169 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Taky vás štvou soutěže MISS?

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Holka (anonym)
Bravo, Caramba !!!
25. Červen 2006 - 11:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Freya (anonym)
Už mě štvou, mírně řečeno, nejrůznější soutěže MISS - MISS ČR, Česká MISS, MISS internet, MISS aerobic a další a další. Tyto soutěže propagují jakýsi obraz krásy dnešní doby. Znamená to, že krása spočívá jen v jakési vnější dokonalosti obličeje a těla? Vyhrála sl. XY... nejkrásnější dívka ČR...to mě může naštvat. Chápu, každý si představuje krásu jinak, ale proč jsou teda tyto soutěže jen o štíhlých (v některých případech doslova vychrtlých) a nádherných ksichtících? Co pak mají dělat ty "ošklivé", "při těle", či dívky(ženy) s nějakým handicapem, díky němuž mohou být diskriminovány v osobním i profesním životě a mají z toho komplexy? Je zde i okolí, které někdy naše nedokonalosti ještě více "ochutí" nějakou sprostou, nelichotivou poznámkou např. muži na pláži komentující postavy dívek při těle. Samozřejmě také záleží na sebevědomí a na každém člověku, jak sám sebe hodnotí. Myslím si, že kdyby zde nebyly tyto a podobné soutěže, budou mít lidé menší komplexy ze svého vzhledu a postavy!!! Samozřejmě také psychické, zdravotní problémy s tím spojené(deprese, nízké sebevědomí, PPP a jiné)Tyto soutěže bych zrušila!!! Co si o tom myslíte vy?
26. Červen 2006 - 21:55
Obrázek uživatele Návštěvník
op (anonym)
sorry, ale můžete si za to vy ženy sami. přestaňte se hlásit do takových soutěží, přestaňte chtít být modelkami, misskami atp, či obecně vydělávat penízky jen tím že ste pěkné a máte po problému...
26. Červen 2006 - 22:53
Obrázek uživatele Návštěvník
viki (anonym)
Taky bych podobné soutěže zrušila, jsou na h....!
26. Červen 2006 - 23:04
Obrázek uživatele Návštěvník
n. (anonym)
mě ty soutěže moc nevadí, ale je škoda, že se do nich nehlásí skutečně hezké ženy; a pak vadí mi, že tu která vyhraje pak vydávají za tu NEJ..
26. Červen 2006 - 23:13
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
To není jednoduché ... Pokud by tam nebyly tenké holky (které také nemusím) a byly tam silnější a trend by byl o silnějších dívkách, tak mají zase komplexy ty tenké slečny ... Dívky by se měly naučit být takové, jaké jsou !!! Proč mám pocit, že chlapům/klukům je pánský model pro smích a ženám/dívkám jsou modelky idolem, nebo důvodem ke komplexům !!??
26. Červen 2006 - 23:20
Obrázek uživatele Návštěvník
n. (anonym)
je to začarovaný kruh. je určitě spousta sebevědomých holek se zdravou postavou, ale když vidí, že těch dvanáct finalistek jsou všechny stejné, tenké, asi je to odradí. problém asi bude v tom, že na tyhle soutěže člověk musí projít konkurzem a ne demokratickou volbou.
26. Červen 2006 - 23:31
Obrázek uživatele Návštěvník
n. (anonym)
média nedosažitelný model krásy potřebují.. podívejte se kdo tyto soutěže sponzoruje, a na jejich reklamy..
26. Červen 2006 - 23:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Persy (anonym)
Každý má nějakou přednost, když je někdo génius, neuplatní svou genialitu v modelingu, ale v nějakém výzkumu. když je někdo krásný, proč by nemohl dělat modeling, nebuďme pokrytečtí, každý přece využije svých nejlepších předností. Když je nějaká dívka opravdu krásná, je veliká škoda, když tuto svou krásu neukáže světu.
27. Červen 2006 - 0:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Nehar (anonym)
Na soutěži Miss ČR byla neteř.Na ZŠ chodila za školu,těžko se učila prodavačkou,snad to ani nedodělala.Pak se přihlásila na Miss a dostala se do finále.V televizi ji představili jako studentku, prý se intenzivně učí angličtinu,zájmy malování(nikdo ji malovat neviděl,jedině hovnem po pokoji,když byla malá),prostě kecy,kecy, je hezká a určitě byla hezčí než vítězka,ale vyhrát nemohla už jenom proto že neumí žblepnout anglicky.A taková blbka se dostala až do finále.
27. Červen 2006 - 0:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Dastygirl (anonym)
Ha, kdyby nikdo tyto soutěže nedělal, tak se tam nikdo hlásit nebude a nebude chtít být nikdo modelkou!!! Takže kdo za to pak může? A každý se nehlásí do soutěže MISS, protože každý na to nemá!!
27. Červen 2006 - 16:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Danuš (anonym)
Jo tak to si taky myslím. Člověk se až diví, jak jsou dokonalé po všech stránkách, talentované na jazyky a vše možné další. Umí 3 jazyky a je jí 17 let! To bych chtěla vidět, je to pěkný kec! Pak má z toho člověk pocit, že je snad nejenom pěkně ošklivej, ale taky asi neschopnej a k velkýmu H. S pozdravem
27. Červen 2006 - 16:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Nehar (anonym)
Ještě jsem si vzpomněl že jsem krátký čas pracoval s vítězkou Miss hl.m.Prahy,bylo to totáče po r. 1969. To byla kráva,to se hned tak nevidí.Pracovalo u nás dost děvčat,které byli hezčí, ale hlavně chytřejší.Ono vždycky u takových soutěží záleží na pozadí,jak vlivný je tatínek dotyčné dívky.Vlivný a bohatý,to platí i dnes.
27. Červen 2006 - 23:18
Obrázek uživatele Návštěvník
kel (anonym)
Mě vždy fascinuje ještě další věc. Proč ženy tak milují fotografování, neboli předvádění se vždy a za každou cenu. Pokud je to v rámci přehlídky módy, dobrá, ale když za cenu jakési pomíjívé fotoslávy je krásná žena schopna i toho nejtvrdšího porna, tak to mi rozum nebere. Kdyby to byly škaredky, či průměrné holky, dejme tomu, i tak je to trapas. Když to jsou ale super krasavice, tak to nepochopím do smrti. Hlavně si neumím představit jednou ty pocity jejich dětí, co ty si asi užijí později ve škole a společnosti? To je nenapadá?
28. Červen 2006 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
A mě by zas zajímalo, proč se chlapi-,,celebrity" vždycky pak rádi ukazujou s novou ,,miss" na všech těch trapnejch večírkách a spol, ať už ty missky vypadají jakkoliv...
28. Červen 2006 - 11:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Pracant (anonym)
Propagují své peníze, tedy to, co dělá byznis a ty slepice je tak milují! Myslím ty peníze. Dyk je to prostituce jak prase. Já ti dám své tělo za tvé velké prachy. A není nutno chodit daleko. Např. Kateřina Bro., která to veřejně přiznává, Lucie Bor., Mirka Če., Gábina Par., Daina Ro., Jana Ad.No., Alena Še., Jana Šte., Leona Ma., Jana Dol., Kateřina Prů., Zuzana Bel., a ostatní si doplňte. A prý celebrity, jenom ...., s prominutím.
28. Červen 2006 - 13:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Týna (anonym)
No dobře, ale např. Alena Še.... je pořád ještě pěkná, ale proš se lidi ukazujou např. s Kateřinou Průš..., to opravdu nechápu!
28. Červen 2006 - 13:29
Obrázek uživatele Návštěvník
UK (anonym)
A taková Andrea Ver..., ta je s nima z lásky?
28. Červen 2006 - 13:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Vindy (anonym)
To jak člověk vypadá, je darem přírody. Nikdo nemůže za svůj vzhled, ať už je hezký či ošklivý. Pravda je, že se člověk musí o sebe taky starat, když to nepomáhá, vypomůže si plastikou atd. Ale tyhle soutěže bych každopádně zrušila. Vždyť každý je něčím hezký a zajímavý. Někomu se líbí boubelky a nemusí být ani tak pěkné. Je fakt, že hodně lidí, hlavně děvčat má pak komplexy z toho, že nejsou dle módy! Ve všem je stejně podvod a lidi to akorát ničí. Krása je pomíjivá a nikdo se o ní nezasloužil a ještě na ní vydělávat mi příde sprostý! Mít inteligenci nebo smysl pomáhat druhým - potřebným, to zasluhuje pořádný obdiv!
28. Červen 2006 - 15:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Victoria (anonym)
Celkem souhlasím s Freyou. Musím říct, že se mi vůbec nelíbí modelky. Jsou vychrtlé, kolikrát prý berou drogy, aby si svoji vychrtlou postavu udržely, modeling je pěkné svinstvo. Jeden kamarád se mě ptal, jestli modelkám náhodou nezávidím, ale o tom to opravdu není, myslím si, že ženská má být ženská, a ne nějaká kostra potažená kůží.
28. Červen 2006 - 18:24
Obrázek uživatele Návštěvník
bila pani (anonym)
Tyhle souteze jsou perfektni ukazkou toho, jak funguje propaganda v kapitalizmu. Za komunistu do nas hustili take ruzne pitomosti, ale alespon clovek nebyl vystaven neustalemu konsumismu: tohle musim mit, takhle bych mela vypadat... Cim vice jsou lide zamestnani tim, jak na tohle vsechno vzit, tim mene casu jim zbyva na premysleni, zda jejich styl zivota je ten spravny, a zda je neustale otroceni za par babek vlastne fer. Kapitalizmus je daleko promyslenejsi nez socializmus, jen co je pravda.
28. Červen 2006 - 19:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Caramba (anonym)
Tento typ pořadů nesleduji, nezajímá mě svět modelek, většinou jsou to prázdné schránky, které mají třeba pěknou tvářičku,když se dobře nalíčí , nasvítí, pěknou postavu, ale v hlavě prázdno a tomu také odpovídá úroveň zábavy těchto MISS. Mám rád holky, které jsou přirozené, mají charisma a hlavně něco v hlavě. Myslím,že pěkná a ještě k tomu inteligentní holky jsou Popelkami mezi všemi uchazečkami o jakýkoli titul MISS. Docela jsem se bavil ted v pátek v pořadu Uvolněte se, prosím, kdy tam Kraus měl MISS mokré tričko, no takovou slepičku fakt člověk hned tak nepotká,ale musím uznat,že figuru měla a tvářičku taky pěknou, jen tu pusu nesměla otevřít..jenže na fotkách a přehlídkách ji stejně neotvírají...toť můj názor.
29. Červen 2006 - 9:41
Obrázek uživatele Návštěvník
sona (anonym)
Me prijdou stupidni, protoze neexistuje na svete nejkrasnejsi divka sveta. Kazdy mame nejaky vkus. Nejkrasnejsi divka na svete by se v tom pripade mela libit vsem na svete...a to opravdu neexistuje. Je strasne krasnejch holek a zen...milioni...a ne jenom 13 vybranejch z poroty:)
20. Listopad 2006 - 11:23
Obrázek uživatele Návštěvník
eliska (anonym)
Clovek se vzdycky obdivoval krase a krasa ho jednoduse pritahuje. Mne soutez o nejkrasnejsi divku nepripada nesmyslna. Je samozrejme, ze ta ktera vyhraje, neni ta opravdu nej.. to nemuzeme rict o nikom i kdyby byl sebekrasnejsi. Je to proste show a pro holky prilezitost udelat karieru. Jen je hrozny, jak ta soutez je degradovana penezi (stejne jak sport) a take tim, ze tyto souteze rostou jak houby po desti.Cloveka to pak zacina znechucovat.
20. Listopad 2006 - 11:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Zdá se mi, že na to všichni koukáte jen z jednoho pohledu :) Taky nejsem dokonalá, ale vidět miss mě teda nerozčiluje, jsou hubený a hezký no tak co no, musej tomu na druhou stranu něco obětovat, je každýho věc, jestli to tak chce nebo ne, oni to taky nemaj jednoduchý si myslim...já bych miss bejt nechtěla A taky si říkám, že když se pak najde taková Tereza Maxová apod. mezi modelkama, tak je to jen ku prospěchu, těžko by měla takový prachy a smekám, když vidím někoho, kdo vydělává svou krásou a postavou na to, aby ty peníze mohl dát těm, kteří je potřebují...a podle mě to nemá lehký, musí se omezovat v jídle, sledujou jí média atd...já teda takový lidi neodsuzuju, i když uznávám, že pár pěkných slepic mezi nima je no, který si chtěj akorát nahraba prachy a ukazovat se se sportovcema atd atd
20. Listopad 2006 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
No, nevím, jestli je to o pěknejch ksichtíkách, když tak koukám na zjevy typu Kobzanová a spol...To je reprezentace.
20. Listopad 2006 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Sona (anonym)
Radka tady se ale nemluvi o slecnach modelkach ale o poradu. Ja taky proti tem holkam nic nemam:)))
21. Listopad 2006 - 15:28
Obrázek uživatele Návštěvník
! ! ! (anonym)
Soutěže podobného typu slouží k pobavení diváků. Nikdo nikomu nevnucuje jakýsi obraz ženské krásy. Samozřejmě se vám může stát, že potkáte daleko hezčí holky než v miss někde na ulici,ale to by musela být soutěž miss pro všechny dívky povinná,aby se to nestalo.Kdo se bojí,nesmí do lesa.A ohledně vlastní soutěžě- ten kdo z ní má komplexy,at se na ni nedívá...asi tak ! Vsadím se, že i ti největší odpůrci se na hezké baby rádi podívají.
8. Srpen 2007 - 13:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Nigidus (anonym)
Mě se soutěž miss líbí, rád se podívám na pěkné holky. Na akce podobného typu nadávají jen zapštklí škarohlídové a různé šeredky, které si tak léčí vlastní komplexy. Není přece nic špatného na tom, když hezká sebevědomá slečna sama seme takto prezentuje.
8. Srpen 2007 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
miss je jen přehled kurev, nic víc, póvl
8. Srpen 2007 - 15:37

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama