276 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Telekineze

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Ahoj lidiJestli chcete nova temata tak co treba tema telekineze. Nekolikrat jsem se pousel silou sve myslenky manipulovat obvykle s lehkymi predmety-zatim bez uspechu. Zajimal by me vas nazor na tuto problematiku.
19. Prosinec 2002 - 9:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Kurtica (anonym)
ahoj, nuz ja som sa uz tiez o vselico pokusala...od astralnych ciest, cez telekinezu az po levitacie...ale zial bez uspechu. Pocula som o mnohych ludoch,ktory toto dosiahnu, ale este som nemala tu cest sa s niekym z nich spoznat...skodaDaj vediet, ak uspejes:)
5. Leden 2003 - 0:00
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
No je to uz par let kdy jsem to nezkousel a necvicil, ale asi pred takovymi 5 - 7 lety jsem dokazal pohybovat lehkymi predmety bez pouziti cehokoli jen prilozenim rukou a pomyslenim, stocena role se nekdy i o nekolik milimetru vznesla a mohl jsem s ni otacet podle libosti doleva a doprava zrychlovat i zpomalovat podle toho jak jsem na to myslel. Cele to trvalo ale jen chvili, citil jsem se pak desne unaven, zhruba tak minutu az dve, dele ne... dele to netrvalo. Ale kazdopadne kdyz jsem se o to pokousel nyni, uz jsem to nedokazal...
11. Březen 2003 - 15:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda K. (anonym)
Chtěl bych se dozvědet více o Telekinezi.Vy kterým se to povedlo.Prosím kontaktujte mě.Diky.
12. Duben 2003 - 18:52
Obrázek uživatele Návštěvník
E.X.E (anonym)
Nevim to určitě ale domývám se že tico ovladali telekinezi byli ve středověku a v jiných stoletích považováni za kouzelníky.A věřím v to že člověk kterej tu telekinezi ovlada umí něco jiného než bohybovat s věcminapř.:otevíraní zámků,stuhnutí protivníka atd.
12. Duben 2003 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Ahoj mohl by mi někdo napsat jak bych se mohla naučit pohybovat s předměty?jak se to dělá?chci to zkusit,pište na hutinka"seznam.cz DIK MOC
1. Květen 2003 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Lewiathan (anonym)
Ahoj.Taky jsem se pokoušela o to, aby se některé předměty okolo mně hýbali pomocí mé vůle.Bez úspěchu.Zkouším to dlouho.Nevím proč, ale myslím si, že se mi to jednou povede.Je celkem jedno za jak dlouho, ale povede.Snažím se o to tak usilovně, že se mi o tom i zdá.A v těch snech se mi to vždy povede.Možná proto tomu tak usilovně věřím.Mnoho úspěchů i vám. Lewiathan.
12. Květen 2003 - 14:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Didje (anonym)
Ja bych taky moooc prosila někoho komu se to povedlo o to,aby mi nějak pomohl.Jak se to má udělat...Prosim.Kdyztak mi taky napiste na e-mail:Sedova.I"seznam.czByla bych vam moc vdecná.Dik
18. Červenec 2003 - 20:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Ahoj, jmenuji se Michal a jsem taky celkem zapálený do telekineze. Četl jsem debaty na toto téma a podle toho se můžu přidat do klubu přátel telekineze. Tvůj článek mě zaujal už proto, protože se ti to povedlo. Chtěl bych jen vědět, jak jsi to udělal, popsat do detailu celý průběh, včetně tvých pocitů. Tak doufám, že mi odepíšeš, budu se těšit na tvou odpověď. Tak ahoj.
22. Červenec 2003 - 0:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Skely (anonym)
Ahoj, už jsem několikrát zkoušela pohybovat s předměty svou myslí, ale zatím bez úspěchu. Něco dělám špatně. Mohl by mi někdo poradit, jak na to? Moc děkuji.
1. Srpen 2003 - 20:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Ra (anonym)
Ahoj.Moc rád bych věděl všechny podrobnosti momentu kdy se ti to povedlo.Diky
10. Srpen 2003 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
wiera (anonym)
Já jsem na tom stejně. Celý život mám pocit, že to musím dokázat. Taky se mi o tom zdá. ve snu to funguje. Ale když to zkouším v reálu, vždycky mě při tom zahltěj pochybnosti, že je to nemožný a právě to myslím, že je špatně.
14. Srpen 2003 - 13:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
Ahoj všem.Co se týče telekineze tak mimosmyslovými vjemi se zabívám už delší dobu dá se říct že už prakticky od mala a z telkineze ovládám jen zhasínání a rozsvícení vypínačů pohou myšlenkou.Někdy dřív jsem přišla na to že když mám v noci strach a třeba vfylítnu ze zlýho snu tak hned jak pomyslím na to že potřubuju světlo se v místnosti rozvítí.Byla jsem schopná a ještě stále jsme tohle provádět při nějakým určitým napětí ve kterém je moje mysl schopná vyslat nějaké vlny který aktivují onen vypínač.Nikdy jsme se to nenaučila ovalát tak abych si mohla kdy se mi zachce ozvítit ale když je na mě vyvořen určitý tlak nebo když mám pocit že není něco v pořádku nebo strach o někoho tak prakticky osvítím pokaždý a nebo zhasnu.Ale nedělám to proto že by mě to bavilo ale nýbrž proto že ve většině případů mi stačí jedna silná myšlenka která tohle aktivuje.Mimomochodem všem kteří se to chtěj naučit:Tak to zkuste v napění,v nátlaku nebo v něčem kdy máte pocit že jste jakýmkoliv nebvo čímkoliv ohroženi.Prostě jednou jsme měla pocit že se něco děje a byla tma v celém domě vyhodily elektřinu a byla hrozná tma a já nemohla najítsvého malého bratra a zničeho nic jsem měla pocit že se něco nehezkého stane a pořád jsem volala a on se neozýval až jsme se lekla a zničeho nic se rozvítilo v celým domě a celá vesnice začala svítit a on byl na okně a lezl po parapetu.Kdybych tohle tenktrát neudělala tak už tady dneska nemusel být!A nevím vůbec jak jse mi to povedlo ale prostě to tak je a jsem ráda že mam tu čest tyhle schopnosti vlastnit
14. Srpen 2003 - 20:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Mystery (anonym)
Z jednoho článku: "Zkuste všechnu svoji energii přenést do předmětu s kterým chcete posunout. Musíte vynaložit takové usílí dokud vás to nevyčerpá..." Já jsem se o to pokoušel, ale nevyšlo to, možná to pomůže vám. Kdyžtak napište.
17. Srpen 2003 - 17:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Mystery (anonym)
Mám řešení, proč nemůžeme ovládat telekinezi. Je to jenom teorie, ale za pokus to stojí. Náš mozek, při každém pokusu o telekinezi, příkaz nechápe. Důvod? Odporujeto fyzikálním zákonům, kdybyste si představili, že dokážete ovlivňovat věci pohou myšlenkou (např. přenést knihu z jednoho konce mísntosti na druhý, nebo zapnou vypínač, aj.) někdy se vám stane, že to nedokážete. To znamená, že neovládáte své myšlenky. Jak docílit ovládání myšlenek. Chce to hodně času, trpělivosti a hlavně tréniku. Při vzteku (když chcete věechno rozbýt všechny věci kolem), tak se musíte ovládat, nesmíte vzteku podlehnout. Stejně tak i jiným emocím. Když jím nebudete podléhat tím více budete své myšlenky ovládat. Já si představuji plamen pro uklidnění. Také si ho představuji když jdu spát. (Pozor:Pokud to chcete zkusit, ten plamen, nesmíte si představit, že někde je a na něčem je, vždy se pokuste představit, že je v nikde a hoří na ničem!!! Hodně štěstí pokud se o to chcete pokusit.
18. Srpen 2003 - 11:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
Ahoj mysteriJe na tebe nějaký kontakt?Zaujal jsi mě protože jsi přišel na něco co mě do posut ještě nestačilo napadnout.Já se zabývám PSI takže co se týče těhle jevů vím toho hodně ale nevím toho pořád dost.A proto scháním lidi kteří by byly ochotní si semnou psát a diskutovat.Můj email je.Mysteria"seznam.czTa tečka před tím mysteria musí být.Nebo The.Mia"seznam.czPřeji vám všem co se pokoušíte o telekinezi hodně úspěchů a hlavně nepřestantě věřit že to dokážete Mia
20. Srpen 2003 - 22:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Mystery (anonym)
To jsou jen nápady. Mě se to teda nepovedlo. Musí mít člověk fakt silnou vůli, aby tohle udělal....
21. Srpen 2003 - 9:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Sonny (anonym)
Moc vás vsechny zdravim.S telekinezí jsem začal teprve nedávno,takze se ani nedivim, ze se jeste žádný výsledek nedostavil. Jsem ale presvedcenej, ze to jednou dokážu. Velmi by mi pomohla jakakoli rada,nápad či technika, která by mi to mohla alespon trochu ulehčit. Proto mi prosím vás vy, kteří máte alospon nějaké zkušenosti, mailujte. Budu vás informovat.
20. Září 2003 - 11:45
Obrázek uživatele Návštěvník
reincarnator (n (anonym)
Nazdar lidi,taky bych to chtěl zvládat, tak jsem to asi předevčírem zkoušel s kuličkou, kterou jsem splácal z kousku papíru. Nějak jsem ale nemohl soustředit, protože mě furt něco svědilo a navíc jsem měl rýmu. Asi po hodině snažení jsem usnul, protože jsem si k tomu lehnul.Kdykoliv si vzpomenu, tak to zkouším (vždycky někde urvu kus papírku a udělám z toho co nejmenší kuličku :).Občas po chvilce usilovného soustředění začnu mít takovej divnej pocit jakoby nějaký "vnitřní transformace" (nevim jak bych to popsal), ale pokaždý mě hned něco vyruší nebo si vzpomenu na nějakou blbost a je to v háji. Možná jsem si to jenom vsugeroval, ale zdá se mi to zajímavý a budu to zkoušet dál...
26. Září 2003 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Max (anonym)
Ahoj, zcela náhodou jsem narazil na tuto zajímavou diskuzi. Asi před 20 lety jsme to testovali v SVÚSS (výzkumný ústav pro stavbu strojů) v Běchovicích. Jako senzor sloužil velmi citlivý kapacitní senzor ve vakuové nádobě. Pro elminaci otřesů, falešných signálů, teploty, proudění vzduchu atp. se využívali další snímače.Výsledky byly zajímavé. Ačkoliv jsem vždy byl skeptik, musím uznat že to funguje. Většina osob dokázala tyto senzory ovlivňovat, navíc prokazatelně je možno se to učit, s rostoucím efektem. Byly provedeny stovky pozitivních testů, s téměř dokonalým vyloučením chybných výsledků. Bohužel později byla veškerá dokumentace předána a úkol oficiálně ukončen. Kde to vše skončilo, nevím.Zdravím, Max.
9. Říjen 2003 - 22:10
Obrázek uživatele Návštěvník
LukeMarty (anonym)
AhojPred cca deseti lety (ted je mi 28) jsem rozpohyboval papirovy valec, ktery mel ve sve ose spendlik, ktery byl postaveny spickou na zavrene lahvi od piva (planek teto pomucky muzu zaslat luke"mybox.cz). Prilozil jsem ruce k valci (jednu ruku z kazde strany cca 3 cm) a behem chvilky se valec zacal tocit podle toho jak jsem chtel. Stejne jak psal Petr i ja jsem pocitoval velke vysileni, ale fungovalo to. Udajne za tento jev mohou silocary (aura), ktera kazdeho z nas obklopuje. Nevim. Dnes se mi to jiz nedari. Mozna to chce nekoho mladsiho. Je znamo, ze male deti maji nejvice vyvinute sensibilni schopnosti a s pribyvajicim vekem tyto schopnosti mizi. Chcete-li si o tom pokecat piste. Ahoj Marty
14. Říjen 2003 - 13:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Peter (anonym)
Bolo to asi pred niekolkymi tyzdnami ked sa mi podarilo zapnut pero na stole.Ale neviem ci to nebola nahoda lebo teraz ked sa o to pokusam tak sa mi to nechce podarit.
2. Prosinec 2003 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondra (anonym)
Ahoj priznivci telekineze a jinych zahadnych veci. Ja se o ni zajimam jen pro zabavu, ale posledni dobou dost hluboce. Kazdy mame skryte schopnosti, o kterych nevime. Neumime je pouzit, ale cas od casu nejaka vyplave na povrch. Ja sam jsem nemel tuseni, co se se mnou deje, ale kdyz se mi podarilo zvednout ze stolu lzici a libovolne s ni pohybovat, zacal jsem zkoumat. Jak uz zde nekdo rekl, je to tezke a ne vzdy se to povede znovu. Chce to hlavne nebyt ve spechu, nerusene si nekde v klidnem pokoji, miste, louce a nebo kdekoliv, kde je klidek lenout (sednout...) a zkouset. Ja to dokazi. Dokazi primet listy aby poletovaly nahoru a dolu, vetvicky aby se posouvali a lehke predmety odhazovat. Jenze nekoordinovane. nemuzu s nimi pohybovat mirene. To same s vodou. Kdyby nekdo vedel o nejakem sikovnem odkazu, knizce nebo necem,z ceho se muzu jeste ucit, napiste :) Diky Ondra
8. Prosinec 2003 - 0:40
Obrázek uživatele Návštěvník
slide (anonym)
Muzes to nejak dokazat ? Zda se mi to fascinujici !!!
13. Prosinec 2003 - 18:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Mave (anonym)
supper!
13. Prosinec 2003 - 19:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondra (anonym)
Ja nevim jak :) Proste to nekdy jde a nekdy nejde. Jde hodne o tvoji naladu,sres, jestli jsi ve spechu nebo mas dost casu atd. atd. :)Ja jen popsal, co se mi podarilo dokazat...
14. Prosinec 2003 - 1:32
Obrázek uživatele Návštěvník
kairon (anonym)
Potrebuju radu.Ten kdo to z vas dokázal at mi napíše na email.Potřebuju poradit jak se naučit ovládat svoje psychické schopnosti.Myslím,že už jsem blízko.
23. Prosinec 2003 - 21:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Máte někdo návod, jak by se mi pouhou myšlenkou mohl pohnout nějaký předmět,komu se to už někdy povedlo, mohl by mi napsat na e-mail?? Prosím
28. Prosinec 2003 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Máte někdo návod, jak by se mi pouhou myšlenkou mohl pohnout nějaký předmět,komu se to už někdy povedlo, mohl by mi napsat na e-mail?? Prosím
28. Prosinec 2003 - 16:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Licho (anonym)
Klicem k uspechu v telekinezi je vira a predstavivost.. Doporucuji si vyzkouset nejdriv neco s malym odporem (napr. jiz zminovany papirovy valecek na spendlikove hlavicce), nebo treba korek ve vode. Pak ho staci jen chvili sledovat, chtit, predstavovat si a verit ze se pohybuje a ono se to proste stane. Zvlast u toho papiroveho valecku je evidentni ze se chova podle vasi osobni viry a predstav, napr. kdyz si predstavite ze se vlastne valecek pohybuje kyvadlove, protoze neni presne vyvazeny (toci doleva a pak doprava) zacne se tak chovat (i kdyz treba fyzikalne je to nesmysl :-) Neni potreba se nejak zbytecne namahat, k celemu pokusu staci pristupovat jako k zabavnemu experimentu a jen tak si hrat, takovy pristup je obvykle nejlepsi. Zajimavym trikem ktery muzete zkusit je privirat oci na hranici viditelnosti, pak si mnohem lepe predstavite ze se objekt zacina pohybovat a on to opravdu udela.
18. Únor 2004 - 3:43

Stránky

Přidat komentář