33 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Takmer všetky feministky sú vlastne lesbičky. - komentáře

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele IGNACIUS
IGNACIUS
Dozajista panuje vůkol souhlas se zněním článku.
28. Červen 2010 - 9:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Dozajista panuje vůkol...Blablabla. Jsem feministka a ziju s muzem. to je trosku proti tvemu tvrzeni ;-)
28. Červen 2010 - 9:46
Obrázek uživatele IGNACIUS
IGNACIUS
Blablabla. Jsem feministka a...Jen aby! Jímá mě předtucha,že v hrdlo lžeš.
29. Červen 2010 - 1:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Henryk Lahola (anonym)
Inkvizici na ně!
19. Říjen 2010 - 9:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Sabina (anonym)
Potíž je v tom, že většina holek se ani nezabývá požadavkama feministek. Chtějí si najít prachatého manžela a mít se dobře. Že se neuplatní profesně je jim celkem jedno. Vždycky mně taky baví, jak chtějí feministky proniknout do mužských povolání. pilotky, vojandy a tak. Zatímco "stěhovačka" ani "popelářka" u nás není ani jedna. A to je nechává v klidu, tam se nehrnou.
19. Říjen 2010 - 10:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Guy (anonym)
Panebože, to je blábol! Tolik prapodivných škatulek jsem dlouho nečetla.Pán vidí věci černobíle, což je hodně nebezpečné. Ještě nebezpečnější, než "černobyle". :-)
19. Říjen 2010 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Zyxel (anonym)
Sabino to bude asi tím, že špatně placená povolání nejsou tím místem, kde by měly a chtěly ženský s chlapama soupeřit - když už teda. Spíš půjde o prestižní flek spojený s penězi a s mocí. A tvoje tvrzení, že "u nás není ani jedna stěhovačka nebo popelářka", je zřejmě asi taky mimo - nebo máš zmapovanou celou čr? Nekálej do vlastního hnízda, nebo ti za chvíli seberou volební právo, ksicht ti zahalí nikábem a nebudeš se moct podívat na cizího chlapa. O nějaký párty v klubu nebo kafi s kamarádkou v hospodě si budeš moct nechat jenom zdát.
20. Říjen 2010 - 0:04
Obrázek uživatele IGNACIUS
IGNACIUS
Sabino to bude asi tím, že...V Iránu či Saudské Arábii ženy vědí,kde je jejich místo. A jedině tak je to správné!
20. Říjen 2010 - 0:09
Obrázek uživatele Návštěvník
termovize (anonym)
IGNÁCI tak se tam odstěhuj
20. Říjen 2010 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Sabina (anonym)
Sabino to bude asi tím, že...Nemám to osobně zmapované. Slyšela jsem to nějaké diskuzi o feminismu. Zarytý antifeminista s tím vyrukoval a feministky mu to potvrdily. A Ani se nejedná ošpatně placená zaměstnání, spíš jen podřadná, kam se feministkám moc nechce. Ex-přítel byl stěhovákem a vydělal téměř tolik kolik má můj nový přítel, komoditní trader. Mimochodem, i tady se ukazuje, že většina žen na muže v některých profesích nemá. Práce komoditního tradera je celkem prestižní a přesto žen, pokud přítel ví, je v této profesi snad 5, jak ví zeškolení, kde se všichni potkávají. Nehrnou se do toho, protože to nejsou schopné dělat. Zaměstnavatel by s nimi asi nebyl spokojený. Je to náročné na psychiku, analytické schopnosti a rychlé rozhodování. Dál třeba mezi leteckými dispečery není údajně jediná žena. Není to tak prestižní jako povolání pilota, ale přitom mnohem náročnější. Spíš u žen-feministek jde o okázalé zviditelňování. Ženy by se měly snažit dosáhnout svých cílů pomocí "ženských zbraní" a ne konfrontací s muži. Toho ale feministky nejsou schopné. Jejich snaha je spíš úsměvná. Madam Pomadour nebyla feministka, ale přesto se dokázala zapsat do běhu dějin.
20. Říjen 2010 - 22:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Vanda (anonym)
Nemám to osobně zmapované....Se Sabinou lze jakž takž souhlasit, někdy jsou feministky fakt dětinské, ale s názvem diskuze, že každá feministka je lesbička, s tím tedy nesouhlasím. Je to úžasná blbost !
20. Říjen 2010 - 22:30
Obrázek uživatele Návštěvník
termovize (anonym)
ženské zbraně, ty jsi fakt směšná. jakože ukážu prsa a dostanu práci? to je přece to, co většinu normálních lidí, chlapů i ženskejch, pěkně sejří! práce v ŘLP není procházka růžovým sadem, ale to že tam nejsou ženský je spíš výsledkem toho, že je chlapi mezisebe nevemou. můj kamarád z ŘLP spáchal sebevraždu, důvodem bylo nezvládnutí práce. mně se spíš než mme pompadour líbí indira gandhi nebo golda meir, ale to je věc vkusu. a už to tu padlo, bez feministek a panovnic bychom neměly volební právo a třeba ani nárok na dědictví
20. Říjen 2010 - 23:26
Obrázek uživatele Návštěvník
PM (anonym)
Svatá pravda!
18. Leden 2011 - 12:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
To, že tyto ženy chtějí něco řešit a změnit se dá celkem dobře pochopit,ale nikdy jsem se nemohl zbavit dojmu, že to není o rovnoprávném jednání mezi lidmi obecně,ale o jakési "zvláštnosti a odlišnosti" se vymezovat.Apropo ti "hloupí muži" pokud mohu posuzovat z dějin, dělali ty "píčoviny" právě často kvůli ženám. Normální a zdravě sebevědomý chlap neměl,nemá a nebude mít potřebu si nic dokazovat a k ženě se umí chovat i spolupracovat rovnoceně,bez nadřazování.To není o feminismu,ale o chování člověka k člověku,tak aby bylo dobře na obou stranách a to při vší úctě feminismus stejně jako každý ismus...nevyřešil a vyřešit ani neumí.To je v lidech obecně.
19. Leden 2011 - 1:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela.. (anonym)
To, že tyto ženy chtějí...Je to o chování člověka k člověku..Kdyby to připustili i ostatní, rádoby dominantní muži,byl by svět jiný. Ve vládě chybí ženský elememt,podle toho vypadá svět jako celek. Ale to nemá cenu plýtvat slovy, nic nemá cenu,jen doufat, že muži pochopí, ze nadvládou nad ženami zjískají to, co je ted...Násilí, hnus a nenavist..To jste nám způsobili. Potlačili jste přírodu svojí silou,která vám byla dána na něco jiného a teď vládnete....jaká hrůza..Pak si neste svoje důsledky a pokud cokoli děláte kvůli ženám..my zato nemůžeme..Vaše emoce jsou diktatura a vše jen pro vás.Je mi z vás dost smutno:-(
19. Leden 2011 - 1:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Je to o chování člověka k...Přijímám tento názor s tou výzvou, že nás jak muže,tak i ženy společně ještě čeká hodně spolupráce,aby bylo vše lepší. Nemusím si jako muž nic dokazovat a taky nemohu za to, že mezi námi na obou stranách jsou lidé co si neumí i nechtějí připustit normální lidskou spolupráci jako fakt,aby spolu mohli žít jako lidé stejné rasy a nemusel se nikdo stydět za to, že patří k některému z pohlaví.Tohle se asi nevyřeší "za chvilku" Nejsou všichni stejní.
19. Leden 2011 - 1:45
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Rychlý a osvědčený...ze se nese..s u jehovistu. Tam by ti verili. Tady neprud.
19. Leden 2011 - 7:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
Přijímám tento názor s...Mirek, je příjemné poznat muže,který je jako ty..Ale Vás je takových opravdu moooc málo.. Nevyřeší se nic hned,ale ani později..Určitě ne v našem životě..
19. Leden 2011 - 18:50
Obrázek uživatele IGNACIUS
IGNACIUS
Rozumný a dobře vychovaný člověk by se měl vyhýbat situacím, které ohrožují jeho mravnost.
6. Únor 2011 - 13:00
Obrázek uživatele Návštěvník
agata (anonym)
U nás je tato situace nejvíc viditelná v platech kdy za stejnou práci žena dostane mín peněz-uzákonila bych aby se tohle nemohlo dít a do vlády bych nařízením dala to že musí obsahovat stený počet žen a mužů tak aby to kopírovalo vzorek lidské populace.I když to u nás není zdaleka dobré-tak daleko horší situace je například v islámských zemích i když vám tamní ženy budou tvrdit že se jim tak žije dobře-protože nejsou na nic jiného zvyklé-není tomu tak všude.at si dělají v těchto zemích co chtějí ale mají zde uzákoněno že tam muž má být ženu pokud mu odporuje.Pokud má někdo v zákoníku takovéto násilý tak je to špatně protože pak se zákona a spravedlnosti nedovolá nikdo a je to hnus a nejen hnus-jsou rozpínavý těšíte se na burku a až to příjde k nám -není lepší zavčasu na to poukazovat a říkat nahlas že je to špatně a násilý je vždy špatné řešení-osobně si beru za jeden ze svých životních cílů těm zakukleným holkám pomoct protože ony jsou do toho tak zašifrované že nemůžou....
6. Únor 2011 - 15:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Feministka (anonym)
Že jsou feministky lesbičky? To mohl vymyslet jen vůl.Nebo nějaký vychytralý chlap,kterému nechce ženská sloužit.
6. Únor 2011 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
temir (anonym)
Že jsou feministky...Přesně tak, žádné lesbičky. Feministky jsou ženy o které chlapi nejeví zájem. Proto se spolčují a kují pikle.
6. Únor 2011 - 16:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukas (anonym)
Agata: To je naprostý blábol a nesmysl. Zavádět kvóty? A to chceš mít ve vláďe 4% homosexuálů, 8% romů a třeba 2% vozíčkářů? Jak to chceš udělat? A islámské země - takže ty jsi natolik schopná (zjevně ne), že můžeš diktovat ostatním státům (lidem), co je dobré? Jak to víš? A zase - další člověk, který píše jen s množstvím pravopisných chyb... Co dodat. A víš vůbec, kde se nosí burky? :D
2. Srpen 2011 - 5:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Bykoš (anonym)
To je jako,že všechny lehké holky jsou nymfomanky.Eva Elsner je feministka a není lesba,jde jí o práva žen a proto ten V-Day, February 14,čili světový Vagina day,který se vybere okolo 100 M$ na charitu v boji proti sexuálnímu násilí na ženách. Ženy touží prý po vagíně podobně jako muži.
16. Listopad 2016 - 10:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Bykoš (anonym)
To je jako,že všechny...Zřejmě si ji zchovat pod věnečkem co nejdelší období jen pro sebe,či co.
16. Listopad 2016 - 10:30
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
To nevím,estli se to dá takhle paušalizovat,spíš jen se dá říct,že být lesbičkou,jsem také feministka,protože to je způsob,jak se seznámit s atraktivními ženami,které zrovna nemusí být vždy lesbičky a všechny lesbičky nemusí být také chlapecké vizáže. Mně jen vrtá hlavou,že mají žaludek na o pořád pronásledovat polanského za nějaký nesmyslný sex s nezletilou,kdy ta na něj nemá vůbec špatné vzpomínky,donutila ji jít s tím ven její matka v situaci ,kdy ta holka tomu nerozuměla a svěřila se mámě a nemá žádné následky,naopak je šťastně vdaná a má děťi a je to pro ní nežádaná publicita již staré věci,kterou odnesl čas a noření se do stejné řeky. Přitom je to dost tvrdé k Polanskému ,který má sám těžký život a jeho ženu zavraždil nějaký šílenec od Satanisty Mansona,když on zrovna byl v Anglii a to v jejich domě.
23. Prosinec 2017 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Já jsem si bohužel na feministky zvykl,takže neberte mi mou orgánku!
24. Prosinec 2017 - 7:22
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Já jsem si bohužel na...To bych nevim co udělal,to bych na tom byl najednou jako chlap ještě před tím,než měl to štěstí dostat se do spáru feministky a tedy zcela Topolánkovsky jak Topol v aleji.A to již nechci, nic nemuset,nemuset se starat,nemuset se doprošovat a dohadovat,podřizovat.
24. Prosinec 2017 - 7:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Ko ko ko dák! (anonym)
Souhlasím! Nevědí co chtějí a nedají pokoj dokud to nedostanou! Bohužel ale mezi náma je dost troubů kteří sebou nechají manipulovat a někteří doslova vorat. Ale oni jednou na to přijdou ale to už budou vymačkaný a vysátý jak citrón! Hold ale za blbost se platí!
24. Prosinec 2017 - 8:55
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
A všechny mají (o) mezi čočkami. Prý existuje asi dvacet druhů ženských podle přirození. Prvních šest 1. Razor bump pussy. Stále experimentuje s nejlepším Gilletteovým modelem. Nový břitva s pěti čepelemi způsobila překvapivé podráždění. 2. Honda Civic pussy. Nejběžnější typ kundičky. Spolehlivé a základní s čistými liniemi. 3. INTJ kočička. Klitoris je dost natolik, aby se udělal příjemný úvod, ale ona přesně ne tančí na baru. sy. Další obyčejný typ kundičky se silným klitorisovým účinkem. Snadno jít dolů, pokud děláte takovou věc (nemám). 5. Vintage porno kundička. Lidé se již dávno vyvinuli, takže už s touto kundičkou nenajdete mladou dívku. 6. Líná "lazy pussy" Na svůj vzhled vynaloží nulovou námahu, přesto však očekává, že se na ní nápadnící budou dorážet celou noc. Máš podezření, že střídá mezi dvěma "obnošenými" oblečeními. 7. Staropanenská "Spinster pussy" Tato ošklivá a neopotřebovaná kundička se již vzdala a je připravena, že už až do smrti její kundička nic nového nezažije
24. Prosinec 2017 - 9:38

Stránky

Přidat komentář