1336 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

TAJEMNO - Paranormální jevy.

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk (anonym)
Přidávám nové téma - snad se hodí na doktorka.cz...Setkali jste se OSOBNĚ s nějakým paranormálním jevem, s něčím neobvyklým - s nádechem tajemna?Začnu od sebe: naše malá dcera tvrdí, už od malička, že viděla "ducha". Jasně, také jsme to přičítali dětské fantazii :-) Ale dcerka celou událost i s odstupem let, popisuje stále stejně, beze změn, tak intenzivně si na ni pamatuje. Viděla u sebe v pokoji jakousi bytost, která měla nejasné obrysy, nezřetelný obličej.Nepříkládal jsem tomu žádnou důležitost, až jsem se kdesi dočetl o zjevování bytostí, tzv."stříbrňáků", i u nás v Česku. Také se jedná o bytosti, které se nijak neprojevují, jen jakoby visí na místě a pak zmizí.Nechci tady vymýšlet nějaké "Akta-X". Spíše by mne zajímalo, zda i ostatní mají nějaké podobné zážitky a jsou ochotni se o ně s ostatními rozdělit.Děkuji a těším se na Vaše příspěvky.
20. Duben 2004 - 5:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
Zdeňku,věř tomu,že Tvoje holčička opravdu viděla to,co popisuje.Malé děti ještě nemají bloky způsobené takříkajíc těžkostmi života a opravdu vidí věci,o kterých se některým dospělým může jen zdát.Já mám kamarádku,která má také malou dcerku,a ta nejenže vidí Auru všech lidí kolem sebe,ale je prostě přesvědčená,že má dvě maminky.Jednu tady na zemi a jednu,která je bílá a chodí za ní jen občas,když je jí samotné v postýlce smutno.I já si jako dítě pamatuju střípky toho,co jsem vídávala a byly to bytosti,ketré mě chránily a já je měla moc ráda.Bohužel,ted když bych je chtěla vidět,můžu je jen intuitivně cítit.
21. Duben 2004 - 16:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk (anonym)
Ahoj Beruško!Díky za příspěvěk.Já si také myslím, že malé děti vnímají více než dospělí, ještě nejsou tak otupělé a mají smysly a instinkty, které "dospěláci" už dávno nemají.
22. Duben 2004 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
Ahoj Zdeňku!!!A je to škoda,viď,že my dospělí už tyhle schopnosti nemáme,tedy spíš máme,ale hodně hluboko uložené v podvědomí.Někdy bych chtěla být malým dítětem a všechno to,co jsem prožívala,prožít znovu,ale už vědomě.Třeba jednou nastane doba,kdy toho budeme schopní.Měj se moc krásně.
22. Duben 2004 - 17:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Monk (anonym)
1. Mám jeden zážitek, když mi bylo asi tak 5 (dnes je mi 20)- viděla jsem příšerku, která vypadala jako ty chlupatý koule z filmu. Dodnes si pamatuju, jak seděla u nás za oknem v bytě. Bylo to asi 2 dny po tom, co jsem ten film viděla. Dodnes ale vim, že jsem to fakt viděla.Mám známeho, živí se jako psycholog a ten mi k tomu řekl, že dětská fantazie je tak silná, že to nejsou ani halucinace, ale že to tam skutečně je. Takže tohle paranormální jev jistě nebyl. Ale Další přízraky jsem viděla a to už jsem byla starší - zhruba 8 nebo 9 let, vídala jsem různý bytosti u nás na chatě - jednou to vypadalo trošku jako bílá paní - viděla jsem to když jsem šla po zahradě. Nic tam nebylo, pak jsem se z ničeho nic otočila čelem vzad a v místě, kterým jsem vteřinu před tím prošla jsem to viděla. Nemělo to tvář, bylo to vyšší než tehdy já, ale ne o moc, barva něco mezi bílou, šedivou a stříbrnou a mělo to něco jako špičatý klobouk - jak mívá v pohádkách bílá paní a z toho viselo něco jako závoj(cca 30 cm dlouhý). Vznášelo se to přede mnou asi tak 2 vteřiny a pak to jakoby zmizelo - ne najednou, ale postupně, jako by se to schovalo za zeď, ale žádná zeď tam nebyla.Později jsem tam viděla (tak 2 krát nebo 3 krát) podobné bytosti, ale byly hnědé až černé a byly moc daleko - nejsem si dodnes jistá, jestli se mi to jen nezdálo. Ale kamarádka se mi(aniž bych jí já něco řekla) jadnou svěřila, že tam vídá nějaké hnědé bytosti(taky ale jen z dálky)Nevím, jestli to byla nějaká předzvěst, ale během následujících 3 let se tam staly ošklivé nehody - jeden kluk spadl ze stromu, dodnes je na vozíku, jeden pán se zastřelil, jedna paní si zlomila páteř, 2 lidi zemřeli na rakovinu, 1 paní na infarkt. Lidi umírají denně, takže nechci řikat, že v tom je souvislost, ale bylo tam asi 40 osadníků (asi 15 chatek) a na tak málo lidí je toho poměrně dost.Pokud tam ty hnědé bytosti opravdu byly, to nevím, mohl to být nějaký zrakový klam. Ale fakt, že jsem se setkala s tou vznášející bytostí světlé barvy mi nikdy nikdo nevymluví.Jsem blázen, nebo tam něco opravdu bylo?Z této osady má zážitek i jedna důvěryhodná osoba - tehdy jí bylo asi tak 45 let - byla přesvědčena, že ji někdo ze spaní dusil. Pak se probudila (2 hodiny v noci, ale světla plno, jako ve dne) slyšela zvuk, jako by kachna ťapala po lině) a pak slyšela prásknutí oknem a zase usnula. Příští den psali v novinách, že nad obcí (nedaleko které ta naše osada je) spatřili lidé z té obce létat UFO.Osoba, která toto zažila je důvěryhodný člověk, nepochybuju o pravdivosti jejích slov. Zdálo se jí jen něco a cítila vše jen ze spaní, nebo to byla pravda?Podotýkám, že ani tahle osoba ani já nejsme blázni a tyto ,,halucinace,, nebo ,,zážitky,, - jak chcete byly ojedinělé. Nikdo nebyl pod vlivem chlastu ani drog, ani po úrazu hlavy.
16. Září 2004 - 11:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Jandula (anonym)
Mam 10ti leteho syna. Zrejme videl take neco, co nam dospelym, zustava utajeno. Muj otec zemrel kdyz byly synovi 4 roky. Meli se opravdu moc radi. Muj otec se v nem videl a naopak. Kdyz zemrel, tak syn zacal obcas rikat, ze videl dedu. Kdyz jsem se ptala kde, jak, tak odpovidal, ze si k nemu nekdy seda v noci na postel... To trvalo asi pul roku. Od te doby uz nic, ale presto si na to pamatuje. Samozrejme, ze to nemusi nic znamenat , a ze se mu to mohlo zdat....A ja jsem tak v peti letech take zahledla priserku, ktera nakoukla oknem a zase zmizela. Bylo to neco mezi malym certem a skretem. Ale take vim, ze jsem to jasne videla.
16. Září 2004 - 11:29
Obrázek uživatele Návštěvník
jitka (anonym)
Ja jsem mela babicku,ktera vzdycky vedela, ze nekdo umrel. Bud praskl porcelanovy hrnicek na policce, nebo se rozsvitil vanocni stromek, prestoze snura nebyla v zasuvce.Jednou mi take vypravela, jak u nich zazvonil zvonek a u dveri stal stryc a nebo bratr(uz si nepamatuji)cely domlaceny a povida ji, ze se prisel rozloucit.A pak se otocil a zmizel...Nikdy jsem o techto vecech nepochybovala i kdyz si to neumim vysvetlit.Zvlaste po tom, co jsem par prihod zazila i ja.Poprve (a naposled), kdyz mi bylo asi 10 jsem se v noci z niceho nic probudila a vedle me postele, hned vedle svetla z mesice, ktere pronikalo do pokoje,stalo neco. Ani ne cela postava.Nejak jsem vedela, ze je to prababicka, ktera uz byla asi 3 roky po smrti.Pamatuji si, ze jsem byla uplne v klidu, jen jsem se na ni nechtela koukat, tak jsem se otocila na druhou stranu. Pak jsem se zase podivala a porad tam byla, ale kdyz jsem se otocila podruhe, tak to bylo pryc. Rano jsem to vypravela rodicum, ale oni me presvedcovali, ze se mi to zdalo. Vim, ze ne.Jeste pro uplnost. Stalo se to na chalupe, kde prababicka prozila svuj zivot a my jsme spali v jejich loznici.
24. Září 2004 - 17:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Mája (anonym)
Zdravím všechny. Já jsem měla taky jeden podobný zážitek, který se mi stal asi před dvěma lety. V noci jsem se probudila a vedlé mé postele stála černá postava. Vypadala jako muž v dlohém plášti a jasně jsem viděla, že měla na hlavě vysoký cylindr. Měla jsem z toho hrozně zvláštní pocit, ani ne strach, ale ani ne nějakou chuť blíže zkoumat, co to bylo. Raději jsem zavřela oči a hned jsem zase usnula. A moje maminka měla taky zajímavý zážitek. Tu noc, kdy zemřela babička na rakovinu, se s ní setkala ve snu. Potkala ji prý v nějakém krásném parku, babička vypadala jako za mlada, smála se a řekla mámě, ať se o ni nebojí, že už se má dobře a nic ji nebolí a je šťastná. A teprve druhý den jsme se dozvěděli, že babičku tu noc zemřela. Myslím si, že to je překrásný důkaz toho, že posmrtný život existuje!
26. Září 2004 - 9:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
Jsem narozena 2.11.73a mám problém vždy když se stane v okolí smrtelný úraz tak ke mě ti mrtvý přijdou nevím co chtěj a dost mě to děsí neumím stím pracovat hledám pomoc.Vysvětlí mi někdo co se se mnou děje.
27. Březen 2006 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Paranormálních zážitků už jsem v uplynulých dvaceti letech zažil tolik, že je beru (bez nadsázky) jako běžnou součást svého každodenního života. A vzhledem k tomu, že existuje stále ještě spousta lidí kteří se skrytě uchechtávají, a nedokážou to strávit, nemám potřebu to příliš ventilovat. Nicméně, kdyby přece jen někdo chtěl něco slyšet, pár jich stručně popíšu. Před sedmi lety si naše auto samo od sebe jen tak přeparkovalo k sousedům. Auto bylo zamčené a sousedi bydlí přes cestu. V létě 98 jsem viděl UFO. Má neteř před čtyřmi lety potvrdila, že vidí auru kolem lidí. Já sám se aktivně zajímám o esoteriku, občas experimentuji s astrálním cestováním, telepatií a jinými jevy. Tak, kdo chce ať si to přebere a kdo se tomu bude smát, jeho problém.
27. Březen 2006 - 14:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
K Majce. Nevím, jaký je tvůj konkrétní případ, ale možná že k Tobě chodí, proto, že je vidíš a vnímáš. Třeba chtějí předat nějakou informaci nebo chtějí pomoci odvést do SVĚTLA. Nevím jak jsi daleko s esoterickými technikami, ale třeba by pomohlo cvičit meditace a napojovat se na ABSOLUTNÍ TVŮRČÍ SÍLU VESMÍRU na ZDROJ z nějž vše pochází a poprosit ho o ochranu a vedení. já jsem před čtxřmi lety takhle odváděl do SVĚTLA zbloudilého duch, který jedněm lide, strašil v domě. Šlo to bez problémů.
27. Březen 2006 - 15:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
K Majce. Nevím, jaký je tvůj konkrétní případ, ale možná že k Tobě chodí, proto, že je vidíš a vnímáš. Třeba chtějí předat nějakou informaci nebo chtějí pomoci odvést do SVĚTLA. Nevím jak jsi daleko s esoterickými technikami, ale třeba by pomohlo cvičit meditace a napojovat se na ABSOLUTNÍ TVŮRČÍ SÍLU VESMÍRU na ZDROJ z nějž vše pochází a poprosit ho o ochranu a vedení. já jsem před čtxřmi lety takhle odváděl do SVĚTLA zbloudilého duch, který jedněm lide, strašil v domě. Šlo to bez problémů.
27. Březen 2006 - 15:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
K Majce. Nevím jak jsi natom s esoterikou. Ale možná by pomohla meditace. Možná se na tebe mrtví obracejí proto, že jsi schopna je vnímat. Třeba jsou zmatení a potřebují odvést do SVĚTLA nebo chtějí předat nějaký vzkaz. Požádej o pomoc ochranu a vedení ABSOLUTNÍ ZDROJ, Sílu z níž vše ve Vesmíru pochází. Před pár lety jsem taky takhle odvedl jednu zmatenou duši do SVĚTLA. Dělala zmatek u jedněch známých v domě. Anebo jim můžeš říct jasně že si přeješ aby odešli a nechali Tě na pokoji, musí to respektovat.
27. Březen 2006 - 15:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Jo jo mezi nebem a zemí jsou věci :-)) Zobrazilo se to třikrát
27. Březen 2006 - 15:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
K Honzoi.Děkuji moc že se mi snažíš pomoci. Popíšu svůj příběh.Stala se u nás v noci ošklivá havárka,probudila mě hrozna zima i když jsme topili a jak jsem procitla tak někdo stál u mé postele,bylo to rozervané a samá krev natahovalo to ke mě ruce,po chvilce to zmizelo.Ráno jsem se dověděla,že tam zemřel mladý kluk.Neumím si to vysvětlit.A to není jediný případ mám dost často tyto pocity.Nevím jak žádat o pomoc ABSOLUTNÍ ZDROJ,nemám nikoho kdo by mi to vysvětlil.
28. Březen 2006 - 9:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
ABSOLUTNÍ ZDROJ BYTÍ, BŮH ALLÁH, TVŮRČÍ SÍLA,tisíc názvů tisíců lidí ale PODSTATA je stále stejná. Požádat ho o pomoc není nic složitého. Stačí když se o samotě obrátíš k tomu, čemu věříš Ty a jak to nazýváš Ty a poprosíš ho o ochranu a vedení. Ujišťuju Tě že mu uděláš obrovskou radost, protože tato SÍLA přeje každému člověku jen to nejlepší, zdraví, štěstí, bezpečí. Použij klidně jakákoli svoje slova, co chceš a co si přeješ. Nemusíš odříkávat žádné naučené modlitby. Další možnost je, když by se případně někdy něco podobného opakovalo, jasně a zřetelně pronést do prostoru před sebou že nařizuješ všem duchům, a jiným bytostem jménem BOHA v nějž věříš aby odešli a nechali tě na pokoji. To je takový zákon, že naše vůle musí být respektována. Pochopitelně je dobré tyto věci dělat o samotě. Někteří lidé by to nestrávili a volali by psychiatrii. :-)) No a další možnosti jsou odvádění zbloudilých duší do SVĚTLA či jiné praktiky ale ty jsou pro pokročilé s těmi si teď nelam hlavu.
28. Březen 2006 - 12:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Ještě k té havárce. Je to klasický příklad zmatené duše. Nějaký člověk, který neměl patrně velké zaměření v duchovní sféře, byl během autohavárie násilně najednou vytržen ze svého fyzického těla. Ona duše byla najednou zmatená, protože nepochopila že je její tělo mrtvé a že je v astrálu a má jít do SVĚTLA. To je klasický projev západní civilizace, která upřednostňuje hmotu a konzum a odmítá se zabývat vážně duchovnem. Maximálně z esoteriky dělá taky jen byznys. Na východě je to úplně jiné. Tam je studium duchovní podstaty člověka naprosto přirozenou a základní věcí. Rozebírá se podstata života, duše, smysl, zákony fungování vesmíru. Na západě se rozebírá akorát volební preference nějaké politické sekty nebo výnosnost ropného vrtu. A pak když je nějaký úraz, havárie či něco podobného, tak na místě činu bloudí spousta zmatených duší, které sice v těle dokonale znaly složení vlády ale naprosto nechápou co se momentálně s nimi samotnými stalo. Dokud bude v našem světě fungovat politický systém, který lidi akorát oblbuje a zavaluje informačním odpadem, nelze očekávat změnu. Válečná bojiště jsou často plná zmatených duší, které prostě nechápou se svou materialistickou vírou, že jejich fyzické tělo je mimo provoz.
28. Březen 2006 - 12:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
Takže jestli tě dobře chápu tak oni odejdou pokud jim to nařídím,proč se oběvují pouze v noci?A proč mi je přitom zima?A často se stává že něco chtějí říci a já jim nerozumím.A ještě jednou moc děkuji že máš se mnou trpělivost a pomáháš mi si to ujasnit.
28. Březen 2006 - 13:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Jestli se objevují v noci, není to třeba tím, že buď k úmrtím většinou dochází třeba v tu dobu? anebo ty jsi v tuhle dobu třeba zvýšeně citlivá, ticho klid. Přes den spousta lidí, stále něco rachotí, mluví atd. Pocit zimy a chladu je naprosto přirozený průvodní jev. Nějak to souvisí s jejich energií a jejich stavem. Všude kde se vyskytují nějaké paranormální jevy je pozorována změna teploty. Výzkumníci to naměřili i například na Zvíkově, nebo v místech kde se údajně procházela proslulá "bílá paní". Pokud ti chtějí něco říct, to podporuje mé tvrzení, že jsi vůči nim vnímavější než jiní lidé a že tě třeba chtějí požádat o pomoc protože jsou zmatení a sami se bojí. Nebo chtějí s tvou pomocí předat svým známým nějakou zprávu. Ovšem tohle jsou věci, které by člověk měl se učit jak jim pomoci a komunikovat s nimi. To nejde popsat jen pár slovy. Jestli chceš velmi kvalitní informace poskytuje o těchto věcech časopis MEDIUM už 15let. http://www.medium.zde.cz/
28. Březen 2006 - 13:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
Skusim si ten časopis sehnat snad do té doby nezešílím.Nemám si totiž ským o tom popovídat.A kamárádi tvrdí že jsem cvok.
28. Březen 2006 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Není se čeho bát. Jsou to naprosto přirozené věci. Naši předci s nimi žili po tisíciletí. Keltové, Egypťané, středověk kdy různé bylinkářky a zaříkavačky s tím běžně pracovaly. Shaolinští mniši dnes apod. Tragédií naší přetechnizované civilizace je, že máme každý auto, počítač, víme co kdejaký parlamentní idiot vypotil za nesmysl před televizními kamerami, ale skutečně důležité informace o naší duši a PODSTATĚ jsme zredukovali na pár zábavných horoskopů, kdy vařit knedlíky a kdy jít na houby. Jsme zavaleni informacemi ale 99% toho je naprostý informační odpad a zbytečný či dokonce škodlivý šum. Naši předci, kteří neměli mobily, parlament a atomové bomby, na tom byli nesrovnatelně lépe.
28. Březen 2006 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
To máš pravdu já mimo mobilu a těch svých představ nevlastnim nic,počítač mám v práci a doma radši čtu.A tyto věci se mi stávaj od děctvý,ale ted?je to čím dál horší pomalu strachy ani nespím.Takže jsem po psichické stránce na dně.
28. Březen 2006 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Odkud jsi Majko? jestli chceš můžeme někdy sednout a probrat to. Můžu vzít i ty média za celýchpatnáct let. Jsem od Kopřivnice
28. Březen 2006 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
Jsem z Jindřichova Hradce.Což si vyměnit telefoní čísla?Kopřivnice je celkem daleko.
28. Březen 2006 - 14:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
No je to trochu z ruky. 606 569 844
28. Březen 2006 - 14:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
Já si to myslim.607 736198 kdiž budeš mít čas tak zavolej dnes už končím v práci.Zítra si koupím kredit tak napíšu z mobilu,aby mě šéf nezabyl az mu to mé psaní naučtujou.
28. Březen 2006 - 15:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Boris (anonym)
Majka by jednoznačně potřebovala pomoc odborníka,který by ji pomohl zbavit se strachu,neboť právě strach pověrčivých lidí plodí nejrůznější stvůry noci a pak také pár lekcí z pravopisu.
31. Březen 2006 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Hm, znalec promluvil.
1. Duben 2006 - 7:03
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
můj,tatka,brácha,umřeli,na,tumor,mozku,zažila,sem,fakt,hu stý,vě ci,moc,se,od,té,doby,bojím,ale,tak,že,budí m i synka,v,noci,abych,nebyla,ne xyy ,sama,pořád,vidím,mrtvy,lidiuž,ztoho,šílím
1. Duben 2006 - 15:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
jano běž si radši povídat sám se sebou na alkoholismus
1. Duben 2006 - 15:31

Stránky

Přidat komentář