336 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Syn je hodně vzrušivý

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Nedávno jsem ze synem (l5 let) navštívila novou dětskou lékařku z důvodu přestěhování. Po zaregistrování ho vyzvala, aby se svlékl do slipů, že mu provede preventivní prohlídku. Když synovi na vyšetřovacím stole prohmatávala břicho, všimla jsem si že má slabou erekci. Poté ho vyzvala, aby se postavil a svlékl si slipy, že provede prohlídku pohl. orgánů. Po prohmatání varlat zkusila přetáhnout předkožku a zjistila, že to jde těžko, proto ho položila na stůl a zkoušela ji uvolnit. Syn se tak vzrušil, že začal po chvíli ejakulovat. Po té co lékařka utřela syna a igelit na stole, uklidnila ho, že se to stává. Sama se divila, že se tak rychle vzrušil. Od té doby se syn bojí chodit k lékařce. Poraďte mi prosím jak mu to mám vysvětlit. Děkuji
5. Září 2004 - 14:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Mravní hlídka (anonym)
Aj vaj... Tady bude každá rada drahá :-))
5. Září 2004 - 15:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Především, Petro, nemáte v ordinaci při vyšetření co dělat, 15letý syn není žádné miminko.
5. Září 2004 - 19:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Stano (anonym)
No co. Tak mu blahozelam. Ak to ma teraz, bude to mat este dlllho predlo-ako ja. Co s tym narobim. Ked sa postavi, tak sa postavi. Je to neprijemne, zvlast ak doktor nieje zena.
5. Září 2004 - 22:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Taky matka (anonym)
Proboha, co jste delala v ordinaci? Vas syn je nesvepravny? To jedine by Vas omlouvalo. To, co se mu tam stalo je v patnacti letech normalni. A pokud mu pani doktorka zjistila AZ v patnacti letech zuzenou predkozku, tak to je taky zvlastni. Snad kazda maminka, ktere se narodi chlapecek, je poucena, ze mu ma predkozku pretahovat. Pokud se to do dvou let nepodari, maly operativni zakrok to spravi.
6. Září 2004 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Venca (anonym)
Tak už konečně vím proč dávaj doktorky na lehátko igelit. Když jim tam někdo vystříkne, tak nemusí pořád měnit prostěradlo.
6. Září 2004 - 19:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Smajlinka (anonym)
No, asi bych řekla, že lékařka byla první ženou, která si "hrála" s jeho pohlavím. Navíc dospívá. I tady na Doktorce je spousta zážitků od jiných mužů, kteří měli podobný zážitek. Asi bych se možná snažila podobné zážitky vyhledat, vytisknout a dát mu je k přečtení, aby věděl, že podobné problémy má víc lidí. A snažit se mu vysvětlit, že lékařka za svou praxi už jistě měla podobné zážitky, ne-li "horší".
7. Září 2004 - 8:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Mno, řekl bych, že jako matka jste asi někde udělala chybu. Asi je sex u vás v rodině velké tabu? Proč ze syna děláte pořád malého chlapečka a vodíte ho za ručičku až do ordinace? Asi ho chcete mít hodně dlouho jen pro sebe!
9. Září 2004 - 21:22
Obrázek uživatele Návštěvník
lili (anonym)
Nechápu, proč s patnáctiletých synem chodíte až do ordinace - tím spíš, pokud se jedná o prohlídku. Přivedla jste ho tím asi do trapné situace. Uvědomte si, že je na prahu dospělosti a maminčino zkoumavé oko je pro něj v těchto situacích velice nepříjemné.
13. Září 2004 - 13:33
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Ahoj petro. Nevím proč ti vytýkají cosi ze sexuální výchovy nebo tvou přítomnost v ordinaci, i když jde o něco úplně jiného. Aspon mne tak připadá. Změnili jste dětskou lékařku. Je pečlivá a jemná, kéž by jich bylo více. Pokud se jí syn obává tak se mu snažit vysvětlit, že mladí pánové jsou od přírody zkrátka vzrušivější než v plné dospělosti. Syn to určitě nečekal a sám je z toho překvapen. Ale je to opravdu úplně normální reakce zdravého chlapce. A že jsi si ním byla v ordinaci je jen dobře. Představ si, že by ti pak jen něco naznačil a pani doktorka by po dotazu říkala i pravdu a v tobě by vrtaly pochybnosti. A tak by jsi to napsala na tyhle stranky. Pane jo to by pak byly komentáře o detských lékařkách které kdový jaké praktiky uplatnují s mladými chlapci. A tady sama vydíš, že pani doktorka nehledala žádné sexuální uspokojení. Jen chce, aby kluk nemel za pár let problémy v intimnim životě. A proč vytýkat že byla šetrná a jemná, to snad chcete aby při uvolnování řval bolestí? Ve dvou letech mel klidně predkozku uvolnenou, ale protoze nezije pohlavnim zivotem tak se muze stahnout sama pokud jsi mu ji pri koupání stahovala jen z části žaludu. A že maminka vydela syna ejakulovat, vzdyt to neni nic špatného, ani nemorálního. V mnohých filmech jsou takové scény spojeny s exhibicionismem, násilím a nikdo ani nehlesne ze je to nemorální. A co lidí se na to rádo kouká. Je mi smutno co ti k pripevku napsali. A uvolnovaní předkožky. Víš, když je úd v erekci tak to nejde nejlépe. Napustte si do vany vlaznou vodu, kůžička se namočí a prohřeje, až si syn zvykne, tak nebude mít tak intenzivní erekci, a at si kůžičku zkouší opatrně pretahovat, zkrátka cvičit s ní. Dejte pozor, pokud uvidíte že je v nekterých místech přirostlá k žaludu tak necvičte a běžte rovnou k pani doktorce ať nezraníte žalud. Nemusí takhle cvičit tak dlouho, ale určitě několikrát do týdne a za půl roku se výsledek projeví. Pokud ne běžte za paní doktorkou opět, a ta už pozná zda to půjde sondičkou nebo spíše plastickou operací či částečnou obřízkou.Moc držim palce a napište zda to pomohlo.
23. Září 2004 - 17:38
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Dobrý den Palacký, na to že jsem z Ukrainy mi to nepripada tak špatné. Bud prosim tak hodný a oprav to. Dík
24. Září 2004 - 15:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Palacký (anonym)
Na to, že jsi z Ukrajiny, to není opravdu špatné (řekl bych výborné), ale pravopis je nicméně opravdu otřesný, i s přihlédnutím k této okolnosti. Přes češtinu a opravy je tu Kokrouč.
24. Září 2004 - 17:34
Obrázek uživatele Návštěvník
upír (anonym)
Pan Petr by si mohl podat ruku s původní tazatelkou (která se ze studu zřejmě již neozývá) popř. uvažovat o knižním vydání erotické povídky, kterou zde načal. Napustit si se synem vanu, asistovat při přetahování předkožky a sledovat jeho ejakulaci mi tedy přijde až příliš....
24. Září 2004 - 20:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Ta doktorka byla asi mimořádně pečlivá. Mě v životě žádná lékařka v dětském ani dorosteneckém věku pohlavní orgány neprohlížela, natož je ještě osahávat. Že se přehrnuje předkožka, to jsem zjistil se zděšením ve 22 letech a taky mě neubylo.
24. Září 2004 - 21:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Nedivím se, že se Petra už neozvala. Zeptala se a odpovědí ji byly jen zlé výčitky a když se ji Petr zastal, nejprve mu byly vytýkány chyby a když se ospravedlnil, tak byl přiřazen k Petře a odsuzován za jeho názor. Lidi, proč jste tak zlí?
25. Září 2004 - 13:25
Obrázek uživatele Návštěvník
upír (anonym)
Evo, výčitky byly, ale věcné. Ona by synovi měla vysvětlit, že se to prostě stává, a že to je normální. Také jsem byl v jeho věku a jedno vím jistě: určitě by mi způsobilo větší trauma, když by to uviděla máma, než jen ta doktorka. Chodit s 15 letým klukem k doktorce a sledovat ho při vyšetření pohlavních organů byla chyba, na tom trvám.
25. Září 2004 - 18:12
Obrázek uživatele Návštěvník
bob (anonym)
A s kym jste to porovnavala,ze je hodne vzrusivy?
27. Září 2004 - 14:50
Obrázek uživatele Návštěvník
jose (anonym)
no ani sa nedivim, ze sa urobil, ked ho poprvykrat v zivote chytila zenska za vtaka, a to vo veku, ked chalanom stoji v kuse. pritomnost matky musela byt viac nez trapna.apropo, je pravdepodobne, ze ma zuzenu predkozku a preto je tak vzrusivy na dotyk. pomohlo by roztiahnutie alebo narezanie.
1. Říjen 2004 - 11:42
Obrázek uživatele Návštěvník
myška04 (anonym)
Ahoj Petro. Je mi moc líto, že jste byla nucena si přečíst tolik nechutných odpovědí. Ti lidé jsou skutečně velmi omezení. Nevím proč tady někdo řeší zda je správné či nesprávné, že jste šla se synem do ordinace, na to jste se přeci nikoho neptala. Ráda bych vám pomohla řešit situaci, která nastala. Myslím si, že je potřeba, abyste se synem vklidu sedla a popovídala. Vysvětlete mu, že je zcela normální, to co se mu stalo, a že je vám líto, že se cítí trapný, protože jste ho při tom viděla, a že se mu to zrovna stalo u lékařky. Lepší by ovšem bylo, kdyby mu celou věc vysvětlit "po chlapsku" jeho otec (nebo strýc, či jiný jemu blízký muž). Hlavně syna ujistěte, že není potřeba se ničeho obávat, co se týká návštěv u lékařky. Ona si jistě zapsala do karty, že se u něho projevila zvýšená vzrušivost, a že má zůženou předkožku a jistě bude dělat vše proto, aby se synův problém odstranil.Syn by měl sám zkoušet při každém koupání předkožku přetahovat.Mějte se hezky
7. Říjen 2004 - 10:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Ahoj. Tak vycitate Petre, ze pri vysetreni syna nemela v ordinaci co delat.Ano, mozna to byla chyba. Ale jak byste reagovali, kdyby doktorka jeji pritomnost vyzadovala, protoze syn je nezletily a matka je zakonny zastupce? Tohle se stalo mne. Vysetrovali me na chirurgii pro podezreni na zanet slepeho streva. Pritom se musite svleknout skoro do naha, prohmataji vam bricho a vysetruji konecnik. Matka se mnou sla, kdyby me nechali v nemocnici a samozrejme pockala v cekarne. Lekar mi pred vysetrenim rekl, ze me bude vysetrovat pres konecnik, ale za pritomnosti rodice. Duvod? Neni mi 18 let. Privolal mamku z cekarny, ja se musel svleknout a lehnout, on mi prohmatal bricho a nakonec mi pred mamou strcil prst do zadku. I kdyz to nebolelo ani jsem pritom neejakuloval, ten pocit byl priserny, strasne jsem se stydel. Kdyby mi doktor dal vybrat mezi timhle a operaci, radsi bych sel pod kudlu. Pak jsem byl na kontrole v jine ordinaci, tam byl jiny doktor a ten nic takoveho nevyzadoval a navic pred vysetrenim zasoupl plentu, aby ani sestra tam nevstoupila. Velmi zalezi na pristupu lekare, ktery by si mel uvedomit, ze 16 lety kluk neni mimino, ale skoro dospely clovek. Fakt nikomu nepreju, aby tohle zazil.
20. Říjen 2004 - 23:02
Obrázek uživatele Návštěvník
MJ (anonym)
Ahoj Jirko!Verím Ti, že to bolo ponižujúce.No my ženy, to zyžívame ove?a častejšie.Predstav si, že vždy sa musíš vyzliecť do pol pása. Pre Vás chlapov žiadny problém, ale pre ženy ve?mi nepríjemné... A hlavne v období puberty, keď nám rastú prsia a každý sa nám káže vyzliecť do pol pása a komentuje to slovami: "Nóóó z dievčatka rastie krásna slečna..." Tak ponižujúce, máš pocit, že každý Ti obzerá rašiace prsíčka. Od mojej matkysom potom počula, ako ani neviem komu hovorila do telefónu
21. Říjen 2004 - 9:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Ales (anonym)
MJ a Jirko pripadate me jako cukrove panenky. Jirko, jak asi myslis, ze se vysetruje prostata? a tu mohou mit zanicenou muzi i po tricitce. Lekar ti strci prst do ass /konecniku/ a podle omaku prostaty pozna, zda jsi zdravy.Jo sel by jsi radeji na operaci apendixu..... Probud se clovece :-)))) [cukrova panenko]Nevis co mluvis. Zdravi predevsim, nebo ne???
21. Říjen 2004 - 9:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Ahoj MJ,souhlasim, ze vy zeny to mate mnohem horsi pri prohlidkach na gynekologii. To jsem rad ze jsem chlap. To vysetreni skoro nebolelo, lekar to natre nejakym gelem a trva to malou chvilku. Ale ver mi, to, ze u toho byla mama bylo horsi nez ten prst v konecniku (jak uz tu nekdo napsal). Stydel jsem se tak, ze jsem ani lekari neodpovidal. Proc se tohle dela? On opravdu privolal mamku z cekarny, rekl ji, ze me bude vysetrovat konecnikem a pak postup provedl. Snad abych lekare nepomluvil ze je uchylny ci co? Mel by brat ohled na to, ze pacient dospiva, jako ten druhy doktor, a ne jako s miminem na prebalovacim stole.Diky za odpoved.
21. Říjen 2004 - 19:40
Obrázek uživatele Návštěvník
MJ (anonym)
Aleš, cukrová panenka si Ty...Rozoznám, čo je prevencia a čo obzeranie pacientov... Nie som nijako ve?mi hanblivá, ale neznášam, keď lekár komentuje blbými rečami moje telo, z toho vyplýva, že ma nevyšetruje, ale si ma obzerá...Aj medzi lekármi sú úchyly, ktorí zneužívajú svoju právomoc...Či sa Ti to páči alebo nie.
22. Říjen 2004 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
věra (anonym)
můj mentalně postižený syn masturbuje téměř neustale a jak se svěřil bratrovi pokud je v ústavu tak s ostatníni klienty provozují orální i anální styk.ošetřující lékař mě po upozornění umlčel s tím,že se tomu nedá zabránit a že to kluky uvolnuje.když je doma stále má penis venku a hraje si,někdy má i 15 ejakulací za den.
30. Říjen 2004 - 4:10
Obrázek uživatele Návštěvník
AB (anonym)
Věro: S tim synem co před vámi masturbuje: to musí být pro tebe dost nepříjemné, ne? Já vim, že je to asi normální pud ( a mentální člověk se tomu asi podá snáz) ale nedokážu si vůbec představit, že jsem 15 krát deně svědkem něčeho takového. Můžeš blíž popsat, jak na to zbytek rodiny reaguje? Nechci být dotěrná, ale dost mě to zajímá. Pokud to přehánim, tak se omlouvam.A k prvnímu přízpěvku:Taky dost dobře nechápu, že jste šla se synem na preventivní prohlídku v 15 letech. To je ale spíš o vztahu, jaký spolu máte. Já bych otce ani matku na gyndě nesnesla. K lékaři jsem chodila sama uplně normálně asi tak od 11 let a to jsem nebyla nijak vyvinutá. A nemyslím si, že by mě rodiče zanedbávali. Spíš mi to připadá jako rutina, kterou mladý nedospělý člověk uplně normálně zvládá.A to, že vystřík bych asi nepovažovala za extrémní vzrušivost. Až bude starší, tak ho to přejde.Hezký den všem
4. Listopad 2004 - 15:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Věra v tématu "masturbace mentálně postižených" píše pro změnu o neustále masturbující postižené dceři a o tom, že mentálně postižený syn je vykastrovaný. O ústavu ani slovo. Co je to s tou Věrou, ptám se!
4. Listopad 2004 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
martin (anonym)
Bol som s mojim synom (13) na preventívnej prehliadke, preto lebo som musel, tiež mal podobný problém, počas vyšetrenia pohlavných orgánov mal erekciu, ale doktor to zobral, viac menej humorne a ani syn s toho nermal žiadnu depku, aby sa preto bál doktorov.
4. Listopad 2004 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
"Věra" alias "Judy" (na jiných diskuzích) je úchyl. Pokaždé si vymyslí něco jiného, reaguje na obdobná témata a ukájí se u toho, co ostatní odpoví. Olgo, přečtěte si téma Masturbace mentálně postižených až do konce.
5. Listopad 2004 - 22:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Ja (anonym)
opravuju ....10kg
6. Listopad 2004 - 7:57

Stránky

Přidat komentář