0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

tak nevim,ja zenaty a hledajici vdanou

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
fucik2 (anonym)
Jsem uz dlouho zenaty,vitalni.Zena po zakroku nema sex prilis v lasce a ja ji nenutim,ale nemuzu najit vdanou zenu,ktera by mela potrebu vyplnit to prazdno co nastalo i u ni,je to same dopisovani a smsm a skutek utek.Jsem pry sympatak,tak nechapu,jelikoz to okolo sebe slysim porad,ze s tim mym uz nic neni a podobne.Nehledam zadny odchod z manzelstvi ale naopak,nechci nic bourat a podobne.Hledam jen zenu ve stejne situaci,ktera ma potrebu se obcas nabit a pokracovat,ale marne.Mozna to zni az prilis primocare a nedospele,ale potrebuji kamaradku,,,milenku ktera ma jasno a chce prozit tech par chvilek kradeneho stesti ,,ale nedari se me.Rad jezdim k vode a vubec mam rad prirodu a mam i cas ,ale nikdo nejevi zajem a pokud ano,tak je to jako beh na dlouhou trat.Mozna jsem nedospely,ale jak rikam v mem okoli je spousta nespokojenych manzelek ale nemaji ty koule na to aby s tim neco udelaly a zustava vse jen ve fantazii a to nestaci:-)
10. Únor 2011 - 18:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Oblíbené téma (anonym)
muž je vcelku bez šance najít na "volném trhu" stejně postiženou ženu. Přitažlivé ženy mají několik nabídek měsíčně a proto nereagují na cizí muže. Pokud si dá sex-inzerát žena, jde počet počet nabídek do několika desítek, pokud si dáb sex-inzerát muž, jde o pár nabídek, většinou od neatraktivních žen/tlustoprdky, brejlounky a nebo s divnými xichty, připonajícími rozšláplý pomeranč. Ve výhodě jsou superatraktivní muži a to buď vzhledově a nebo po stránce finančních možností. Ostatní muži musí hledat jedině v blízkém okolí, protože ženy mají rády muže, které aspoň trochu znají již před sexem. To je bohužel objektivní realita. Ovšem vyjímky vždycky potvrzují pravidlo.
12. Únor 2011 - 20:11
Obrázek uživatele Návštěvník
asi tak (anonym)
Ten příspěvek nad mojím popisuje pravdu. Já sice žiju sama,ale nechci partnera domů..Single je fajn. Nezadaní později-docela brzy prudí a chtějí vlastnit, lásku nechci-ta bere rozum a vlastní nezávislost. Takže jinak? Mužů co tohle hledají je všude mooc a taky bych se nechtěla seznamovat s cizím přímo za tím účelem. To by mi ani nešlo. Muže musím nejdřív poznat a musi se mi nějak líbit, teprve pak mám chut, mít s ním i to další..Musím ho poznávat nezávisle na účelu, rozumíš? Neplánovat hned sex. My ženy jsme ponekud jiné.Jinak bych sice sex měla,ale z něj nic..To je naše odlišnost od vás mužů
12. Únor 2011 - 20:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
Ten příspěvek nad mojím...To je naprosto přesné vyjádření ženské mentality, já jsem už taky starší dorostonec, je mi 36 a trvalou partnerku nehledám. Sex ano. A moje zkušenost je jednoznačná. Buď velmi mladé holky, které si chtějí užít nebo ženské nad 40, které už pomalu trpí syndromem zavírajících se dveří. I tak je to problém, i když jsem se v tom naučil chodit. Mnohdy se stano, že intimní radovánky nemám i několik měsíců. Šlapky a rozhoďnožky totiž nesnáším.
12. Únor 2011 - 20:29
Obrázek uživatele Návštěvník
asi tak (anonym)
Patriku, to máš asi velkou smůlu. Mně je nad 40-cet a nouzi nemám a syndromem zavíraných dveří ani trpět nemůžu,ony se mi otevirájí na všech frontách:-) I u mnohem mladších mužů, dokonce mladších než jsi ty. Nejspíš se setkaváš s takovými, co hledají na inzerát a to je předem jasné.Pokud žena hledá na inzerát a chce přitom jen vztah na sex, je jistě divná, chce si něco dokazovat a není o ní zájem..Jinak by to dělat nemusela.Taky mám kamarádku, je jí 55let a ta má napdaníků taky hodně. Ne starých chlapů. Stačí se o sebe starat, stačí žít single a věnovat se sobě. Pak věk nehraje tak velikou roli,jakou si myslíš;-)Utahaná vdaná nad čtyřicítka asi myslí a vypadá jinak..
12. Únor 2011 - 20:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
Patriku, to máš asi velkou...Jistě, to máš pravdu, záleží na fyzické přitažlivosti... single ženy zpravidla vypadají lépe, ale zas na druhou stranu jsou egoističtější. Vdané ženy s divným partnerem bývají vděčnější za sex i za dárečky. Jistě, single žena je rarita a tak je nutno se na ní dívat. I když totéž platí i pro muže. Já jsem svou biologickou povinnost splnil už dávno, mám velké děti a už se fakt dále rozmnožovat nehodlám... i když nikdy neříkej nikdy. Nebráním se ani tomu na čas si partnerku nastěhovat do domu, ale vždy to musí být nezávazný vztah. Baví mne to jen určitou dobu a nebaví mne nic předstírat.
12. Únor 2011 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Lara (anonym)
Jistě, to máš pravdu,...No, nevím, já bych ty čtyřicítky tak nepodceňovala. Je mi 46 let a syndromem ujíždějícího vlaku určitě netrpím. Mně přijde, že má víc zájemců než ve dvaceti. líbí se jim, že jim nehrozí, že bych se chtěla vdávat. Ani pocitem vděku za sex netrpím, naopak, vidím, že kvůli sexu se mnou by se ten jistý strhal. Jsem čtvrt století vdaná a muž zlenivěl. Já mám život pořád ráda a momentálně se nemohu ztřepat milence, s kterým mně to přestalo bavit z toho důvodu, že šlo jen o přivázání u jiné psí boudy a delší vodítko. Jak začnou chtát vlastnit, je to konec. Já bych ráda žila single a mám to v plánu,ale děti jsou ještě doma, nejsou samostatné a tudíž manžel, který přestal plnit manželskou roli plní otcovskou a nejde ho tak lehce vytěsnit ze života. Snad časem.Postupem let jsem se asi stala chlapem, baví mně nezávislost a největším přáním je pro mně svoboda.
12. Únor 2011 - 21:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
No, nevím, já bych ty...JJ, Laro, plně tě chápu, ty bys byla můj šálek kávy, nezávislost s občasnými vzájemnými návštěvami... a přitom máš tolik odpovědnosti, že dětem neroztřískáš domov jen kvůli svému egu... takových žen jako ty není mnoho !
12. Únor 2011 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
x_x (anonym)
No, nevím, já bych ty...Laro, můj názor je ten, že takových žen jako Ty je jako šafránu. Co jsem se zatím setkal, tak naprostá většina hledá chlapa na vztah. A najít nějakou ženu na občasné, nezávazné setkání dle oboustranných dobrých pocitů je hodně těžké.
12. Únor 2011 - 21:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Kiki (anonym)
V tomhle mají chlapi nevýhodu. Źenské mají obrovský výběr, když chtějí někoho jenom na sex. I starší si klidně můžou najít mladýho kluka, takže nepříliš atraktivní starší a bez charismatu jsou v háji...
12. Únor 2011 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
asi tak (anonym)
Laro, chvíli vydrž a to co si opravdu přeješ, přijde...Jsi na tom jako já před pár lety. Děti mezi tím odešly a já ted ziju svůj pohodový život sama. Bez vlastníka, což je u mužů častá vada, chtěji vlastnit. Proto asi jen zadaného, ten si to nemůže dovolit. Mám kolem sebe fůru "osamělých" žen, které hledají partnery a jsou smutné-tak jim dělám přednášky a kazím je:-) Už jsem dvě naučila a ted jsou užaslé. Stačí jim ukázat, ze samota není osamění. Dovoluji si oponovat, tomu kdo tu píše o šafránu. Znám asi 5 žen ve věku 35-38let jen ve svém okolí,které po rozvodu naprosto soužití odmítají a umějí si život užít samy. Najít zalíbeni v single životě není problém, chce to pouze příklad a zbavit se obav..a to se dnes děje čím dál častěji
12. Únor 2011 - 22:20
Obrázek uživatele Návštěvník
asi tak (anonym)
Rozesmál mně příspěvek muže,co píše o vděku za sex:-) Tak to já cítím naprosto opačně, ten vděk musi pocitovat ten obdarovaný muž a ne já..Už vzhledem k nabidce...A nejde o dárečky,tak to nemyslím.
12. Únor 2011 - 22:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
Laro, chvíli vydrž a to co...Problém je, že ženy mnohem méně dokážou žít single. Po rozvodu většina z nich nedokáže žít samostatně. Mně stačilo pár let manželství k tomu, abych po rozvodu preferoval žít single. Nevadila by mi ani dlouhodobá partnerka, která by měla vlastní domácnost a jen jsme se občas navštěvovali. Bohužel... i ženy chtějí vlastnit... a to je nepříjemné
12. Únor 2011 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Problém je, že ženy mnohem...I já se pokouším najít single vztah a není to jednoduché. I já musím oponovat Patrikovi a sdělit mu, že takových mužů jako on není moc. Tváří se, že chtějí jen příležitostný sex a ve skutečnosti "chtějí vlastnit". Jak píše "asi tak" je nejlepší si je moc nepřipustit k tělu. Lepší jsou zadaní, ale anii u nich není jistota, že nebudou vás chtít vlastnit. Souvisí to se stíráním mužských a ženských rolích. Nechce to rezignovat na ideální stav.
12. Únor 2011 - 22:33
Obrázek uživatele Návštěvník
asi tak (anonym)
Patriku, než jsem našla opravdu někoho-nechci partnery střídat,kdo by byl ochotný takto žít, otrávilo mně to a jedině to jde se zadaným, což pro mně ideální stav není. Co píšeš o ženách, platí naprosto stejně i na muže.Muži po rozvodu chtěji opět do vztahu prý se vším, v dobrém i zlém a dělali ze mně nevyrovnanou podivínku,která je asi těžce raněná a nedůvěřivá..Takže obé pohlaví je na tom stejně a já to považuji za lenost mysli..neumět žít sám, je slabost. Ale my to asi nevyřešíme
12. Únor 2011 - 22:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Margita (anonym)
Já měla zadanýho a chtěl vlastnit taky.
12. Únor 2011 - 23:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
Patriku, než jsem našla...Určo to nevyřešíme, v tom nedůvěra sama v sebe a to, že většina mužů i žen chce žít v páru... i já chci na někoho myslet a tak, ale netoužím po její nepřetržité přítomnosti. Mé bývalky, tedy ty co se mnou nějaký čas žily, nechápaly, že chci spát v samostatné místnosti. Přitom psychologové potvrzují, že člověk se vyspí nejlépe v samostatné místnosti. Bohužel já mám lehké spaní a hodně věcí mne vyrušuje. Přitom, když spím opravdu sám, nevyruší mne nic. Usnu ve své oblíbené poloze na zádech a tak se i ráno probudím. Někteří lidé se pořád melou, tahají z vás deku, shazují z postele, chodí v noci močit a pít. A to mne docela sere, já nic takového nedělám.
12. Únor 2011 - 23:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Yarda (anonym)
Stejně je to sranda, sex je většině lidí dost příjemnej, jak chlapům, tak ženám, ale cesta k němu je trnitá a dlouhá. Přitom okolo sebe chodíme celé dny a míjíme se o centimetry...
19. Prosinec 2011 - 14:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Láďa (anonym)
I já se pokouším najít...jsem ženatý, hledám milenku ale v žádným případě bych ji vlastnit nechtěl. Spíš respektovat její čas a soukromí.
19. Prosinec 2011 - 14:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Milenka (anonym)
Když ale - my chceme i od těch případných mužů na inzerát, aby splňovali některá kritéria, třeba souhlasnou chemii, intelekt... a když tohle klapne, jde to i na inzerát! Ale spíš výjimečně.
19. Prosinec 2011 - 18:17

Přidat komentář

Reklama

Reklama