky (nejen o telekinezi, ale o parapsychologii obecne) a zarazi me (skoro me to uz zacina stvat) skutecnost, ze vetsina lidi se domniva, ze tyto "jevy" popiraji fyzikalni zakon. Pripadaj mi fakt jak nejaky navedeny. Z fyzikalniho zakona prece vychazi veskera existence a neni mozne "byt mimo nej". To je jako kdyby si nekdo prehraval v discmanu videokazetu! A navic je spoustu takovych "jevu" davno vysvetleno, pouze se o tom nemluvi. Co je to vyraz "paranormalni"? To bych pak mohl nazvat paranoramalnim jevem dejme tomu cloveka s IQ 160 nebo udalost, ze ve skole dostanu jednicku z chemie (skutecne tomu tak jednou bylo :). A co vlastne potom vznik vesmiru a zivota? Taky tomu tak proste je, nevi se proc, ale bere se to jako samozrejmost. K tomu co odporuje nebo odpovida fyzikalnim zakonum - ja si to vysvetluji tak, ze bud nektere jevy nelze vysvetlit jen kvuli tomu, ze lidsky intelekt, jeho omezene moznosti a prostredky k vysvetleni jednoduse nestaci, nebo (a to uz do urcite miry zasahuje do teorie vladni konspirace :) ze oficialni tradicni konvencni fyzika tyto jevy zamerne popira, aby se v populaci nerozsirovaly klicove informace o jejich masovem vyuzivani. V tomto pripade by to ovsem bylo jen a jen dobre - predstavte si, kdyby rekneme tretina obyvatelstva byli psychotronici, dalsi tretina by umela letat a zbytek byli jasnovidci! To by byla panecku teprve legrace! To by dnesni globalni problemy byly oproti tomu naprosto banalni! Priznavam - zasel jsem uz daleko, uvaha se mi to vsak nezda byt spatna. V podstate jsem jen chtel rict, ze neverim tomu, ze by se neco nedalo nejakym zpusobem z fyzikalniho hlediska vysvetlit, at jsou to poltergeisti, UFO, nebo nase oblibena telekineze (nebo moje jednicka z chemie :).
8. Květen 2004 - 1:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Traged (anonym)
zdarec lidiDle meho nazoru je pohnout predmetem silou vule asi stejne tezke jako hejbat usima...proste je to novy sval, ktery ste nikdy pred tim nepouzivali a jde o to se ho naucit ovladat. A je tezke se naucit ovladat neco, o cem nevite co to je...proto neni tak jednoduche hejbat vecma...Tak hodne uspechu...
8. Květen 2004 - 23:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Traged (anonym)
Reinku, s tou Fyzikou s Tebou souhlasim, nebo te spis chapu, ale rekl bych to jinak. Clovek je hrdy na to ze si na zaklade nejakych poznatku udelal vlastni fyzikalni zakony ktere se ted snazi aplikovat na celej svet a kdyz se stane neco co tyhle zakony jasne vyvraci tak tomu zacne rikat paranormalni jev, ale proste uz si nepripusti ze by mohl mit chybu ve svych zakonech.Potom k tomu mozku, mam pocit ze si to blbe vykladate. Clovek vyuziva 100% mozku ale jenom 10% procent umi vyuzit vlastni vuli. Vlastni vule je neco co clovek vymenil za instinkty a co to je instinkt? Ja bych rekl ze to je jakejsi proces kdy se vezmou vsechny poznatky co mozek nastradal a z toho se vyvodi nejakej pouzitelnej zaver... proto si myslim, ze je blbost rict ze pred nekolika tisici lety clovek vyuzival mozek jenom na 3%furt ho vyuziva stejne jenom mu chybela ta vlastni vule...Z toho co sem rekl i de vysvetlit proc zvirata vyciti korist atd.Jinak pro lepsi pochopeni toho problemu s vyuzivanosti mozku...Vas mozek ma v sobe treba i hodiny ... kdybyste o tom vedeli a naucili je pouzivat( misto aby jste se pokouseli zvedat papirove kulicky) tak se nemusite koukat na hodinky, ja sem se je naucil pouzivat castecne a to tak ze nepotrebuji budik na stavani... proste si pred spanim reknu kdy mam stavat a v tu dobu se probudim...a to same je u te telekineze, telepatie atdzacit s telekinezi je jako zacit s fotbalem a hned jit do narodaku(treba)proste budto mate talent(nebo stesti) a povede se vam to, a nebo promrhate spoustu casu.Myslim si ze kdyz zacnete s necim lehcim(v otazce jak ovladat svuj mozek) tak potom pro vas bude snadnejsi dosahnout zvedani predmetu...to jsou me nazory..tak me za to nekamenujte
8. Květen 2004 - 23:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Reincarnator! (anonym)
Co se tyce toho vyuziti mozku, mame pravdu oba, i kdyz castecne. Jak jste psal, mozkova kapacita je skutecne vyuzita vice nez z 10 procent, ale znamy je i fakt, ze existuji v mozku oblasti, ktere jsou necinne a v podstate v zaloze. Mozek je dokaze vyuzit samovolne hlavne ve spanku. Na druhou stranu - ja nejsem zadnej expert v biologii a samozrejme se muzu v mnoha vecech mylit. Telekinezi se zabyvam teprve kratkou dobu a nemuzu vedet vsechno. Abych se v badani dostal dal, budu se opravdu muset vice priucit jak z biologie (mozek, CNS,...), tak i z fyziky (elektromag. vlny, apod), abych tady pak nekecal nejaky nesmysly a nemachroval s necim, co nikam nepovede... A jeste k tomu casu - v tomhle mam v zivote docela stesti, nikdo po me toho moc nechce a skole taky moc volneho casu venovat nepotrebuju. Z psychologickeho hlediska pak vyplyva, ze clovek jako ja ma tendence se z nudy zabyvat i zdanlive nepotrebnymi vecmi a premyslet o "pitomostech", na ktere nikdo nema cas :-D. Ba co vic - tedka po maturite se minimalne do rijna flakat jako jsem se este nikdy neflakal :-P, ale to uz jsem se zase moc rozepsal, to uz sem nepatri...Jenom doufam, abych misto telekineze pak neskoncil v blazinci, protoze pokazdy kdyz to zkousim, tak se neco deje - bud mi jenom zacne hucet v hlave, nebo se mi treba trochu zamota ... az po ten zazitek s tim "sluchem".
9. Květen 2004 - 0:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Traged (anonym)
S tim mozkem, ale stale trvam na sve verzi. Ono treba cast mozku ktera slouzi k obrane organismu kdyz vas napadne nejaka nemoc by se taky dala oznacit jako za nevyuzitou(dle vasi verze), nebo i mozek cast mozku jenz ridi treba traveni taky nepracuje nonstop, proto by se tu chvilku kdy zrovna nepracuje dala oznacit jako nevyuzita cast mozku(dle vasi verze)Ale v jadru veci si rozumime a o to slo. Me prislo ze si myslite, ze 10% procent mozku pracuje a dalsich 90% procent jenom tak idluje(nic nedela,jenom je) v hlave.
9. Květen 2004 - 9:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Reincarnator! (anonym)
Takhle presne jsem to taky nemyslel, ale uz se "k jadru veci" dostavame cim dal tim bliz... :)Mel jsem opravdu na mysli oblasti mozku, ktere se v beznem zivote (v bdelosti i ve spanku, v klidu i v pohotovosti, z lete i v zime,... :) doopravdy proste NEPOUZIVAJI. Samozrejme ze nemam na mysli celych 90% veskere kapacity, ale jenom urcite minimum. V podstate mam na mysli casti, ktere jsou schopny ovlivnovat napriklad prostorove deni i mimo lidske telo - prave ta telekineze. Muzu se klidne mylit, to co pisete vlastne dava smysl, telekineze by tak byla zahrnuta v te vuli neovladatelne casti mozku. V tom pripade z toho ovsem vyplyva fakt, ze naucit se telekinezi bude stejne obtizne jako naucit se vuli ovladat treba imunitni system!!!Nedavno jsem psal mensi kritiku na "slepost" tradicni vedy a pouzil vetu "Zadny uceny z nebe nespadl.", takze Vasi teorii beru v uvahu. Abych se dozvedel, jak je to doopravdy, budu si asi muset nekdy zajit do knihovny a nejspis zacit cerpat znalosti z mych "oblibenych" oficialnich tradicnich konvencnich ved :-)
10. Květen 2004 - 2:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Traged (anonym)
To jestli se ty casti mozku v normlanim zivote nevyuzivaji je sporne. Mohl bych vam tady vymyslet nekoli teorii o tom proc a dalsich nekolikrat vic teorii uz na to urcite bylo vymysleno,ale myslim ze mit v mozku misto ktere je urceno k nejakemu ucelu a nepouzivat ho je takove nepravdepodobne...uz tu sme nejaky ten patek a je nepravdepodobne ze by se mozek vyvinul tak ze by si nechal nevyuzite mistecko s telekinezi(a jinymi schopnostmi) pro budoucnost, to uz bude spise bude prezitek instinktu, dle meho nazoru to pracuje porad, treba ve spanku, ale pracuje a ted mohou vzniknout dalsi dve teorie o tom jestli ma kazdy jedinec tyto schopnosti jinak silne a tak se je toho jen malokdo schopny a nebo teorie o tom ze jsou tyto schopnosti vyuzivany pouze na minimum a jenom zalezi na nas je vyuzvat vic nez na minimum....ale to je na dalsi rozvijejici se debaty, kde bychom mohli debatovat do nekonecna...ale preji stastne vysledky pri vasem patrani po hlubinach mozku..
10. Květen 2004 - 15:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Reincarnator! (anonym)
Je pravda, ze tohle argumentovani nikam nevede a tahle diskuze prece neni o mozku :) Jak je to s tim mozkem doopravdy me stejne uz ani moc nezajima a nejspis to ani nebude tak detailne nezbytne dulezity vedet... Jenom zjistit veci kolem tech mozkovych vln apod. Lepsi bude venovat se otazkam (teoretickym i praktickym) primo souvisejicich s problematikou telekineze...O vikendu se zde jiz pokusim interpretovat nektere teorie o zpusobech provadeni telekineze (zatim mam 3 ;-) - teda ne ze bych je vsechny vymyslel sam, spis jsem to odvodil z vyzkumu jinych "paranormalit" :-)
10. Květen 2004 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Si (anonym)
O telekinezi uz sem mel peknou radku snu a rano nebo i celych par dni po tom sem to zkousel (uspech byl jenom kdyz si to clovek predstavi i pri vnimani reality) a nebylo by ani trochu zle to umet, ne kvuli chvastani mezi lidma, ale jen kvuli tomu ze je to fakt pekny pocit a taky sem se citil podle toho stryca co to umel brutalne vycerpany i kdyz to bylo jen v tom snu. Zajimalo by me jestli to je jen mytus?
11. Květen 2004 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Lewiathan (anonym)
Jo, musim s tebou souhlasit(alespon ve vetsine). Me se taky nekdy stavaji podobne veci, kdyz trenuju telekinezi. Napr. pred tydnem jsem se pokousela hybnout alobalem, ale zacala se mi hrozne motat hlava a mela jsem hroyne silny pocit, ze se nachazim v cela jine mistnosti. Byla jsem u sebe v pokoji a ...nevim, jak by se to dalo lip popsat(bylo to jako prozivat sen v realu) "Zdalo" se mi, ze jsem v prizemi naseho panelaku a vidim moji mamku, jak prichazi s plnyma taskama z nakupu. Pak jakoby jsem prozivala zpetny chod jsem se pomalu zacala probirat. Pote jsem slysela vytah, odemykani nasich dveri a uvidela jsem svou mamku ve stejnem obleceni, ktere jsem na ni videla i ve "snu". Divila jsem se, ze prijela bez jakekoli zpravy predem, protoze bydli od nas(me, myho brachy a taty) cca 170km a vzdy alespon zavolala, abysme byli doma. Znovu se mi to zati nestalo, ale bylo to velmi vzlastni.
18. Květen 2004 - 20:15

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama