8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Svaly nebo kosti?

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
RENČA (anonym)
Často teď přemýšlím o tom, jestli je lepší mít postavu úplně vychrtlou s trčícími žebry, nebo mít postavu skoro jak fitnesska. Prošla jsem fází anorexie, kdy mi byla vidět všechna žebra na 1. pohled. Teď už delší dobu přemýšlím trochu jinak a věnuji se hodně sportu a utvořily se i nějaké ty svalíky, postava je pevná, tvarovaná, zkrátka sportovní křivky. Ale někde v hlavě hodně hluboko mi nahlodává podvědomí myšlenka, jestli bych přeci neměla zase zhubnout, abych byla jen kost a kůže, přeci jen ty svaly způsobují dojem plnější postavy, stravuji se více než zdravě, takže nic tučného, minimálně sladkého. Nemůžu se rozhodnout a zároveň vím, že jednou nohou se dotýkám oné "propasti ideálu krásy". Psychicky určitě. Tak co je teda lepší? Denně totiž potkávám holky kost a kůže a dotýká se to mého myšlení. Klukům se moje postava asi hodně líbí, teda těm sportovně založeným, soudím podle pohledů. Mě to ale štve, že se kouká hlavně na postavu. Někdy mám stavy, že bych zase chtěla být jen kost a kůže. Je to normální?
15. Září 2005 - 11:37
Obrázek uživatele Návštěvník
žena (anonym)
NE!Nevíš co chceš, ale měla bys.Co Ti chybí?Já se snažila vypěstovat si svaly a ani po půl roce se mi to nedaří.Sportovní holky jsou super!!!Kost a kůže hnusnééé:(((
15. Září 2005 - 11:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Romana (anonym)
Renčo, nekouká se jen na postavu, to ty jsi ta, která se tím zbytečně zabývá. Asi nemáš žádné problémy, tak se soustřeďujš na blbosti. Pokud si najdeš partnera, který bude přikládat postavě takový význam jako ty, tak jsi chudák a skončíš na psychiatrii.Kámoška je teď v nemocnici s anorexií a bojuje doslova o život. Je už několik týdnů na umělé výživě v kómatu.
15. Září 2005 - 13:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Mému příteli se začalo ¨ztrácet svalstvo mezi palcem a ukazováčkem na obou rukou. Na pohmat jsou cítit jenom kosti. Nevíte někdo o co by se mohlo jednat a jak to léčit. Moc děkuji.
22. Prosinec 2007 - 22:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Vazim 51 kilo a nevim jestli mam hubnout a nebo ne mam velky bricho a to mi vadi pomoztemi prosim
20. Únor 2009 - 15:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
spíš posilovat a cvičit břišní svaly.
20. Únor 2009 - 18:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Freestyler (anonym)
Ahoj no já bych ti poradil.Nehubni! Když má holka sportovní postavu tak to je to nejlepší co může být ,klukům se nelíbí moc vychrtliny.Jak říkám ideál je sportovní postava ,ale zase nemyslím kuturistky prostě tak akorát.
11. Prosinec 2009 - 18:59

Přidat komentář

Reklama

Reklama