2900 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Syn a masturbace

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele joska
joska
m;berugart
1. Leden 1970 - 1:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva.h (anonym)
Dobrý večer, můj syn (15 let) se dostává do puberty a to znamená, že chce poznávat své tělo. Naneštěstí to dělá způsobem, se kterým nejsem spokojená. Poslední dobou (cca půl roku) jsem si všimla podivných skvrn na mém prádle, když jsem ho dávala do pračky. Zpočátku jsem to neřešila, ale postupně mi to přišlo podezřelé. Například, když jsem dávala večer použité kalhotky do prádelního koše a na ně hodila ručníky, ráno byly kalhotky opět navrchu. Nebo když jsem si večer svlékla silonky a nechala je přehozené přes topení, ráno byly položené o dvě truby níž. Občas se mi stalo, že když jsem si ty silonky druhý den opět oblékla, byly místami trochu mokré, nebo na nich byly divné flíčky. Tohle se nestalo jen jednou a proto jsem začala pátrat o co jde. Minulý tyden jsem si šla dřív lehnout s tím, že jsem nechala opět kalhotky pod ručníky a silonky na topení. Chvíli jsem ležela a syn už také ve svém pokoji. Asi po půl hodině jsem potichu vstala a za svitu telefonu šla do koupelny. Kalhotky ani silonky tam nebyly. Šla jsem tedy k synově pokoji, odkud se zpod dvěří svítilo. Nejdříve jsem zaváhala, ale pak jsem se podívala klíčovou dírkou. Co jsem uviděla mě doslova šokovalo. Můj syn mi čuchal k mým použitým kalhotkám a při tom masturboval. Navíc měl na penisu moje silonky do kterých masturboval. Málem to se mnou švihlo, ale šla jsem si opět lehnout. Ráno jsem pak v koupelně našla silonky opět na topení, ale zase trochu vlhké. Takže ty flíčky nebo ta vlhkost, kterou jsem pak na silonkách v práci viděla, byla pravděpodobně od jeho s*****. Okamžitě jsem je vyhodila. Od té doby nad tím každý den přemýšlím a nevím jak to řešit. Bohužel manžela nemám a proto píši sem a prosím Vás o radu, jak řešit tuto situaci. Děkuji moc
8. Září 2015 - 23:40
Obrázek uživatele Návštěvník
i like it (anonym)
No neviděl bych to až tak tragicky. V určitém věku se kluci začnou zajímat o ženské tělo. Matka je asi ta první žena, kterou si prohlédnou. Jistě si brzy najde i jiné objekty :) Možná by to chtělo znemožnit mu nenápadně to prádlo používat.
11. Září 2015 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Bedřich (anonym)
Dobrý večer, můj syn (15...Paní Evo, bohužel masturbace je nešvar, který provádí skoro všichni chlapci i dospělí muži. Myslím, že se synem byste si měla promluvit. Asi ho úplně nepřesvědčíte, aby to nedělal vůbec, to by ani nedokázal. Ale měl by to určitě omezit, třeba dvakrát za týden a víc ne. Neměl by k tomu používat Vaše prádlo, nesmí Vás sledovat třeba klíčovou dírkou v koupelně a nebo aby si prohlížel neslušné věci na internetu. Hoch by se měl radši věnovat sportu a mít nějakého koníčka, chodit do skautu, pomáhat druhým ap. Když to bude dělat, nebojte se do pokoje vtrhnout při tom, Vy se zač stydět nemáte. Vlídně mu domluvte, nepeskujte ho jak malého kluka, ale vysvětlete mu, že toto není vhodná činnost. Že lepší je, když naváže vztah s nějakou dívkou, samozřejmě bez sexuálních kontaktů. Problém ani tak není, že chlapci občas masturbují, problém je, že to dělají zcela pravidelně, s vysokou frekvencí, někteří tím jsou zotročeni. Často to spojují s dalšími nevhodnými věcmi, jak třeba to užívání Vašeho prádla, nebo mají oplzlé představy vůči spolužačkám atd.
11. Září 2015 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Paní Evo, bohužel...Blbost, dělal jsem to samé , nikdo mě nedomlouval a jsem zcela psychicky i fyzicky v pořádku, je mi 25 mám 2letého syna a plánujeme druhé Paní Evo jen si dávejte pozor kam dáváte prádlo, jen ho nenechte volně někde ležet prostě ho zkovávejte, to je vše.
11. Září 2015 - 17:05
Obrázek uživatele Návštěvník
fake (anonym)
Tomáši, Eva. je fake, provokace nějakýho honiče. Nevěřím, že to psala skutečná Eva X., matka takto starýho syna, kterej jí tohle dělá. Ani náhodou, psal to nejspíš nějakej honič, v lepším případě se chtěla pobavit nějaká puberťačka.
12. Září 2015 - 13:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Tomáši, Eva. je fake,...Nevím proč by to měl být fake. Taky jsem tohle dělal v jeho věku, jen mě nikdo nechytil. Bral jsem ségře kalhotky, silonky a občas i mámě. Prostě mě to vzrusovalo a potřeboval jsem si vyhonit. Teď je mi 26 a mám přítelkyni a čekáme dítě. A taky mě tohle nijak nepoznamenalo. Prostě normální puberta. Někdo kouří a někdo si ho hold honí nad ženským prádlem. Dělali to skoro všichni moji kámoši tak na tom nic nenormalniho není.
12. Září 2015 - 13:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Tomáši, Eva. je fake,...A ten Bedřich bude podle mě buďto nějaký zapšklý náboženský fanatik, závistivý impotent, nebo jen hloupý provokatér. Nazývat masturbaci nešvarem, je hovadina prvního stupně. Je to naprosto normální přirozená tělesná potřeba, kterou provádí neje muži, ale samozřejmě i ženy. Už jen čekám, že ještě napíše, že je to ďáblova posedlost, nebo podobný středověký blábol. Také nabádat matku, aby při zjištění, že syn masturbuje, okamžitě zasáhla, je vrchol netaktnosti, pro pana Bedřich je zřejmě pojem soukromí naprosto neznámá věc. A co se úvodního příspěvku týče, tak zakladatelka zřejmě asi také bude dost omezená, protože divit se, že patnáctiletý syn masturbuje se ženským prádlem, mi připadá silně nepravděpodobné. U mého syna jsem zpozorovala první známky poluce někdy ve třinácti a od té doby, než jdu k němu do pokoje, tak zaklepu a ne, abych ho přepadávala.
12. Září 2015 - 13:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Bedřich (anonym)
Nevím proč by to měl být...vidíte, já to za zcela normální nepovažuju, brát matce použíté prádlo, očichávat je a nakonec použít k masturbaci. Nakonec sám jsem psal, že masturbace v tom věku je běžná a těžko jí jde zabránit. Nepokládám ale za šťastné, když tomu někdo zcela propadne. A další věci též: sledování nahotin či porna na internetu, oplzlé představy např. spolužaček. V tomhle vidím hlavní problém, ta nečistota mysli. Samotné odstříknutí semene by mi tak nevadilo, jenže to, s čím to je spojené, to je špatné. Vůči Vám jsem starší, zhruba dvojnásobně, takže mám jiný pohled.
12. Září 2015 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Bedřich (anonym)
A ten Bedřich bude podle mě...paní Markéto, máte pravdu v tom, že víra v Boha mi je bližší než marxismus, v kterém asi vychovali Vás. To myšlení tu zůstává i po páadu totality. Proč by matka nemohla synovi říct, že z jeho masturbace, navíc do jejích kalhotech, šťastná? Jen ať ho přistihne, snad se trošku zastydí. Nejsem fanatik, vím, jaká je realita, ale copak to musí dělat do jejích kalhotek? Já si vážně myslím, že pro takové chlapce je lepší sport, nějaký koníček, pomáhat lidem, navazovat i vztahy s dívkami, samozřejmě do svatby bez pohlavní styku i bez nějakého osahávání či dráždění. Já tuhle činnost pokládám za zotročující neřest, v tom mám jiný pohled než Vy. Jak tu někdo psal, že to celé je fake, tak asi by to bylo nejlépe. Obávám se, že takové případy se ale vyskytují.
12. Září 2015 - 15:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Mravní hlídka (anonym)
Sebeprznění je hřích, chlupatí po něm dlaně a vysychá mícha. Onanovače zbičovat do bezvědomí a hodit tygrům do ZOO.
12. Září 2015 - 17:14
Obrázek uživatele Návštěvník
milan (anonym)
paní Markéto, máte pravdu...Jo, jo, Bedřichu, ve tvých názorech jsi fakt ujetý. To máš pravdu, že máš jiné názory. A odkud čerpáš názor, že se jedná o zotročující neřest?
12. Září 2015 - 17:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína (anonym)
paní Markéto, máte pravdu...Tak to prohlášení, že první sex má být až o svatební noci, to už mluví jasně samo za sebe. Docela by mě zajímalo pane Bedřichu, jak to dělali třeba v západní Evropě, nebo v USA, tam asi také měli marxismus, když tam lidé běžně masturbují, stejně tak jako jinde na světě a mají spolu sex i před tím, než se vezmou? A sexuální revoluce v 60. letech začala zrovna právě v USA a západní Evropě. Pro vás je ale sex zřejmě jen nutný prostředek k plození dětí, že? Nebo bych ráda věděla, kolik znáte mužů, kteří tím byli zotročeni? Jen pro Vaši informaci, já jsem začala masturbovat někdy ve čtrnácti letech, dělala jsem to často a i když jsem potom chodila s kluky, tak i přesto jsem si kolikrát ráda posloužila sama sobě a nevidím na tom nic špatného a vůbec se za to nestydím. A ani mi z toho nevyschla mícha, nebo mě neposedl ďábel, či jiné hlouposti, které si Vy a Vám podobní myslíte. Naopak, jsem již mnoho let šťastně vdaná a mám tři zdravé krásné děti a milujícího manžela. S manželem sexujeme pravidelně a často a nikoliv jen kvůli tomu, že bychom chtěli plodit děti, ale prostě proto, že si to užíváme a je nám to oběma příjemné. A představte si, dělali jsme to i celé tři roky před tím, než jsme se vzali, protože jsem přesvědčená, že je důležité, aby si partneři vzájemně vyhovovali nejen v otázce povahy, ale i sexu, což já na rozdíl od Vás a Vaší zvrácené logiky považuji ve vztahu za dosti důležitou věc a ne, abych až po svatbě zjistila, že mi partner po sexuální stránce nevyhovuje. A co se masturbace syna do nošených kalhotek a prádla týče, tak taky jsem se s tím kdysi u toho mého setkala, ale rozhodně z toho nikdy nedělala žádnou tragédii, ale prostě to přešla taktním mlčením, protože jak už tady bylo psáno, pro kluka v tomhle věku je prádlo matky, nebo sestry zřejmě tím nejdostupnějším ženským atributem, takže to prostě potom normálně vyperu a nikterak to dál neřeším. A pokud si myslíte, že mu to nějak uškodilo, tak Vás ráda zklamu, zrovna loni s úspěchem odmaturoval a nyní studuje ekonomickou VŠ a zájmů má taky dost, od cizích jazyků, přes cestování po světě, až po vynikající hru na kytaru, které se věnuje od jeho osmi let. A když tvrdíte, že jste dvakrát starší, než paní Markéta, (docela by mě zajímalo, da víte, kolik jí je let) tak za sebe Vám musím sdělit, že já letos v listopadu oslavím již sedmačtyřicáté narozeniny, takže rozhodně nejsem žádná nevybouřená puberťačka, jak si asi myslíte. Jen prostě nemám žádné zkostnatělé názory jako Vy a beru život takový, jaký je.
12. Září 2015 - 22:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Bedřich (anonym)
pokud jde o věk, tak jsem se spletl. Tj. věk, který uváděl Jarda jsem nějak vztáhl k paní Markétě. Oproti Vám jsem starší, ale ani ne o 10 let. O sexuální revolu na Západě vím a nepokládám ji za přínos. Kupodivu marxismus a perverze jdou často ruku v ruce, příkladem jsou rodiče režiséra Larse Triera, kteří byli marxisté a provozovali nudismus. V tom vyrůsta a proto točí perverzní filmy. Neuváděl jsem nic o vysychání míchy, i když zblbělost ve stáří bych u takového dr. Uzla docela pozoroval. Nepsal jsem nic o tom, že sex má být jen k plození dětí, takto to např. katolická církev neučí. Naopak v tradičním pojetí bylo celkem nemyslitelné, aby se manželé navzájem odpírali. Dřív feministicky ovlivněné poradkyně ženám radí, že když nemají chuť, tak ať si manžel vyhoví sám. Dřív toto bylo nemyslitelné. Není tu řeč o zneužívání žen či partnera obecně, ale nebyl myslitelný takový čistě sobecký přístup. Opravdu mi přijde dosti zvrácené, když syn masturbuje matce do kalhotek. O to vyprání mi nešlo, to je to poslední, pro mě to má jakousi pachuť incestu, i když to je na úrovni fantazie. To, že někdo má nezdravý přístup k sexualitě, to nepoměřuji jeho školními či akademickými úspěchy. I někdo vyloženě perverzní, např. pedofil, může mít vynikající studijní výsledky. Masturbace je zotročující, jelikož ti lidé jsou nutkáni to dělat, nedokážou bez toho být. Leckdy to dělají vícekrát za den. Jsou i ženatí muži, kteří např. propadnou pornografii a dlouho do rána sledují porno, u toho masturbují. V práci jsou pak nevyspalí a manželku buď odbydou, nebo vůbec s ní sexuální styk nemají. Virtuální realita a masturbace je totiž uspokojí lépe. O těchto případech se nepíše jen mezi věřícími lidmi, zmínky o tom jsou i v běžných médiích, třeba na Idnes. Vedle lidí, kteří popírají závislost na pornu a masturbaci jako např. Uzel, jsou i jiní, zejména psychologové, kteří potvrzují realitu, že tu je skupiny silně závislých lidí. Nejde jen o návyk, ale i chemickou závislost, orgasmus uvolňuje určité chemické látky do krve, působí stejně, jako droga. Jinak si všímám, že ženy tu bez rozpaků uvádí, že od puberty masturbovali či to dělají doteď. Za mých časů toto bylo nemyslitelné. Žádná dívka to před kluky nikdy nepřiznala, i když určité rozšíření masturbacei mezi dívkami bylo i tehdy. V tom doba pokročila k horšímu. Masturbace mnohdy odvádí od skutečného vztahu. Řešení není předmanželský sex, ale naopak vstupovat daleko dřív do manželství a mít děti. Dnes je průměrný věk prvorodiček daleko vyšší než dříve, tehdy to bylo myslím 22 let celkem, u vš absolventek o něco později. Dnes je to myslím o 10 let více. Plno čtyřičetiletých prvorodiček, vysoký věk matek obecně, řada z nich děti nemá. Nechtějí a nebo už to nejde, nejdřív škola, pak kariéra a pak v 35 se snažit o dítě, jenže mnohdy je těhotenství už rizikové. K tomuto stylu jistě masturbace patří. V dnešní době taky plno lidí žije singl, jednak kvůli pozdějším vztahům a manželstvím, pak tu jsou i rozvedení. Takže já tu vidím docela velký úpadek. Tolik se o sexu mluví a přitom daleko víc lidí je bez partnera! Jistě, pak se nabízí masturbace, jenže já vidím normální život v partnerství, v manželském svazku. Partnera si není třeba předem ozkoušet, jak bude fungovat v sexu. Tohle je další pohádka a mýtus, pravda je jinde. Ozkoušení nanečisto je něco jiného než být v závazném vztahu (manželství). V zásadě kterýkoli muž může mít vztah s kteroukoli ženou. Spíš společnesky se eliminují jiné případy, vysoká nechce malého, hubený často nechce tělnatou. Jestli jsou si lidi sympatičtí, mají se o čem bavit, tak toto se nezjišťuje v posteli. Pokud se lidi mají rádi, tak funguje i sex. Naopak, nějaké jednorázové ozkoušení, to spíš povede u muže k selhání. Řešení není po prvním neuspěchu ho poslat k vodě, ale naopak dát mu šance a časem se to spraví. Pro vyložené případy, kdy nebyl muž schopen sexu či naopak, tak tu existoval institut nekonzumovaného manželství. Neboli, toto manželství se prohlásilo za neplatné, protože nebylo naplněno. Dnes se lidí musí ozkoušet, žijí spolu kolik let před manželstvím. Pak se vezmou a stejně se rozvedou, nebo svatbu nikdy neuzavřou, rozejdou se pak zcela jednoduše. Za chvíli se budou uzavírat manželství jen homosexuálové, ti kupodivu o formální vztah stojí. Není to celé na hlavu? Dost jsem se rozepsal, ale Vy jste toho napsala hodně, chtěl jsem zareagovat na každý bod, který jste tam dala. Tím jsme se tématu poněkud vzdálili či to vzali hodně ze široka. Jinak nevím, k tématu asi už nemám co říci, prostě vidím to jinak, jak, to jsem nastínil.
13. Září 2015 - 0:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Kurva (anonym)
Sebeprznění je hřích,...to už si člověk nemůže ani vyhonit?
13. Září 2015 - 5:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Václav (anonym)
pokud jde o věk, tak jsem se...Pánbíčkáři jako jste Vy, to je čiré zlo. Nesouhlasím s tím, že by se partneři měli po sexuální stránce poznávat až po svatbě a že by se to časem upravilo. Každý z partnerů může jiné potřeby a ty se upravit prostě nedají. Zrovna tak nevidím důvod proč by ženy nemohly masturbovat? Jsou to naprosto stejné lidské bytosti jako muži. Taky se tady zbaběle vyhýbáte rozebrání důvodům sexuální revoluce a uvádíte tady jen jeden extrémní příklad. Taky je vidět, že jste dost omezený, co se týče uvádění důvodů "úpadku" společnosti a všechno svádíte na marxismus. Ukažte mi konkrétně, kde Marx, nebo komunisté píší o sexuální svobodě. Já naopak vidím přínos komunistů v tom, že neuznávali boha, protože se jim podařilo velkou část společnosti osvobodit od uměle vyvolávaného strachu a omezení, které církev v lidech vyvolávala. Pro Vás a podobné by bylo ideální, kdyby lidé měli první sex až po svatbě, každou neděli chodili poslušně do kostela, v sexu důsledně dodržovat jem misionářskou polohu, atd. Ovšem pod svícnem je největší tma, ostatně případy zneužívání dětí kněžími, které v poslední době každou chvíli vyplouvají na povrch, mluví samy za sebe. A kde berete drzost osočovat ženy, ať nechávají své manžely masturbovat, když jsou unavené, namísto toho, aby jim poslušně vyhověly, přestože se jim zrovna nechce? Takže tím vlastně ženy degradujete na poslušné nástroje bez práva na vlastní názor a jednání. Evidentně je vidět, že církev a islám má v tomto směru mnoho společného. A já se vám klidně mohu pochlubit, že kolikrát když mám potřebu, tak masturbuji, pokud manželka z nějakého důvodu nechce, nebo nemůže a nikdy bych ji kvůli tomu nenutil, protože ji miluju a plně respektuji jak ji, tak její pocity a potřeby.
13. Září 2015 - 9:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Pánbíčkáři jako jste Vy,...Napsal jste to moc hezky a naprosto s Vámi souhlasím. Taky jsou mi těžce proti srsti tyhle středověké názory. Naštěstí takových, jako je Bedřich, je ve společnosti podstatná menšina. Myslím si, že ve 21. století se už lidská společnost přece jen díkybohu posunula ve vývoji dál.
13. Září 2015 - 12:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Správná matka (anonym)
Já a můj syn, se děláme navzájem. Nevidím v tom nic špatného. Dokonce ho nechám, ať si hraje s mými prsy. Je to ohromně vzrušující. Ke všemu si pipku neholím, podle mne naprostá zbytečnost. To byste koukali, jaké salvy semene ze sebe vystříkne. Nádhera...
13. Září 2015 - 12:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Haha.To ti tak (anonym)
Já a můj syn, se děláme...Trapný honiči.
13. Září 2015 - 12:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Správná matka (anonym)
Trapný honiči.Koukni, mě je fuk čemu věříš nebo nevěříš. Já se za to nestydím:-)
13. Září 2015 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Trapný honiči, (anonym)
Koukni, mě je fuk čemu...spletl sis diskuzní téma. Na doktorce se nachází i přímo téma incest, kde klidně můžeš stejně, jako další tobě podobní, veřejně psát svoje erotické zvrhlé představy a doufat, že ti to někdo bude baštit.
13. Září 2015 - 13:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Bedřich (anonym)
Napsal jste to moc hezky a...paní Markéto, Vaše názory znám, p. Václav psal ve stejném duchu. Ty Vaše moderní názory, to se člověk dočte v kterémkoli přihlouplém časopise, např. pro ženy a bohužel někdy i pro mládež. Tady jsou lidé, kteří mají názor, diktovaný současnou dobou a myslí si, že někomu poskytují osvětu, když to prezentují. Znám tyhle názory stejně tak dobře jako Vy i jiní. Masírují tím různá média, proniká to i do filmů, kde dle toho uvažují hrdinové atd. Sexuální volnost, podpora homosexuality, volné vztahy, promiskuita, někdy i podporovaná či vyžadovaná, to tu bylo už v Antice a starém Řecku. Egyptští faraoni měli děti se svými pokrevními sestrami, takhle i po více generací. Jen židovská kultura byla jiná a příchod křesťanské víry znamenal zvrat. Pornografie, incest, promiskuita, prostituce, homosexualita atd., to přestalo být podporované, ale začlo to být vnímané jako nežádoucí. Masturbace tam taky spadá. Samozřejmě je to jedna z nejmírnějších perverzí. Pokud ovšem člověka zotročí, tak dokáže být horší než třeba smilstvo a cizoložství. Pokud jí dospívající podlehne někdy, tak to jako tragické nevidím. Pokud ovšem to někdo dělá pětkrát denně, nebo tráví hodiny u porna, při tom to dělá, tak to je větší problém, než třeba nesezdaný pár. Masturbace bývá spojena s dalšími perverzemi: pornografií, nečistými fantaziemi, chlípnými pohledy, voyerismem, exhibicionismem, pedofilií a ten výčet by mohl být asi delší. Neberu Vám Vaše názory, já mám zas svoje. Paní Eva se pouze ptala na radu u syna, z té jsem předpokládal, že ona masturbaci jako takový přínos nevidí. Navíc i tam byla masturbace spojena ještě s něčím dalším, sice syn to dělá do jejích kalhotek. Snažil jsem se poradit, nic víc. Nikomu nezakazuju masturbaci, ani nemaželský styk, cizoložství, prohlížení porna, homosexualitu atd. Tyhle věci pokládám za ohavnost, ale respektuji občanské svobody lidí. Samozřejmě, jsem proti praktikám, které zakazuje zákon, jako zneužívání nezletilých, pedofilie, dětská pornografie, úmyslné šíření pohlavních nemocí atd. Nemám potřebu k tomu něco přidávat. Zde jsem i pro represi, což Vy asi také.
13. Září 2015 - 13:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Bedřich (anonym)
spletl sis diskuzní téma....taky si myslím, že toto je jen něčí masturbační fantazie, ne realita. Přísně vzato, u dospělého syna to trestné není, myslím masturbace, zakázán je jen pohlavní styk. Naštěstí dost lidí odmítá i to, co bylo výše napsáno. Přece jen tu byla dva tisíce let jiná kultura. V Indii je incest běžný, podobně byl v starém Římě či Egyptě.
13. Září 2015 - 13:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Správná matka (anonym)
spletl sis diskuzní téma....Omyl frájo:-) My spolu nesouložíme...
13. Září 2015 - 13:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
paní Markéto, Vaše názory...Takže Vy považujete homosexualitu za ohavnost a masturbaci za (byť mírnou) perverzi? Takže pokud se člověk narodí jako homosexuál, tak byste ho zřejmě nejlépe upálil na hranici, že? A to ani nezmiňuji ostatní odchylky, se kterými se mimochodem člověk už rodí, nebo mu jsou přímo dané tím Vaším Bohem. On si totiž nikdo svou sexuální orientaci předem nevybírá. A co si představujete pod pojmem nečistá fantazie, když je to podle Vás perverze? Představovat si každý může co chce a je to ta jeho nejsoukromější věc, své myšlenky a představy. Opravdu, z lidí jako jste Vy, je mi docela nevolno a upřímně jimi pohrdám. Nejraději byste jen ostatním diktoval, co je správné a co ne a jak se mají chovat. (jen a pouze dle VAŠICH představ) Absolutně nejste tolerantní vůči zaměřením, nebo povahovým rozdílům, které se neslučují s Vašimi. Konkrétně třeba mám dva kamarády gaye a jsou to naprosto bezproblémoví, slušní, vzdělaní lidé, kterých si vážím a mám je ráda. A kdyby se třeba ukázalo, že můj syn je také homosexuál, nebo něco jiného, co Vás tak znechucuje, také ho nepřestanu o nic míň milovat, než doteď, protože je to moje dítě a chci, aby bylo spokojené a šťastné. Evidentně je vidět, že jste v minulém životě zřejmě byl nějaký zanícený inkvizitor a je mi naprosto jasné, že pokud by to bylo možné, trestal byste kohokoliv, kdo nevyhovuje Vašim představám upálením, či jinými podobnými lahůdkami i dnes. Naštěstí to už v našich končinách není možné.
13. Září 2015 - 13:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukas (anonym)
taky si myslím, že toto je...Masturbace patri mezi "ohavnosti" spolu s incestem a prostituci? Ja zacal masturbovat dost pozde a tak jsem mel nekolik let mokry sny asi tak jednou tydne a to mi, mirne receno, komplikovalo zivot. Nejdriv jsem musel cistit semeno, ktery se dostalo az na prosteradlo a pak se dostat do koupelny vycurat, omyt zacakany penis a pyzamo. To vsechno ve strachu, ze nekoho potkam, nebo ze nekdo vstoupi do meho pokoje. Kdyz se to stalo kratce pred vstavanim, pyzamo a prosteradlo nemelo cas uschnout a tak jsem odchazel do skoly se strachem, ze mne matka ustele jeste nez to uschne. Kazdy prevlikani postele bylo denervujici, protoze moje matrace je plna skvrn od semene. Tohle vsechno (krome skvrn na matraci) skoncilo, kdyz jsem zacal masturbovat. Taky si nemyslim, ze je pro pubertaka zdravy, aby neejakuloval, nakonec mokry sny priroda zaridila proto, aby panic ejakuloval.
13. Září 2015 - 15:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva.h (anonym)
Děkuji za názory, ale bohužel mi žádný z vašich názoru nepomohl. V první řadě, nechci synovi zakazovat masturbaci. To vůbec. Jen mi je nepříjemný způsob, jakým tu masturbaci provádí. Nemám proti masturbaci nic, chápu že ma na to věk, ale nechci se každý den strachovat o to,co dělá s mými kalhotkami a silonkami. Je to dost nepříjemné když se oblekam a musím si důkladně prohlížet jak kalhotky tak i silonky, aby na nich nebyly nějaké skvrny. Včera byl syn u kamaráda a já jsem uklizela jeho pokoj a pod postelí jsem našla svoje silonky, potřísněné jeho spermatem. Byly to ty, které jsem měla v pátek v práci. Silné mě to znepolojilo, ale raději jsem je tam nechala. Je mi ale hrozně, bojím se, že jsem jako matka selhala, když se bojím, zda mi syn nevezme nějaké použité kalhotky a při masturbaci používá mě silonky. Bohužel nevím jak zakročit, proto doufám, že se zde dočkám nějakých vašich rad, jak tuto situaci vyřešit.
13. Září 2015 - 17:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukas (anonym)
Děkuji za názory, ale...Tvuj syn ma fetis a zrejme se neboji, ze na to prijdes. Zkus se pred mim zminit, ze se s tvym pradlem deji zahadne veci. Treba se lekne a prestane. Jestli je mu to jedno, konfrontuj ho primo, ale citlive, aby nemyslel, ze ho povazujes a uchyla. Je uz dost stary na to aby svuj fetis prostudoval na internetu, takze vi, ze je to pomerne rozsireny a pry neskodny. Musi ale chapat, ze ejakulovat ti na intimni pradlo je neprijatekny.
13. Září 2015 - 21:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Bedřich (anonym)
Takže Vy považujete...Paní Markéto, homosexualitu považuji za ohavnost, masturbaci za hřích, to jsem si nevymyslel, tak to je v Bibli. Že se někdo jako homosexuál rodí, to je neprokázaný mýtus. Stejně jako se nikdo nerodí jako smilník, cizoložník nebo zloděj. Tím se člověk stane. Pokud by se někdo narodil s tendencí s perverzi, tak toto hříchem není. Nesmí tomu člověk podlehnout. Nečistá fantazie, to je např. svlékání nějaké ženy očima, nebo představovat si s ní sexuální styk ap. Co se týče představ a myšlení vůbec, tak z hlediska občanského mě skutečně nic do toho není, co si kdo myslí. (i když pokud někdo má oplzlé myšlenky, tak druzí kolem něj tím jsou zatěžování, nějak to vnímají, to je fakt). I když i náš právní řád zná něco jako úmysl k trestnému činu, ale ten se obvykle prokazuje nějakým konáním. Normální světská justice soudí to, co lidi konají. Bůh soudí lidi jinak, i dle toho, co lidi myslí. Kdo druhé nenávidí, to je např kvalifikováno stejně jako vražda. To, že to nevykoná, to je mnohdy jen věc nějaké vnější zábrany. Problém toho, že někdo má být souzen za úmysly je jen tehdy, pokud se o to pokouší lidé. To bylo např. za totality, nešlo jen o úmysl opustit republiku, bylo toho víc. Pokud si lidi hrají na Boha, tak to je skutečně katastrofa. Vidíte, Vy píšete o pohrdání - já si naopak všech lidí vážím, i bezdomovců, zločinců, pedofilů, slušných lidí, jako i Vás. Prostě proto, že to jsou lidé, byli stvořeni k Božímu obrazu, proto si jich vážím. Ne proto ,že někdo si nakradl hodně majetku, má moc a majetek, proto si lidí nevážím. Nevážím si lidi ani kvůli vynikajícímu výkonu, i když pracovitosti si vážím, to ano. Mluvíte o toleranci, přitom jste sama značně netolerantní. Já tu pouze vyslovuji své názory, které nejsou tím, co bych sám vymyslel, ale něčím, co dal Bůh lidem. Ani Vy jste si své názory nevymyslela, jen jste přejala, co Vám nabízelo okolí. Já si pouze vybral něco jiného než Vy. Psal jsem, že nejsem pro žádnou perzekuci např. kvůli sexuální praxi. Jestli je něco ohavností, tak ty lidi bude soudit Bůh, mě toto nenáleží. Pouze lidi na ten fakt upozorním, nic víc. Nemám úmysl ani nikoho předělat. Jinak třeba ta homokomunita, ta také tolerancí nevyniká, kdo s nimi nesouhlasí, dostane nálepku homofoba, což je v podstatě nadávka. Kdo by je nějak označil, jako že mezi lidmi jsou pro ně běžná označení, tak toho dají k soudu. Já rozhodně nejsem pro perzekuci těch lidí, jak třeba za nacistů za Hitlera či nyní v Rusku. Přečtet si lépe, co jsem psal. Ani nevěřím v minulé životy. Bible říká, že všichni lidé jednou zemřou (tomu věříte asi taky) a potom bude soud - tomuto zřejmě nevěříte, zřejmě věříte v reinkarnaci. Bavíme-li se o toleranci, tak ta může být leda v tom, že oba máme právo vyslovit svůj názor. Mluvit o toleranci je ale zcestné, pokud se ptáme na to, jak věci skutečně jsou. Tady jen jedna pravda. Buď mám pravdu já a Bible, tj. každý zemře a pak je soud, nebo máte pravdu Vy, tj. existuje reinkarnace. Obojí možné není. To je logika, tvrdit něco jiného není tolerance, ale blábol. Katedru logiky svého času vedl Petr Vopěnka, katolík a významný matematik a logiky, zavedl např. pojem polomnožiny (fuzzy set). Jen k té toleranci a zpět k tématu. Paní Eva měla dotaz, pokusil jsem se nějak dle svého odpovědět. Ani ta první odpověď nebyla s jasný přihlášením se ke křesťanským hodnotám, spíš jen jaksi nepřímo. Na Vaše názory jsem pak reagoval, že vím, že ty názory máte jiné, že to jsou názory z dámských časopisů, z médií, podobně to servírují i dětem v Bravu atd. Že toto znám. Nikomu jsem nic nenutil, jen jsem myslel, že mám též právo vyslovit názor, i když není dle moderní konvence. Nikomu jsem nehrozil nějakým postihem, naopak jsem se jasně o takových věcí distancoval, s výjimkou věcí jako pedofilie, u té se asi shodnem. Vás prostě dráždí ten názor jako takový, nemůžete ho snést a proto mě napadáte. Mně samozřejmě Vaše reakce poněkud mrzí, ale na netoleranci jsem zvyklý. Za bolševika to bylo horší, v lidech to prostě zůstalo, ta marxistický výchova. Jinak tu vážně končím, fakt nevím, co bych ještě psal. I takhle se bavíme spíš o jiném, než co byl dotaz. Paní Evě navadila ani tak masturbace u syna, ale ten způsob (kalhotky). Já ji v tom docela chápu. Svůj pohled jsem ale prezentoval dřív, jí už nemám, co bych k tomu řekl dalšího. Vy kupodivu jste jí taky žádnou praktickou radu nedala, snad krom toho, že Vám by to nevadilo, pokud by syn to dělal do Vašeho prádla. Paní Eva má jiný pohled, to je asi tak vše. Přeji hezký večer, případně hezký den, pokud budete číst až zítra.
13. Září 2015 - 23:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
paní Markéto a pane Bedřichu, tak mu kupte kalhotky at do dělá do nich a né do vašeho nelezte mu do pokoje aby jste ho nepřekvapila. je to jak se píše výše poznávání těla a když melete o sexu až o svatební noci(což je nesmysl) tak mu pořidte pás cudnosti nebo já nevím ale jinak s masturbací opravdu nepřestane, když mu vezmete soukromí na to honění tak to bude dělat jinde a bez přístupu k prádlu a se taky může stát to že některou znásilní a vnoučata budete mít na to rata. :-( raději at si honí doma než aby si to dělal ve škole na záchodě. homosexuál se opravdu neprojevuje tím že si masturbuje ani tím že se s klukama sprchuje po fotbale v kabinách
13. Září 2015 - 23:51

Stránky

Přidat komentář