78 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Také vám vadí vymývání mozků televizní reklamou?

10. Září 2018 - 0:26

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
ivan (anonym)
Také vám vadí jak z nás televizní stanice dělají nemyslící blbce a vymývají nám doslova mozky neustále opakované reklamy? Gebls by z nich měl radost! Jeho stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Jaký jiný význam má "desetkrát za sebou opakovaná reklama"? Už můj děd mě upozorňoval, že výrobek který potřebuje reklamu smrdí a není s ním něco v pořádku.Dobrý výrobek jí nepotřebuje ten se prodává sám. Mockrát si na dědu vzpomenu, že už tenkrát měl pravdu.
15. Únor 2017 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
sardanapal* (anonym)
Také vám vadí jak z nás...Jak se spustí reklama , přepínám kanál , někdy musím i na víckrát :-( Ale spíš mi vadí protahování délky pořadů kvůli reklamám .
16. Únor 2017 - 8:42
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
No hlavně ten zelenej ALZA zmrd. Zásadně nekupuji nic co jsem videl v reklamě.
16. Únor 2017 - 8:52
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Reklama je pro mě naprosto nestravitelná a proto se na televizi téměř nedívám.
16. Únor 2017 - 9:03
Obrázek uživatele Návštěvník
mešuge (anonym)
Také vám vadí jak z nás...Já myslím, že reklama z nikoho nemyslícího blbce neudělá. Spíš je právě zaměřená na ty, co už nemyslící jsou, resp. přemýšlet ani nechtějí, tedy jsou čímkoli snadno ovlivnitelní. Ono to je na zaměření té které reklamy i vidět, dále se v průběhu různých pořadů vysílají specifické reklamy zacílené právě na tu skupinu diváků, která pravděpodobně bude zrovna sledovat. Ve skutečnosti je to až hloupě průhledné, ale efekt to asi má.
16. Únor 2017 - 10:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Demokrat (anonym)
Také vám vadí jak z nás...Ded byl hloupy a ty taky. V trznim hospodarstvi je velka konkurence a vyrobce nemuze cekat, az nekdo produkt nahodou uvidi, koupi a vyzkousi a pak o nem rozsiri dobry podudek. Samozrejme v nedostatkovem systemu jaky jsme tady meli se v tom omezenem sortimenu kupovalo to, co bylo k dostatni, ba se na nej cekalo i ve fronte. Pokud jde o propagandu, proc jdes zpet pres 70 let? Mozek umtrvujici komunisticka propaganda tady byla jeste pred 27 lety. Mimochodem, nacisticky propaganda ministr se psal Goebbels, ty jeden komunisticky negramoto.
16. Únor 2017 - 18:38
Obrázek uživatele Návštěvník
ivane (anonym)
Také vám vadí jak z nás...Svatá pravda. Čert vem tuhle dobu, včetně reklam:))))
16. Únor 2017 - 19:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Hele ty demokra (anonym)
Ale žijeme v Čechách, mluvíme a píšeme česky a proto jsem také napsal Gébls česky.Blbečky kteří si myslejí, že tím, že se naučí deset slovíček cizí řečí a myslí si, že se všichni před nimi posadíme na zadek, tak se moc mejlí! Jest-li se ti to nelíbí, tak se můžeš klidně odstěhovat do Německa a dělat tam chytrýho!
17. Únor 2017 - 12:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Perfektní reklamy vymýšleli pánové Kaiser a Lábus. Např. "Šaratice zrychlí váš krok" nebo "To jsem přece já, tvoje maminka. Použila jsem kosmetiku Dermacol".
19. Únor 2017 - 15:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
To je "humus", reklamy jsou všude, v TV, na většině webovek, na mě mají opačný účinek, to, co vidím v reklamě mě odpuzuje!
21. Duben 2017 - 18:03
Obrázek uživatele Návštěvník
čumil TV (anonym)
To už můj děda tvrdil, že každý výrobek který potřebuje reklamu tak smrdí a něco s ním není v pořádku. Dobrý výrobek se prodává sám! Ještě, že se dedožil těch dnešních reklam v duchu Géblse, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou! Některé opravdu psal nějaký idiot či chovanec psichiatrické léčebny. Jedinou reklamu kterou uznávám jsou myšáci a jejich svatba. A proto kupuji často Romadůr!
22. Duben 2017 - 14:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
To už můj děda tvrdil, že...No zas na druhou stranu nevím, jak se o nějkém novém výrobku - třeba autě- dozvědět jinak než z reklamy. Samozřejmě, že si pak vygooglim různé informace a diskuzní fóra, ale u některých věcí bych ani nevěděl, že existují, pokud by na ně nebyla reklama.
22. Duben 2017 - 15:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Bůůů (anonym)
Když mě něco zajímá tak si dokážu informace najít i bez nechutné reklamy. Čert mě může vzít když při obědě vrazej do programu reklamu na dámské vložky stejně jako do pohádky vrazej reklamu na kondovy a těžko se malým dětem vysvětluje co je přerušovaná soulož! A šprcky pokud vím nejsou nějaký nový výrobek o kterém by museli informovat i malé děti!
22. Duben 2017 - 17:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
No zas na druhou stranu...Reklamu je potřeba brát s rezervou a spíše jako informaci, že "něco" existuje, co třeba zrovna zháním. A potom již si sám zjišťovat informace.
22. Duben 2017 - 17:28
Obrázek uživatele Návštěvník
P (anonym)
Zásadne nekupujem výrobky, na ktoré som videl reklamu. Niektoré reklamy sú aj celkom vtipné ale tie stupídne napr. na ALZU neznášam. Ten zelený zmrd ma núti okamžite prepnúť na iný kanál.
22. Duben 2017 - 19:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Ludvík Vaculík (anonym)
"Reklama je navoněná zdechlina".
23. Duben 2017 - 11:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
nejen reklama,ale i lživé informace médii,politickými stranami atd.Je to tak často nechutné,že by mohl závidět i Pepa Goebels.
23. Duben 2017 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Blééé (anonym)
Kam by se na dnes Pepa Goebels hrabal? To je banda lhářů a podvodníků a nikdy bych si nic z reklamy nekoupil! Já říkám že je to né zdechlina ale navoněný ho.no! Ale stačí na ně jenom krátkou dobu ignorovat všechny reklamy a nebude trvat dlouho a dojde obchodníkům, že jsou to vyhozený peníze za tu jejich přiblblou reklamu! Nebo si snad myslejí, že 30x za den opakovaná reklama někoho přesvědčí a natolik zblbne, že za ty srág.ry vyhodí peníze?
23. Duben 2017 - 16:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Demokrat (anonym)
Kam by se na dnes Pepa...Ty ses opravdu takovy neandrtalec, nebo ho jen humorne napodobujes? Jestli to prvni, tak musis chapat, ze reklamy jsou soucasti moderni spolecnosti a do te, samozrejme neandrtalci nepatri. Jedinou nadeji pro tebe vidim v moznem vitezstvi KSCM. To by se brzo vratily nedostatky zbozi a pochopitelne nebudou reklamy na zbozi, ktere neni k dostani.
23. Duben 2017 - 16:58
Obrázek uživatele Návštěvník
!!! (anonym)
Ty nejsi demokrat ty jsi jenom zblbnutej idiotek který věří všemu co ti do té palice nalejou!
23. Duben 2017 - 17:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Také vám vadí jak z nás...Ivane, reklama je holt nutné zlo současné doby. Bez reklamy bys tu měl pouze CˇT. Komerční soukromé TV jsou z peněz z reklamy živy. Když je v TV reklama, tak minimálně vypnu zvuk či si dojdu na WC nebo pro něco na zub. A ze sledovaného programu mi nic neuteče.
23. Duben 2017 - 17:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Jedovatej (anonym)
Vono je docela smutný, že často je ta reklama zajímavější, než vlstní, mnohokrát vopakovanej program.
23. Duben 2017 - 18:50
Obrázek uživatele Charon
Charon
Reklama je druh propagandy, ale aspoň dobře čitelný.
23. Duben 2017 - 18:53
Obrázek uživatele Návštěvník
chudáci (anonym)
Televizi už dávno nesleduji, vy ještě ano?
23. Duben 2017 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Waltr (anonym)
Televizi už dávno...Jo, ale vypnutou.
23. Duben 2017 - 20:29
Obrázek uživatele Návštěvník
bohouš (anonym)
Ivane reklama nemůže vyrobit nemyslícího blbce, pokud je někdo blbec tak už je dávno vyrobenej,blbec možná chápe raklamu, dás ejí ovlivnit, ale pokud vím na mne nemá za 20 let reklama žádný vliv. Pokud něco ovliňuje lidi jsou to zprávy a tisk. Babišovy a Bakalovi noviny, některé noviny na internetu, de není cenzura je to o to horší že tam může kdokoiv napsat cokoliv, lež dokonce mohou sidělat z lidí prdel. nedávno uveřejnili několik článků ke světovému dění a zjistili že to napsali recesisti, a to je horší než nějaká přiblblá reklama.
23. Duben 2017 - 22:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Co se týká reklam v televizi, tak já to dělám tak, že zkrátka přepnu jinam, nebo ztlumím zvuk. Ony se totiž nedají jaksi poslouchat. Hysterické řvaní, kerým se reklamy vyznačují jaksi opravdu nemusím. Ale nejlepší je tento systém: Pořad si nahraji a při přehrávání reklamy přejedu "rychloběhem" a je to. Jinak na vymývání mozků tu máme naše politiky. Ty odmítám poslouchat také.
24. Duben 2017 - 0:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Ale jinak je pravda, že nejvíce se prodává to, na co běží reklama. Takže spousty lidí opravdu ovlivní.
24. Duben 2017 - 0:01
Obrázek uživatele Návštěvník
98rozhořčených (anonym)
No, my televizní reklamu považujeme za zákeřnou a lživou v tom smyslu, že tam málo útočej na Rusko a Putina... tuto alfu a omegu "poListopadové" naší i světové politiky. Místo aby tyto antidemokratické fenomeny v reklamách rázně a vytrvale odsuzovali, tak nám - v reklamách -furt vykládaj o nějakech vložkách či pracích prášcích, vyráběných stejně v rudé Číně, té okupovatelce Štastného Svobodného Tibetu. A o Assadovi se nezmínili dokonce ani v Noci Reklamožroutů. Tak se ptáme - co to je ?? Kde to žijeme?? Kde je Právo a Pořádek??
24. Duben 2017 - 0:14
Obrázek uživatele Návštěvník
98rozhořčených (anonym)
Gebls by z nich měl radost! Jeho stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Metody soudruha Gobbelse byly našimi euro-atlantickými thing tanky podrobně prostudovány a zanalyzovány ("opakování matka moudrosti" a "zatloukat zatloukat zatloukat"), ale třeba poctivě říci, že jsou v reklamách jen málo využívány žádoucím směrem. Toto jsme už mnohokrát řešili na úrovni Evropské komise ale nedostatečně. Naštěstí povstává nová mladá generace zatím společensky nedoceněných demokratických leaderů ze Severní Moravy/Haliče - jistý Tomáš P. a jeho "pražské kavárenské zákoutíí" které připravilo krátké reklamní šoty stylu - "smrděj ti nohy?? a čemu se oe divíš, když v Rusku stále mezinárodní olygarchové nemůžou svobodně a poctivě krást !!", - a podobné.. - jež tento náš demokratický deficit snad nahradí... Takže milí přátelé reklamy, nedejte se znechutit nepřátelskými živly a podvratnou ruskou propagandou.. ale až uvidíte reklamu na Ariel či králíčká Azurita - řekněte si - nebylo našim chrabrým vojákům u Staligradu tak dobře?? Není největší demokratickou touhou lidstva přeformátovat Rusko?? Ta vůně a ten hebký samet !! A věřme všichni, že pak se konečně to v naší sabotované EU pohne tím správným směrem ..
24. Duben 2017 - 0:27

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama