10 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Syndrom polycystických ovarií

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Valerie (anonym)
Ve svých 27 letech jsem se od svého gynekologa dozvděla, že trpím shora uvedeným syndromem, tj. že mám vaječníky obložené spoustou malinkých cystiček, které brání dozrávání vajíček. Přitom postrádám takové ty obecně známé průvodní znaky této nemoci a jsem naopak drobná a štíhlá, a ani žádné nežádoucí ochlupení jsem na sobě nepozorovala. Ostatní kriteria bohužel splňuju.....Máte někdo zkušenost s touto poruchou, případně též s její léčbou? Chtěli bychom s manželem miminko.....
7. Květen 2005 - 15:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Tina (anonym)
Dlouhodobý půst prý ničí veškeré cysty v těle a pomůže k otěhotnění, je důležité o tom mít ale dostatečné informace, našla jsem dobré informace na webu www.pust.cz, tak se tam zkus podívat.
7. Květen 2005 - 23:03
Obrázek uživatele Návštěvník
sylva (anonym)
tak tohle opravdu pravda není!!
29. Listopad 2007 - 20:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Adéla (anonym)
Mně na PCO lékař dal hormonální antikoncepci,ale myslím si, že to také není nutné, už jsem ji vysadila. Pokud chcete miminko, tak je důležité snažit se a nic neodkládat, aby potom nebylo pozdě. Hlevně nevěšejte hlavu syndrom PCO není tak závažné onemocnění potkává to každou cca 5. holku a mnohdy o tom žena ani neví. Navíc jsem slyšela, že po prvním porodu se toto onemocnění může radikálně zlepšit:)
23. Únor 2008 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Tak syndrom pco je docela zavazne onemocneni a trpi nim priblizne 5-10% zen a jsou s nim spojene i jine zavazne komplikace (zvysene riziko cukrovky, kardiovaskularnich onemocneni, rakoviny delohy...) nechci nikoho strasit ale neni to nic. A jeste vetsinou je ptreba hormonalni lecba (ale zavisi jak je to vazne - hladina hormonu). A pokud vim tak sance na zlepseni po prvnim diteti moc velke nejsou.
14. Březen 2009 - 21:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Proč se ty zatracený cysty tvořej?
14. Březen 2009 - 23:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačka (anonym)
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli vám taky tak strašně vypadávají vlasy a máte zvýšený růst chloupků? Mě lékaři tvrdí že to je právě od pco.
15. Březen 2009 - 12:37
Obrázek uživatele Návštěvník
petra (anonym)
J8 mám taky polyc.vaječníky.Do porodu jsem neměla nic a pak se syn narodil-8 let a jak jsem vysadila antikoncepci,tak se mi už 5 let co měsíc tvoří.Menstruaci mám tak 2-3 dny a málo.Vlasy mi padají spíš sezónně,ale ochlupená nikde nejsem.Hormony na to neberu,protože nechci otěhotnět.
15. Březen 2009 - 13:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka Černocká (anonym)
Ve svých 27 letech jsem se... Mám stejný problém jako vy a mám nadváhu, hormonální nevyrovnanost, ochlupení větší, než Vy a já milá zlatá, mám dnes tři děti, takže nevěště hlavu. Určitě budete s miminkem úspěšná.
15. Prosinec 2010 - 22:02

Přidat komentář

Reklama

Reklama